Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Ki számíthat több carryre nálatok Crowell vagy Duke? Előszezonban milyen benyomást keltettek?
ervinator
Ha kimondottan csak a futást nézzük akkor Crowell, Duke inkább ilyen multifunkcionális back, én szkeptikus vagyok a futójátékunkat illetően, bármennyire bízik bennük Hue és őket akarja inkább erőltetni.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Ki számíthat több carryre nálatok Crowell vagy Duke? Előszezonban milyen benyomást keltettek?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sziasztok, szeretnék sok sikert kívánni a Barnáknak erre az évre. Komolyan!

Nagyon szurkolok, hogy működjön a Moneyball...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ez full moneyball keret. De hát ha nem megy a kupleráj akkor nem a bútorokat kell lecserélni 😀 😀 😀

Szóval ha eddig azokkal a játékosokkal akikért fájt a szívünk és sajnáltuk, hogy elengedték őket, a nagy nevekkel, sikerült semmilyen eredményt elérni, akkor a noname moneyball játékosokkal egy ugyanolyan szezon (3-13) simán elképzelhető. Csak fele annyiért. Már megérte. Csak nem a szurkolóknak.

De fő a pozitív hozzáállás, jó esetben még akár meg is duplázhatjuk a győzelmek számát. Elnézve a sorsolást én 4 verhető csapatot találok (nem sértés a számukra), Eagles, Titans, Chargers, Bills.

A csoport ellenfeleink ellen nem igazán látok esélyt, simán lemosnak minket (mondjuk ha a Ravenst el tudnánk kapni, és ha már álmodozunk, kétszer is, akkor már az 6 win), és a többiek a dolphins, redskins, patriots, jets, cowboys, giants valszeg elgyepálnak minket. Bár a cowboystól és a giantstől bármi kitelik, képesek bárkit megverni és bárkitől kikapni.

Szerkesztette: Csiriba
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Nemhivatalos depth az eagles ellen... RT nagyon nem tetszik... meg a teljes védelem


zsutu
Nem egy ligaverő keret azt meg kell hagyni 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Nemhivatalos depth az eagles ellen... RT nagyon nem tetszik... meg a teljes védelem

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 016 — Believelander
Watsonnal és Caldwellel lett teljes a PS.

A kivágott játékosaink közül továbbra is csak Gabriel és Desir talált új csapatot, ez jól jelzi a keret erősségét :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
OL Anthony Fabiano, QB Kevin Hogan, DB Ed Reynolds és DL Gabe Wright jött még a practicebe.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 016 — Believelander
Browns claimed five: RB George Atkinson, DB Briean Boddy-Calhoun, DB Marcus Burley, DE Tyrone Holmes, LB Corey Lemonier.
Joey Tribbiani
Wow, 3 ex-jaguár (Holmeys és Boddy-Calhoun tőlünk jött, és Burnley is volt nálunk még 2013-ban). Boddy-Calhounsok vizet nem zavart, viszont Holmesnak több remek megmozdulása is volt az előszezonban. Nem mellesleg tavaly ő volt az év védője a másodosztályban.
iktriad
Köszi az infókat, Holmes tényleg jónak tűnik, Ogbah túloldalán teljesen nyitott a verseny, lesz lehetősége bizonyítani. Gondolom ez a cikk már volt a Jags topikban is, de elfér itt is.

 m.bleacherreport.com/articles/2631199-montana-pass-rusher-tyrone-holmes-is-one-of-nfl-drafts-best-kept-secrets

Watson, Mostert, Cam Johnson, Moore és Caldwell repültek. 3 RB hirtelen kevés lett, PS-be kell vki minimum.

Eddig oda jött WR Darius Jennings
,TE Connor Hamlett, OT Dan France, OG Kaleb Johnson.

France jó szar volt minden meccsen, de valamit látnak benne. Ez legyen a legnagyobb bajunk 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Browns claimed five: RB George Atkinson, DB Briean Boddy-Calhoun, DB Marcus Burley, DE Tyrone Holmes, LB Corey Lemonier.
Joey Tribbiani
Wow, 3 ex-jaguár (Holmeys és Boddy-Calhoun tőlünk jött, és Burnley is volt nálunk még 2013-ban). Boddy-Calhounsok vizet nem zavart, viszont Holmesnak több remek megmozdulása is volt az előszezonban. Nem mellesleg tavaly ő volt az év védője a másodosztályban.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 016 — Believelander
Nézegetve a cutokat 1-2 neven megakadt a szemem.
Kíváncsi leszek kit horgászunk majd.

Ha tényleg futójáték lesz domináns én hoznék RB-t. Mert Duke-Crowell oké, Mostert visszahord, de Watsonba én semmit nem láttam.

Érdekesebb nevek:
RB Ronnie Hillman
RB Justin Forsett
RB Bishop Sankey
RB George Atkinson III(előszezonba hasított)
RB Troymaine Pope(előszezonba hasított)
P@trik
Hue két futóval operál, ettől függetlenül persze jöhet valaki, de sokat nem lesz a pályán. A nyilatkozatok és előszezon alapján atombiztosnak tűnik a Crowell-Duke páros helyzete, arra a kevés maradék labdacipelésre meg elég a Mostert/Watson duó, még ha valóban nem túl acélos a névsor. Abba mondjuk bele se gondolok, mi van ha Crow v. Johnson megsérül...

Desir és Gabriel is gyorsan talált magának új csapatot, előbbi a Chargersbe, utóbbi a Falconsba (Shanny) igazolt.
Joey Tribbiani
Na mire ezt leírtam ki is jött a claim lista, ÖT embert hoztunk, köztük az általad említett Atkinsont 😀 Grat a tipphez 😊

Kb. ez lesz az inaktív lista is egyben.

Browns claimed five: RB George Atkinson, DB Briean Boddy-Calhoun, DB Marcus Burley, DE Tyrone Holmes, LB Corey Lemonier.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 016 — Believelander
Nézegetve a cutokat 1-2 neven megakadt a szemem.
Kíváncsi leszek kit horgászunk majd.

Ha tényleg futójáték lesz domináns én hoznék RB-t. Mert Duke-Crowell oké, Mostert visszahord, de Watsonba én semmit nem láttam.

Érdekesebb nevek:
RB Ronnie Hillman
RB Justin Forsett
RB Bishop Sankey
RB George Atkinson III(előszezonba hasított)
RB Troymaine Pope(előszezonba hasított)
P@trik
Hue két futóval operál, ettől függetlenül persze jöhet valaki, de sokat nem lesz a pályán. A nyilatkozatok és előszezon alapján atombiztosnak tűnik a Crowell-Duke páros helyzete, arra a kevés maradék labdacipelésre meg elég a Mostert/Watson duó, még ha valóban nem túl acélos a névsor. Abba mondjuk bele se gondolok, mi van ha Crow v. Johnson megsérül...

Desir és Gabriel is gyorsan talált magának új csapatot, előbbi a Chargersbe, utóbbi a Falconsba (Shanny) igazolt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nézegetve a cutokat 1-2 neven megakadt a szemem.
Kíváncsi leszek kit horgászunk majd.

Ha tényleg futójáték lesz domináns én hoznék RB-t. Mert Duke-Crowell oké, Mostert visszahord, de Watsonba én semmit nem láttam.

Érdekesebb nevek:
RB Ronnie Hillman
RB Justin Forsett
RB Bishop Sankey
RB George Atkinson III(előszezonba hasított)
RB Troymaine Pope(előszezonba hasított)

Szerkesztette: P@trik
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 016 — Believelander
Don Jones kolega mit tud hogy ő megmaradt?
PS-be kell mindenképp visszahozni Gerhartot vagy Matthewst mert 1 center nem életbiztosítás.
P@trik
Valszeg Jones lesz az első, akit kivágunk, Hue azt mondta bőven lesz mozgás a roster alján.
Egybk. teljesen kiegyenlített a keret, 25-25 támadó és védőjátékos. A secondary valami félelmetesen gyengének tűnik, pedig a Gilbert draft után azt hittük ez lesz a csapat erőssége hosszú évekig (Gipson, Hitner, K'Waun, Hédi, Justin...). Ahogy az újpestiek éneklik, gyorsan változnak az idők... Azért IC-t behúztam fantasyben, tőle sokat várok.
Drip felvetette Sittont, esély nincs sok rá, de kvára elférne Greco helyén és az említett center backup probléma is egy csapásra megoldódna.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Don Jones kolega mit tud hogy ő megmaradt?
PS-be kell mindenképp visszahozni Gerhartot vagy Matthewst mert 1 center nem életbiztosítás.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, még a 2013-as Jaguarsban se volt ennyi fiatal.
 twitter.com/NateUlrichABJ/status/772193128493244416
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
távozók

WR Marlon Moore
DL Kenton Adeyemi,
DL Chigbo Anunoby,
DB Pierre Desir,
RB Jahwan Edwards,
DB Mikell Everette,
OL Dan France,
WR Taylor Gabriel,
DB Charles Gaines,
OL Garth Gerhart,
TE Connor Hamlett,
TE J.P. Holtz,
WR Darius Jennings,
OL Kaleb Johnson,
OL Mike Matthews,
LB Jason Neill,
P Michael Palardy,
DB Eric Patterson,
P Kasey Redfern,
LB Justin Tuggle

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 016 — Believelander
Kivágtuk Gabrielt és Mooret is, cserébe az összes rookie elkapó rosteren. Gabit sajnálom, a teljesítménye alapján befért volna. A többi cut papírforma.

Nem csak az elsőéves elkapók, hanem az összes idén draftolt (14) + két UDFA (Alexander, Howard) is odaért, ez biza 30% rookie... Persze lesz még mozgás, de ez valóban komoly rebuilding, kár, h. nem az első.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Gilberttel végülis mi volt a baj?
Amit itt olvastam az alapján béna volt.
De volt az a nyilatkozat pár hónapja miszerint 180fokos fordulat, meg hogy kiváló játékos... Az alapján meg inkább problémás embernek tűnik.
Most béna vagy f.sz?
kittli
Mind 2
De nálatok úgyis pro bowlet lesz ez a szokás

Szerkesztette: Drip

több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Gilberttel végülis mi volt a baj?
Amit itt olvastam az alapján béna volt.
De volt az a nyilatkozat pár hónapja miszerint 180fokos fordulat, meg hogy kiváló játékos... Az alapján meg inkább problémás embernek tűnik.
Most béna vagy f.sz?
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
 twitter.com/ESPNNFL/status/772138077397651457

egyszer utánanézek, hogy ezen periódus alatt tevékenykedő emberek közül hány dolgozik még jelenleg is a ligában


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Bowe
Manziel
Dansby
Whitner
Hartline
K'waun
Mingo
Kruger
Gilbert...

A nagyobb elküldött nevek idénről, nem is tudom mit mondjak, nagyon hardcoreba toljuk.
Percek kérdése és jöhet az 53as keret és kitudja ki megy még.
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Browns trading former first-round CB Justin Gilbert to the Pittsburgh Steelers, per league source. Rare in-division trade.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 016 — Believelander
Ezt muszáj beraknom ide:
 twitter.com/NickKlopsis/status/772086550616309760
Dörzsölhetitek a tenyereteket
mustaine
a sikercsapat alapkövét már letették

 twitter.com/AdamSchefter/status/772087997311299585
baggio
Na ez teljesen korrekt igazolás, nála jobbat nem igazán lehetett volna találni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Ezt muszáj beraknom ide:
 twitter.com/NickKlopsis/status/772086550616309760
Dörzsölhetitek a tenyereteket
mustaine
a sikercsapat alapkövét már letették

 twitter.com/AdamSchefter/status/772087997311299585


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal