NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
hue, moneyball, haslam, az osszes takarodjon. aki ezek utan bizakodik, egeszsegere.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Inaktív:
No. Pos. Name
6 QB Cody Kessler
10 WR Sammie Coates
51 LB Jamie Collins Sr.
55 DL Danny Shelton
63 OL Marcus Martin
77 OL Zach Banner
95 DL Myles Garrett

Meder játszik Shelton helyén.

Kell a win!! #Browns
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
😊



Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Garrett legalább már edz
Drip
Pihennie kéne még egy hetet, nehogy kiújuljon.
megyerikrisz
Pedig jót tenne a Dalton egészségének ha játszana 😊
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Garrett legalább már edz
Drip
Pihennie kéne még egy hetet, nehogy kiújuljon.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Garrett legalább már edz

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Remélem látják ezt is és a köv draftot erre szánják...
Janek
Ami ugyanolyan lutri lesz, majd kiöregedik a top fal, majd hirtelen meg kell fizetni majd mindekit...ennyi picckel szezon közben kell kész, fiatal szerződéshosszabbítás előtt álló top játékosokat hozni, csak a draftról nem lehet csapatot építeni, Collins jó példa ezt az utat kell folytatni, PL kell dobni egy 3. kört Landry-ért Miamiba..
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Az a baj, h. Hueban és a tehetség gondozásban is elkezdtem kételkedni. Az nem lehet, h. ez a fal ilyen nevekkel ennyire gyenge legyen. Az is gyanús, h. minden WR fakezű lett. Hova tűnt a három időkérés a második félidőben? Ha akár egyet sikerül megőrizni, a végén nem 20mp, hanem min. 1 perc van a FG-ra. Miért kellett mindhármat kikérni 9 perccel a vége előtt?
Amikor a védelmet dicsérjük, ne felejtsük el, h. az a Colts tett fel (könnyedén) 31 pontot, amelyik az első két meccsen összesen 21-et.

A második évben nem itt kéne tartani.

Kizer ezeket a red zone inteket meg nagyon gyorsan felejtse el, egyszerűen fel kell ismernie, h. minden pont számít. Értem én, h. bizonyítani akar, de ezek túl nagy hibák.
Joey Tribbiani
Nézd meg pl nálunk mi volt tavaly... egy rakat drop Wentz szenvedett mégsem ő lett elzavarva hanem lett 4 új wr...
Janek
Inkább a FO ellen irányul a kritika, az összes WR az elmúlt két évben érkezett. Cserébe Benjamin (100 feletti yard a Chiefs ellen), Gabriel (1TD, 80 yard a hétvégén) és Pryor távoztak. Jól sikerült nagytakarítás megint?!
Joey Tribbiani
Az FO hibája,hogy nem figyeltek a WR corpsra.
De Hue is elgondolkodhatna minek ennyit passzoltatni ennek a fakezű wr csapatnak.
Janek
Kurvára jogos!! Megy egész évben a duma, hogy mekkora geci run heavy offense lesz itt aztán 3 meccs alatt Crow tart 39 carry-nél ... lol
Colts ellen 21 futás Kizer meg passzol 47szer. Brutál.
Azt meg ne mondja, hogy Crowellnek nem megy akkor muszáj passzolni amikor látjuk, hogy Duke-nak igenis megy.

Crowell 2.9-es yard átlag
Duke 7.3-as yard átlag
Drip
És azért a colt run D egy kicsit vékonyabb mint a sec.

Arra meg nem térnék ki,hogy kik az elkapók ....

Remélem látják ezt is és a köv draftot erre szánják...

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az a baj, h. Hueban és a tehetség gondozásban is elkezdtem kételkedni. Az nem lehet, h. ez a fal ilyen nevekkel ennyire gyenge legyen. Az is gyanús, h. minden WR fakezű lett. Hova tűnt a három időkérés a második félidőben? Ha akár egyet sikerül megőrizni, a végén nem 20mp, hanem min. 1 perc van a FG-ra. Miért kellett mindhármat kikérni 9 perccel a vége előtt?
Amikor a védelmet dicsérjük, ne felejtsük el, h. az a Colts tett fel (könnyedén) 31 pontot, amelyik az első két meccsen összesen 21-et.

A második évben nem itt kéne tartani.

Kizer ezeket a red zone inteket meg nagyon gyorsan felejtse el, egyszerűen fel kell ismernie, h. minden pont számít. Értem én, h. bizonyítani akar, de ezek túl nagy hibák.
Joey Tribbiani
Nézd meg pl nálunk mi volt tavaly... egy rakat drop Wentz szenvedett mégsem ő lett elzavarva hanem lett 4 új wr...
Janek
Inkább a FO ellen irányul a kritika, az összes WR az elmúlt két évben érkezett. Cserébe Benjamin (100 feletti yard a Chiefs ellen), Gabriel (1TD, 80 yard a hétvégén) és Pryor távoztak. Jól sikerült nagytakarítás megint?!
Joey Tribbiani
Az FO hibája,hogy nem figyeltek a WR corpsra.
De Hue is elgondolkodhatna minek ennyit passzoltatni ennek a fakezű wr csapatnak.
Janek
Kurvára jogos!! Megy egész évben a duma, hogy mekkora geci run heavy offense lesz itt aztán 3 meccs alatt Crow tart 39 carry-nél ... lol
Colts ellen 21 futás Kizer meg passzol 47szer. Brutál.
Azt meg ne mondja, hogy Crowellnek nem megy akkor muszáj passzolni amikor látjuk, hogy Duke-nak igenis megy.

Crowell 2.9-es yard átlag
Duke 7.3-as yard átlag

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Az a baj, h. Hueban és a tehetség gondozásban is elkezdtem kételkedni. Az nem lehet, h. ez a fal ilyen nevekkel ennyire gyenge legyen. Az is gyanús, h. minden WR fakezű lett. Hova tűnt a három időkérés a második félidőben? Ha akár egyet sikerül megőrizni, a végén nem 20mp, hanem min. 1 perc van a FG-ra. Miért kellett mindhármat kikérni 9 perccel a vége előtt?
Amikor a védelmet dicsérjük, ne felejtsük el, h. az a Colts tett fel (könnyedén) 31 pontot, amelyik az első két meccsen összesen 21-et.

A második évben nem itt kéne tartani.

Kizer ezeket a red zone inteket meg nagyon gyorsan felejtse el, egyszerűen fel kell ismernie, h. minden pont számít. Értem én, h. bizonyítani akar, de ezek túl nagy hibák.
Joey Tribbiani
Nézd meg pl nálunk mi volt tavaly... egy rakat drop Wentz szenvedett mégsem ő lett elzavarva hanem lett 4 új wr...
Janek
Inkább a FO ellen irányul a kritika, az összes WR az elmúlt két évben érkezett. Cserébe Benjamin (100 feletti yard a Chiefs ellen), Gabriel (1TD, 80 yard a hétvégén) és Pryor távoztak. Jól sikerült nagytakarítás megint?!
Joey Tribbiani
Az FO hibája,hogy nem figyeltek a WR corpsra.
De Hue is elgondolkodhatna minek ennyit passzoltatni ennek a fakezű wr csapatnak.

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Az a baj, h. Hueban és a tehetség gondozásban is elkezdtem kételkedni. Az nem lehet, h. ez a fal ilyen nevekkel ennyire gyenge legyen. Az is gyanús, h. minden WR fakezű lett. Hova tűnt a három időkérés a második félidőben? Ha akár egyet sikerül megőrizni, a végén nem 20mp, hanem min. 1 perc van a FG-ra. Miért kellett mindhármat kikérni 9 perccel a vége előtt?
Amikor a védelmet dicsérjük, ne felejtsük el, h. az a Colts tett fel (könnyedén) 31 pontot, amelyik az első két meccsen összesen 21-et.

A második évben nem itt kéne tartani.

Kizer ezeket a red zone inteket meg nagyon gyorsan felejtse el, egyszerűen fel kell ismernie, h. minden pont számít. Értem én, h. bizonyítani akar, de ezek túl nagy hibák.
Joey Tribbiani
Nézd meg pl nálunk mi volt tavaly... egy rakat drop Wentz szenvedett mégsem ő lett elzavarva hanem lett 4 új wr...
Janek
Inkább a FO ellen irányul a kritika, az összes WR az elmúlt két évben érkezett. Cserébe Benjamin (100 feletti yard a Chiefs ellen), Gabriel (1TD, 80 yard a hétvégén) és Pryor távoztak. Jól sikerült nagytakarítás megint?!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Az a baj, h. Hueban és a tehetség gondozásban is elkezdtem kételkedni. Az nem lehet, h. ez a fal ilyen nevekkel ennyire gyenge legyen. Az is gyanús, h. minden WR fakezű lett. Hova tűnt a három időkérés a második félidőben? Ha akár egyet sikerül megőrizni, a végén nem 20mp, hanem min. 1 perc van a FG-ra. Miért kellett mindhármat kikérni 9 perccel a vége előtt?
Amikor a védelmet dicsérjük, ne felejtsük el, h. az a Colts tett fel (könnyedén) 31 pontot, amelyik az első két meccsen összesen 21-et.

A második évben nem itt kéne tartani.

Kizer ezeket a red zone inteket meg nagyon gyorsan felejtse el, egyszerűen fel kell ismernie, h. minden pont számít. Értem én, h. bizonyítani akar, de ezek túl nagy hibák.
Joey Tribbiani
Nézd meg pl nálunk mi volt tavaly... egy rakat drop Wentz szenvedett mégsem ő lett elzavarva hanem lett 4 új wr...

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Az a baj, h. Hueban és a tehetség gondozásban is elkezdtem kételkedni. Az nem lehet, h. ez a fal ilyen nevekkel ennyire gyenge legyen. Az is gyanús, h. minden WR fakezű lett. Hova tűnt a három időkérés a második félidőben? Ha akár egyet sikerül megőrizni, a végén nem 20mp, hanem min. 1 perc van a FG-ra. Miért kellett mindhármat kikérni 9 perccel a vége előtt?
Amikor a védelmet dicsérjük, ne felejtsük el, h. az a Colts tett fel (könnyedén) 31 pontot, amelyik az első két meccsen összesen 21-et.

A második évben nem itt kéne tartani.

Kizer ezeket a red zone inteket meg nagyon gyorsan felejtse el, egyszerűen fel kell ismernie, h. minden pont számít. Értem én, h. bizonyítani akar, de ezek túl nagy hibák.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Nekem teljesen szimpatikusnak tűnik Kizer játéka rookie létére, de ilyen elkapók mellett nem lehet lehozni egy értelmes meccset. INT-k közül egy volt tán kritikus, amit azért nem szabadott volna. Bár azért annyira nem vagyok hozzáértő mint ti jó páran, de normális elkapókkal win lett volna a tegnapi ellenünk szerintem.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sajnos egyetértek az előttem szólókkal egyszerűen nincs benne a támadóegységbe a győzelem.
Kizer rutintalan túl sokat hibázik sokáig tartogatja a labdát, rossz döntéseket hoz rotyognak az intek, 20 yardra voltunk dob egy intet, szerzünk egy labdát nagy nehezen utána megint int, így ezt nem lehet...

A halál vak drop király WR-ek, komolyan vicc kategória.
Viszont én ezt továbbra is felrovom a vezetőségnek kiválasztjuk az 53ba a WR-ket, kibasszuk aki mutatott valamit a táborba meg az előszezonba, majd utána szar minden SOS-be hozzuk vissza a Higginst meg a Lesliet...
TE jelenleg akik érnek valamit elkapásba, DeValve tényleg nagyon jó, és Njoku is jó lesz.

Védelem meg jó a front seven nagyon tetszik hogy Williams rakott bele melót és látszik is viszont a secondary tragédia, nincsenek cornereink...
elit WR-ek konkrétan megalázzák őket(Hilton 153 yard ,Brown 182 yard)
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
A védelem egyébként tette a dolgát, az már más kérdés, hogy a rengeteg all out blitz-nek az lesz az eredménye, hogy T.Y. Hilton üresen marad és playt csinál. Tény a secondary szar. Ennek fényében külön hülyeség orrba szájba nyomni a blitzet főleg, hogy csak 3 sack jött össze. A futás ellen viszont faszák voltunk, kár tényleg Williams farokméregetéséért 😕 Peppersnek amúgy komolyan összekell kapnia magát.
A 3 TE közül DeValve magasan kiemelkedik, 18 yardos átlaga magáért beszél, sajnos neki is volt dropja ma. Telferrel nem tudom mi a terv, de az, hogy az 1. körös Njoku goal line szituknál és némi sub package-ben szerepel a pályán felháborító amikor látjuk, hogy Kizer szenved. Ha jól számolom 2 TD-vel neki van a legtöbb eddig... Értem én, hogy blokkolásban fing, de valljuk be nem is ezért hoztuk.
Crowell csak akkor jó ha van lyuk, ha nincs vakon megy. Ellenben Duke bármikor képes playt csinálni. Egyértelműen az offense legjobbja.
Az elkapók botrányosak. Britt-et vágjuk ki, ha kell veterán a csapatba hozzuk el V-Jax-et vagy Shortsot bármelyikük képes jobb teljesítményre Britt fizetésének a feléért. Louis nekem vakvágány, Higgins-ben még bízok de az mindent elmond, hogy Duke Johnsonnak volt a legtöbb elkapása és yardja, drop nélkül... aki ugye futó és nem elkapó.
Kizer szerencsétlen, vannak neki balfaszságai, pontatlan is de azért nem annyira, hogy ne lehetne elkapni azokat a labdákat. A végén mondjuk vicces volt, hogy 3 Hail Mary próba helyet hívtunk valami olyan playt ahol jó ha 1-2 játékos ment vertical route-ot, de erre még Kizer beveri középre a labdát 😀

Kár ezért a meccsért, könnyen nyerhető lett volna, de így marad az, hogy még Brissett is Lucknak tűnt. A Cincy kezdi összeszedni magát, a Jets is nyert. Így vagy úgy mind a kettő W kell, hogy legyen különben Hue hiába mondja majd a szokásos "They made the plays. We didn’t make the plays. We have to get better. And we will." dumáját. 😕
Drip
Kimondottan bosszantó, hogy a legvégére zárkózott fel a csapat, az eredmény amúgy nem fedi a mutatott játékot, ez az offense nagyon szerencsétlen egy-két kivételtől eltekintve. Nem tudom mi lesz itt, de a jelenlegi erőviszonyokat nézve ez volt eddig, meg tán az egész szezonban a legnyerhetőbb meccsünk, és ezt a tegnapi bohózatot elnézve támadó oldalon, nem jósolok magunknak kettő győzelemnél többet erre az idényre, de simán a 0-16 is benne van.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
még lehet esélyünk a Titans ellen.

Csiriba
A Titans ellen? Őszintén szólva simán az AFC meglepetéscsapata lehet a Titans. Konkrétan eléggé fosnék a TT-től, ha játszanánk velük.
Soldados
Nyugi, fogtok velük játszani idén. 😊
És szerintem nem meglepetéscsapat, már tavaly is egy karácsonyi Jags elleni teljes leolvadásra(Mariotával!) és ott mellé Mariota bokatörésre voltak a playofftól.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
még lehet esélyünk a Titans ellen.

Csiriba
A Titans ellen? Őszintén szólva simán az AFC meglepetéscsapata lehet a Titans. Konkrétan eléggé fosnék a TT-től, ha játszanánk velük.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gyalázat.

0-16?
Joey Tribbiani
Játszotok még velünk meg a Jetsszel. Szóval szerintem nem.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A védelem egyébként tette a dolgát, az már más kérdés, hogy a rengeteg all out blitz-nek az lesz az eredménye, hogy T.Y. Hilton üresen marad és playt csinál. Tény a secondary szar. Ennek fényében külön hülyeség orrba szájba nyomni a blitzet főleg, hogy csak 3 sack jött össze. A futás ellen viszont faszák voltunk, kár tényleg Williams farokméregetéséért 😕 Peppersnek amúgy komolyan összekell kapnia magát.
A 3 TE közül DeValve magasan kiemelkedik, 18 yardos átlaga magáért beszél, sajnos neki is volt dropja ma. Telferrel nem tudom mi a terv, de az, hogy az 1. körös Njoku goal line szituknál és némi sub package-ben szerepel a pályán felháborító amikor látjuk, hogy Kizer szenved. Ha jól számolom 2 TD-vel neki van a legtöbb eddig... Értem én, hogy blokkolásban fing, de valljuk be nem is ezért hoztuk.
Crowell csak akkor jó ha van lyuk, ha nincs vakon megy. Ellenben Duke bármikor képes playt csinálni. Egyértelműen az offense legjobbja.
Az elkapók botrányosak. Britt-et vágjuk ki, ha kell veterán a csapatba hozzuk el V-Jax-et vagy Shortsot bármelyikük képes jobb teljesítményre Britt fizetésének a feléért. Louis nekem vakvágány, Higgins-ben még bízok de az mindent elmond, hogy Duke Johnsonnak volt a legtöbb elkapása és yardja, drop nélkül... aki ugye futó és nem elkapó.
Kizer szerencsétlen, vannak neki balfaszságai, pontatlan is de azért nem annyira, hogy ne lehetne elkapni azokat a labdákat. A végén mondjuk vicces volt, hogy 3 Hail Mary próba helyet hívtunk valami olyan playt ahol jó ha 1-2 játékos ment vertical route-ot, de erre még Kizer beveri középre a labdát 😀

Kár ezért a meccsért, könnyen nyerhető lett volna, de így marad az, hogy még Brissett is Lucknak tűnt. A Cincy kezdi összeszedni magát, a Jets is nyert. Így vagy úgy mind a kettő W kell, hogy legyen különben Hue hiába mondja majd a szokásos "They made the plays. We didn’t make the plays. We have to get better. And we will." dumáját. 😕

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
WR sorunk a tragédia kategoria siralmas bazmeg...
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem lennék meglepve ha cutolnának néhány WR-t ... megérdemelné 1-2

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Kemény első két meccsen vagyunk túl, viszont most jön három kvázi must win. Colts, Bengals, Jets, ebből kettő hazai. Ha esetleg 1-4, v. 0-5 a mérleg... Inkább bele se gondolok.
Joey Tribbiani
A mai borzalom után kell 2ből 2-t hozni. Kíváncsi vagyok a Bengals felébred-e csipkejózsika álmából az off coord váltás után, mert ha igen akkor érdekes lesz. A Jets, nagyon simán mosta le a delfineket ma, még volt képük tight endet játszani a defense fallal és az elkapása is szép volt, ha nem kapja el a bokáját az utsó ember akkor td-t csinál a playből. Szóval lehet elkezdeni barátkozni akár a 0-5ös kezdéssel is.

És ha netán pozitívan jövünk ki és meg lesz a 2W a kövi két meccsből akkor már jó szezonunk van mert dupla annyi győzelmünk van mint tavaly? Ha nem érjük el a 4W-t ezzel a gárdával akkor akár Hue-t meneszthetik is az idény végén.

A 4W-t így képzelném el, mert még összejöhet: Bengals kell verni oda-vissza (bocsi tigrincs drukkerek), a Ravenst ha így játszik mint ma Londonban akkor otthon verhetjük, és még lehet esélyünk a Titans ellen.

Szóval a lepényhal meg utoljára.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Gyalázat.

0-16?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
DB Reggie Porter jött ravens PS-ből.

PS-ből kilett dobva:
DB Channing Stribling
DB Najee Murray

Visszahozva PS-be.
WR Jordan Leslie
DL Tyrone Holmes

Elég összevissza döntéseket hoz a stáb vagy csak nekem tűnik úgy? kísérletezés?
Kidobunk valakit majd visszahozzuk majd megint kidobjuk és vissza PS-be...
P@trik
Roster alján és PS-ben mindig nagy a mozgás, ez teljesen normális, minden csapat ezt csinálja.

Garrett szépen gyógyul, akár már jövő héten visszatérhet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964