Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
OL Anthony Fabian PS-ből feljött.
DL Gabe Wright kivágva.
TE E.J. Bibbs és OL Michael Liedtke PS-be jött.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
DB Don Jones-nak megköszöntük a részvételt.
TE Connor Hamlett PS-ből feljött.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nassib már a patriots ellen visszatérhet!

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
 twitter.com/jaycrawfordespn/status/782943842152620032

 twitter.com/jaycrawfordespn/status/782670067913875461

Érdekes ez is, Skins ball, de hogy? 😊
Joey Tribbiani
WTF? Ez fel se tűnt 😀
Bad 31
senki nem vette észre 😀 Ma kezdtek el foglalkozni vele 😀
Drip
Úgy se lesz belőle semmi, forró zsírban kisütnénk a bírót akkor se ismerné be, hogy tévedett, persze nem látszik 100%-osan minden, de Johnson szinte azonnal felpattan a labdával. A bírók meg szemlátomást úgy futnak oda a kupachoz, hogy a labdát keresik, fingjuk nem volt róla, hogy kié!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres


Még 1 sérült...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 247 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Browns center Austin Reiter, who shined in his NFL debut Sunday at Washington, is out for the season with a torn ACL..
zsutu
Ő a 2. vagy 3. kidőlt C? Nehéz követni itt az eseményeket.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Browns center Austin Reiter, who shined in his NFL debut Sunday at Washington, is out for the season with a torn ACL..
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 twitter.com/jaycrawfordespn/status/782943842152620032

 twitter.com/jaycrawfordespn/status/782670067913875461

Érdekes ez is, Skins ball, de hogy? 😊
Joey Tribbiani
WTF? Ez fel se tűnt 😀
Bad 31
senki nem vette észre 😀 Ma kezdtek el foglalkozni vele 😀

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
 twitter.com/jaycrawfordespn/status/782943842152620032

 twitter.com/jaycrawfordespn/status/782670067913875461

Érdekes ez is, Skins ball, de hogy? 😊
Joey Tribbiani
WTF? Ez fel se tűnt 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
 twitter.com/jaycrawfordespn/status/782943842152620032

 twitter.com/jaycrawfordespn/status/782670067913875461

Érdekes ez is, Skins ball, de hogy? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
LB Armonty Bryant kivágva.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
ez így szép Trib, sírtam is rajt, de baszki meg kell tanulnotok győzni, akkor is ha fosos a zokni talpa,de be kell tuszkolni az a három milimétert, nem -lődgetni
sutianap
Huenak is meg kell tanulnia nyerni, nem adjuk abban a helyzetben a FB kezébe a labdát...
Az is baj, h Kesslerben ennyi van, nem véletlen nem engedik, h. 15 yardnál hosszabbat passzoljon. Úgy meg, ha fosos a zokni elég nehéz.
Joey Tribbiani
az steelers-powa, szarosalsó. agyinfraktus, szívhalál - majd a zombik beviszik...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
ez így szép Trib, sírtam is rajt, de baszki meg kell tanulnotok győzni, akkor is ha fosos a zokni talpa,de be kell tuszkolni az a három milimétert, nem -lődgetni
sutianap
Huenak is meg kell tanulnia nyerni, nem adjuk abban a helyzetben a FB kezébe a labdát...
Az is baj, h Kesslerben ennyi van, nem véletlen nem engedik, h. 15 yardnál hosszabbat passzoljon. Úgy meg, ha fosos a zokni elég nehéz.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Én ezzel a vereséggel meg tudok barátkozni. Az első negyedet leszámítva a kezünkben volt a meccs, működött a gameplan a labda mindkét oldalán. Sajnos megint kiütközött, h. nagyon fiatal és tapasztalatlan a csapat, de nem idén kell nyerni. Kidőlt két kezdő QB, két center, a kezdő WR, két kezdő DE, OLB, CB, S, mégis minden meccsen ott vagyunk és 3-1 is lehetne ez a 0-4.
A követőben is írtam, h. ilyen konzisztens futójáték kb. Hillis óta, tehát 6 éve nem volt a csapatnál. Akármit csinált a Skins, Crow és Duke foghatatlan volt. Mindezt úgy, h. az idei kb. Joe Thomas draftolása óta a leggyengébb fal. Crowell tavaly 3.8as átlaggal futott, idén ez 6.4, amit nyilván nem lehet tartani, de kommentálni sem nagyon kell a különbséget. Coleman kidőlt, elővettük Louist, aki meccsről meccsre javul. A védelemben nem maradt pass rusher, erre jön Cam Johnson. De mondhatnám Gabe Wrightot is. Utcáról felszedett emberekből hozza ki a maxot az edzői kar. Az, h. Boddy-Calhoun benéz két playt Desean meg Garcon ellen benne van, Kesslertől sem várja senki, h. passzolja szét a védelmeket (azért a végén egy hail mary belefért volna...).
Persze a 0-4 az 0-4, és a korábbi években is voltak biztató momentumok, de vhogy az idei más, talán a sok sérült, a borzasztóan fiatal csapat és az életképes offense miatt.
Jön a Pecc Brédivel, kell nagyobb kihívás? 😊
Joey Tribbiani
ez így szép Trib, sírtam is rajt, de baszki meg kell tanulnotok győzni, akkor is ha fosos a zokni talpa,de be kell tuszkolni az a három milimétert, nem -lődgetni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
Én ezzel a vereséggel meg tudok barátkozni. Az első negyedet leszámítva a kezünkben volt a meccs, működött a gameplan a labda mindkét oldalán. Sajnos megint kiütközött, h. nagyon fiatal és tapasztalatlan a csapat, de nem idén kell nyerni. Kidőlt két kezdő QB, két center, a kezdő WR, két kezdő DE, OLB, CB, S, mégis minden meccsen ott vagyunk és 3-1 is lehetne ez a 0-4.
A követőben is írtam, h. ilyen konzisztens futójáték kb. Hillis óta, tehát 6 éve nem volt a csapatnál. Akármit csinált a Skins, Crow és Duke foghatatlan volt. Mindezt úgy, h. az idei kb. Joe Thomas draftolása óta a leggyengébb fal. Crowell tavaly 3.8as átlaggal futott, idén ez 6.4, amit nyilván nem lehet tartani, de kommentálni sem nagyon kell a különbséget. Coleman kidőlt, elővettük Louist, aki meccsről meccsre javul. A védelemben nem maradt pass rusher, erre jön Cam Johnson. De mondhatnám Gabe Wrightot is. Utcáról felszedett emberekből hozza ki a maxot az edzői kar. Az, h. Boddy-Calhoun benéz két playt Desean meg Garcon ellen benne van, Kesslertől sem várja senki, h. passzolja szét a védelmeket (azért a végén egy hail mary belefért volna...).
Persze a 0-4 az 0-4, és a korábbi években is voltak biztató momentumok, de vhogy az idei más, talán a sok sérült, a borzasztóan fiatal csapat és az életképes offense miatt.
Jön a Pecc Brédivel, kell nagyobb kihívás? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
10 perc alatt 2 fumble és int után kikapcsoltam....
P@trik


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Én csak másfél negyedet láttam, de Crowell-t nem piszkálom többet 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
10 perc alatt 2 fumble és int után kikapcsoltam....
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
Haden mégis játszik, a rotonál bebasztak, persze már átírták ahonnan másoltam 😊

így már viszont sima W 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
Gordonnak a piával vannak problémái, ezért csekkolt be a rehabra. Remélem talpra áll valamikor, de Browns.mezben többet nem látjuk, az elég valószínű. Jó volt eljátszani a Flash-Coleman-Pryor trió gondolatával, de szerintem egyikünk sem élte bele magát. Azért kemény, h. 2014. december 21-én játszotta az utolsó tétmeccsét és még mindig téma :/ Hány esélyt is kapott...?

Haden inaktív, Tramon is (ez mondjuk inkább erősítés), DeSean-tól 1-2 nagy play biztos lesz. A többi biztos hiányzó: QB Josh McCown, WR Corey Coleman, S Ibraheim Campbell, OL Cameron Erving, TE Seth DeValve, DL Carl Nassib.

Megint erősen foghíjas és továbbra is tapasztalatlan a csapat, ha ismét meccsben leszünk le a kalappal Hue előtt. Megérdemelne már egy győzelmet, főleg, h. jövő héten a Pats jön, Bradyvel. Nem 0-5-ös kezdést érdemelünk. Az egyetlen esélyünk ma, ha a blitzeink ülnek és stabil nyomás lesz Kuzinon. Orchard kiesése elég fájó, főleg h. a Skins LT-RT kombója elég jó, nem lesz egyszerű odaérni. Talán középen, Sheltonnal szemben uganis Spencer Long fog felállni, akinek ez az első meccse centerként.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Sziasztok! Volt egy nagyon régi magyar írás Terelle Pryorról még az egyetemi karrierje végének idején (talán Quo vadis, Terelle Pryor címen, de erre semmilyen találatot nem dob ki a google). Nem emlékszik rá valaki/nem tudjátok, merre lehet fellelni? Lehet, a régi bowl.hu archívumában volt, de az is, hogy teljesen máshol.
jclayton
szerintem lelőtték a blogomat azóta, nem ide írtam
Höri
Ha emlékszel a blog címére archive.org-on még talán fellelhető
baggio
a főoldal bejön, a továbbra nem lehet kattintani  web.archive.org/web/20120104052403/http://nflscout.blogter.hu/
Höri
bezzeg a Stanzi-cikk! (és senki ne mondja, hogy ez off itt, mert a wikipediás adatlapján is Browns mezben van)
 web.archive.org/web/20110125173333/http://nflscout.blogter.hu/457210/ricky_stanzi_-_az_orok_kedvenc
baggio
Kifejezetten vicces volt 2011-es mock draftot visszaolvasni... 😀
zsutu
A Rams-Phins-Steelers trió erős lett 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Orchard IR, LB Cam Johnson vissza.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Sziasztok! Volt egy nagyon régi magyar írás Terelle Pryorról még az egyetemi karrierje végének idején (talán Quo vadis, Terelle Pryor címen, de erre semmilyen találatot nem dob ki a google). Nem emlékszik rá valaki/nem tudjátok, merre lehet fellelni? Lehet, a régi bowl.hu archívumában volt, de az is, hogy teljesen máshol.
jclayton
szerintem lelőtték a blogomat azóta, nem ide írtam
Höri
Ha emlékszel a blog címére archive.org-on még talán fellelhető
baggio
a főoldal bejön, a továbbra nem lehet kattintani  web.archive.org/web/20120104052403/http://nflscout.blogter.hu/
Höri
bezzeg a Stanzi-cikk! (és senki ne mondja, hogy ez off itt, mert a wikipediás adatlapján is Browns mezben van)
 web.archive.org/web/20110125173333/http://nflscout.blogter.hu/457210/ricky_stanzi_-_az_orok_kedvenc
baggio
és mi lett a sráccal? eltűnt mint szürke szamár a ködben?
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Sziasztok! Volt egy nagyon régi magyar írás Terelle Pryorról még az egyetemi karrierje végének idején (talán Quo vadis, Terelle Pryor címen, de erre semmilyen találatot nem dob ki a google). Nem emlékszik rá valaki/nem tudjátok, merre lehet fellelni? Lehet, a régi bowl.hu archívumában volt, de az is, hogy teljesen máshol.
jclayton
szerintem lelőtték a blogomat azóta, nem ide írtam
Höri
Ha emlékszel a blog címére archive.org-on még talán fellelhető
baggio
a főoldal bejön, a továbbra nem lehet kattintani  web.archive.org/web/20120104052403/http://nflscout.blogter.hu/
Höri
bezzeg a Stanzi-cikk! (és senki ne mondja, hogy ez off itt, mert a wikipediás adatlapján is Browns mezben van)
 web.archive.org/web/20110125173333/http://nflscout.blogter.hu/457210/ricky_stanzi_-_az_orok_kedvenc
baggio
Kifejezetten vicces volt 2011-es mock draftot visszaolvasni... 😀
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
Sziasztok! Volt egy nagyon régi magyar írás Terelle Pryorról még az egyetemi karrierje végének idején (talán Quo vadis, Terelle Pryor címen, de erre semmilyen találatot nem dob ki a google). Nem emlékszik rá valaki/nem tudjátok, merre lehet fellelni? Lehet, a régi bowl.hu archívumában volt, de az is, hogy teljesen máshol.
jclayton
szerintem lelőtték a blogomat azóta, nem ide írtam
Höri
Ha emlékszel a blog címére archive.org-on még talán fellelhető
baggio
a főoldal bejön, a továbbra nem lehet kattintani  web.archive.org/web/20120104052403/http://nflscout.blogter.hu/
Höri
bezzeg a Stanzi-cikk! (és senki ne mondja, hogy ez off itt, mert a wikipediás adatlapján is Browns mezben van)
 web.archive.org/web/20110125173333/http://nflscout.blogter.hu/457210/ricky_stanzi_-_az_orok_kedvenc


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal