NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Az elit fal fogmát felejtsük el, konkrétan szétverték szegény gyereket, nem érzi a zsebet sokszor van mit tanulni még de nem volt rossz elsőre.

Front seven nekem szimpi volt
de a cornereink siralmasak.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Ha ez lett volna az első meccsem, mint Browns fan, bizakodnék. Ennyi év után csak felkészülök a következő 4-12-re.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
 www.cbssports.com/nfl/news/hue-jackson-irate-with-haden-release-as-tensions-rise-between-front-office-coaches/

Hát ez sajnos kurva szarul hangzik... Pedig reméltem, hogy végre egyenesbe jösztök.
tenorx
Come on, LaCanfora minden második héten bedob valami anti-Browns cikket. Ez így megy mióta kibasztuk a legjobb spanját, Mike Lombardit. Ignorálni kell ezt a faszt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Inaktívak ma:
6 QB Cody Kessler
11 WR Reggie Davis
63 OL Marcus Martin
77 OL Zach Banner
95 DL Myles Garrett
97 DL T.Y. McGill
99 DL Caleb Brantley

Nassib kezd Garrett helyén.
Shelton meg visszatér Coley mellé.

Vereségtől függetlenül ha Kizer hoz egy elfogadhatót , plusz a védelem magabiztos és aprít én már elégedett vagyok.
több mint 7 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Felettébb kíváncsi vagyok a hamarosan kezdődő meccsünkre. Egy győzelem óriási lenne így, kezdésnek, bár a Steelers ellen sajnos nem úgy néz ki, hogy ez létrejöhet... :/
Azért remélem, nem sikerül megismételni, netán még jobban alulmúlni a tavalyi 1-15-ös szezonunkat.

Szerkesztette: caseyjones
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kizárt dolognak tartom hogy Hue és Williams tudta és beleegyezése nélkül baszták ki Hadent.
Ritka dolog egy ilyen legendát elküldeni ekkora fizetéssel, de szerintem nem kell túl kombinálni, egyszerűen már nem tudta hozni amire képes, kellett neki a változás, és nálatok van esélye gyűrűre is.

Demario Davis nem illett Williams elképzeléseibe, Pryor eset meg dupla vagy semmi esete volt, nem váltotta meg a világot balhézott és kivágtuk, azt a szintet amit tud kb Nacua is tudni fogja.
Rég volt szar hír a Brownsról, kell valami összeesküvés elmélet.

Viszont az Osi és az "öltöző rákja" elég komoly megfogalmazás.
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.cbssports.com/nfl/news/hue-jackson-irate-with-haden-release-as-tensions-rise-between-front-office-coaches/

Hát ez sajnos kurva szarul hangzik... Pedig reméltem, hogy végre egyenesbe jösztök.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Hogan lesz a back up QB de későbbi meccseken ez még változhat, elképzelésem sincs mit művelhet Kessler??!!
P@trik
Feladta... De én sem értem miért, ő a tipikus backup QB aki 10 évet simán lehúzhatna táblatartóként. Hogan mondjuk sokkal jobb volt az előszezonban, a stílusa is jobban hajaz Kizerére, egy esetleges sérülés esetén kevésbé kell átírni a playbookot.

Azért még a fülemben csengenek Hue szavai Kesslerről a tavalyi draft után, amikor megkérdőjelezték a harmadik körös kiválasztását.
"You have to trust me on this one"...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hogan lesz a back up QB de későbbi meccseken ez még változhat, elképzelésem sincs mit művelhet Kessler??!!
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ahogy várható volt Nacua jött a PS-ből Pryor helyére, és LB B.J. Bello jött még fel Woodrum helyére.
2 hely megint kiadó a PS-ből.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Myles Garrett összeszedett egy sérülést a mai edzésen, de valószínűleg játszani fog az első meccsen.
peterbadbone
Na Garrett hetekig kidőlt :S sajnálom, meret így megint inkább a tankoláshoz lesz közel a csapat, mint a motiváltsághoz
Chargers LT
Mondjuk azért ez csak egy high ankle sprain és nem egy ACL vagy MCL szakadás... én is sajnálom mert olyan mintha a kaptam volna egy nintendot karácsonyra aztán áramszünet lenne, de nem hinném, hogy ettől máris depresszióba esett volna a csapat
Drip
Így van, azért tankolásról beszélni egy pár hetes sérülés miatt elég erős 😀 Amúgy sem a PO a cél idén, én egy 8-8-cal maximálisan elégedett lennék, de ha Kizer jól játszik felőlem lehet 5-11 is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Myles Garrett összeszedett egy sérülést a mai edzésen, de valószínűleg játszani fog az első meccsen.
peterbadbone
Na Garrett hetekig kidőlt :S sajnálom, meret így megint inkább a tankoláshoz lesz közel a csapat, mint a motiváltsághoz
Chargers LT
Mondjuk azért ez csak egy high ankle sprain és nem egy ACL vagy MCL szakadás... én is sajnálom mert olyan mintha a kaptam volna egy nintendot karácsonyra aztán áramszünet lenne, de nem hinném, hogy ettől máris depresszióba esett volna a csapat

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Calvin Pryor kivágva.... egyik edzésen verekedett... DE MIÉRT???

Fasz kivan hogy mindig történik egy csomó faszság közvetlenül szezon kezdete előtt...
zsutu
QB Woodrumot is kivágták kíváncsi vagyok kik kerülnek helyükre az 53ba.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Myles Garrett összeszedett egy sérülést a mai edzésen, de valószínűleg játszani fog az első meccsen.
peterbadbone
Na Garrett hetekig kidőlt :S sajnálom, meret így megint inkább a tankoláshoz lesz közel a csapat, mint a motiváltsághoz

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Calvin Pryor kivágva.... egyik edzésen verekedett... DE MIÉRT???

Fasz kivan hogy mindig történik egy csomó faszság közvetlenül szezon kezdete előtt...
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Változott is az 53 visszahoztuk DE Tyrone Holmest.
Megnézhetjük mit alkot a 4-3-ba Orchard vagy Nassib a helyén...
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
Elvileg nagyjából 4-6 hétig out

Szerkesztette: kapitnono


több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
High ankle sprain, a kurva életbe komolyan. Az min. 1 hónap.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Már vártam hogy legyen valami, mért is tudnánk gond nélkül kezdeni egy szezont??!!
Amúgy az én tippem is idénre 6-10.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Myles Garrett összeszedett egy sérülést a mai edzésen, de valószínűleg játszani fog az első meccsen.

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Nagy meglepi nincs, mondjuk hogy erre a rosterre nem fért fel Haden, Barnidge és Greco az igencsak érdekes. Mozdítható ember bőven maradt és még mindig mi vagyunk az elsők a claim sorrendben.

Jó lenne ha ez a rezsim tényleg maradna még egy ideig eredménytől függetlenül, két év alatt sikerült ismét totál lecserélni a keretet. Eddig ugye a korábbi rezsimek is eljutottak, csak értelmeset nem sikerült építeni az új játékosokból. Jó lenne egyszer kivárni mi sül ki egy rebuildingből.

42 of the 53 players on the initial roster arrived on the roster in 2016 or later.
Joey Tribbiani
én remélem, hogy Hue repül a szezon után, és végre megkapom Gabotól a jól megérdemelt Johnny Walkerem.
Amadeus
Egy pozitív szezon esetén tőlem is megkapod, csak végre legyen valami eredmény 😉
zsutu
Ismerve a Brownst, túl sokat nem kockáztatsz a Johnny Walkerrel 😀 😀 😀
Csiriba
Én is attól félek, hogy azt a pénzt vasárnap esténként elfogom inni a kilátástalan játékot látva.... De ne legyen igazam 😊
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nagy meglepi nincs, mondjuk hogy erre a rosterre nem fért fel Haden, Barnidge és Greco az igencsak érdekes. Mozdítható ember bőven maradt és még mindig mi vagyunk az elsők a claim sorrendben.

Jó lenne ha ez a rezsim tényleg maradna még egy ideig eredménytől függetlenül, két év alatt sikerült ismét totál lecserélni a keretet. Eddig ugye a korábbi rezsimek is eljutottak, csak értelmeset nem sikerült építeni az új játékosokból. Jó lenne egyszer kivárni mi sül ki egy rebuildingből.

42 of the 53 players on the initial roster arrived on the roster in 2016 or later.
Joey Tribbiani
én remélem, hogy Hue repül a szezon után, és végre megkapom Gabotól a jól megérdemelt Johnny Walkerem.
Amadeus
Egy pozitív szezon esetén tőlem is megkapod, csak végre legyen valami eredmény 😉
zsutu
Ismerve a Brownst, túl sokat nem kockáztatsz a Johnny Walkerrel 😀 😀 😀
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
PS:

74 Averill, Travis OL
50 Bello, B.J. LB
81 Higgins, Rashard WR
28 Hillary, Darius DB
88 Holtz, J.P. TE
56 King, Deon LB
33 Magee, Terrence RB
36 Murray, Najee DB
43 Nacua, Kai DB
38 Channing Stribling DB
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Nagy meglepi nincs, mondjuk hogy erre a rosterre nem fért fel Haden, Barnidge és Greco az igencsak érdekes. Mozdítható ember bőven maradt és még mindig mi vagyunk az elsők a claim sorrendben.

Jó lenne ha ez a rezsim tényleg maradna még egy ideig eredménytől függetlenül, két év alatt sikerült ismét totál lecserélni a keretet. Eddig ugye a korábbi rezsimek is eljutottak, csak értelmeset nem sikerült építeni az új játékosokból. Jó lenne egyszer kivárni mi sül ki egy rebuildingből.

42 of the 53 players on the initial roster arrived on the roster in 2016 or later.
Joey Tribbiani
én remélem, hogy Hue repül a szezon után, és végre megkapom Gabotól a jól megérdemelt Johnny Walkerem.
Amadeus
Egy pozitív szezon esetén tőlem is megkapod, csak végre legyen valami eredmény 😉
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nagy meglepi nincs, mondjuk hogy erre a rosterre nem fért fel Haden, Barnidge és Greco az igencsak érdekes. Mozdítható ember bőven maradt és még mindig mi vagyunk az elsők a claim sorrendben.

Jó lenne ha ez a rezsim tényleg maradna még egy ideig eredménytől függetlenül, két év alatt sikerült ismét totál lecserélni a keretet. Eddig ugye a korábbi rezsimek is eljutottak, csak értelmeset nem sikerült építeni az új játékosokból. Jó lenne egyszer kivárni mi sül ki egy rebuildingből.

42 of the 53 players on the initial roster arrived on the roster in 2016 or later.
Joey Tribbiani
én remélem, hogy Hue repül a szezon után, és végre megkapom Gabotól a jól megérdemelt Johnny Walkerem.
Amadeus
Tavaly bravúr volt az 1 győzelmes szezon, az idén ez az eredmény tényleg az állásába kerülhet. De őszintén szólva én 5-6 győzelmet kinézek ebből a csikó csapatból.