NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sziasztok! Jobbulást Thomasnak!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A D popec, egy-ket playa es top tier mar most a csoport legjobbja,
no
Ez elég vicces kijelentés volt. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 101
Egy keveset lattam csak a meccsbol, parhuzamosan neztem. A D popec, egy-ket playa es top tier ( mar most a csoport legjobbja, csak meg egy picit tulvallalos, amit konnyu visszavenni). Az O alapja a fal ok, ebbol a futasnak mennie kell majd es ha idekepzelem mondjuk AS-t akkor a tobbi konnyen megoldhato. A draft-penzes bruftasni elegnek tunik. AS persze nem lesz egyszeru, de a legjobb rookie is jo megoldas lesz csak lassabb. Sajnalom, hogy nem jott ossze a W.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
D az megint jó volt, habár Garrett ma szar volt.
Támadni továbbra se tudunk, Hue konkrétan elvesztette az öltözőt, ez a QB dolog már komikus ami megy.
A játék hívásai, döntései szintén megkérdőjelezhetők, van amikor eldobálja az időkéréseket, most meg van a végén 2 is, mért is dobná be a rúgásnál... #fire
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Inaktívak:
No. Pos. Name
8 QB Kevin Hogan
22 DB Jabrill Peppers
30 DB Jason McCourty
52 LB James Burgess Jr.
63 OL Marcus Martin
77 OL Zach Banner
97 DL T.Y. McGill

BBC játszik McCourty helyén.
Peppers helyén Campbell.
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nem nagyon hallottam még egy meccses padoztatásról... Ezek után viszont maradjon Kizer a szezon végéig, 0-6-nál tényleg mindegy.
Joey Tribbiani
Még szerencse, hogy idén legalább annyira jó az O-line, hogy nem törik össze minden 2. play után.
zsutu
McCown is megedződött nálunk, most már majdnem elfogadható statokat produkál, szóval a szar OL hosszú távon segíti a QB-k túlélési képességeit 😀 😀 😀
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Nem nagyon hallottam még egy meccses padoztatásról... Ezek után viszont maradjon Kizer a szezon végéig, 0-6-nál tényleg mindegy.
Joey Tribbiani
Még szerencse, hogy idén legalább annyira jó az O-line, hogy nem törik össze minden 2. play után.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Football sunday. Jaj, de várom a meccsünket... JA NEM

Közben kiderült, hogy Britt és Coleman múlthéten haza lett zavarva, mivel hiába voltak inaktívak, nem jelentek meg a csapat meetingjein... Szuper, biztos olyan jól teljesítenek, és játszanak, hogy nekik nem kell semmiféle megbeszélésen megjelenniük...
Annyira imádom ezt a csapatot, hogy az valami hihetetlen <3

Lassan mennyei szinten lesz a stadion kihasználtsága, várhatóan félház sem lesz.... #eredményesésszépfoci
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
az nfl.com-on volt erről egy cikk, hogy Hue azzal indokolta a cserét, hogy Kizer sokat tanult azzal, hogy egy meccsen a pálya mellől nézte végig mit balfaszkodik a kis társa. Én vennék neki egy jegyet egy Patriots meccsre, hátha leengedik a pálya szélére, és azzal mennyit tanulhatna ha olyan embert látna játszani aki hallott olyanról akinek mondták, hogy láttak olyat, hogy hogy kell passzolni.

Mondjuk jól lesavazták a brownst, teljesen tárgyilagos volt a cikk.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nem nagyon hallottam még egy meccses padoztatásról... Ezek után viszont maradjon Kizer a szezon végéig, 0-6-nál tényleg mindegy.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 981 — no es importante
We want Kessler!
zsutu
jövő héten eljöhet az ő ideje is

 twitter.com/AdamSchefter/status/920685731365998592


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
A változatlanság néha jó 😊
The #Browns are going back to their original starter. They name rookie DeShone Kizer as their QB going forward.
Klaci79
Kabaré ami megy, azt se tudjuk hanyadikán van elseje...
P@trik
04.01. lassan minden nap.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
We want Kessler!
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A változatlanság néha jó 😊
The #Browns are going back to their original starter. They name rookie DeShone Kizer as their QB going forward.
Klaci79
Kabaré ami megy, azt se tudjuk hanyadikán van elseje...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 989
A változatlanság néha jó 😊
The #Browns are going back to their original starter. They name rookie DeShone Kizer as their QB going forward.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Szerintem csak QB-t draftoljunk az első 5 körben és tartsuk meg mindet az aktív rosteren és/vagy a tarcsiban. Annyira csak nem nyúlhatunk mellé ha minden QB-t elhozunk 😀 😀 D

Btw Cousin FA lesz az év végén akár ajánlhatunk neki is egy nagyobb összeget, és ha hozunk az első kör közepe/vége felé (letrade után 😀) WR-t neki meg párat hátulról akkor még működhetne is. Tudom messze van a liga elittől de látva ezeket a megye egyes qb-kat, megváltó lehetne.
Csiriba
Ezt nem a 49ers topicba szántad? 😀
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Szerintem csak QB-t draftoljunk az első 5 körben és tartsuk meg mindet az aktív rosteren és/vagy a tarcsiban. Annyira csak nem nyúlhatunk mellé ha minden QB-t elhozunk 😀 😀 D

Btw Cousin FA lesz az év végén akár ajánlhatunk neki is egy nagyobb összeget, és ha hozunk az első kör közepe/vége felé (letrade után 😀) WR-t neki meg párat hátulról akkor még működhetne is. Tudom messze van a liga elittől de látva ezeket a megye egyes qb-kat, megváltó lehetne.
több mint 6 éve
Hendrix California Golden Bears 1 478
Kár hogy ennyire szétcsúszott ez az ember, a liga egyik legjobbja lehetne a posztján.

 www.youtube.com/watch?v=90YP4ntJUQs

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jövőhéten pedig már lehet megint Kizer kezd.
Garrett pedig két meccs alatt vezeti a sack listát (csapaton belül) 3-al. Ez egyben jó hír, mert legalább tényleg azt kapjuk amit vártunk, egyben pedig borzasztó, hogy 6 meccs alatt senki nem tudott 2 sacnél többet szerezni ...

tényleg elfogyott itt már minden türelem és ez öli meg a franchise-t. Itt már tényleg csak egy once in a lifetime QB segít. Bár lehet már egy átlagos is megfelelne. Elhiszem egyébként, hogy szarok az elkapók, meg a futójáték is elég meh ... de nem mi vagyunk az első csapat ahol ez előfordul/t és lám mégis vannak/voltak olyan irányítók akik tudtak haladni és győzelmet szerezni. A támadó falat nem említem mert az szerintem kifejezetten rendben van idén.

több mint 6 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Nem tudom innen hogyan tovább, egyszer meg kéne tartani a vezetőséget két évnél hosszabb időszakra is, na de nyertünk 22-ből egyet Hue alatt. Ez magasan alulmúlja még a Pettine és Shurmur féle zseniket is.
Joey Tribbiani
Igen ez fogós kérdés, mert én is ezen az állásponton voltam még két három hete, de most komolyan elgondolkoztam, hogy egy 1-16 meg egy előreláthatóan 0/1-16 után van e létjogosultsága egy vezetőségnek a helyén maradni?!
Az a probléma, hogy nem látok semmi fejlődést, és ez a legnagyobb bajom, nem az eredmény, mert ki lehet kapni úgy is, hogy közben jól játszik egy csapat, de az offense konkrétan visszafelé fejlődött a tavalyihoz képest.
Bad 31
QB-t kell hozni a top10es pickkel, ennyi. Nem tudom hogy csináljuk, de legutóbb 99-ben hoztunk ott irányítót. Nem letrade, nem futó vagy CB.

Attól félek Sashiék megint lemennek és meg is magyarázzák. Btw, az elmúlt két év kurva gyenge QB classa elég pofásnak néz ki, pedig hogy ekézték az elemzők Goffot, Wentzet, Trubit, Watsont...

Sajnos már annyit bizakodtunk feleslegesen, hogy nem igazán érdekel mi lesz. Hue volt a top HC a piacon, ez az analitikus hozzáállás is jónak tűnt, erre 1-21 másfél év alatt a mérleg, nulla előre lépés ahogy írod.
Joey Tribbiani
Azt hiszem az 1/1-et borítékolhatjuk, ha nem hoznak QB-t felszállok egy bandwagonra 😀 😀
De tényleg, itt már nem lehet mit tenni, a legjobb QB prospecteket mindig kihagytuk.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nem tudom innen hogyan tovább, egyszer meg kéne tartani a vezetőséget két évnél hosszabb időszakra is, na de nyertünk 22-ből egyet Hue alatt. Ez magasan alulmúlja még a Pettine és Shurmur féle zseniket is.
Joey Tribbiani
Igen ez fogós kérdés, mert én is ezen az állásponton voltam még két három hete, de most komolyan elgondolkoztam, hogy egy 1-16 meg egy előreláthatóan 0/1-16 után van e létjogosultsága egy vezetőségnek a helyén maradni?!
Az a probléma, hogy nem látok semmi fejlődést, és ez a legnagyobb bajom, nem az eredmény, mert ki lehet kapni úgy is, hogy közben jól játszik egy csapat, de az offense konkrétan visszafelé fejlődött a tavalyihoz képest.
Bad 31
QB-t kell hozni a top10es pickkel, ennyi. Nem tudom hogy csináljuk, de legutóbb 99-ben hoztunk ott irányítót. Nem letrade, nem futó vagy CB.

Attól félek Sashiék megint lemennek és meg is magyarázzák. Btw, az elmúlt két év kurva gyenge QB classa elég pofásnak néz ki, pedig hogy ekézték az elemzők Goffot, Wentzet, Trubit, Watsont...

Sajnos már annyit bizakodtunk feleslegesen, hogy nem igazán érdekel mi lesz. Hue volt a top HC a piacon, ez az analitikus hozzáállás is jónak tűnt, erre 1-21 másfél év alatt a mérleg, nulla előre lépés ahogy írod.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Nem tudom innen hogyan tovább, egyszer meg kéne tartani a vezetőséget két évnél hosszabb időszakra is, na de nyertünk 22-ből egyet Hue alatt. Ez magasan alulmúlja még a Pettine és Shurmur féle zseniket is.
Joey Tribbiani
Igen ez fogós kérdés, mert én is ezen az állásponton voltam még két három hete, de most komolyan elgondolkoztam, hogy egy 1-15 meg egy előreláthatóan 0/1-16/15 után van e létjogosultsága egy vezetőségnek a helyén maradni?!
Az a probléma, hogy nem látok semmi fejlődést, és ez a legnagyobb bajom, nem az eredmény, mert ki lehet kapni úgy is, hogy közben jól játszik egy csapat, de az offense konkrétan visszafelé fejlődött a tavalyihoz képest.

Szerkesztette: Bad 31


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem tudom innen hogyan tovább, egyszer meg kéne tartani a vezetőséget két évnél hosszabb időszakra is, na de nyertünk 22-ből egyet Hue alatt. Ez magasan alulmúlja még a Pettine és Shurmur féle zseniket is.
Joey Tribbiani
Főleg hogy olyan pletykák mennek hogy keressük az új GM-et, az úgy elég meredeknek tűnik...
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nem tudom innen hogyan tovább, egyszer meg kéne tartani a vezetőséget két évnél hosszabb időszakra is, na de nyertünk 22-ből egyet Hue alatt. Ez magasan alulmúlja még a Pettine és Shurmur féle zseniket is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Hogan lesz a 28. kezdő QB 1999 óta. 2000-ben a Browns a 183. helyen draftolta Spurgeon Wynn-t. A következő QB akit kivittek valami Tom Brady volt...az élethez és a focihoz sem árt némi szerencse 😊
Klaci79
Ha a Browns behúzza, akkor már több mint 15 éve nem lenne a ligában, és senki a nevét se tudná 😊
bcsarli
Arról nem beszélve, hogy még Bill Belichicket is kirúgtuk...