NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
DB Reggie Porter jött ravens PS-ből.

PS-ből kilett dobva:
DB Channing Stribling
DB Najee Murray

Visszahozva PS-be.
WR Jordan Leslie
DL Tyrone Holmes

Elég összevissza döntéseket hoz a stáb vagy csak nekem tűnik úgy? kísérletezés?
Kidobunk valakit majd visszahozzuk majd megint kidobjuk és vissza PS-be...
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha jól emlékszek Higgins volt egyedül aki többször elszakadt (rejtély miért kellett PS-be tenni, akkora steal lenne ha több lehetőséget kapna😒)
Drip
Ez a "Hollywood" gyerek mar egyetemen is zsenialis routefuto volt, nagy kedvencem, szvsz November van benne potencial... nem is ertettem a Ricardo Louis-tervet anno.
Igor
Szerettem én is egyetemen, örültem is mikor 5. körben elhoztuk, tényleg csak játékidő kéne neki. Bár most ahogy néztem Coleman kiesésével már a WR1 és 2 közt mozog 😊

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha jól emlékszek Higgins volt egyedül aki többször elszakadt (rejtély miért kellett PS-be tenni, akkora steal lenne ha több lehetőséget kapna😒)
Drip
Ez a "Hollywood" gyerek mar egyetemen is zsenialis routefuto volt, nagy kedvencem, szvsz November van benne potencial... nem is ertettem a Ricardo Louis-tervet anno.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Coleman ment is "visszatérős" IR-re, jó darabig nem látjuk, ha jól tudom 8 meccset minimum ki kell hagyni az innen visszatérőknek. Még jó hogy nem igazoltam le fantasyba 😀
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Coleman kezét meg is műtötték. Tavaly műtét nélkül hagyott ki 6 hetet, nagyon jó. Újabb kiváló első körös választás.
Joey Tribbiani
Azért ez inkább balszerencse mint a rossz scouting...

Az elkapókat remélem gatyába rázzák a héten mert különben küldök nekik egy zsák kukoricát, hogy azon térdepeljenek. Minden drop után 5 perc...

Most sajnálom csak igazán, hogy Pryor nincs itt, ő meg a gunslinger qb-nk még valami jót is alkothattak volna.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Most azért komolyan milyen wr állomány van egy 2. körös kezdő QB-nak?


Janek
Az elmúlt 3 drafton hoztak összesen 6 WR-t, hogy itt tart az elkapósor, az bezony szvsz tehetséggondozásbeli problémákra is visszavezethető, nem csak arra h vakon vannak a scoutok.
empty taxi
egy év alatt csodát tenni nehéz.

Szerintem jól kezdték,hogy az Oline lett a prioritás a draft erre nem alkalmas.
Az ,hogy a 6 draftolt WR milyen és mennyire üveg meg na bumm sok jó és eredményes wr nem jött ki az elmult két évben akik igen azok se 1-2.körösek....azaz lutri ez is.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Most azért komolyan milyen wr állomány van egy 2. körös kezdő QB-nak?


Janek
Az elmúlt 3 drafton hoztak összesen 6 WR-t, hogy itt tart az elkapósor, az bezony szvsz tehetséggondozásbeli problémákra is visszavezethető, nem csak arra h vakon vannak a scoutok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Most azért komolyan milyen wr állomány van egy 2. körös kezdő QB-nak?

A futásban is erőltetik I C-t aki nem egy igazi rb....

Persze Kizer sem tökéletes sőt,de nem hiába lett 2.körös....

Ami baj nem látni kinek fog dobálni és mediig marad épségben.

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 990
Coleman kezét meg is műtötték. Tavaly műtét nélkül hagyott ki 6 hetet, nagyon jó. Újabb kiváló első körös választás.
Joey Tribbiani
Sírni tudnék kategória... Marad Britt, Louis, plusz Coates,Higgins és Kasen hát messze nem kell velük futni.
TE viszont aránylag kezdenek észhez térni elkapásba DeValve és Njoku is, muszáj is lesz nekik kellenek a yardok majd.
P@trik
Itt az idő, hogy Gordon visszatérjen 😉
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
U.i.: Haden meg Barnidge most komolyan nem fért el ebben a csapatban?!
Bad 31
Asking the real questions here !

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Coleman kezét meg is műtötték. Tavaly műtét nélkül hagyott ki 6 hetet, nagyon jó. Újabb kiváló első körös választás.
Joey Tribbiani
Sírni tudnék kategória... Marad Britt, Louis, plusz Coates,Higgins és Kasen hát messze nem kell velük futni.
TE viszont aránylag kezdenek észhez térni elkapásba DeValve és Njoku is, muszáj is lesz nekik kellenek a yardok majd.
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Én nem sok biztatót látok ebben az offensben, Kizer gyenge, az elkapók sokat dropolnak, a futás nem megy, röviden tömören ennyi. Valamit változtatni kell játékon, a play híváson vagy valamin, én szinte minden passz játéknál azt látom, hogy Kizer megkapja a labdát, vár vár, aztán a nyomásnál pánikba esik és vagy bedobja egy double coverage-be vagy sack. Most nem tudom, hogy egyszerűen az elkapók nem tudnak ennyire elszakadni, vagy Kizer nem veszi észre a célpontokat, de ezt derítse ki Hue meg az edzői kar.
Legalább a védelmen látszik, hogy fejlődtek, már alig várom, hogy lássam Garrett-et játszani.
U.i.: Haden meg Barnidge most komolyan nem fért el ebben a csapatban?!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Coleman kezét meg is műtötték. Tavaly műtét nélkül hagyott ki 6 hetet, nagyon jó. Újabb kiváló első körös választás.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 102
Nem mondhatni, hogy szétszakadtak volna a wr-ek, hogy üresre játsszák magukat 😊

 streamable.com/wkwqu
Jakehomer
Es "Kizer elso lepesei az IR fele" lehetne az alcim. Noi tornaban talajon fejezik be a rutint igy a "hattyu megdoglott" zenejere.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Egy jó kis olvasmány egy számomra Legendáról:

 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/09/18/nfl_joe_thomas_cleveland_browns_sorban_tizezer_jatek/

Gratulálok hozzá az írónak, nekem tetszett.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem mondhatni, hogy szétszakadtak volna a wr-ek, hogy üresre játsszák magukat 😊

 streamable.com/wkwqu
Jakehomer
akkor csak nem vagyok hülye

több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Nem mondhatni, hogy szétszakadtak volna a wr-ek, hogy üresre játsszák magukat 😊

 streamable.com/wkwqu
Jakehomer
Atya ég...
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Számomra teljes csalódás volt a végeredmény, ettől szorosabb meccset vártam. Teljesen kijött az irányítók közötti különbség, ha Flakont kikergettük, (kiszaladt) a zsebből, akkor is pontosan dobott, míg nálunk olyankor jöttek az int-ek általában vagy az óriási homályok. Hiába no, az évek meg a rutin. Kizer nagyon szimpatikus volt nekem, de most már látom, hogy nagyon hosszú út áll előtte mire frencsájz kúbé lesz belőle. Viszont csak rajta múlik, hogy milyen gyorsan teszi meg ezt az utat. Hogan jó csere volt, tetszett a játéka, az int már nem annyira...

A run stop nem annyira működött mert ha kiszabadult a futó a fal szorításából, akkor az lb és a secondary igen csak hadilábon állt néha a tekölözéssel, a fal közepén viszont Shelton volt az úr, ez azért biztató. Nassib játéka is tetszett.

3 "must" win meccs jön, ebből kettőt illene hozni, meg még kettőt a szezon második feléről és akkor beszélhetünk előrelépésről. A 8-8as szezon még igencsak messze van.

A kérdés csak az, hogy vajon egy 1-2 győzelmes szezon esetén marad-e Hue következő évre?
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Nem mondhatni, hogy szétszakadtak volna a wr-ek, hogy üresre játsszák magukat 😊


Tepper takarodj!
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Persze vannak hibái Kizernek sokszor fájó nézni ahogy tartja a lasztit, de azért lehet az se ártana ha a WR-ek néha elszakadnának.Ha Coleman kidől még szarabb a helyzet mert Britt még üresen is inkább eldobja a labdát magától minthogy megfogná, és tegnap ha jól emlékszek Higgins volt egyedül aki többször elszakadt (rejtély miért kellett PS-be tenni, akkora steal lenne ha több lehetőséget kapna😒) de még vissza kell nézni pár dolgot mert lehet butaságot mondtam most 😊

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 102
Teljesen értékelhetetlen az Offense, Kizer is migrén meccs közbe ilyen is csak velünk történhet, +3 int tragédia kategória, az is mindent elmond hogy a legjobb WR Higgins volt akit meccs előtt hoztunk fel PS-ből. Britt és Coleman???? Futójáték is tök szar.

Hiába van egy elfogadható védelem idén, teljesen impotens a támadó egység.
Most kéne tippelni én is inkább Zsutu kolega tippjét mondanám.
Az a baj hogy lehet mondani hogy nem fontos az eredmény meg stb sok a pick és majd lehet tölteni bele az Offensbe. kizárt dolognak tartom hogy Haslam lenyeljen egymás után 2db 1 win.szezont.
P@trik
szerintem nem egyet fogtok nyerni. De ha megis az se kellene hogy baj legyen, ha a fejlodes kozben meg jelentos minden elemnel. Hue ha nem tudja Kizer-t feljavitani akkor nem is erdemes es jo lesz back-up-nak.
no
Csak akkor megint ott a kérdés, hogy van-e olyan QB a drafton, aki mondjuk Luck szinten NFL-ready, vagy húzol egy baromi ígéretes prospectet, akit idő előtt be kell dobni a mélyvízbe, és jöhet újra a megszokott történet.
somoskovig
En nem irom le Kizer-t, mert a mostani fo hibai konnyen javithatok (mert ha azt nem tudjak neki megtanitani/beleverni, hogy 2 ulnek a laban 1 vonat jon szembol es o megis torzsbol kicsavarodva megprobalja megdobni, akkor IR-re fog kerulni es nem a fejlodesrol beszelunk. Vagy benyelem a ssack-et, vagy kidobom a labdat a biztonsagba. Ezek nem nagy dolgok. ) A nyomas erzekelese-a jatek olvasasa a fontosabb kerdes ( amit nehez meg eldonteni ), es az is fog jonni, persze ha lassu lesz akkor kuka es ha ilyen teren lesz egy igeretesebb rookie akkor en ot raknam be. O is el fog kovetni R.hibakat de ha a csapat "kesz" lesz korulotte hoznak egy 8-8-t, es abbol lehet tovabb epitkezni.

Szokas szerint bonyolult lettem. Ignorald az elejet. 😊 Ha csiszolatlan gyemant K, akkor ezeket a hibakat kicsiszoljak es erre van egy eve hogy bebizonyitsa. Ha nem akkor kell egy rookie es ot raknam be ( futna nekik egy mentor veteranra is). Jovore azert egy eros kozepcsapatot josoltam ( ha kitartanak ) es nem kell a SB-t megnyerniuk.

Amugy Garap-papa lesz kepben ( mild bold )
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Teljesen értékelhetetlen az Offense, Kizer is migrén meccs közbe ilyen is csak velünk történhet, +3 int tragédia kategória, az is mindent elmond hogy a legjobb WR Higgins volt akit meccs előtt hoztunk fel PS-ből. Britt és Coleman???? Futójáték is tök szar.

Hiába van egy elfogadható védelem idén, teljesen impotens a támadó egység.
Most kéne tippelni én is inkább Zsutu kolega tippjét mondanám.
Az a baj hogy lehet mondani hogy nem fontos az eredmény meg stb sok a pick és majd lehet tölteni bele az Offensbe. kizárt dolognak tartom hogy Haslam lenyeljen egymás után 2db 1 win.szezont.
P@trik
szerintem nem egyet fogtok nyerni. De ha megis az se kellene hogy baj legyen, ha a fejlodes kozben meg jelentos minden elemnel. Hue ha nem tudja Kizer-t feljavitani akkor nem is erdemes es jo lesz back-up-nak.
no
Csak akkor megint ott a kérdés, hogy van-e olyan QB a drafton, aki mondjuk Luck szinten NFL-ready, vagy húzol egy baromi ígéretes prospectet, akit idő előtt be kell dobni a mélyvízbe, és jöhet újra a megszokott történet.

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 102
Nekem egy nagy tökönrúgással ért fel ez a vereség. Semmi előrelépés nem volt látható a Steelers elleni meccshez képest, same old Browns feeling végig. Félidő 14-10 helyett 21-7, ott majdnem kilőttem a gamepasst. Nyilván nem azt várta senki, hogy majd Kizer szór 5 TD passzt, de ilyen agyatlan INT-ekre sem számítottam.
A nyomást továbbra sem érzi és tegnap mintha a play clockkal is gondjai lettek volna, már rögtön az első driveban delay of game. Sokszor erölteti a nagy játékot, meg kell tanulnia, h. néha a checkdown option is ott van és élni kell vele. Látványosan sokáig tartogatta a labdát, csakúgy mint a Pitt ellen. Tulajdonképpen megmutatta, miért nem kéne még kezdenie :/
A futó játékot Patrik említette, katasztrófa. Nem igazán értem miért toljuk ennyire Crowellt, egyszerűen nem tud beindulni. Duke ismét megmutatta, h. mennyivel sokoldalúbb fegyver, neki kéne kezdenie. A szélső futások abszolút nem mennek, ami kritikus, Hue egyik kedvenc játéka a húzó falember alkalmazása. Nagyon idegesítő és edzői felelősség, amikor egy csapat sorozatos büntikkel kezdi a meccset, a már említett delay of game után, a másodikban egy false start, a harmadikban illegal formation következett... A fejekben sincs minden rendben, csak remélni tudom, h. nem lesz totál szétesés. Nem kéne Huenak feladni a playcallingot.. ?
A védelem tartotta magát, bár a TE védekezés továbbra is gond. Sokszor sima dump offokból szedett össze komoly yardokat a Ravens, ez az agresszív Williams-D hátulütője és tackling problémákat is felvet. Peppers nem volt túl meggyőző, Nassib viszont a második meccsen sorozatban volt az egyik legjobb. Összességében elfogadható a D, zongorázni lehet a különbséget a tavalyihoz képest, csak ne legyen megint az, mint az elmúlt években mindig, h. a szezon második felére elfáradnak a kritikán aluli O miatt.

Kemény első két meccsen vagyunk túl, viszont most jön három kvázi must win. Colts, Bengals, Jets, ebből kettő hazai. Ha esetleg 1-4, v. 0-5 a mérleg... Inkább bele se gondolok.
Joey Tribbiani
Ez volt Kizer elso idegenbeli merkozese ( egy jo hangos helyen ), W-J szerintem nagyon jol toltak es rejtettek el a play-t, a futast jol fogjuk ugy altalaban es egy kicsit a kezebe adtuk a labdat. A baj amit mar kitargyaltunk, hogy o akarta is es egy kicsit olyan az ember erzese, hogy a HOF-be akar kerulni a rookie eveben.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 102
Teljesen értékelhetetlen az Offense, Kizer is migrén meccs közbe ilyen is csak velünk történhet, +3 int tragédia kategória, az is mindent elmond hogy a legjobb WR Higgins volt akit meccs előtt hoztunk fel PS-ből. Britt és Coleman???? Futójáték is tök szar.

Hiába van egy elfogadható védelem idén, teljesen impotens a támadó egység.
Most kéne tippelni én is inkább Zsutu kolega tippjét mondanám.
Az a baj hogy lehet mondani hogy nem fontos az eredmény meg stb sok a pick és majd lehet tölteni bele az Offensbe. kizárt dolognak tartom hogy Haslam lenyeljen egymás után 2db 1 win.szezont.
P@trik
szerintem nem egyet fogtok nyerni. De ha megis az se kellene hogy baj legyen, ha a fejlodes kozben meg jelentos minden elemnel. Hue ha nem tudja Kizer-t feljavitani akkor nem is erdemes es jo lesz back-up-nak.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Kemény első két meccsen vagyunk túl, viszont most jön három kvázi must win. Colts, Bengals, Jets, ebből kettő hazai. Ha esetleg 1-4, v. 0-5 a mérleg... Inkább bele se gondolok.
Joey Tribbiani
3 szor néztem rá a logóra, hogy jó helyen járok-e 😊
Hajrá, én szurkolok.
gordon
Nem lehet mindig mindent a rebuildingre fogni. Azért ne felejtsük el, volt két full draftja és offseasonje ennek a rezsimnek. Lassan jöhetnek a győzelmek. Már ha nem akarunk megint egy W-vel zárni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964