NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Nagy meglepi nincs, mondjuk hogy erre a rosterre nem fért fel Haden, Barnidge és Greco az igencsak érdekes. Mozdítható ember bőven maradt és még mindig mi vagyunk az elsők a claim sorrendben.

Jó lenne ha ez a rezsim tényleg maradna még egy ideig eredménytől függetlenül, két év alatt sikerült ismét totál lecserélni a keretet. Eddig ugye a korábbi rezsimek is eljutottak, csak értelmeset nem sikerült építeni az új játékosokból. Jó lenne egyszer kivárni mi sül ki egy rebuildingből.

42 of the 53 players on the initial roster arrived on the roster in 2016 or later.
Joey Tribbiani
én remélem, hogy Hue repül a szezon után, és végre megkapom Gabotól a jól megérdemelt Johnny Walkerem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Kicsit lemaradtam a fejleményekről az utóbbi pár napba.

Coates trade elég kérdőjeles számomra, konkrétan kiraktunk minden előszezonba jól játszó WR újoncot, tavalyi draftoltakat is pofán vágtunk Higgins, Payton. Számomra ez a csapat egység nagy kérdőjel hogy mire leszünk képesek??!!

Coopernek érett a cut, meg az előző rezsim embere volt, Parkeyn meglepődtem.

Azon nagyon csodálkozom hogy Grecot elküldjük de ilyen Sterup, meg Reiter 53ba került.
Akiket összeszedtünk a kirúgottak közül, Woodrumot nem értem minek az 53ba 4 irányitó????
Totál elveszi a helyet mástól.
McGill teljesen telített posztra jött, Jordan az Williams embere volt ugye, a elkapókba meg a reményünk benne van.

Ez a 4 db CB nem valami veretes, se nevek alapján se mennyiségben.

PS-be remélem bekerül még Karter, Nacua, Stribling ügyesek voltak.
P@trik
Grecon egyáltalán nem csodálkozom, gyenge volt.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kicsit lemaradtam a fejleményekről az utóbbi pár napba.

Coates trade elég kérdőjeles számomra, konkrétan kiraktunk minden előszezonba jól játszó WR újoncot, tavalyi draftoltakat is pofán vágtunk Higgins, Payton. Számomra ez a csapat egység nagy kérdőjel hogy mire leszünk képesek??!!

Coopernek érett a cut, meg az előző rezsim embere volt, Parkeyn meglepődtem.

Azon nagyon csodálkozom hogy Grecot elküldjük de ilyen Sterup, meg Reiter 53ba került.
Akiket összeszedtünk a kirúgottak közül, Woodrumot nem értem minek az 53ba 4 irányitó????
Totál elveszi a helyet mástól.
McGill teljesen telített posztra jött, Jordan az Williams embere volt ugye, a elkapókba meg a reményünk benne van.

Ez a 4 db CB nem valami veretes, se nevek alapján se mennyiségben.

PS-be remélem bekerül még Karter, Nacua, Stribling ügyesek voltak.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nfl.com-ról: (a kérdés az volt, hogy ki lesz az év újonc védőjátékosa)
Gregg Rosenthal: Myles Garrett, DE, Cleveland Browns. A boffo preseason has convinced me that Garrett's learning curve in the NFL will look more like a straight line to the quarterback.

Ketten szavaztak rá, de ez az indoklás tetszett a legjobban 😀
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Michael Jordan????? Oh wait, szóljatok Lebronnnak, hogy váltson nagyobb játéktérre és kész az álomduó 😛
dande
Haden 23-asát megörökölhetné 😛

K. Williams-nek örülök

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 128 — Így remélem megfelelek nektek.....
Michael Jordan????? Oh wait, szóljatok Lebronnnak, hogy váltson nagyobb játéktérre és kész az álomduó 😛
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
WR Kasen Williams
Klaci79
Kasen áll a bevetésre, steal!

Szerkesztette: Höri

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 991
Browns claimed five players on waivers: WR Reggie Davis, DB Michael Jordan, NT TY McGill, WR Kasen Williams, QB Josh Woodrum.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nagy meglepi nincs, mondjuk hogy erre a rosterre nem fért fel Haden, Barnidge és Greco az igencsak érdekes. Mozdítható ember bőven maradt és még mindig mi vagyunk az elsők a claim sorrendben.

Jó lenne ha ez a rezsim tényleg maradna még egy ideig eredménytől függetlenül, két év alatt sikerült ismét totál lecserélni a keretet. Eddig ugye a korábbi rezsimek is eljutottak, csak értelmeset nem sikerült építeni az új játékosokból. Jó lenne egyszer kivárni mi sül ki egy rebuildingből.

42 of the 53 players on the initial roster arrived on the roster in 2016 or later.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 128 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brock Osweiler has been cut,
Klaci79
Kár érte, remek ügynök volt... 😀
Csiriba
541 napja kapta Broki a gigaszerződést, 37 milla garantálttal. Nem jó játékos, de egy zseni az ügynöke 😊
Klaci79
és hogy bezáruljon a kör, valszeg a Broncos mint FA ajánl neki szerződést míg a kezdő qb-juk visszatér, cirka 5 hetet kell kihagynia. Különös állat ez az NFL 😀
Csiriba
?????????

Siemiannak nincsen baja, Lynch meg nem a kezdő QB-juk 😉
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Brock Osweiler has been cut,
Klaci79
Kár érte, remek ügynök volt... 😀
Csiriba
541 napja kapta Broki a gigaszerződést, 37 milla garantálttal. Nem jó játékos, de egy zseni az ügynöke 😊
Klaci79
és hogy bezáruljon a kör, valszeg a Broncos mint FA ajánl neki szerződést míg a kezdő qb-juk visszatér, cirka 5 hetet kell kihagynia. Különös állat ez az NFL 😀
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
We have traded WR Sammie Coates to the Browns in exchange for Cleveland’s 6th-round pick in the 2018 NFL Draft.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Brock Osweiler has been cut,
Klaci79
Kár érte, remek ügynök volt... 😀
Csiriba
541 napja kapta Broki a gigaszerződést, 37 milla garantálttal. Nem jó játékos, de egy zseni az ügynöke 😊
Klaci79
Bradfordot nehéz lesz überelnie, cirka 100 misi - mondjuk mostanság egész hátvédformája van.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 991
Brock Osweiler has been cut,
Klaci79
Kár érte, remek ügynök volt... 😀
Csiriba
541 napja kapta Broki a gigaszerződést, 37 milla garantálttal. Nem jó játékos, de egy zseni az ügynöke 😊
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Greco és Cooper is mentek.

Gonzalez meg megnyerte a K battlet, azért ez kicsit meglepő, a TCben Parkey jobban rúgott. Persze nem bánom, azt a Phins elleni tavalyit nehéz elfelejteni Parkeytól.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Brock Osweiler has been cut,
Klaci79
Kár érte, remek ügynök volt... 😀
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 991
Brock Osweiler has been cut,
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Striblingnek pedig szurkoltam

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Első cutok között nincs meglepi, Howard Wilson meg PUPra ment.

OFFENSIVE PLAYERS CUT
RB Brandon Wilds (injury designation)
WR Josh Boyce (contract terminated)
WR Mario Alford
WR Richard Mullaney
WR Rasheed Bailey
TE Taylor McNamara
TE Nate Iese
OL Kitt O’Brien

DEFENSIVE PLAYERS CUT
DL Karter Schult
DL Brandon Thompson (contract terminated)
LB B.J. Bello
LB Ladell Fleming
CB Trey Caldwell
CB Channing Stribling
CB Alvin Hill
S J.D. Harmon
S Christian Bryant

Mondjuk a tavalyi 5. körös Caldwell is repült, pedig a CB poszt nem éppen veretes. Kicsit fejvakargatós az a 2016os draft, de azért bizakodjunk, az idei jobbnak tűnik. Pár év múlva meg ha így folytatjuk meg csak mi húzunk az első körben, úgy nehéz lesz mellényúlni 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Browns' current 2018 picks:
Rd 1
Rd 1 (HOU)
Rd 2
Rd 2 (HOU)
Rd 2 (PHI)
Rd 3
Rd 4
Rd 4 (CAR)
Rd 5
Rd 6
Rd 6 (PIT)
Rd 7
Klaci79
Na ha ebből nem tudnak összerakni egy csapatot akkor semmiből
ParadSEC
Sose olvastam még ilyet a Browns-ról
Höri
😀. Egyszer majd újdonságnak hat.
ParadSEC
Most olvastam valahol hogy 2010 ( az év nem biztos, de valami ilyesmi volt ) óta választott első körös pickekből egy van már csak a csapatnál. Pedig volt jó helyen választott játékos bőven.
100yard
Volt eddig. Most már a 2010/1 (1/7) Joe Haden Pittsburgh-ben.
Épp most nézem, baromi jó kis első kör volt a 2010-es....Suh, McCoy, Trent Williams, Berry, Haden, Earl Thomas, JPP, Pouncey, Demaryius Thomas, Dez Bryant és persze Tim Tebow...
Klaci79
D Watkins !!! 😊

több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 393
Browns' current 2018 picks:
Rd 1
Rd 1 (HOU)
Rd 2
Rd 2 (HOU)
Rd 2 (PHI)
Rd 3
Rd 4
Rd 4 (CAR)
Rd 5
Rd 6
Rd 6 (PIT)
Rd 7
Klaci79
Na ha ebből nem tudnak összerakni egy csapatot akkor semmiből
ParadSEC
Sose olvastam még ilyet a Browns-ról
Höri
😀. Egyszer majd újdonságnak hat.
ParadSEC
Most olvastam valahol hogy 2010 ( az év nem biztos, de valami ilyesmi volt ) óta választott első körös pickekből egy van már csak a csapatnál. Pedig volt jó helyen választott játékos bőven.
100yard
Volt eddig. Most már a 2010/1 (1/7) Joe Haden Pittsburgh-ben.
Épp most nézem, baromi jó kis első kör volt a 2010-es....Suh, McCoy, Trent Williams, Berry, Haden, Earl Thomas, JPP, Pouncey, Demaryius Thomas, Dez Bryant és persze Tim Tebow...
Klaci79
Azért ezt a 2011-esre is el lehet mondani.
Newton, Watt, Von Miller, Julio Jones, Tyron Smith, A.J. Green, Patrick Peterson, és ég páran.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Tudom persze előszezon, de csak úgy zárójelbe jegyezném meg hogy 4-0, és összesen 1 TD-t kaptunk a meccsek alatt!!

Több mint bíztató a védelem.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 991
Browns' current 2018 picks:
Rd 1
Rd 1 (HOU)
Rd 2
Rd 2 (HOU)
Rd 2 (PHI)
Rd 3
Rd 4
Rd 4 (CAR)
Rd 5
Rd 6
Rd 6 (PIT)
Rd 7
Klaci79
Na ha ebből nem tudnak összerakni egy csapatot akkor semmiből
ParadSEC
Sose olvastam még ilyet a Browns-ról
Höri
😀. Egyszer majd újdonságnak hat.
ParadSEC
Most olvastam valahol hogy 2010 ( az év nem biztos, de valami ilyesmi volt ) óta választott első körös pickekből egy van már csak a csapatnál. Pedig volt jó helyen választott játékos bőven.
100yard
Volt eddig. Most már a 2010/1 (1/7) Joe Haden Pittsburgh-ben.
Épp most nézem, baromi jó kis első kör volt a 2010-es....Suh, McCoy, Trent Williams, Berry, Haden, Earl Thomas, JPP, Pouncey, Demaryius Thomas, Dez Bryant és persze Tim Tebow...

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 393
Browns' current 2018 picks:
Rd 1
Rd 1 (HOU)
Rd 2
Rd 2 (HOU)
Rd 2 (PHI)
Rd 3
Rd 4
Rd 4 (CAR)
Rd 5
Rd 6
Rd 6 (PIT)
Rd 7
Klaci79
Na ha ebből nem tudnak összerakni egy csapatot akkor semmiből
ParadSEC
Sose olvastam még ilyet a Browns-ról
Höri
😀. Egyszer majd újdonságnak hat.
ParadSEC
Most olvastam valahol hogy 2010 ( az év nem biztos, de valami ilyesmi volt ) óta választott első körös pickekből egy van már csak a csapatnál. Pedig volt jó helyen választott játékos bőven.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Látom mindenki rá van pörögve a szezonra 😁