Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Komolyan azért a flag-ért már én szégyellem magam.

Annyit tudok mondani, hogy sok biztató dolog van pár fiatal, aki biztatóan játszott, Coleman meg egyszerűen király.

De jó volt látni, hogy sok év után végre értelmes HC ül a padon. Tényleg Hueval leszállhattok a szopó rollerről, szóval kitartást fiúk, majd a Vasast vagy a cicákat kapjátok el!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Griffin,McCown,Kessler,Hogan, ...? Matek házi is lehetne , hogy kikövetkezik majd a sorban

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nagyon fasza....
Viszont ettől független inkább legyen 0-16 mint hogy valami világi madár beugrósér odadobáljuk a pickeket.
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Pedig a híres mezt is visszavonultattuk...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Mary Kay Cabot @MaryKayCabot
Josh McCown's left shoulder injury believed to serious; Kessler says ready but #Browns will explore options
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 www.youtube.com/watch?v=2qV6zeWKuLY
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
Sajnos csak az eredményt láttam de ez olyan Brownsos volt.
Lehet tudni valamit McCown sérüléséről? Vagy marad Kessler és hozunk egy öreget mögé?!
P@trik
Ma lesz MRI, de nem nézett ki jól. Nem tudom mennyi értelme lenne valami öreget hozni, akkor már hadd szóljon Kessler, mögötte meg Hogan 😀 Micsoda névsor.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sajnos csak az eredményt láttam de ez olyan Brownsos volt.
Lehet tudni valamit McCown sérüléséről? Vagy marad Kessler és hozunk egy öreget mögé?!

Szerkesztette: P@trik
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
Taunting

 twitter.com/DownWithDamon/status/777601529670832128?ref_src=twsrc%5Etfw

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Komolyan... legalább csapja földhöz a labdát aztán járjon gettó táncot pryor meg közölje mindenkivel mekkora király is Ő valójában, arra még megértem a tauntingot ... de erre ? Egész meccsen ezt a mozdulatot csinálta minden elkapásánál... akkor nem volt tauning ? Azt meg, hogy a védő fejére (sisakjára anyám borogass) esett a labda azt meg nem kajálom be ...

Coleman kurvajó
Shelton is jó mecset hozott
McCown holnap mozogni se fog tudni
Haden a régi
a Browns a régi ...

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Ha csak simán nem tudjuk végig vinni a két perces driveot azt mondom, jól van, így sikerült, azért voltak szép momentumaink, de ez az ítélet a végén nagyon felbaszta az agyamat, mondjuk tényleg nonszensz, hogy csak az első negyedben csináltunk pontot, de még meglehetett volna! Na mindegy, McCown előtt respect, amit kapott, és, hogy túl élte 😀 Coleman állat lesz, a gyerek betegségeit majd kinövi, egyébként továbbra se kéjcseppezzük össze a gatyánkat Crowelltől, mert a 85 yardos futását leszámítva megint kőkemény 2.8-as átlagot könyvelt a meccs alatt. Pedig tényleg kéne egy stabil futójáték ami tehermenetesíteni tudná az irányítót, mert így mindegyik csak pár meccset fog megélni! A védelemben nem sok extra volt, Haden két pickje szép volt.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
Lehet mondani, h. 3 negyed alatt nem csináltunk semmit, de amikor kellett, eljutottunk a 10 yardosig... ja nem, mert jött egy olyan kamu flag, amilyet 10 év alatt egyszer lát az ember.

Ez van, van pár csapat akit különösen szeret a liga. Ha ez taunting, Ray Lewis egy szezonban 3 meccset lett volna pályán.

Megyek hányni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Na, ezt megint jól elkiabáltam. 20-25-re vezetnek a hollók, ebből már sajna nem lesz fordítás. 😕
több mint 8 éve
caseyjones Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 56
Barnidge teljes mellőzöttsége meglepett a sasok ellen, remélem McCown újra előveszi a régi fegyvert. A hollók nem jók, ha valakit akkor őket el lehet kapni pláne otthon.
Csiriba
Félidőben 20-12-re vezetünk, ez nem rossz. Én már a meccs kezdete előtt temettem a csapatot, alaposan megleptek engem. 😊 Innen már nem szabad elrontani, a szezon második bajnokiját jó lenne behúzni.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Barnidge teljes mellőzöttsége meglepett a sasok ellen, remélem McCown újra előveszi a régi fegyvert. A hollók nem jók, ha valakit akkor őket el lehet kapni pláne otthon.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 015 — Believelander
Inaktívak: Boddy-Calhoun, Burley, Scooby III, (Shon) Coleman, Payton, Hughes, Gabe Wright

Hughes érdekes, már az Eagles ellen is csak 22 playben volt a pályán, most meg a keretben sincs. Nassib, Cooper és még Meder is beelőzte, nem gondoltam volna.

Igazából baromira nyerni kéne, verhető (?) ellenfél, Hue hazai bemutatkozása és ha most nem sikerül nagyon könnyen 0-5-ös mérlegen találhatjuk magunkat (két idegen jön @Phins, @Skins, majd a Pats otthon).

Flakon hagyományosan aláz minket, tavaly ugyan sikerült idegenben nyerni (az a híres Barnidge elkapás), de még így is 13-2 a mérlege ellenünk. Cserébe ez a Ravens nem az igazi, a múlt heti 13 pont nem valami acélos (azt a meccset nem láttam, a BUF-NYJ-t viszont igen, Fitzpapa úgy ment át a Bills-védelmen, mint tavaly az összes csapat a Pettine-féle D-n...). West-től sem félek, mint kezdő RB, Pitta, Mike Wallace, Perriman -> ha ők is alázzák Hédiéket tényleg hosszú szezon lesz.
McCown többet fogja használni a pálya közepét, mint RGIII tette, Barni és Hawk újra villoghatnak. A széleken és a hosszú passzokkal vigyázni kell, elég faxa ez a Baltimore-secondary. Dumervil nem játszhat, a jó öreg Suggs-ot kéne kivenni a játékból, ha ez sikerül Josh 300+ yard 😊

Sok ilyet mára 😊

 www.youtube.com/watch?v=mvpW-ZSeqhE

Felavatták a Jim Brown-szobrot a stadionnál, nem lett rossz.



 pbs.twimg.com/media/CspQx1FWYAA8AQi.jpg


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Hue azt mondta nem lesz QB trade. Felesleges is lenne, ez a szezon úgy is kuka.
Marad ez a veretes névsor: McCown, Kessler, és a PS-os Hogan.
P@trik
De csak akkor ha McCownt életben tudják tartani. Ha nem sikerülne akkor moneyball! Jöjjenek az ifjú titánok, vak tyúk is talál szeget.

Az 1/1ért még akár komoly versenyben is lehetünk a Rams-el (no offense), mert amit nyújtottak a MNFen egy gyenge Niners ellen az érdekes lesz.
Csiriba
Te 9ers és Browns fan vagy 2 az 1-ben??? Részvétem, mostanság nem sok sikerélményben lehet részed (bár tegnap pont hogy mégis).... de kitartást, én hiszek a Moneyball-ban 😊
Awesome88
Igen, választani tudni kell 😀

De egyébként jól elférnek egymás mellett, más időzónában játszanak, és csak 4 évente csapnak össze egymással, vagy a Superbowlban. De az utóbbira még úgy érzem nem ebben az évben kerül sor 😀
Csiriba
Valószínűleg igazad van 😊
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Hue azt mondta nem lesz QB trade. Felesleges is lenne, ez a szezon úgy is kuka.
Marad ez a veretes névsor: McCown, Kessler, és a PS-os Hogan.
P@trik
De csak akkor ha McCownt életben tudják tartani. Ha nem sikerülne akkor moneyball! Jöjjenek az ifjú titánok, vak tyúk is talál szeget.

Az 1/1ért még akár komoly versenyben is lehetünk a Rams-el (no offense), mert amit nyújtottak a MNFen egy gyenge Niners ellen az érdekes lesz.
Csiriba
Te 9ers és Browns fan vagy 2 az 1-ben??? Részvétem, mostanság nem sok sikerélményben lehet részed (bár tegnap pont hogy mégis).... de kitartást, én hiszek a Moneyball-ban 😊
Awesome88
Igen, választani tudni kell 😀

De egyébként jól elférnek egymás mellett, más időzónában játszanak, és csak 4 évente csapnak össze egymással, vagy a Superbowlban. De az utóbbira még úgy érzem nem ebben az évben kerül sor 😀
több mint 8 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Hue azt mondta nem lesz QB trade. Felesleges is lenne, ez a szezon úgy is kuka.
Marad ez a veretes névsor: McCown, Kessler, és a PS-os Hogan.
P@trik
De csak akkor ha McCownt életben tudják tartani. Ha nem sikerülne akkor moneyball! Jöjjenek az ifjú titánok, vak tyúk is talál szeget.

Az 1/1ért még akár komoly versenyben is lehetünk a Rams-el (no offense), mert amit nyújtottak a MNFen egy gyenge Niners ellen az érdekes lesz.
Csiriba
Te 9ers és Browns fan vagy 2 az 1-ben??? Részvétem, mostanság nem sok sikerélményben lehet részed (bár tegnap pont hogy mégis).... de kitartást, én hiszek a Moneyball-ban 😊

Szerkesztette: Awesome88
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
DL Gabe Wright felkerült az 53-ba.
WR Josh Boyce meg bekerült a PS-be.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Hue azt mondta nem lesz QB trade. Felesleges is lenne, ez a szezon úgy is kuka.
Marad ez a veretes névsor: McCown, Kessler, és a PS-os Hogan.
P@trik
De csak akkor ha McCownt életben tudják tartani. Ha nem sikerülne akkor moneyball! Jöjjenek az ifjú titánok, vak tyúk is talál szeget.

Az 1/1ért még akár komoly versenyben is lehetünk a Rams-el (no offense), mert amit nyújtottak a MNFen egy gyenge Niners ellen az érdekes lesz.
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Unoffical depth hétvégére. Védelemben voltak változások, meg a QB csere... Sima V...

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hue azt mondta nem lesz QB trade. Felesleges is lenne, ez a szezon úgy is kuka.
Marad ez a veretes névsor: McCown, Kessler, és a PS-os Hogan.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Itt play, amiben Robi megsérült 😕
 www.youtube.com/watch?v=8Mi_akUxZI0
Eléggé húzta a bal karját. Sajnálom, mert bíztam benne, hogy itt újra kezdheti és vissza tud jönni egy olyan formába, amiben potenciális kezdőirányító lehet, de sajnos tényleg nagyon hátráltatják a sérülések.
pbalazs
Az egy finom kulccsont törésnek tűnik.... kb telibeverték sisaktetővel.
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Itt play, amiben Robi megsérült 😕
 www.youtube.com/watch?v=8Mi_akUxZI0
Eléggé húzta a bal karját. Sajnálom, mert bíztam benne, hogy itt újra kezdheti és vissza tud jönni egy olyan formába, amiben potenciális kezdőirányító lehet, de sajnos tényleg nagyon hátráltatják a sérülések.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!