Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
Fantasztikus hír. Érdekes lesz ki pótolja, Higgins, Payton v Lewis, nagy rotálás várható. Persze Kesslerrel a fedélzeten szinte mindegy :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Tragikomikus kezd számomra lenni a dolog már.
P@trik
Csak, hogy még jobb legyen a hangulat, Corey Coleman eltörte a kezét a mai edzésen. Mi jön még? Aki mutat bármi bíztatót, azzal történik valami... jobb, ha a tulajotok körbenéz az ellenségei között, hogy ki átkozta meg ennyire ezt a cspatot.
peterbadbone
Csak nehogy ezek után Gordon páni félelmében rápippanccson egy crack pipára😊
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Tragikomikus kezd számomra lenni a dolog már.
P@trik
Csak, hogy még jobb legyen a hangulat, Corey Coleman eltörte a kezét a mai edzésen. Mi jön még? Aki mutat bármi bíztatót, azzal történik valami... jobb, ha a tulajotok körbenéz az ellenségei között, hogy ki átkozta meg ennyire ezt a cspatot.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/RapSheet/status/778727403342311432

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Tragikomikus kezd számomra lenni a dolog már.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha a waiveren átmegy, visszahozzuk PS-be

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
Nem mondom, h. értem mi folyik itt pontosan, de folyik.

Hughes és Scooby elküldésével csináltunk helyet Whitehurstnek és a Skins practice squadjából igazolt centernek (Austin Reiter). Boddy-Calhoun meg Don Jones nagyon kellhet az 53-ba, h. Scooby volt a leggyengébb láncszem 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Charlie "Jesus" Whitehurst érkezett
ironroy
Ha Kessler, netán valamilyen tragikus véletlen folytán lesérülne a meccs végére(fura sorozat lenne), akkor legalább volt másfél hete megtanulni a playbookot. De arra jó lesz hogy handoffot adjon center alól az biztos.

Szerkesztette: Csiriba
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ördögűzésre jó lesz.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Championship

több mint 8 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Charlie "Jesus" Whitehurst érkezett
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Hue sajtótájékoztatón Grecot mondta C-nek és Bailey RG, RT Pasztor.
Trade nincs tervbe egyenlőre.
P@trik
Pedig Drangora kíváncsi lettem volna 😊 Kessler kezdésével egyetértek, csak azt nem tudom, hogy fogunk előre haladni ha nem megy majd annyira a passzjáték, mert az ok, hogy Crowell a garbage timeban vagy egy nagy futással eddig megmentette a statisztikáit, de azért ez kevés lesz. Az mondjuk igaz, hogy az OL egy hulladék, szóval azért ne kenjek már mindent az RB-ékre, de azért na, Kessler vállára csak nem kéne akkora terhet rakni már, hogy ha nem dob 300 yardot akkor lehúzhatjuk magunkat. Persze én már nyár óta szkeptikusan állok ehhez a "mi majd nagy run heavy offense leszünk" elképzeléshez, de eddig az van amit vártam kb. remélem Hue összerántja már ezt a dolgot.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hue sajtótájékoztatón Grecot mondta C-nek és Bailey RG, RT Pasztor.
Trade nincs tervbe egyenlőre.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Szerintem sincs értelme valami veterán qb-t igazolni (Payton Manning kivétel, de nem hiszem h miattunk reaktiválná magát 😀 ) működjön csak a moneball és fiatal olcsó játékosok szállítsák az eredményeket. Eddig az öreg túlfizetettek se hozták, szóval nem veszítünk semmit.

Amit az éven láttam eddig az már jobb mint tavaly meg tavaly előtt összesen. Látszik, hogy van elképzelés a támadó játékban, a defense még keresi önmagát, de ha egyszer elkezdenének a blitzeink működni akkor kemény kis D# alakulhatna ki. Nassib sérülése felettéb sajnálatos, ígéretesen kezdett pedig.

Kesslernek pedig nagyon sok szerencsét kívánok mert szüksége lesz rá. A delfinek remélem nem falják fel élve, Suhval az élen, mégse cápák...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
Kessler kezd vasárnap.
Joey Tribbiani
Csórikám. Sosem fog kiderülni, hogy lehetett e volna komolyabb jövője az nfl-ben mert most szétveretik a clevelandi fal mögött.
Én tuti inkább vmi fa veteránnal próbálkoznék mint pl. vick...
peach
Miért lenne jobb, tanulja meg 3 edzés alatt a playbookot? Kessler legalább végigtolta az offseasont. Most tényleg elő lehet venni a run heavy offenset, amiről folyamatosan beszélt Hue. A Ravens ellen már voltak jelek, h. működhet, és lehet Erving kiesésével még kicsit stabilizálódik is az OL, nagyon nem érezte ezt a center posztot.
Nincs kész CK, az biztos, de sztem nem fogják széttörni. Az eddigi sérülésekben legalább annyira benne voltak a QB-k is, mint a fal. RG-t ismerjük, Josh meg 37 évesen minden mindegy alapon játszik, a legkeményebb ütéseket is bevállalja. Kessler ezzel szemben checkdown király lesz 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
W-t nem biztos hogy megkell rakni egy 10-essel, de kíváncsi leszek mit alkot.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Kessler kezd vasárnap.
Joey Tribbiani
Csórikám. Sosem fog kiderülni, hogy lehetett e volna komolyabb jövője az nfl-ben mert most szétveretik a clevelandi fal mögött.
Én tuti inkább vmi fa veteránnal próbálkoznék mint pl. vick...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
Kessler kezd vasárnap.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
Sztem sem lesz komoly trade és értelme sem lenne sok. Amint tegnap láttuk a nyerhető meccseket sem húzzuk be, McCownnal sem, azért az idei plusz 1-2 győzelemért felesleges lenne bármit adni - még ha Hue ezzel elég kellemetlen helyzetbe kerül.

És ki tudja, lehet Kessler a következő Brédi 😀

Nem McCown volt az egyetlen kieső egybk., Nassib a kezét törte és műteni is kell (ezért volt halványabb a Ravens ellen), Ervingnek meg a tüdejével lett valami, pár hetes kihagyás tuti. Én a Greco C, Pasztor RG, Coleman/Drango RT felállást szorgalmaznám, sokkal rosszabb nem lehet, két meccsen két QB-t törettek össze a drága falembereink...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Felesleges lenne itt dobálózni az 1. vagy 2. köreinkkel valaki vész megoldásra.
Messze nem olyan reményekkel indultunk a szezonnak mint a Vikingek pl.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Trade Mccaron? Bár sztem nem lenne értelme odaadniuk mert szükség lehet rá az irányítósérüléseket látva.
dande
Csopriválisnak csak a fél franchise-ért adná oda a Bengals.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Trade Mccaron? Bár sztem nem lenne értelme odaadniuk mert szükség lehet rá az irányítósérüléseket látva.
több mint 8 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 734 — Big Dick Nick
Amugy nem kell fosni, ha mindenki kidol meg siman ott van Pryor vagy akar Miller. Jol el van eresztve ez a Browns qb teren. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Komolyan azért a flag-ért már én szégyellem magam.

Annyit tudok mondani, hogy sok biztató dolog van pár fiatal, aki biztatóan játszott, Coleman meg egyszerűen király.

De jó volt látni, hogy sok év után végre értelmes HC ül a padon. Tényleg Hueval leszállhattok a szopó rollerről, szóval kitartást fiúk, majd a Vasast vagy a cicákat kapjátok el!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Griffin,McCown,Kessler,Hogan, ...? Matek házi is lehetne , hogy kikövetkezik majd a sorban