Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mennek a pletykák rendesen:
CB Joe Haden, OL Cameron Erving on the Browns’ trading block ??!!
P@trik
Oswi is rajta van a listán
ThundersNFL
És a Brownsnak mit kell fizetnie mellé, hogy elvigyék tőlük? A Texans 2. körös pickjét? 😊
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 590 — !SuPeR6BoWL!
Mennek a pletykák rendesen:
CB Joe Haden, OL Cameron Erving on the Browns’ trading block ??!!
P@trik
Oswi is rajta van a listán

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Mennek a pletykák rendesen:
CB Joe Haden, OL Cameron Erving on the Browns’ trading block ??!!
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
OL Gabe Ikard, DL Cam Johnson és DB Ed Reynolds II kivágva.

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
- Garrett egyenlőre nem hozza az űr teljesítményt, viszont nyomást tud helyezni a falra, figyelnek rá, félnek tőle, de írtam már korábban hogy ezt kikell használni és eddig megy is, Ogbah is szerzett sacket, LB sorból is többen.
P@trik
Teljesen egyértelmű, hogy nagyon figyelnek rá, és ha duplázzák már akkor is megérte nekünk, főleg ha közben emiatt a duplázás miatt nem jut másra ember és az szerzi a sacket. Első idénye, még neki is bele kell szoknia a sémába, nem félek tőle hogy bust lesz 😀 Viszont Njokutól többet várok, el kell felejtenie ezt a drop gyárat, vagy az nfl fogja őt elfelejteni.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Az a play, amikor Kizer kimozgott balra a zsebből, majd futtából odarakta Coleman elé a labdát, aki vetődve behúzta. Hát na, futball volt, barna mezben. Én nagyon szurkolok nektek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kicsit megkésve de visszanéztem én is a meccset.
Pár említés:

Azóta ugye kiderült már kiderült hogy Kizer kezd az első héten.
Nem valószínű hogy a steelers ellen szerzi meg az első győzelmet, de soha ne mond hogy soha!

Tampa ellen hát vegyes volt amit láttunk de még mindig jobb mint a többiek, szal megérdemelten kapta meg a karmesteri pálcát, jól megvédte a kezdő OL, talán ha 1-2szer értek oda.
Hue is azt nyilatkozta hogy jól megértik egymást, fejlődnie kell még ez tény, de a remény újra él!

Kessler viszont a siralmas kategória, elképzelésem nincs mi történt vele...
Hoganbe komolyan több potenciált láttam 5 perc alatt mint az elmúlt 3 meccsen Kesslerbe.

TE viszont érdekesen alakul én ezt a Telfer kezdő dolgot erősen megkérdőjelezem, DeValve messze jobb formába van, Njoku sajnos továbbra sem rengette meg a világot.

WR-be Coleman és Leslie aki értékelhető volt a többiek nem villogtak, Britt nekem egyenlőre gyenge, vérzik a szívem hogy elengedtük Pryort... :/ olvastam olyan pletykát hogy ide akarnánk hozni valakit traden keresztül, hát elférne bőven.

Defense nekem továbbra is nagyon tetszik főleg a frontseven nagyon jól megy, ott a nyomás, sackek, látszik az elképzelés, jó a játék hívás. Nagyon bízom defensebe idén, vinni kell a csapatot a hátukon.

1-2 megjegyzés:
- Garrett egyenlőre nem hozza az űr teljesítményt, viszont nyomást tud helyezni a falra, figyelnek rá, félnek tőle, de írtam már korábban hogy ezt kikell használni és eddig megy is, Ogbah is szerzett sacket, LB sorból is többen.
- Peppers kezdi felvenni a fordulatszámot, kelleni is fog mert safetybe sok a sérült.
- Secondarybe ha visszatudja nyerni a formáját Haden akkor ez a trió elég jól fog muzsikálni.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én ennek kifejezetten örülök. nyilván a kérdés, hogy most Ő volt ennyire jó, vagy egyszerűen csak Kessler, és Brock voltak ennyire alacsonyan 😀

Mindenesetre én már megint olyan vagyok mint egy rossz csitri ... hiszek a rossz fiúnak, hogy meg tud változni

több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kizer megnyerte a QB battlet, és kezdeni fog a regular seasonban is ellenünk.
Hát nem tudom, nagy potenciált látok a srácban, remélem nem törik össze a mélyviz miatt.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Azt hiszem ez a Kizer Coleman páros sokáig jó lehet.
Nem akarom elkiabálni, de kezd csapat kinézete lenni ennek az egésznek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ennek a Bráner trade sztorinak ha van valami valóság alapja és kajak adna érte valaki valami picket, akkor az évszázad üzletét kötöttük anno! XD
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kemény 😊 reméljük Carr-sztori lesz belőle, hehe. Végülis minden adott (bár a WR-poszton vannak kérdőjelek, de az már hagyomány), a fal tényleg top5 lehet, Crowell contract yearben szal hajtani fog ezerrel, az új srác is biztató, Duke meg a kedvencem, Njoku ugyan droppolgat, de legalább lesz kire fogni.

Kesslert azért sajnálom, de neki ez a backup poszt a limit, arra tökéletes is.
Joey Tribbiani
Carr első évében nagyon gyenge elkapó gárdája volt és a fal se volt még olyan mint most, ilyen szempotnból még jobb is Kizer helyzete, sőt a Defense is erősebbnek fest itt, mint volt nálunk akkor (meg mondjuk annál is, mint amilyen nálunk most 😊 )
Én szurkolok nektek, hogy a Garrett-Kizer duo az legyen nektek, mint nekünk a Mack-Carr duo!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 twitter.com/TomPelissero/status/900376310371028992

 twitter.com/MattGlenesk/status/900400702933094401

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A megüresedett roster spotot egy DB-vel, Christian Bryant-el töltöttük fel, exRams, exCardinals játékos, kapott pár lehetőséget már de megragadni sehol nem tudott, anno 7. körben draftolta a Rams. Igazi moneyball (vagy roster töltelék) igazolás, remélhetőleg egy újabb csiszolatlan gyémántot találtunk. Egyébként clevelandi származású szóval voltaképp hazajött, remélem ezért duplán fog hajtani.
Csiriba
vagy csak átnézte a GM a rostert azt nem vót rajt Bryant, így sebtiben igazoltatok egyet


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A megüresedett roster spotot egy DB-vel, Christian Bryant-el töltöttük fel, exRams, exCardinals játékos, kapott pár lehetőséget már de megragadni sehol nem tudott, anno 7. körben draftolta a Rams. Igazi moneyball (vagy roster töltelék) igazolás, remélhetőleg egy újabb csiszolatlan gyémántot találtunk. Egyébként clevelandi származású szóval voltaképp hazajött, remélem ezért duplán fog hajtani.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Kemény 😊 reméljük Carr-sztori lesz belőle, hehe. Végülis minden adott (bár a WR-poszton vannak kérdőjelek, de az már hagyomány), a fal tényleg top5 lehet, Crowell contract yearben szal hajtani fog ezerrel, az új srác is biztató, Duke meg a kedvencem, Njoku ugyan droppolgat, de legalább lesz kire fogni.

Kesslert azért sajnálom, de neki ez a backup poszt a limit, arra tökéletes is.
Joey Tribbiani
Nállunk meg eddig Glennon nem mutatott semmit a TC-ben meg a pre season meccseken sem... Vagyis de 0.0 passer rating az első meccsen megfűszerezve egy pick6-el... Mindkét meccsen dobott egy intet.... Trubi meg eddig kifejezetten ígéretes volt még úgy is hogy megpróbáltàk szétvertni a 3. számú OL mögött... Huenak van töke hozzá hogy megadja Kizernek a lehetőséget. Érteném én ezt az ültessük Trubit egy évet dolgot, ha valami all pro mögött tanulna, de simán látszik már most hogy Trubi jobb mint Glennon. De hát ez Chicago... Tetszik a döntés remélem Kizer él a lehetőséggel...

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Kemény 😊 reméljük Carr-sztori lesz belőle, hehe. Végülis minden adott (bár a WR-poszton vannak kérdőjelek, de az már hagyomány), a fal tényleg top5 lehet, Crowell contract yearben szal hajtani fog ezerrel, az új srác is biztató, Duke meg a kedvencem, Njoku ugyan droppolgat, de legalább lesz kire fogni.

Kesslert azért sajnálom, de neki ez a backup poszt a limit, arra tökéletes is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
BREAKING: Kizer fog kezdeni a 3. meccsen a Tampa ellen, megkapja a lehetőséget a kezdőkkel.

Tank és McCants IR, Currie waived.
P@trik
Meg is érdemli. Brock ezzel szerintem ki is esett, Kessler maradt még. Csak könyörgöm felejtse el Kizer ezeket a fejjel előre való vetődéseket 😀

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
BREAKING: Kizer fog kezdeni a 3. meccsen a Tampa ellen, megkapja a lehetőséget a kezdőkkel.

Tank és McCants IR, Currie waived.

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez tényleg meglepő, mondjuk azt olvasni hogy nincs teljesen rendbe még mindig a tavalyi sérülése, és nem is annyira villogott Williams rendszerébe. Shelton,Meder, és a berobbanó Conleyt írják a kezdőre, és hogy idén húztunk 2 rookiet is.

Plusz közbe leigazoltuk DL Brandon Thompsont is volt bengalsos
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Írnék én is szívesen véleményt és összefoglalót, de ez most tuti nem fog összejönni. Tegnapról is Garret sackjét sikerült eddig csak megnézni.

Kizerről nagyon jönnek a fasza hírek ennek kifejezetten örülök.
Drip
Dettó. Az új, csöpp Browns - fan csatlakozása óta a családhoz semmire nincs időm 😊

BTW, Desmond Bryant kivágva?! Ennyit azokról a hírekről, h ő volt a hiányzó láncszem Shelton mellől. Ki lesz a kezdő, Ogunjobi?

Carder a spec. teamből rendesen fog hiányozni, arra a pár snapre viszont, amit MLB-ben játszott volna Schobert v. bármilyen utcáról felszedett veterán is megfelel.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Írnék én is szívesen véleményt és összefoglalót, de ez most tuti nem fog összejönni. Tegnapról is Garret sackjét sikerült eddig csak megnézni.

Kizerről nagyon jönnek a fasza hírek ennek kifejezetten örülök.

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hát nem tudom. Kifejezetten figyeltem Colemant és nekem jónak tűnt. Pass blockban többszőr vette fel kitűnően JPP-t.
Bár a többi meccset nem láttam, ez a tweet sem arról árulkodik, hogy szar lenne a preseasonja.
 twitter.com/PFF_Sam/status/900017719181012993
alatriste
Egyéni véleményem volt, én nem ájultam el a tackel teljesítményektől.

Közbe vannak olyan hírek hogy Tank-nak ACL-je van.... MLB???
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hát nem tudom. Kifejezetten figyeltem Colemant és nekem jónak tűnt. Pass blockban többszőr vette fel kitűnően JPP-t.
Bár a többi meccset nem láttam, ez a tweet sem arról árulkodik, hogy szar lenne a preseasonja.
 twitter.com/PFF_Sam/status/900017719181012993


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Visszanéztem az éjszakai meccset, ismét 1-2 megjegyzés:

OL-be a :Erving/Coleman - Greco-Tretter-Zeitler-Johnson felállása álltunk fel, hát a tackel poszton továbbra se brillírozunk JPP-ék csúnyán szét szopatták a srácokat szélen.
Középen stabilak voltunk.
LT Thomas-sal meglesz oldva ugye viszont az RT továbbra is: ???

Bráner kezdte a meccset a világot most se rengette meg volt egy intje is egy felpattanó labdát kaptak el.
Kizer ismét hozta amit tud, voltak hibák, ismét nem a kezdők védték de nézzük a pozitívumot ha kell megfutja ha kell megdobja a hosszút,TD is az övé volt, nekem pozitív nagyon a srác.

Kessler nekem totál hitehagyottnak tűnik amit nem tudok hova tenni, mintha feladta volna a harcot.
Pedig nem dőlt még el, elvileg szerdán jelenti be Hue ki fog kezdeni az első héten, de lesz itt még változás az alapszakaszba az borítékolt.

RB-be: Crowell nem játszott, Duke kezdett és egész jó volt, viszont nekem Days sokkal jobban tetszett, 7. körbe nagy fogás volt a srác szerintem. Jó triót alkothatnak idén.

TE: Njoku bemutatkozott, hát nem mutatott semmit sajnos volt 2 labda ami felé szált az egyiket leütötték előtte, a másikat nem kapta el. Reméljük belemelegszik a maradék 2 meccsen, többiek hozták a minimum elvárhatót.

Elkapóinktól továbbra se vagyok elájulva, nem látok igazi vezért a csapatba,viszont nagy tülekedés lesz a fiatalok között kifog rostert érni.

Védelem az hasított megint fuuu nekem egyre jobban tetszik ez a Williams védelem látszik hogy van elképzelés, jól mozognak a srácok, van benne meló.

DL-be Ogbah-Meder-Conley-Garrett kezdett nem volt rossz a csapat sikerült nyomást helyezni, Garrett nagyot csatázott Flowersel, de megcsinált egy sacket.

LB: továbbra is az MLB a kérdés a két klasszis mellett, Tank megsérült(térd) lekellett vinni a pályáról, Schobert ismét jól szállt be, volt sackja is, kifejezetten jó volt, viszont Tank sérülésével ide is jó eséllyel helyet foghat valaki UDFA-ról.

Cornereknél nem volt semmi eget rengető, azt érdemes talán megjegyezni hogy Boddy ismét elemébe volt.
Volt ugye egy elég durva szerelése OBJ-n de szabályos volt, és csak azért kapták fel ennyire a témát mert OBJ kapta ha ezt egy másik játékos kapja a kutyát nem érdekli a dolog.

Safety-be Curriet is lekellett vinni a pályáról, csúnyán fogynak a safetyk, Pepperst minél hamarabb bekell építeni.
Itt is bőven benne van h UDFA játékos helyet fog szerezni, sok a sérült.

Összességébe nem egy köröm rágós, kevés pontos meccset sikerült behúzni.
Kövi meccs Tampába, elvileg ugye itt fognak játszani a legtöbbet a kezdők, hát kíváncsian várjuk.