NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Kemény első két meccsen vagyunk túl, viszont most jön három kvázi must win. Colts, Bengals, Jets, ebből kettő hazai. Ha esetleg 1-4, v. 0-5 a mérleg... Inkább bele se gondolok.
Joey Tribbiani
3 szor néztem rá a logóra, hogy jó helyen járok-e 😊
Hajrá, én szurkolok.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Sztem nem fog tudni meccsről meccsre fejlődni Kizer, ez hosszabb folyamat lesz nála, messze nem NFL ready, ha lenne egy normális veterán QB, nem ő kezdene, viszont így élesben tanulhat. Van 16 meccse, az alatt kell annyit előrelépnie, hogy az FO ne akarjon franchise Qb-t húzni a drafton a helyére. Mert muníció az lesz, simán benne a van a pakliban, hogy lesz két top10-es pick. Simán lehet, hogy egy hónap múlva is ugyanilyen hibákat fog elkövetni, a lényeg, hogy a szezon végére legyen előrelépés döntéshozatalban, pocket presence-ben, nyomás érzékelésben. Azért a Ravens D-be veterán irányítóknak is beletörik a bicskája, nemhogy egy zöldfülűnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Látványosan sokáig tartogatta a labdát, csakúgy mint a Pitt ellen. Tulajdonképpen megmutatta, miért nem kéne még kezdenie :/
Joey Tribbiani
Ezt mondtam a mi meccsünk után is, hogy az a legnagyobb baj, hogy olyan hibái vannak (zseb és nyomás érzékelésének totális hiánya), ami nem tanulható 1-2 hét alatt. Van benne potenciál, de ha ezt nem növi ki legkésőbb köv. szezonra, akkor összetörik.
Soldados
Én sem azt mondom, h. cseréljük le, ha már mellette döntöttünk, maradjon, de minimális fejlődést hétről hétre elvárnék. Ezzel szemben tegnap rosszabb volt, mint ellenetek. A red zone int nálam a legnagyobb red flag, ráadásul második & 7-re erőltette be három ember közé 24-10-nél 12 perccel a vége előtt. Ha ott 24-17, bármi lehetett volna. Az ilyeneket nehezen emésztem meg.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Látványosan sokáig tartogatta a labdát, csakúgy mint a Pitt ellen. Tulajdonképpen megmutatta, miért nem kéne még kezdenie :/
Joey Tribbiani
Ezt mondtam a mi meccsünk után is, hogy az a legnagyobb baj, hogy olyan hibái vannak (zseb és nyomás érzékelésének totális hiánya), ami nem tanulható 1-2 hét alatt. Van benne potenciál, de ha ezt nem növi ki legkésőbb köv. szezonra, akkor összetörik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nekem egy nagy tökönrúgással ért fel ez a vereség. Semmi előrelépés nem volt látható a Steelers elleni meccshez képest, same old Browns feeling végig. Félidő 14-10 helyett 21-7, ott majdnem kilőttem a gamepasst. Nyilván nem azt várta senki, hogy majd Kizer szór 5 TD passzt, de ilyen agyatlan INT-ekre sem számítottam.
A nyomást továbbra sem érzi és tegnap mintha a play clockkal is gondjai lettek volna, már rögtön az első driveban delay of game. Sokszor erölteti a nagy játékot, meg kell tanulnia, h. néha a checkdown option is ott van és élni kell vele. Látványosan sokáig tartogatta a labdát, csakúgy mint a Pitt ellen. Tulajdonképpen megmutatta, miért nem kéne még kezdenie :/
A futó játékot Patrik említette, katasztrófa. Nem igazán értem miért toljuk ennyire Crowellt, egyszerűen nem tud beindulni. Duke ismét megmutatta, h. mennyivel sokoldalúbb fegyver, neki kéne kezdenie. A szélső futások abszolút nem mennek, ami kritikus, Hue egyik kedvenc játéka a húzó falember alkalmazása. Nagyon idegesítő és edzői felelősség, amikor egy csapat sorozatos büntikkel kezdi a meccset, a már említett delay of game után, a másodikban egy false start, a harmadikban illegal formation következett... A fejekben sincs minden rendben, csak remélni tudom, h. nem lesz totál szétesés. Nem kéne Huenak feladni a playcallingot.. ?
A védelem tartotta magát, bár a TE védekezés továbbra is gond. Sokszor sima dump offokból szedett össze komoly yardokat a Ravens, ez az agresszív Williams-D hátulütője és tackling problémákat is felvet. Peppers nem volt túl meggyőző, Nassib viszont a második meccsen sorozatban volt az egyik legjobb. Összességében elfogadható a D, zongorázni lehet a különbséget a tavalyihoz képest, csak ne legyen megint az, mint az elmúlt években mindig, h. a szezon második felére elfáradnak a kritikán aluli O miatt.

Kemény első két meccsen vagyunk túl, viszont most jön három kvázi must win. Colts, Bengals, Jets, ebből kettő hazai. Ha esetleg 1-4, v. 0-5 a mérleg... Inkább bele se gondolok.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hab a tortán még hogy Collins agyrázkódás protokollba kerülhet, és Coleman kezével is vannak gondok.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Teljesen értékelhetetlen az Offense, Kizer is migrén meccs közbe ilyen is csak velünk történhet, +3 int tragédia kategória, az is mindent elmond hogy a legjobb WR Higgins volt akit meccs előtt hoztunk fel PS-ből. Britt és Coleman???? Futójáték is tök szar.

Hiába van egy elfogadható védelem idén, teljesen impotens a támadó egység.
Most kéne tippelni én is inkább Zsutu kolega tippjét mondanám.
Az a baj hogy lehet mondani hogy nem fontos az eredmény meg stb sok a pick és majd lehet tölteni bele az Offensbe. kizárt dolognak tartom hogy Haslam lenyeljen egymás után 2db 1 win.szezont.
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Meccs előtt biztos voltam legalább 4 győzelemben... Most örülök ha Jets meg a Bengalst elkapnánk otthon.
zsutu
En szerintem pozitiv a kep amit lattunk. Iden meg nem az eredmeny a fontos, jovore megint tele a tar. Tudom, hogy regota megy mar, de en eloszor vagyok optimista ilyen teren. Nekem ez a project hihetonek tunik az elejetol. Egy kicsit Hue miatt is. A Franchise Qb se volt biztos hogy iden mar a keretben van, es lehet. Ez nem az a tarsasag ami egyszer elpattan es onnan vege. Kuzdeni kell ellenetek. A D-tek megette a Ravens Off-t a meccs nagy reszen. A Los ugy elpicsaztatok minket, hogy rossz volt nezni.
no
Egyetértek nagy részével, itt elindult valami felfelé. Kizerről pedig annyit, hogy totál kényelmes helyzetbe vagytok.

1:Azt látni, hogy a srác tehetséges, de számtalan hibája van (belső óra stb.), ha ezeket Hue tudja fejleszteni (ez év végére kiderül) jövőre annyi tehetséget rakhattok köré amennyit akartok.

2:Ha év végére nem fejlődik semmit és rálép a Blake Bortles útra, azzal a rahedli pickkel jövőre behúztok egy franchise QB-t, és most nem olyan Clevlandesen😃😃

De az, hogy elpicsáztak minket a Los-on az nagyon lol...nem tudom mit néztél, mert én nagyon nem így láttam.

Szerkesztette: cikesz
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 102
Az építkezés nekem is jónak és hitelesnek tűnik most. A bajt abban látom, hogy Kizer 2 meccs alapján nagyon gyenge. Ami jó hír, hogy 2 meccs után még ez nem verdikt értékű, tehát lehet reménykedni. De idén vele nem lesz sok győzelem, ez valószínűsíthető.
Soldados
Kizer-rol irtam hogy ugy indultak a szezon elott hogy o nem a frQb, de lehet belole es elonyos lenne ha az tudna lenni ( megkapja azz eselyt). Ha o lenne esetleg lerovidulne egy kicsit a varakozasii ido. Jovore el tudnak hozni barkit es a par lukat betomkodik es eros kozepcsapat. Ez egy5-6 eves projekt ammit altalaban sikerul megszakitani 3.5 ev utan 😕

Kizer rengeteg hibaval jatszik, de ami a legrosszabb, hogy veszelyes onmagara. Nyelje be a sack-et es kesz. A hibai nagy resze megoldhato, a lenyeges reszek kesobb kiderulnek.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az építkezés nekem is jónak és hitelesnek tűnik most. A bajt abban látom, hogy Kizer 2 meccs alapján nagyon gyenge. Ami jó hír, hogy 2 meccs után még ez nem verdikt értékű, tehát lehet reménykedni. De idén vele nem lesz sok győzelem, ez valószínűsíthető.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 102
Meccs előtt biztos voltam legalább 4 győzelemben... Most örülök ha Jets meg a Bengalst elkapnánk otthon.
zsutu
En szerintem pozitiv a kep amit lattunk. Iden meg nem az eredmeny a fontos, jovore megint tele a tar. Tudom, hogy regota megy mar, de en eloszor vagyok optimista ilyen teren. Nekem ez a project hihetonek tunik az elejetol. Egy kicsit Hue miatt is. A Franchise Qb se volt biztos hogy iden mar a keretben van, es lehet. Ez nem az a tarsasag ami egyszer elpattan es onnan vege. Kuzdeni kell ellenetek. A D-tek megette a Ravens Off-t a meccs nagy reszen. A Los ugy elpicsaztatok minket, hogy rossz volt nezni.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Meccs előtt biztos voltam legalább 4 győzelemben... Most örülök ha Jets meg a Bengalst elkapnánk otthon.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Inaktívak:
6 QB Cody Kessler
11 WR Reggie Davis
63 OL Marcus Martin
77 OL Zach Banner
82 WR Kasen Williams
95 DL Myles Garrett
97 DL T.Y. McGill

Nyögvenyelős kevés pontos meccset várok.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Higginst visszaraktuk az aktív keretbe, Garrett sérülése után meg visszahoztuk Holmest azt most meg elküldtük.
Érdekes dolgokat művelünk.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 991
Ez a Texans W nem jott tul jol, ne felejtsuk el az elso es masodik koros pickjuk a mienk jovore. Cserebe a Bengals annyira gyenge, hogy talan iden nem vegzunk az utolso helyen a csoportban.

Hue maris belebegtette, h. Britt pozicioja nem fix, mint kezdo. Egy meccs utan nem irnam le, de ossze kell magat kapnia, vagy tenyleg Bowe 2 lesz. Szerencsere a Kizer-Coleman paros biztato, Louis sem remenytelen. Ha felzarkozna hozzajuk Njoku akkor el lehetne karcolni ezzel a trioval.
Joey Tribbiani
és azért még kóc meg se mutatta magát...nem lehetett Bryant-hez mérni a képességeit, de azért voltak biztató meccsei, ha éppen nem sérült volt
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Ez a Texans W nem jott tul jol, ne felejtsuk el az elso es masodik koros pickjuk a mienk jovore. Cserebe a Bengals annyira gyenge, hogy talan iden nem vegzunk az utolso helyen a csoportban.

Hue maris belebegtette, h. Britt pozicioja nem fix, mint kezdo. Egy meccs utan nem irnam le, de ossze kell magat kapnia, vagy tenyleg Bowe 2 lesz. Szerencsere a Kizer-Coleman paros biztato, Louis sem remenytelen. Ha felzarkozna hozzajuk Njoku akkor el lehetne karcolni ezzel a trioval.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nem volt kirívóan durva meccs és dobálták a jogos flageket rendesen a sporik, úgyhogy nem szólhatunk semmit.

Joey Tribbiani
Nem szeretném megítélni a flageket de amiket láttam, hogy fejjel fejre kétszer is az jogos volt mindkettő. Repült is a zászló. Amit sajnálok az egészben, hogy az ütés az benne marad a játékosban, hiába a 15 yard, lásd a második td-nél. Látszott, hogy nem tette zsebre amit kapott, szerencsére leülhetett és kipihenhette magát, tutira látta a csillagokat pedig még csak délután volt. Ezt a részét nem szeretem a játéknak.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nem volt kirívóan durva meccs és dobálták a jogos flageket rendesen a sporik, úgyhogy nem szólhatunk semmit.

Visszanéztem egyébként és valóban lehetne kicsit bizakodni, ha nem lenne a végeredmény megint ugyanaz. Ezt a bombaerős Steelers O-t 2 TD-n tartottunk és ha nem lett volna az a blocked punt.. De volt, így pedig már 1-18 a mérleg a visszatérés óta.
Ami tényleg kritikán aluli, az a futó játék. Nehéz erre megfejtést találni, mert papíron ugye bombaerős a fal. Csak arra tudok gondolni, hogy még nincs összeszokva az egység. Tretter különösen gyengén tolta, de Bitonio sem brillírozott, látszott az a tavalyi kihagyott 3/4 szezon. Coleman se pozitívan, se negatívan nem tűnt ki, egy falembernél ez inkább jó.
Crowellből sosem lesz olyan futó, aki a semmiből összehoz yardokat, ez tegnap is meglátszott. Ha nincs lyuk, yard sincs, vagy mínusz... Egy rookie QB-nak több segítség kéne. Duke-ot még mindig jobb játékosnak gondolom, kár, h. WR poszton pazaroljuk el a tehetségét.
Kizer szerintem is bele fog jönni, pontosan azok a hibák jöttek elő, amiket a ND-ben is láthattunk. Túl sokat várt sokszor, túldobta az elkapóit, nem érezte a zsebet, kevés volt a checkdown. Nyilvánvaló volt, hogy ezeket egy offseason alatt nem lehet kijavítani. Láttam már jobb és rosszabb bemutatkozást, egy meccsből sokat nem érdemes levonni. Huera azért mérges vagyok, mert nem volt igazán rookie QB frendli game plan, 30 passz + 5 futás, sok. Így tényleg 8 meccset sem fog kibírni.
A TE-k és WR-ek ennél csak jobbak lehetnek, Britt no comment. Az egyik legcsúnyább drop volt, amit 10 év alatt Browns elkapótól láttam, pedig játszott bőven fakezű receiver Clevelandben.

A védelmet csak dicsérni lehet, Nassib elit volt Garrett helyén, a fal közepe is kimagaslott Sheltonnal, Coleyval és Ogunjobival. Schobertet sajnáltam, az egyik TD-t róla kaptuk pedig jól emberezett és a hosszú AB elkapás előtt is majdnem elütötte a lasztit. BTW, MINDEN snapnél a pályán volt, végig 3 LB-vel toltuk. Ez persze inkább a CB helyzetet minősíti. McCourty gyenge, a másik kettő szolíd iparos, ide mindenképp mehet az egyik jövő évi első körös. Sajnálom, h. a zsáknyi capből nem erősítettük meg a posztot, top5 D is össze jöhetett volna a front7 játékát elnézve.

Megyünk a Ravenshez, nagyon nyerni kéne. Nem a pozitív mérleg miatt, de 0-2-vel megint ott lennénk, mint minden évben... Fiatal a csapat, rakat draft pick, de waiting for next year.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Hat nemtom, Shazier hitje Kizeren nalam tipikusan az, hogyha rendesen megnezed Shazier mar repult amikor Kizer elkezdett csuszni... Szerintem kurvara nem szandekos volt.
tenorx
Mondjuk ilyen profilképpel nem is gondoltam volna, hogy szerinted Shazier kurvára szándékosan szabálytalankodott. :-P
Ne mindegy, nem szemetelem tovább a topicot.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyebkent hogy ontopic is maradjak, nekem nagyon tetszett a Cleveland.
Latszott bennuk vegre valami tuz, meg hogy akar nyerhetunk is.
Kizernek vannak rookie hibai, de nekem tetszett hogy nem volt beszarva, es ezt ereztek a tobbiek is.
A defense meg nagyon fasza lehet ha Garrett visszater
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hat nemtom, Shazier hitje Kizeren nalam tipikusan az, hogyha rendesen megnezed Shazier mar repult amikor Kizer elkezdett csuszni... Szerintem kurvara nem szandekos volt.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak néhány kiragadott momentumot láttam, tényleg dirty meccs volt vagy csak az a 2-3 cheap shot volt, amit a (nyilván Cincy-kötődésű) beatwriterek twitterén találtam?
megyerikrisz
AFC North-meccs volt. Volt 1-2 felesleges keménység, de volt olyan, ami szabálytalan volt, de nem mondanám, hogy dirty volt, a védő tette a dolgát, így alakult. Ennek ellenére nem volt egy feszült hangulatú meccs.

Egyébként meg is bűnhődtünk érte, kaptunk vagy 160 yard büntit, ami még akkor is sok, ha volt benne 2-3, amit elég könnyű kézzel dobtak be. Mindenesetre ebben fejlődnünk kell, mert ez nem fog beleférni, hogy ennyi ingyen yardot adunk.
Soldados
Mondom, csak pár kiemelt durvaságot láttam, de Shazier hitje Kizeren például 15 meccs lenne Burfictnél. Viszont a Ben-féle bokafogáson jót röhögtem. 😀
megyerikrisz
A Saci-hiten kívül talán még egy volt, amit felesleges keménységnek éreztem. De ahogy írtam, nem volt feszült hangulatú meccs.

Ben... 😊 Megúszta a holding zászlót. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Csak néhány kiragadott momentumot láttam, tényleg dirty meccs volt vagy csak az a 2-3 cheap shot volt, amit a (nyilván Cincy-kötődésű) beatwriterek twitterén találtam?
megyerikrisz
AFC North-meccs volt. Volt 1-2 felesleges keménység, de volt olyan, ami szabálytalan volt, de nem mondanám, hogy dirty volt, a védő tette a dolgát, így alakult. Ennek ellenére nem volt egy feszült hangulatú meccs.

Egyébként meg is bűnhődtünk érte, kaptunk vagy 160 yard büntit, ami még akkor is sok, ha volt benne 2-3, amit elég könnyű kézzel dobtak be. Mindenesetre ebben fejlődnünk kell, mert ez nem fog beleférni, hogy ennyi ingyen yardot adunk.
Soldados
Mondom, csak pár kiemelt durvaságot láttam, de Shazier hitje Kizeren például 15 meccs lenne Burfictnél. Viszont a Ben-féle bokafogáson jót röhögtem. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak néhány kiragadott momentumot láttam, tényleg dirty meccs volt vagy csak az a 2-3 cheap shot volt, amit a (nyilván Cincy-kötődésű) beatwriterek twitterén találtam?
megyerikrisz
AFC North-meccs volt. Volt 1-2 felesleges keménység, de volt olyan, ami szabálytalan volt, de nem mondanám, hogy dirty volt, a védő tette a dolgát, így alakult. Ennek ellenére nem volt egy feszült hangulatú meccs.

Egyébként meg is bűnhődtünk érte, kaptunk vagy 160 yard büntit, ami még akkor is sok, ha volt benne 2-3, amit elég könnyű kézzel dobtak be. Mindenesetre ebben fejlődnünk kell, mert ez nem fog beleférni, hogy ennyi ingyen yardot adunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Csak néhány kiragadott momentumot láttam, tényleg dirty meccs volt vagy csak az a 2-3 cheap shot volt, amit a (nyilván Cincy-kötődésű) beatwriterek twitterén találtam?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.