Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Tudtok valami linket vagy site-ot ahol vissza lehet nézni a meccset?
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Orchard nyerő lehet a semaváltás miatt...

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én most délelőtt néztem vissza a meccset. Sok mindent azért még nem érdemes levonni de vannak biztató jelek.

1-2 megjegyzés:
Bráner kezdte ugye a meccset mert hogy ő volt a legjobb a TC során, hát itt nagyon nem hozta azt, még a rövid labdái jók voltak de a közép és hosszúak teljesen homály.
Kezdő OL is érdekes volt ugye Thomas nem játszott, helyette Erving volt az LT, hát igen mit is mondjak továbbra sem váltotta meg a világot voltak komoly bakik, túl oldalon Coleman ő azért tűrhető volt RT-be, a fal belseje hozta a szintet.

TE: DeValve jó lesz idén, ha Njoku is hozza amit tud akkor nem lesz gond.
WR: Britt és Coleman egyiktől se ájultam el.
RB: Crowell hozni fogja amit tud, Duke meg ilyen mindenes lesz idén, élni fog nagyon vele. 😊

Kezdő defense stabil volt ,Williams munkája már most látszik, ez már kezd védelemre hajazni nem mint tavaly.
DL: Már most látszik hogy bevannak fosva Garrettől duplázták minden áron próbálták kiszedni, ez valszeg így is lesz de pont ezt kell majd meglovagolni Sheltonnak és a túl oldalon Ogbahnak, pusztítani fog ez a DL idén.

LB sor dolgozik Kirksey,Collins nagyon jó, nekem még a MLB kérdőjel van pár jelölt oda, én nem biztos hogy Tank-ba látnám a megoldást,pl Schobert is nagyon jó volt de az undraftedek se vallottak szégyent.

Cornerbe is megvoltunk mondjuk a kezdők sokat nem melóztak.
Safety viszont problémás lesz, kiesett most Campbell is, szinte biztos hogy valamelyik undrafted helyet fog szerezni az 53-ba nekem pl Nacua játéka kifejezetten tetszett, de Currie is jól mozgott.
Peppers nekem kicsit csalódás volt, olyan mintha meglett volna szeppenve.

Kessler csalódás nekem ugyan olyan gyenge játékot hozott mint Broki.

Pozitív csalódás is volt pár:
Coley srácról korábban is olvastam hogy ügyes volt a táborba, de most meccsen is hozta amit kell, jó esélye van rostert fogni és kitúrni valakit.
Orchard ugye tavaly szinte nem is játszott, most nagyon jól tért vissza volt sackja, aprította a népet.
Days kis srácot ugye a 7. kör végén húztuk, eddig él a lehetőséggel kifejezetten ügyes, jók voltak a futásai, elkapásai, nem véletlen raktuk ki Atkinsont.
Boddy-Calhoun nagyon hasított ő volt ma a vezér hátul, jól olvasta a játékot, volt egy nagyon komoly szerelése is egy 4&-nél.
WR: radar alatti WR-ek is pörögtek Mullaney Kizerrel szépen játszott össze, Paytonnak is ott volt a TD, Leslie is jó volt.

Végére Kizer-ről: "Kizer king in Cleveland" ilyen szalag címmel jött le a cikk róla, egész jó volt a srác az tény, és ezt az mellett hogy kapott vagy 3 sacket mert magasan a legszarabb összeállítású OL védte, megmerte dobni a rizikós helyzetekbe a hosszút és célba is talált, tetszett a játéka, kíváncsian váron a következő meccseket, a QB kezdő poszt teljesen kiadó még.

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na akkor kettőtől kezdődik a preseason... Rajtam kívül még valaki felkel? 😀
zsutu
gondolkoztam rajta, de szerintem csak visszanézem majd

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Na akkor kettőtől kezdődik a preseason... Rajtam kívül még valaki felkel? 😀
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jordan Leslie viszont már Payton előtt van... sok jót lehetett hallani róla eddig a camp folyamán

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az első Depth Chart ami kijött.



Njoku 3. helye azért az érdekes főleg annak függvényébe hogy Barnit kivágtuk, mondjuk olvasni lehetett hogy sok volt a dropja a táborba.

Safety is elég harmatosnak látszik egyenlőre.
P@trik
Ligaszerte hagyomány h az első DC-n még elég hátul vannak a rookiek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Az első Depth Chart ami kijött.



Njoku 3. helye azért az érdekes főleg annak függvényébe hogy Barnit kivágtuk, mondjuk olvasni lehetett hogy sok volt a dropja a táborba.

Safety is elég harmatosnak látszik egyenlőre.

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Broki kezd a Saints elleni pre-meccsen. Meglepő, bár a scrimmagen ő volt a legjobb. Hosszú szezon lesz ez is 😊
Joey Tribbiani
Én azért még nem temetem a csávót 😊 de ez még csak egy preseason kezdés, azért kíváncsi vagyok mit mutat majd a meccsen.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Erősen reménykedtem hogy a Miami hátha megőrül és trade érte, de sajnos megfogjuk nézni a kolegát a kezdőbe....
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Broki kezd a Saints elleni pre-meccsen. Meglepő, bár a scrimmagen ő volt a legjobb. Hosszú szezon lesz ez is 😊
Joey Tribbiani
Tavalyinál borzalmasabb tuti nem lehet 😉
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Broki kezd a Saints elleni pre-meccsen. Meglepő, bár a scrimmagen ő volt a legjobb. Hosszú szezon lesz ez is 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 102
TC alatt mindenki superhero

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000823445/article/britt-deshone-kizer-will-be-one-of-the-great-ones
Janek
Na ugye! Direkt mostanra idozitettem az asszonynak a padlasrol a garazsba valo atramolast. Szerintetek ertekelte az idozitest?
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
TC alatt mindenki superhero

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lq9mcjubnq6t9qrs8fak
Britt: DeShone Kizer will 'be one of the great ones'
DeShone Kizer is learning fast during Browns camp, and has caught the eye of at least one veteran. Kenny Britt heaped great praise on the rookie, saying he could eventually be among the game's best.

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Csordogál a TC.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egy korai jóslás a 53-ra. Persze még sok víz lefolyik addig a Dunán.
 www.dawgsbynature.com/2017/7/24/16021382/cleveland-browns-53-man-roster-projection-pre-training-camp-edition
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
NFL Memes-ről lopva:

Még valaki aláírt:


“We thought he was the type of player worth taking a stab at,” new Browns GM Sashi Brown told reporters after news broke. “The gloves are off now. This new guy stands head, neck and shoulders above the rest. He is a cut above.”

“He’s not to good when it comes to first or seconds chances, so we think he’ll be a crucial third down back for us,” Brown added. “He doesn’t have too much firepower, but can really knife through the defense to get those short-yard pickups.”

According to Schefter, Simpson’s contract has numerous incentives including Pro-Bowl appearances, Super Bowl appearances (LOL), any runs longer than the one he had in his white Ford Bronco, and the ability to not murder anyone during the length of his contract.

Simpson was also asked if he was excited to play in Cleveland, which he jokingly responded with, “I thought they said I was leaving prison?”

😀😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Peppers is aláírt,TC is coming... 😊
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Joe Thomas számomra egy legenda. Az eagles védőknek meg kőszikla:

 www.12up.com/posts/5258147-video-watch-joe-thomas-easily-destroy-two-eagles-players-in-two-seconds?a_aid=41147
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Peppers még mindig nem írt alá. Megy még a sakkozás a szerződésén.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elvileg semmi komoly.
Mondjuk elég para hogy már nem az első eset.
Anno mintha azt olvastam volna hogy kevésbé sérülékeny...
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Megserult Garrett. Elkepeszto.
Same old Browns.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Kezir is aláírt.
zsutu
Who? 😀
Asbee
Pierre Desir és DeShone Kizer szerelemgyereke 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kezir is aláírt.
zsutu
Who? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
*Kizer is aláírt. 😀

Szerkesztette: zsutu