Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Most már tényleg sajnálom a kölyköt... 1 évre volt hitelesítve, azóta bármit csinál visszafelé sül el... A porcelán hozzá képesr vasbeton...:S

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Griffin 1 hetet bírt, IR-re lett rakva...

Szerkesztette: zsutu
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Joey tudja a lényeget, ezt a kifejezést keresem már évek óta: el lett barnázva a meccs. Tökéletes. Kifejezi azt amikor egy csapatnak nem elég az ellenfél hanem még magát is le kell győzni, ez azonban nem sikerül sosem. A safety és a TD utána rögtön (ami tényleg szép passz volt). Kaptunk 3 sacket, és azért RG3nak volt ideje passzolni is. Néha kapott szerencsétlen olyat, hogy azt hitte sasok röpködnek a feje felett. Tavaly nem jött össze a csináljuk ki McCown-t program, majd az idén RG3al. Ezek ellenére rosszabbat vártam az OL-től.
Az elkapóink szórták a labdát mint bolond gyerek a lisztet, no comment.
Futó szekció nem igazán mutatott mit, igaz futás blokkolásban nem sok segítséget kaptak az OL-től, garbage timeban szedték össze a yardjaikat inkább.
DL nem volt domináns, Shelton le le maradt a tackleökről, és aztán hoztak rajtunk 5-6 yardokat.
Az LB-k bróbálkoztak, Nassib tetszett nekem.
A secondarynk az egy híg fos, így magyarul. A világtalan Poyert még megértem, de már Haden papa sem a régi. A safetyk meg csak arra voltak jók, hogy a labdákat vissza hozzák a bíróknak...

A fentiek ellenére, a teljes második negyed a miénk volt. Az offensenek volt ritmusa, jöttek szépen a yardok is. A def megállította a sasokat, ilyen negyedeket szeretnék látni.

Igen, Clevelend szurkolónak nem öröm lenni. Egy élet érzés, csak a szarabbik fajtából. Ennek ellenére nem adom fel.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Crowellnek konkrétan 5 yardja volt 4 futásból az elején. 😀
balintbaba
Lol teljesen jogos 😀 nem tom miért emlékeztem így, a TD futsa után voltak hosszabb megindulásai

több mint 8 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 734 — Big Dick Nick
Francnak se hiányzik ez még 16 hétig
Drip
Én Crowellel kapcsolatban szkeptikus vagyok, mindig T-Rich jut róla eszembe, az utolsó három futásából csinált negyven yardot a garbage timeban. De amúgy azt én se értem, hogy mikor a saját endzone-unk előtt vagyunk akkor minek erőltettük a paszt, agyonverték az O falunkat, Pasztoron úgy mentek át mint fos a libán.
Bad 31
A raszta teszi 😀 Egyébként az elején lehetett látni, hogy ne a TFl-k vagy a 0 yardos futások voltak, szépen ment ő 3-4 yardot előre ... ezekkel simán lehet variálni. Egyszer Crow egyszer Duke, máskor egy PA passz, vagy egy screen, utána egy mélyebb passz, vagy vissza megint a futáshoz... Egyszerű leírni, tudom, de igazából ha meg se próbáljuk ezeket akkor kapjuk azt amit láttunk ...
Drip
Crowellnek konkrétan 5 yardja volt 4 futásból az elején. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 016 — Believelander
Igazából a legidegesítőbb, h. megint el lett barnázva a meccs -> a borzasztó kezdés (3 3&out) után feléled az offense, 13-10, nálunk a labda, erre rossz snap -> safety, utána TD, 22-10, szevasz. Abban bíztam, h. Hueval legalább az ilyeneket elkerüljük, vagy legalább lesz válaszunk, de nem, még a gameplant is teljesen felborítottuk és csak passzoltunk egy olyan QB-val, akinek ez volt az első tétmeccse majd 2 év után...

A többit leírtátok, Nassib fasza, de ez kevés lesz. Ha nem minden évben ez lenne nem zavarna, de így kvára... Senki sem vár itt PO-t, de 10 feltett pont és 400 benyalt yard elég ahhoz, h. 1 meccs után elmenjen az ember kedve az egésztől :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Francnak se hiányzik ez még 16 hétig
Drip
Én Crowellel kapcsolatban szkeptikus vagyok, mindig T-Rich jut róla eszembe, az utolsó három futásából csinált negyven yardot a garbage timeban. De amúgy azt én se értem, hogy mikor a saját endzone-unk előtt vagyunk akkor minek erőltettük a paszt, agyonverték az O falunkat, Pasztoron úgy mentek át mint fos a libán.
Bad 31
A raszta teszi 😀 Egyébként az elején lehetett látni, hogy ne a TFl-k vagy a 0 yardos futások voltak, szépen ment ő 3-4 yardot előre ... ezekkel simán lehet variálni. Egyszer Crow egyszer Duke, máskor egy PA passz, vagy egy screen, utána egy mélyebb passz, vagy vissza megint a futáshoz... Egyszerű leírni, tudom, de igazából ha meg se próbáljuk ezeket akkor kapjuk azt amit láttunk ...

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Nem az Eagles érdemeit akarom elvenni de ez egy nyerhető meccsvolt, Wentz se tett sokkal többet az átlagnál, egyszerűen nevetség tárgya vagyunk
Run heavy offense... egész offseasonben erről volt szó aztán hol van?? Crow és Duke is jól ment az elején aztán 2. félidőbe elfelejtettük őket. Oké, bevagyunk szorulva az endzoneba de basszus minden alkalommal passzt hívni a hülye is tudni fogja, hogy blitz lesz ... most egy draw play vagy egy dive miért ne lenne jó ?? Utána lehet tovább passzolni.
A Secondary szar.
Nassibra nem lehet panasz.
Orchard is jó volt, és a végén még Schobertnek is volt egy leütött passz, de ettől még Orchrdot kezdetném
10ből 2 3rd down...
Volt egy Pryor és egy Coleman elkapás ... osszuk be ...

Francnak se hiányzik ez még 16 hétig
Drip
Én Crowellel kapcsolatban szkeptikus vagyok, mindig T-Rich jut róla eszembe, az utolsó három futásából csinált negyven yardot a garbage timeban. De amúgy azt én se értem, hogy mikor a saját endzone-unk előtt vagyunk akkor minek erőltettük a paszt, agyonverték az O falunkat, Pasztoron úgy mentek át mint fos a libán.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem az Eagles érdemeit akarom elvenni de ez egy nyerhető meccsvolt, Wentz se tett sokkal többet az átlagnál, egyszerűen nevetség tárgya vagyunk
Run heavy offense... egész offseasonben erről volt szó aztán hol van?? Crow és Duke is jól ment az elején aztán 2. félidőbe elfelejtettük őket. Oké, bevagyunk szorulva az endzoneba de basszus minden alkalommal passzt hívni a hülye is tudni fogja, hogy blitz lesz ... most egy draw play vagy egy dive miért ne lenne jó ?? Utána lehet tovább passzolni.
A Secondary szar.
Nassibra nem lehet panasz.
Orchard is jó volt, és a végén még Schobertnek is volt egy leütött passz, de ettől még Orchrdot kezdetném
10ből 2 3rd down...
Volt egy Pryor és egy Coleman elkapás ... osszuk be ...

Francnak se hiányzik ez még 16 hétig

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Annyira kilátástalan volt a játékunk megint, mintha nem is egy NFL csapat lenne a Browns, RGIII három nekem bizonytalannak tűnt, a labdái nem elég pontosak, sokszor dadognak, az O fal is elég fos volt. A védelemről se sok pozitívat lehet elmondani, Nassibnak voltak jó megmozdulásai 😊 Hadent azért jól megszívatták egyszer kétszer!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
New season, same shit.
több mint 8 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Ez a mérkőzés már sajnos eldőlt... 29-10-re vezet a Philadelphia. Ebben a szezonban sem lesz rájátszás, az egyszer biztos. 😕
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 016 — Believelander
Grat annak, aki ezt bírja gyomorral. És még nem is egy jó csapattól kaptunk ki, de igen, ennyire szarok vagyunk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
 www.ohio.com/polopoly_fs/1.710639.1473476685!/image/image.jpg_gen/derivatives/landscape_500/bnotes10-01.jpg
1. Róbert sokkal jobban fog játszani, mint amire bárki számított és komoly dilemma lesz az első körös QB-draft
Hue az erősségeire szabta az O-t, és bár a fal szar elkapók bőven vannak. Megy a read option ezerrel, mélységi célpontból az 5. héttől 3 is lesz. Az előszezon alapján úgy tűnik megtanulta elengedni a sikertelen playeket és időben földre megy a futások után, nem kockáztat feleslegesen.

Joey Tribbiani
ezt majd kíváncsiságból megnézem az eagles ellen 😊😊😊, de őszintén abszolút nem hiszem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 016 — Believelander
Alig fél óra és indul az újabb (elvárások nélküli) szezon. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nálam erősen kezd alábbhagyni a lelkesedés – pár szopó év benne van a pakliban, de hogy lassan 10 idény alatt egyetlen PO-t se sikerüljön kidrukkolni, az már kicsit sok. Azért Hueban bízom, még ha a FO nem is könnyítette meg a dolgát és az elmúlt évek egyik leggyengébb rosterével indulunk neki a szezonnak. A preseason, TC, nyilatkozatok és hasraütés alapján a következőkre számítok (néhány bold prediction is belefért 😊).

 www.ohio.com/polopoly_fs/1.710639.1473476685!/image/image.jpg_gen/derivatives/landscape_500/bnotes10-01.jpg
1. Róbert sokkal jobban fog játszani, mint amire bárki számított és komoly dilemma lesz az első körös QB-draft
Hue az erősségeire szabta az O-t, és bár a fal szar elkapók bőven vannak. Megy a read option ezerrel, mélységi célpontból az 5. héttől 3 is lesz. Az előszezon alapján úgy tűnik megtanulta elengedni a sikertelen playeket és időben földre megy a futások után, nem kockáztat feleslegesen.

2. Coleman versenyben lesz az OROY címért
Nem is tudom mikor nyert utoljára Browns playa ilyet, de Corey ott lesz a top3 jelölt között. Igazi mélységi célpont, a védők figyelme pedig inkább Gordonra, Pryorra és Barnidgera irányul majd, így lesz helye és ideje megcsinálni a (nagy) playeket. Nyílt terepen életveszély, ez különösen tetszeni fog a döntéshozóknak.

 images.syndctn.com.s3-ap-southeast-2.amazonaws.com/2016/09/0fe3b37e4d91afd12d97d60fd68eaf54.jpg
3. Pryor csalódást okoz
Ismét kiderül, h. az előszezon és az edzőtábor más kávéház, mint az éles meccsek, ezúttal Pryor esetében. Inkább a dropjaival, mintsem az elkapásaival fog kitűnni, a szezon második felében már a Higgins és Louis is előtte lesz a DC-n.

4. Gordon utolsó éve Browns mezben
Amikor Josh a 14. héten már 800 yard közelében jár és elhisszük, h. összeállt a Baylor-szupercsapat újra beüt a krach és elkapják egy gandzsával. Ez már sok lesz Huenak és a szezon végén elválnak útjaik.

 img.ccrd.clearchannel.com/media/mlib/13133/2016/09/default/leonardfournetteheader_0_1473176614.jpg
5. Futót a top10-ben? Újra téma!
Crowell nagy nehezen, de átlépi az 1000 yardot, mégsem leszünk boldogok, mert Duke ezzel szemben IR-en végzi és ő lesz az új Hardesty: hatalmas tehetség, de porcelán. A mockokban Browns - Fournette kombót fogjuk a legtöbbet olvasni.

6. Shelton padozik a szezon felétől
Horton imádja keverni a kártyákat, egyszer 3-4 2 gap, máskor 4-3 under, aztán 2-4-5, etc., de Sheltonnak egyik sem fekszik, főleg az nem, amikor 2 lyukra kell figyelnie. Szenvedett az előszezonban és sajnos ez az éles meccseken sem lesz másképp, legkésőbb a bye után már Paea kezd NT poszton, Dannyvel pedig teljes lesz az első körös bustok köre.

7. Futás ellen továbbra is ligautolsó a védelem
Ez összefügg az előző ponttal, az első vonalon simán átjönnek és a Davis-Kirksey páros is kevés lesz az RB-k megállításához. Sajnos ezen a poszton depth sincs nagyon, a jövő évi drafton komolyan meg kell erősíteni a posztot.

 prod.static.eagles.clubs.nfl.com/assets/images/imported/PHI/photos/app_thumbnails/580App-Emmanuel-Ogbah-091016.jpg
8. Újra lesz 10+ sackes védőnk
Horton sémája alapból blitz happy és bár az alapanyag továbbra is kétséges, idén végre összejön, ami 2006 óta mindössze kétszer: 10 sack egy játékostól. Akkor Wimbley rookieként, két év pedig Kruger jutott 10 fölé, idén Ogbah csinálja meg – rögtön nyitásként kettő Wentz ellen 😊

9. Haden visszavág!
Az előző két év gyengébb teljesítménye után Joe újra a régi fényében tündököl, igazi vezér lesz. Pettine hatalmas nyomást helyezett a CB-kre, Horton alatt szerencsére ez nem így van, nem 1-az-1ben kell mindenkit megverni. Az egyik legjobb szezonját futotta Hédi 2013-ban, most sem lesz másképp, újra Pro Bowl-ba kerül.

Go Browns!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Tippmixpron 175x az odds a Browns SB győzelme esetén.

Ingyenpénz... 😀
zsutu
A Leicester győzelme tavaly igen csak megvágta a szorzókat, mivel megtörtént a lehetetlen, innentől vége a nagy szorzóknak, 5000 és társai.
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Tippmixpron 175x az odds a Browns SB győzelme esetén.

Ingyenpénz... 😀
több mint 8 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
A bowl.one által összeállított listán az utolsó előtti helyen szereplünk... 😕 Szerintem ez eléggé reális, sajnos. Én nem várok sokat idén a a Brownstól, elég pocsék a keret (bár talán Corey Colemanből ki lehet hozni valamit), de természetesen kitartok mellettük.

Szerkesztette: caseyjones
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Végre elkezdődött a szezon, és kevesebb vereségünk van mint a Panthersnak! Kezdésnek jó! 😀 😀 😀
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0907%2Fr122892_900x506_16-9.jpg
Browns to win Super Bowl? You can bet on it
Although they have had eight straight losing seasons, the Browns have attracted a decent number of bets that they'll win the Super Bowl.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 889 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sziasztok, szeretnék sok sikert kívánni a Barnáknak erre az évre. Komolyan!

Nagyon szurkolok, hogy működjön a Moneyball...
Rutin
De komolyan. A Browns-nál mindig van kire / mire odafigyelni. Azt gondolná az ember, hogy a papíron egyik leggyengébb csapatra nagyon senki nem kíváncsi a saját szurkolóikon kívül. Ez a 49ers-re még igaz is, de a barnákra nagyon nem. Tavaly is ott volt Johhny, idén RGIII és persze a Moneyball amire titokban mindenki odafigyel, és mindenki azt akarja, hogy beváljon. 😀
Hajrá-hajrá!
Awesome88
Ja.... nekem még Browns-os pulcsim is van 😀
silent7939
| én meg barnát szoktam szarni 😀 | #elnézést


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 016 — Believelander
Ki számíthat több carryre nálatok Crowell vagy Duke? Előszezonban milyen benyomást keltettek?
ervinator
Én olyan 60-40es megosztásra számítok, Crowell javára, abból kiindulva, ahogy a Bengalsnál Hill-t és Gio-t használta Hue. Passzjátékoknál főleg Duke felé fognak a lasztik szállni.
Az előszezonból nehéz kiindulni, Joe Thomas alig játszott, vele más lesz a blokkolás,de valszeg gyengébb mint tavaly. Cserébe végre nem a hot hand filozófiát követjük, ami instant javulást hozhat, főleg egy olyan futó esetében mint Crow, akinek idő kell mire beindul.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sziasztok, szeretnék sok sikert kívánni a Barnáknak erre az évre. Komolyan!

Nagyon szurkolok, hogy működjön a Moneyball...
Rutin
De komolyan. A Browns-nál mindig van kire / mire odafigyelni. Azt gondolná az ember, hogy a papíron egyik leggyengébb csapatra nagyon senki nem kíváncsi a saját szurkolóikon kívül. Ez a 49ers-re még igaz is, de a barnákra nagyon nem. Tavaly is ott volt Johhny, idén RGIII és persze a Moneyball amire titokban mindenki odafigyel, és mindenki azt akarja, hogy beváljon. 😀
Hajrá-hajrá!
Awesome88
Hát, Tintás miatt biztos nem szurkoltam nekik, de most a Moneyball és RGIII miatt nagyonis! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok, szeretnék sok sikert kívánni a Barnáknak erre az évre. Komolyan!

Nagyon szurkolok, hogy működjön a Moneyball...
Rutin
De komolyan. A Browns-nál mindig van kire / mire odafigyelni. Azt gondolná az ember, hogy a papíron egyik leggyengébb csapatra nagyon senki nem kíváncsi a saját szurkolóikon kívül. Ez a 49ers-re még igaz is, de a barnákra nagyon nem. Tavaly is ott volt Johhny, idén RGIII és persze a Moneyball amire titokban mindenki odafigyel, és mindenki azt akarja, hogy beváljon. 😀
Hajrá-hajrá!
Awesome88
Ja.... nekem még Browns-os pulcsim is van 😀
több mint 8 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Sziasztok, szeretnék sok sikert kívánni a Barnáknak erre az évre. Komolyan!

Nagyon szurkolok, hogy működjön a Moneyball...
Rutin
De komolyan. A Browns-nál mindig van kire / mire odafigyelni. Azt gondolná az ember, hogy a papíron egyik leggyengébb csapatra nagyon senki nem kíváncsi a saját szurkolóikon kívül. Ez a 49ers-re még igaz is, de a barnákra nagyon nem. Tavaly is ott volt Johhny, idén RGIII és persze a Moneyball amire titokban mindenki odafigyel, és mindenki azt akarja, hogy beváljon. 😀
Hajrá-hajrá!