NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Abszolút nem értek egyet. Ennek a játéknak a célja és értelme a W. Azért történik minden, annak van alárendelve minden, és a győzelem legitimál minden korábbi döntést. Pozitív mérlegű csapat edzőjét nem rúgják ki, akármilyen sz.r is a játék.

Jan
Lovie Smith 10-6 után kaput utilaput Chicagoban, John Fox meg egy 12-4 után Denverben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
már nem tudok hova strigulát húzni, annyiszor hangzott ez el.
Drip
Tudom hogy unalmas hallgatni, es raadasul ez nem is az elso rebuilding es kb idaig jutott el mindegyik. Az egyik problema, hogy a gyozelmeket szamolja a szurkolo es ez ertheto is, mert az eleg jo meroje a csapat erejenek. De nektek meg nem is kell erot mutatni. Kirugni Hue-t az ut 3/4-nel csak egy uj nekilendulest eredmenyezne. Mind O es D oldalon keresik a "jatekot" es nem az eredmenyesseget, ami megmutatjak nekik mi hianyzik, mi nem mukodik es mi mukodne ha lenne pl WR vagy QB vagy FS..stb. Ha Uj QB lesz ami az eredeti tervben szerepel jo ket ev van meg hatra az eros kozepcsapathoz. Es akkor sem biztos a siker, de az odavezeto ut pontos, egyenes, meghatarozott, jol atgondoltnak tunik. Legalabb meg egy eros draftnak neztek elebe es penzzel a zsebetekben a FA is nyitva lesz elotetek. Ettol fuggetlenul ertelek benneteket, de pl amit mi csinalunk az nekem koncepciot tekintve sokkal rosszabb ( az idosebbeknek Mekk Elek erzesem van, de el fogunk jutni a szabosagig es akkor mindenki happy lesz )
no
Az a szörnyű, hogy más csapatok egy-egy top 3-as vagy top 5-ös pickkel évekre rendbe tesznek egy posztot, vagy jó esetben egy egész egységet, ide meg iszonyú mennyiségű top prospect érkezett az utóbbi években, és semmi látszata nincs. Ami egyrészt a franchise számára rossz, másrészt olyan játékosok tűnnek el, akik -tehetségük alapján- ha egy más csapathoz, egy jobb rendszerbe kerülhettek volna, akkor komoly karriert futhattak volna be. Ezt én elég szomorúnak tartom.

Azonkívül szerintem Hue brutálisan túlértékelt. Eleve nem értettem hogy mire a nagy hype, mert korábban HC-ként nem mutatott olyat ami alapján ő lenne a megmentő ember. Tavaly 0-10-nél ezt be is írtam ide, de akkor még mindenki reménykedett. Most nem tudom mennyi Hue mérlege (1-20 körül, gondolom) de őszintén: ilyen eredménnyel miben lehet bízni?

Nálatok meg ott csúszott el a dolog, amikor Flacconak meg kellett adni a nagy pénzt. De az kényszerpálya volt, én örültem neki (annak is örültem amikor Dalton megkapta a nagy szerződést) mert amikor egy csapat nem elit játékosnak fizet elitnek járó pénzt, az előrevetíti, hogy egy idő után a tényleg elit teljesítményt nyújtókra nem marad elég lóvé. Nálatok annyiban érthető a dolog, hogy Flacco pont a szerződése lejártakor tett le egy olyan teljesítményt, ami után nem volt más választás, mint megfizetni - és bízni benne hogy ez nem egy kifutott eredmény tőle, hanem mostantól mindig ilyen lesz...- mert ha a hibátlan PO, és a SB win után nem fizetik meg és elmegy, akkor Oz vérét cseppenként szívták volna ki Baltimoreban, az is biztos.
Jan
Csak emlitenem a ti OL-eteket. Ido kell nem csak sok 1 koros pick. JT komoly karriert tett le az asztalra, ha soha nem jatszik tobbet. Eredmenyesebb lehetett volna az nem kerdes.
Szerintem Hue jo szakember, de nem o a garancia ra, hanem a szisztematikus, eddig elhivatott epitkezes. A problema pont ott kezdodik mikor ebben a fazisban szamitani kezd, hogy milyen a merleg. 1-20 vagy 3-17 nem mindegy teljesen? Nalam az eredmeny nem cel, hanem kovetkezmeny. De a szurkolok eredmenyt is szeretnenek, teljesen megertem.
A nalunk resszel nem ertek egyet. Flacco-nak konkretan a szerzodese elso 3 eve light-os volt anyagilag, meg is szabadulhattunk volna tole es adhattunk volna jatszotarsakat is, mint ti BB-nek. Kesobb mar tenyleg kenyszerpalyara kerultunk vele es sajnos tobb magasfizetesu szarul jatszott, rossz draftok, szar edzok es a sok ezer mas, de nem Flacco elso szerzodese volt a baj.
no
Abszolút nem értek egyet. Ennek a játéknak a célja és értelme a W. Azért történik minden, annak van alárendelve minden, és a győzelem legitimál minden korábbi döntést. Pozitív mérlegű csapat edzőjét nem rúgják ki, akármilyen sz.r is a játék.

Flacco téma azért nehéz mert az átlagnál jobb, de annyira nem hogy egyedül vigye a csapatot. Nem nagyon van a ligában aki hozzáférhető, és egyértelműen upgade lenne hozzá képest . Az nagyon nehéz döntés, hogy amikor a liga fele folyamatosan qb gondokkal küzd, akkor elengedj egy SB győztest, aki egyébként nem is játszik vállalhatatlanul.

Amúgy nem az a jó recept ami nálunk van, ott is elcsúszott kicsit a dolog. Nem játszótársak kellenek az irányítónak, hanem egy brutál D, ami lehetővé teszi hogy kevés ponttal is tudj nyerni. És akkor simán elbírja a csapat, hogy valamelyik O játékosodat leveszik a pályáról, vagy egyszerűen csak sz.r napja van. (vagy hogy az AFC döntő első negyedében jön rá, hogy ő tulajdonképpen sérült, stb...)
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Sztem pont nem mind1, h. 1-19 v. 3-17. Kellenek a gyôzelmek, anélkül nagyon nehéz eladni bármilyen rebuildinget - fôleg a második évben. Ehhez képest folyamatosan romlik a teljesítmény, nem hogy javulna. Hány upset van minden héten a ligában, kb. statisztikailag is nehéz összehozni azt a szenvedést, amit elôadunk - egyszer-egyszer jönnie kéne egy random W-nek. Arról nem is beszélek, h. a kintiek komoly összegeket fizetnek ezért a szarért, nekem csak egy game pass megy le a WC-n, na meg a londoni meccs idén ha így folytatjuk.

A mai meccsen valaminek meg kell mozdulnia, mégiscsak McCown lesz az ellenfél QB-ja, Shelton visszatérhet és Garrett is bemutatkozhat. Britt out, ami inkább erôsítés... 24-20 ide 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 102
már nem tudok hova strigulát húzni, annyiszor hangzott ez el.
Drip
Tudom hogy unalmas hallgatni, es raadasul ez nem is az elso rebuilding es kb idaig jutott el mindegyik. Az egyik problema, hogy a gyozelmeket szamolja a szurkolo es ez ertheto is, mert az eleg jo meroje a csapat erejenek. De nektek meg nem is kell erot mutatni. Kirugni Hue-t az ut 3/4-nel csak egy uj nekilendulest eredmenyezne. Mind O es D oldalon keresik a "jatekot" es nem az eredmenyesseget, ami megmutatjak nekik mi hianyzik, mi nem mukodik es mi mukodne ha lenne pl WR vagy QB vagy FS..stb. Ha Uj QB lesz ami az eredeti tervben szerepel jo ket ev van meg hatra az eros kozepcsapathoz. Es akkor sem biztos a siker, de az odavezeto ut pontos, egyenes, meghatarozott, jol atgondoltnak tunik. Legalabb meg egy eros draftnak neztek elebe es penzzel a zsebetekben a FA is nyitva lesz elotetek. Ettol fuggetlenul ertelek benneteket, de pl amit mi csinalunk az nekem koncepciot tekintve sokkal rosszabb ( az idosebbeknek Mekk Elek erzesem van, de el fogunk jutni a szabosagig es akkor mindenki happy lesz )
no
Az a szörnyű, hogy más csapatok egy-egy top 3-as vagy top 5-ös pickkel évekre rendbe tesznek egy posztot, vagy jó esetben egy egész egységet, ide meg iszonyú mennyiségű top prospect érkezett az utóbbi években, és semmi látszata nincs. Ami egyrészt a franchise számára rossz, másrészt olyan játékosok tűnnek el, akik -tehetségük alapján- ha egy más csapathoz, egy jobb rendszerbe kerülhettek volna, akkor komoly karriert futhattak volna be. Ezt én elég szomorúnak tartom.

Azonkívül szerintem Hue brutálisan túlértékelt. Eleve nem értettem hogy mire a nagy hype, mert korábban HC-ként nem mutatott olyat ami alapján ő lenne a megmentő ember. Tavaly 0-10-nél ezt be is írtam ide, de akkor még mindenki reménykedett. Most nem tudom mennyi Hue mérlege (1-20 körül, gondolom) de őszintén: ilyen eredménnyel miben lehet bízni?

Nálatok meg ott csúszott el a dolog, amikor Flacconak meg kellett adni a nagy pénzt. De az kényszerpálya volt, én örültem neki (annak is örültem amikor Dalton megkapta a nagy szerződést) mert amikor egy csapat nem elit játékosnak fizet elitnek járó pénzt, az előrevetíti, hogy egy idő után a tényleg elit teljesítményt nyújtókra nem marad elég lóvé. Nálatok annyiban érthető a dolog, hogy Flacco pont a szerződése lejártakor tett le egy olyan teljesítményt, ami után nem volt más választás, mint megfizetni - és bízni benne hogy ez nem egy kifutott eredmény tőle, hanem mostantól mindig ilyen lesz...- mert ha a hibátlan PO, és a SB win után nem fizetik meg és elmegy, akkor Oz vérét cseppenként szívták volna ki Baltimoreban, az is biztos.
Jan
Csak emlitenem a ti OL-eteket. Ido kell nem csak sok 1 koros pick. JT komoly karriert tett le az asztalra, ha soha nem jatszik tobbet. Eredmenyesebb lehetett volna az nem kerdes.
Szerintem Hue jo szakember, de nem o a garancia ra, hanem a szisztematikus, eddig elhivatott epitkezes. A problema pont ott kezdodik mikor ebben a fazisban szamitani kezd, hogy milyen a merleg. 1-20 vagy 3-17 nem mindegy teljesen? Nalam az eredmeny nem cel, hanem kovetkezmeny. De a szurkolok eredmenyt is szeretnenek, teljesen megertem.
A nalunk resszel nem ertek egyet. Flacco-nak konkretan a szerzodese elso 3 eve light-os volt anyagilag, meg is szabadulhattunk volna tole es adhattunk volna jatszotarsakat is, mint ti BB-nek. Kesobb mar tenyleg kenyszerpalyara kerultunk vele es sajnos tobb magasfizetesu szarul jatszott, rossz draftok, szar edzok es a sok ezer mas, de nem Flacco elso szerzodese volt a baj.
több mint 7 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
már nem tudok hova strigulát húzni, annyiszor hangzott ez el.
Drip
Tudom hogy unalmas hallgatni, es raadasul ez nem is az elso rebuilding es kb idaig jutott el mindegyik. Az egyik problema, hogy a gyozelmeket szamolja a szurkolo es ez ertheto is, mert az eleg jo meroje a csapat erejenek. De nektek meg nem is kell erot mutatni. Kirugni Hue-t az ut 3/4-nel csak egy uj nekilendulest eredmenyezne. Mind O es D oldalon keresik a "jatekot" es nem az eredmenyesseget, ami megmutatjak nekik mi hianyzik, mi nem mukodik es mi mukodne ha lenne pl WR vagy QB vagy FS..stb. Ha Uj QB lesz ami az eredeti tervben szerepel jo ket ev van meg hatra az eros kozepcsapathoz. Es akkor sem biztos a siker, de az odavezeto ut pontos, egyenes, meghatarozott, jol atgondoltnak tunik. Legalabb meg egy eros draftnak neztek elebe es penzzel a zsebetekben a FA is nyitva lesz elotetek. Ettol fuggetlenul ertelek benneteket, de pl amit mi csinalunk az nekem koncepciot tekintve sokkal rosszabb ( az idosebbeknek Mekk Elek erzesem van, de el fogunk jutni a szabosagig es akkor mindenki happy lesz )
no
Az a szörnyű, hogy más csapatok egy-egy top 3-as vagy top 5-ös pickkel évekre rendbe tesznek egy posztot, vagy jó esetben egy egész egységet, ide meg iszonyú mennyiségű top prospect érkezett az utóbbi években, és semmi látszata nincs. Ami egyrészt a franchise számára rossz, másrészt olyan játékosok tűnnek el, akik -tehetségük alapján- ha egy más csapathoz, egy jobb rendszerbe kerülhettek volna, akkor komoly karriert futhattak volna be. Ezt én elég szomorúnak tartom.

Azonkívül szerintem Hue brutálisan túlértékelt. Eleve nem értettem hogy mire a nagy hype, mert korábban HC-ként nem mutatott olyat ami alapján ő lenne a megmentő ember. Tavaly 0-10-nél ezt be is írtam ide, de akkor még mindenki reménykedett. Most nem tudom mennyi Hue mérlege (1-20 körül, gondolom) de őszintén: ilyen eredménnyel miben lehet bízni?

Nálatok meg ott csúszott el a dolog, amikor Flacconak meg kellett adni a nagy pénzt. De az kényszerpálya volt, én örültem neki (annak is örültem amikor Dalton megkapta a nagy szerződést) mert amikor egy csapat nem elit játékosnak fizet elitnek járó pénzt, az előrevetíti, hogy egy idő után a tényleg elit teljesítményt nyújtókra nem marad elég lóvé. Nálatok annyiban érthető a dolog, hogy Flacco pont a szerződése lejártakor tett le egy olyan teljesítményt, ami után nem volt más választás, mint megfizetni - és bízni benne hogy ez nem egy kifutott eredmény tőle, hanem mostantól mindig ilyen lesz...- mert ha a hibátlan PO, és a SB win után nem fizetik meg és elmegy, akkor Oz vérét cseppenként szívták volna ki Baltimoreban, az is biztos.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 102
már nem tudok hova strigulát húzni, annyiszor hangzott ez el.
Drip
Tudom hogy unalmas hallgatni, es raadasul ez nem is az elso rebuilding es kb idaig jutott el mindegyik. Az egyik problema, hogy a gyozelmeket szamolja a szurkolo es ez ertheto is, mert az eleg jo meroje a csapat erejenek. De nektek meg nem is kell erot mutatni. Kirugni Hue-t az ut 3/4-nel csak egy uj nekilendulest eredmenyezne. Mind O es D oldalon keresik a "jatekot" es nem az eredmenyesseget, ami megmutatjak nekik mi hianyzik, mi nem mukodik es mi mukodne ha lenne pl WR vagy QB vagy FS..stb. Ha Uj QB lesz ami az eredeti tervben szerepel jo ket ev van meg hatra az eros kozepcsapathoz. Es akkor sem biztos a siker, de az odavezeto ut pontos, egyenes, meghatarozott, jol atgondoltnak tunik. Legalabb meg egy eros draftnak neztek elebe es penzzel a zsebetekben a FA is nyitva lesz elotetek. Ettol fuggetlenul ertelek benneteket, de pl amit mi csinalunk az nekem koncepciot tekintve sokkal rosszabb ( az idosebbeknek Mekk Elek erzesem van, de el fogunk jutni a szabosagig es akkor mindenki happy lesz )
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
With fourth-round pick Howard Wilsonbeing hurt, how much do you think we were counting on him being an impact player in the secondary at the beginning of the season? Any updates on his return? -- Brooks P., Cincinnati
Válasz
The Browns positioned themselves to be deep enough without an immediate impact from Wilson. The signing of Jason McCourty was huge for the otherwise young group, and McCourty has played at a high level from the moment he arrived in Berea. Cleveland, in fact, was deep enough at the cornerback position to be able to release veteran Joe Haden. So, in short, the Browns weren't relying on Wilson, but would have certainly welcomed the competition and depth he could have provided.
Mi a faszt olvastam ???
(Wilson amúgy leghamarabb 7. Héten térhet vissza)

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
De ez egyáltalán nem menti fel a secondaryt mert az még mindig tragédia, meg valamilyen szinten Gregg Williamst az állandó agresszív hívásaiért.
zsutu
Teljesen egyértelmű, hogy ez az ultra agresszív def playhívás nem éri el célját, mert sokkal többször kapunk belőle sok yardot mint érünk el nullás játékot v sacket. Valamit kellene kezdeni ezzel mert ezt nem lehet fenntartani és ha nem az offense gyengélkedése akkor a túl sok engedett first down fogja megölni a védelmet. Valahol meg kellene találni az aranyközép utat.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
már nem tudok hova strigulát húzni, annyiszor hangzott ez el.
Drip
Ennyi. Nem tudunk mást csinálni, mint adni még egy draftot ennek a rezsimnek, de ha 1/1 lesz, és nem QB, hanem letrade, akkor tényleg vége.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
már nem tudok hova strigulát húzni, annyiszor hangzott ez el.

több mint 7 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Én azt látom,hogy egy ilyen WR sorral egy rookie QB-val aki még csak nem is 1/1 egészen beteg a 34 pass 10 run O leosztás...

 www.nfl.com/gamecenter/2017100103/2017/REG4/bengals@browns#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000853999&tab=videos

Ha már ilyen potensnek látszik az Oline akkor kukázni kéne másik RB-t hátha megmozdul valami.

WR-t sem ártana mert Britt csak azt kapja el ami mellbetalálja azt se mindig...
Janek
Na igen, csak ha nem megy a futás, viszont az eredmény után meg futni kell, márpedig nekünk mindig kell, akkor jön a heavy pass offense. De tényleg mennyivel egyszerűbb lenne a dolga Kizernek ha lenne mellette egy állat futójáték, és nem kapna ekkora terhet a vállára.
Bad 31
Minden irányítónak könnyebb a dolga, ha van mellette egy "állat futójáték".
Nálatok a legfontosabb most a türelem. Szerintem nagyon jó vonatra ült fel a csapat és jó úton haladtok,hogy kimásszatok abból a hatalmas gödörből, amiben hosszú évek óta benne vagytok.
Fiatal a csapat, tele van tehetségekkel a csapat. Össze kell gyúrni egy jó masszává az egészet. Minden adott a jó szerepléshez a közeljövőben. Tele vagytok draft cetlikkel. Én azt mondom,hogy még egy kis türelem! Még egy kicsi! 😊
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
És akkor a papíron erős D ügyködése még nem került szóba...mert mindig hátrányban van a csapat azért ők is felelősek...

Remélem Hue nem nyom egy csipkelit(remek OC-Bukott HC)
Janek
Tavalyhoz képest szerintem bőven erősödött D, viszont nem könnyíti a helyzetüket hogy a támadósor alig van fent pályán, és a 2. félidőre már levegőt se bírnak kapni. De ez egyáltalán nem menti fel a secondaryt mert az még mindig tragédia, meg valamilyen szinten Gregg Williamst az állandó agresszív hívásaiért.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
És akkor a papíron erős D ügyködése még nem került szóba...mert mindig hátrányban van a csapat azért ők is felelősek...

Remélem Hue nem nyom egy csipkelit(remek OC-Bukott HC)

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Én azt látom,hogy egy ilyen WR sorral egy rookie QB-val aki még csak nem is 1/1 egészen beteg a 34 pass 10 run O leosztás...

 www.nfl.com/gamecenter/2017100103/2017/REG4/bengals@browns#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000853999&tab=videos

Ha már ilyen potensnek látszik az Oline akkor kukázni kéne másik RB-t hátha megmozdul valami.

WR-t sem ártana mert Britt csak azt kapja el ami mellbetalálja azt se mindig...
Janek
Na igen, csak ha nem megy a futás, viszont az eredmény után meg futni kell, márpedig nekünk mindig kell, akkor jön a heavy pass offense. De tényleg mennyivel egyszerűbb lenne a dolga Kizernek ha lenne mellette egy állat futójáték, és nem kapna ekkora terhet a vállára.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Én azt látom,hogy egy ilyen WR sorral egy rookie QB-val aki még csak nem is 1/1 egészen beteg a 34 pass 10 run O leosztás...

 www.nfl.com/gamecenter/2017100103/2017/REG4/bengals@browns#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000853999&tab=videos

Ha már ilyen potensnek látszik az Oline akkor kukázni kéne másik RB-t hátha megmozdul valami.

WR-t sem ártana mert Britt csak azt kapja el ami mellbetalálja azt se mindig...

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Duke sokkal több labdát adnék, nemcsak elkapásra használnám...

Számomra a szánalom kategóriája, hogy tegnap ÖSSZESEN futottunk 45(!!!) yardot, ebből 20-at vállalt Crowell (7 carry 20 yard 2.9 AVG), míg a másik oldaon Dalton egymaga 29 yardot összehozott 4-ből....

Második negyed közepéig bírtam, egyszerűen tavaly még elfogadtam hogy ez az év ilyen lesz, idén sem vártam csodára (jó egy picit), de hogy ennyire homály legyen a támadósor az felfoghatatlan számomra. Kizel oké, rookie meg nincs kisegítve az elkapokkal (Britt... 😒" ), de mi lenne vele ha még fal se lenne előtte? Áprilisban még draft előtt/után is Kesslerben láttam nem is a franchise QB-t, hanem egy Alex Smith 2.0-át, vele ellenni 2-3 évet míg kinevelünk egy QB, főleg hogy Hue az ő emberének tartotta, ezért érthetetlen számomra, hogy mi a franc történt az offseason alatt.

Egyenlőre csak annyit tehetünk, hogy az idegösszeomlást kerüljük el ha lemerünk meccset nézni, illetve bízni minél több Texans vereségbe (pff...), illetve amit kibaszottul gyűlölök, pedig még október eleje van: olyan szemmel nézni a collage meccseket, hogy nézzük kik azok akiket áprilisban eltudnánk képzelni a csapatban....
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
jövőhéten már lesz garrett és beindul a csapat.
Mondjuk az Offense-t ki rakja össze lövésem sincs...
Crowelltől idén sokat vártam, de tisztán látszik hogy nem kezdő kaliber .

mondjuk az sem segíti a futójátékot hogy Kizer kap meccsenként vagy 40 snapet, futás meg alig megy
eaglesmcnabb
Az a baj, hogy van 3. és hosszú van ami passz, vagy már 1. negyedben 14-0 oda és megy a pánik a gameplan meg repül az ablakon és megint csak passz van. Így nehéz run heavynek lenni. De igazad van Crowell csalódás

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jövőhéten már lesz garrett és beindul a csapat.
Mondjuk az Offense-t ki rakja össze lövésem sincs...
Crowelltől idén sokat vártam, de tisztán látszik hogy nem kezdő kaliber .

mondjuk az sem segíti a futójátékot hogy Kizer kap meccsenként vagy 40 snapet, futás meg alig megy

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Kicsit megnyugodva, újra végiggondolva se nagyon változott a véleményem.
Egyszerűen teljesen szar a támadóegység, hajunkra kenhetjük hogy van egy jó OL falunk.
Kizer teljesen homály túl sok a hibája, viszont csapdában is vagyunk mert ha leülteted akkor saját magad alatt vágod a fát, önbizalma zéró lesz, játszik egy Hogan és ül a padon a rookie akinek fejlődni kéne?!
Ha marad akkor viszont lesz egy 15 td - 25-30 int szezonja egy 0-16al karöltve ami teljesen értékelhetetlen.

Elkapók továbbra is nulla nem is érdemes beszélni róla , Duke meg a TE akik érnek valamit.
Crowell meg felejtse el a nagy pénzt jó gyorsan...
Viszont ami nekem most főleg kicsapta a biztosítékot az Hue, olyan mintha teljesen fogalmatlan lenne, siralmas játék hívások, hol van az egykori brutál jó OC?? QB istápolásba is egyet tudok érteni az előttem szolokkal semmit nem látunk azokból a legendás képességekből, csapat építésről nem is beszélve.

Év elején megvoltam győződve hogy bármilyen szezonunk lesz marad az öreg, de egy ilyen kilátástalan támadó játékkal erősen megkérdőjelezem.
P@trik
Na igen, annak tükrében, hogy Hue-ról tényleg ódákat zengtek, hogy milyen jó nevelő és motiváló hatása van, meg mennyire jól ért az irányítókhoz, tavaly is meg idén is akkora homály az offense, hogy emellett nehéz elmenni. Azért 4-5 győzelmet mindenki összetudott kukázni 2007 óta, de ebben az egy és egy negyed szezon óta amióta ez a vezetőség van, annyira kilátástalanul játszik a csapat, hogy tényleg rossz nézni :/


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
..., hajunkra kenhetjük hogy van egy jó OL falunk.
P@trik
Cincinnatiben örömmel látnánk őket! 😊
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kicsit megnyugodva, újra végiggondolva se nagyon változott a véleményem.
Egyszerűen teljesen szar a támadóegység, hajunkra kenhetjük hogy van egy jó OL falunk.
Kizer teljesen homály túl sok a hibája, viszont csapdában is vagyunk mert ha leülteted akkor saját magad alatt vágod a fát, önbizalma zéró lesz, játszik egy Hogan és ül a padon a rookie akinek fejlődni kéne?!
Ha marad akkor viszont lesz egy 15 td - 25-30 int szezonja egy 0-16al karöltve ami teljesen értékelhetetlen.

Elkapók továbbra is nulla nem is érdemes beszélni róla , Duke meg a TE akik érnek valamit.
Crowell meg felejtse el a nagy pénzt jó gyorsan...
Viszont ami nekem most főleg kicsapta a biztosítékot az Hue, olyan mintha teljesen fogalmatlan lenne, siralmas játék hívások, hol van az egykori brutál jó OC?? QB istápolásba is egyet tudok érteni az előttem szolokkal semmit nem látunk azokból a legendás képességekből, csapat építésről nem is beszélve.

Év elején megvoltam győződve hogy bármilyen szezonunk lesz marad az öreg, de egy ilyen kilátástalan támadó játékkal erősen megkérdőjelezem.

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Nem tudom mi van már ezzel a franchise-al, de most már gyakorlatilag csak a Browns az a csapat, ami az elmúlt 10 évben konzisztensen szar, 2007 óta nem volt egy normális szezonunk, azért más csapatok legalább néha mutatnak életjelet ha csak egy szezon erejére is. Én nagyon bíztam Hue-ban meg az új rezsimben, mit is tehettem volna persze 😊 de most úgy néz ki, hogy ha idén nyerünk egy meccset, akkor már örülhetünk, de a 0-16 is benne van, márpedig ha valami ilyen vége lesz a szezonnak, akkor kijelenthető, hogy a franchise történetének legrosszabb két évét és időszakát fogja produkálni a csapat az ő irányításuk alatt (már a tavalyi is negatív franchise rekord volt az egy győzelemmel).
Az egészben az a bosszantó, hogy megint elengedtek olyan játékosokat akiknek simán lenne helyük a rosteren, de nem, nekünk nem kellett Pryor(mondjuk a Redskinsben nem sokat mutat), Barnidge, vagy Haden, inkább rögeszmésen a saját draftolású még tapasztalatlan újoncokra próbálnak hagyatkozni. Nem bántam mikor McCown-t elküldte a csapat, de őszintén szólva most baromira örülnék ha itt lenne, szerintem vele már simán lenne egy győzelmünk, Kizer meg még próbálhatna alkalmazkodni az NFL-hez, őszintén szólva Kizer pocsék, újonc ok, de hasonlítsuk már össze a tavalyi Kesslerrel, sehol sincs, nem érzi a zsebet, sokat vár stb. Az, hogy Kessler meg így leolvadt az offseason alatt szerintem egyértelműen Hue felelőssége is, elvégre neki kéne motiválnia a játékosait, és ugye ő előzetesen erről nagyon híres volt, hogy micsoda motiváló ereje van!
Nem tudom meddig lesznek türelmesek ezzel a vezetőséggel, de szerintem lassan betelik a pohár, mindezek ellenére én még biztosan adnék egy évet Hue-nak, mert azt is unom már, hogy két évente új csapat jön, akik megint kivágják a fél keretet, hogy ők majd felépítik a saját gárdájukat aztán sose lesz belőle semmi.
Ha jövőre is franchise történelmi mélységekben fog játszani a csapat akkor meg nyugodt szívvel lehet repíteni őket.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Teljesen kilátástalan reménytelen, borítékolt 0-16, megismételjük a detroit legendás szezonját a 4-0 után.
Annyira szar a támadó játék hogy nem adnék rá egy elégtelent se, értékelhetetlen elmehet a jó büdös francba az egész egység, Hueval együtt... röviden tömören a véleményem.

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Hosszú idő után nem néztem a meccsünket, de a statisztikákat látva nem bánom, hogy inkább sörözni mentem a haverokkal!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
várom a demagógiát