Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jók lesztek, ha nem idén, jövőre vagy azután.
gabokocka
Ezt mindig leírja valaki a draft után meg néhány szoros vereség/győzelem után, és végülis igazatok is van 😀 Egyszer jók leszünk,csak már türelem nincs 😀

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ááá nagyon felcsesztem magam tegnap azon a kihagyott FG, ezt a hulladék fos miamit meglehetett volna verni.
Viszont egyetértek az előttem szolokkal ahhoz képest milyen állapotba van a csapat nem volt rossz meccs.
Pryor brutál jóóó, akik anno lehurrogták remélem most savanyú a szőlő . 😉
P@trik
Khm.. Most reagáljak azzal, hogy ezt a "hulladék fos miamit" csak a Clowns nem tudta megverni?
Nem lenne túl szép..

Respect.
Csabee13
Sztem arra ertette hogy most igy jatszottunk( ami igaz is)
Adirotor
Hát a csapatba lévő sztárok, tehetség és potenciál függvényébe értettem, totál ti voltatok az esélyesek és ahhoz képest partiba voltunk olyan szarul nyomtátok.

Amúgy az is érdekes dolog, hogy nálatok a 8-9 legtöbbet kereső annyit keres mint nálunk a teljes defens és offens+spec összevéve.

Szerkesztette: P@trik
több mint 8 éve
jclayton 10
Sziasztok! Volt egy nagyon régi magyar írás Terelle Pryorról még az egyetemi karrierje végének idején (talán Quo vadis, Terelle Pryor címen, de erre semmilyen találatot nem dob ki a google). Nem emlékszik rá valaki/nem tudjátok, merre lehet fellelni? Lehet, a régi bowl.hu archívumában volt, de az is, hogy teljesen máshol.
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ááá nagyon felcsesztem magam tegnap azon a kihagyott FG, ezt a hulladék fos miamit meglehetett volna verni.
Viszont egyetértek az előttem szolokkal ahhoz képest milyen állapotba van a csapat nem volt rossz meccs.
Pryor brutál jóóó, akik anno lehurrogták remélem most savanyú a szőlő . 😉
P@trik
Khm.. Most reagáljak azzal, hogy ezt a "hulladék fos miamit" csak a Clowns nem tudta megverni?
Nem lenne túl szép..

Respect.
Csabee13
Sztem arra ertette hogy most igy jatszottunk( ami igaz is)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Pryor győzelmet érdemelt volna, hihetetlen a csávó, mindenki leírta már az OSUn is, erre ilyen performanszt rak le az NFLben. nagy respect neki
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 292 — Keep pounding
Jók lesztek, ha nem idén, jövőre vagy azután.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Ááá nagyon felcsesztem magam tegnap azon a kihagyott FG, ezt a hulladék fos miamit meglehetett volna verni.
Viszont egyetértek az előttem szolokkal ahhoz képest milyen állapotba van a csapat nem volt rossz meccs.
Pryor brutál jóóó, akik anno lehurrogták remélem most savanyú a szőlő . 😉
P@trik
Khm.. Most reagáljak azzal, hogy ezt a "hulladék fos miamit" csak a Clowns nem tudta megverni?
Nem lenne túl szép..

Respect.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
En is azt mondom, ez a meccs a Miaminak volt cikibb. Kiveve a vallalhatatlan FGt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ááá nagyon felcsesztem magam tegnap azon a kihagyott FG, ezt a hulladék fos miamit meglehetett volna verni.
Viszont egyetértek az előttem szolokkal ahhoz képest milyen állapotba van a csapat nem volt rossz meccs.
Pryor brutál jóóó, akik anno lehurrogták remélem most savanyú a szőlő . 😉
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sok mindent nem lehet hozzáfűzni a meccshez, ennyi sérülttel is partiban voltunk, az egyéni balfaszságok miatt veszítettünk. Én a vereség ellenére is pozitívan értékelem ezt a mai összecsapást.
Bad 31
Én is így érzek. Persze, hogy zavar a vereség, de ízlelgessük ezt:
3. számú qb-val, 2. számú kickerrel, Joe Haden és Nassib nélkül, illetve persze több hiányzóval is OT-re toltuk a meccset. Azt meg ne is említsem, hogy ha 2 FG megvan akkor 6 ponttal megyünk és 1-2 a mérleg. Abba meg végképp nem merek belegondolni mi lett volna, ha a Ravens ellen nincs flag ... 2-1 ? Lehet. de most 0-3 van

Kessler teljesen jó volt. Dobott 244 yardot Int nélkül, 85.9-es ratingel. Rengeteget kell valóban fejlődnie, de amire megkérték azt teljesítette: Vigyázzon a labdára és dobja meg a biztost. Innentől tolja végig ő a szezont.

Pryor ezermester. Kessler viszont túlságosan erőltette néha a passzt felé, volt, hogy Barnige és Hawk is megjátszható volt.

Boddy-Calhoun pedig az első Brown aki debütáló meccsén pick6et szerez 😊 Taylor is visszaköszönt Miamiba.

A futó játék jól ment, ezt így kell folytatni továbbra is.

a 3 rookie wr-ből egyedül Louis-nak jutott nagyobb szerep, de ez lehet betudható annak, hogy CK leragadt Pryornál.

Parkeyról és Pasztorról nem akarok szólni, felesleges ez van. A fal baloldala rendben van, de Thomas és Bitonio kevés. Egész meccsen jobb oldalról szoptunk, ott kell sürgős változtatás

Szerkesztette: Drip

több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Vereség ellenére nagyjából elégedett vagyok, láttunk pass rust-t, Kessler sem annyira világtalan, viszont jövőhétre kell egy új rugó, Pasztort meg este cuttolni...
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Sok mindent nem lehet hozzáfűzni a meccshez, ennyi sérülttel is partiban voltunk, az egyéni balfaszságok miatt veszítettünk. Én a vereség ellenére is pozitívan értékelem ezt a mai összecsapást.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem-nem és nem ,hogy az öreg istenek basznák meg.......wáááá
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha Kessler is netán lesérülne (nem tudom miért gondolom ezt) akkor Pryor lesz a qb és saját magának fogja a hail maryket dobálni, mert elkapónk sincs lassan 😀
Csiriba
Vigyázni kell, mert eddig mindkét meccsünkön bicegtek az irányítók (legutóbb csere is volt). Nem szándékosak, csak ott van a lehetőség.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Lehet, hogy már nem túl aktuális, de még csak most sikerült időt szánnom arra, hogy írjak pár sort a csapatom, a Cleveland Browns múlt vasárnapi meccséről.
Nem láttam az összecsapást, de képtelen vagyok felfogni, 20-0-ról hogy szúrhattuk el. A Ravens egy igencsak verhető ellenfél, sikerült is kialakítanunk a nagy előnyt, erre meg a végén elbukunk. Úgy látszik, idén sem várhatok sok jót a Brownstól.
Kíváncsi vagyok, holnap mire megyünk a Miami ellen. Azért ők sem legyőzhetetlenek.
több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 twitter.com/BrokawInc/status/672117831320920064

 www.youtube.com/watch?v=hGNgIxmkZ1A
Flacco5
Mivel hivatalosan visszavonultatták a mezt, már csak a házibarkács megoldás marad... 😊
A 26. név:


Szerkesztette: Flacco5
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hírmorzsák:
Haden helyett Tramon fog játszani, Campbell helyett Kindred.
Punter Michael Palardy kivágva, Scooby vissza a PS-be.
Cody Parkey jön Murray helyére.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Meg van mi menthet meg minket! Leigazoljuk Tom Bradyt! Nekik úgyis van egy rakat jó irányítójuk, nem kell ő oda 😀 Adunk nekik érte pár picket, annyit megér.
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
"Murray (knee) is considered questionable to play Sunday against the Dolphins, Mary Kay Cabot of Cleveland.com reports."

Legyen már vége ennek a szarnak...
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Ha Kessler is netán lesérülne (nem tudom miért gondolom ezt) akkor Pryor lesz a qb és saját magának fogja a hail maryket dobálni, mert elkapónk sincs lassan 😀
Csiriba
Ugyanez a gondolatmenet játszódhatott le a Pats drukkerek fejében is, Brissett-ről és Edelman-ről. Aztán láttuk mi lett a vége... retteghet Hópihe.
Awesome88
De most rólunk van szó... szóval ami megtörténhet, az meg is fog történni (kivéve olyan események ahol örülhetünk)
több mint 8 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Ha Kessler is netán lesérülne (nem tudom miért gondolom ezt) akkor Pryor lesz a qb és saját magának fogja a hail maryket dobálni, mert elkapónk sincs lassan 😀
Csiriba
Ugyanez a gondolatmenet játszódhatott le a Pats drukkerek fejében is, Brissett-ről és Edelman-ről. Aztán láttuk mi lett a vége... retteghet Hópihe.

Szerkesztette: Awesome88
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ha Kessler is netán lesérülne (nem tudom miért gondolom ezt) akkor Pryor lesz a qb és saját magának fogja a hail maryket dobálni, mert elkapónk sincs lassan 😀
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 054 — WHO DAT!!!!
4-6 hét kihagyást jósolnak neki, elvileg nem kell műteni.


több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Jöhetne már a draft... 😀
Bad 31
minek? kaepernickért odaadjátok az első 3 kört meg joe hadent
gedam
Jaj ez nem volt humoros! Nálunk a draft az offseason fénypontja, az új remények megszületésének pillanata!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
gedam 5 815
Jöhetne már a draft... 😀
Bad 31
minek? kaepernickért odaadjátok az első 3 kört meg joe hadent