Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
(fogalmam sincs az értékéről).
Csiriba
Szerintem még a második körösünk is erős túlzás érte. (32th pick)
zsutu
4. kör és akkor sokat kapott a 9ers.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
(fogalmam sincs az értékéről).
Csiriba
Szerintem még a második körösünk is erős túlzás érte. (32th pick)
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én tegnap végig néztem a két csoport QB és WR mezőnyt.
Próbáltam nem elfogultan nézni a QB-kra de megmondom őszintén nekem a szét hypolt trió semmivel se nyújtott többet mint egy-két olyan QB akiről a média mélyen hallgat.
Ugyan úgy pontos volt a rövid passz mindkét oldalon, hosszú passzok meg tök felemás Goffék is túl dobták vagy olyan ívesen hogy végre sikerüljön a WR kezébe dobni.

WR kapcsolatba csak Chris Harris tweetjet tudom ismételni:
"Jó néhány lassú WR jön majd a ligába, lol."
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Kaepernick ügynöke cserét kért a Ninerstől és állítólag azt csiripelik a verebek, hogy mi és a Texans vagyunk az érdeklődők. Minden információ amit eddig olvastál több mint biztos hogy kacsa, és valószínűleg csak trükköznek, vagy a média akarja magára irányítani a figyelmet. Azonban ha az első mondatom igaz lenne úgy szép kis dolog is kisülhetne belőle pl egy szép kis trade a 1/2es draft cetliért, kapjuk Kaepet és mondjuk még valamit vagy csak őt (fogalmam sincs az értékéről). Elég vicces lenne, mert a 7. helyen még egy értelmes elkapót is húzhatnánk és akkor lenne dínom-dánom. Részünkről. A Niners megszabadulna a Kaep szerződéstől (ami ugyan sok de mégse annyira hogy kibírhatatlan lenne), és igazolhatna Kelly egy új qb-t akit ő építhet fel magának. Már csak egy rendes fal és egy rendes elkapó kellene oda, de ez már nem ebbe a topicba tartozik.

Goff nagyon magabiztosnak tűnt ma, kifogástalan lábmunkával, pontos, precíz dobásokkal, egyértelműen nyertese volt a napnak. A kar erejéről nem esett szó, de annyira nem lehetett vele gond mert azt biztos megemlítették volna több helyen is.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
míg a karerőt lemegy a gymbe és elkezd gyúrni. A lábmunkát pedig szimpla drillekkel is lehet fejleszteniCsiriba
na igen, eddig ilyeneket biztos nem csinált 😊
markny
Altalanossagban ertettem, nem pedig kifejezetten egy szemelyre. Es megis mondjak egyesekre hogy gyenge a karereje...
Csiriba
Brady Quinn eleg sokat jart a gymbe, megsem az atom karjarol volt hires.

 cms.bbcomcdn.com/fun/images/2009/muscfit_oct09cover.jpg
Joey Tribbiani
Ezert irtam, hogy maga a dobo mozdulat is szamit, lasd Teebow. Quinn hiaba gyurt, ha nfl szinten selejt volt. Egy kesz bohoc, lattam mit muvelt edzesen, szemelyesen.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
míg a karerőt lemegy a gymbe és elkezd gyúrni. A lábmunkát pedig szimpla drillekkel is lehet fejleszteniCsiriba
na igen, eddig ilyeneket biztos nem csinált 😊
markny
Altalanossagban ertettem, nem pedig kifejezetten egy szemelyre. Es megis mondjak egyesekre hogy gyenge a karereje...
Csiriba
Brady Quinn eleg sokat jart a gymbe, megsem az atom karjarol volt hires.

 cms.bbcomcdn.com/fun/images/2009/muscfit_oct09cover.jpg

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
míg a karerőt lemegy a gymbe és elkezd gyúrni. A lábmunkát pedig szimpla drillekkel is lehet fejleszteniCsiriba
na igen, eddig ilyeneket biztos nem csinált 😊
markny
Altalanossagban ertettem, nem pedig kifejezetten egy szemelyre. Es megis mondjak egyesekre hogy gyenge a karereje...
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
míg a karerőt lemegy a gymbe és elkezd gyúrni. A lábmunkát pedig szimpla drillekkel is lehet fejleszteniCsiriba
na igen, eddig ilyeneket biztos nem csinált 😊

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A pontossaga miatt valasztanam Goffot, mivel azt a legnehezebb fejleszteni, a karerot vagy labmunkat sokkal konnyebb. Viszont Wentz nagyon megtetszett nekik... nehez szules lesz es remelem nem egy FS-t huzunk 1/2-re.
Csiriba
hát, a karerőt és a lábmunkát azért ugyan olyan nehéz fejleszteni, mint a pontosságot, ami mondjuk részben pont a lábmunkával van összefüggésben 😊

Weedennek karereje volt, de lábmunkája nulla, McCoy fordítva. Szvsz a legfontosabb, h. nyomás alatt hogyan teljesítenek, Goff nekem emiatt nr. 1, nagyon jól mozog a zsebben, érzi honnan jön a pressure, mikor kell elengedni a lasztit v. megindulni.

Egybk. mi van, ha Hue pont azért említette a kézméretet, h. a többség azt gondolja Wentz az első számú kiszemelt? Miközben nem is ő, hanem Goff a fő célpont 😊
Joey Tribbiani
Azért a pontosságban nagy része van a kéz-szem koordinációnak, magának a dobó mozdulatnak is amit csak rengeteg gyakorlással lehet fejleszteni, míg a karerőt lemegy a gymbe és elkezd gyúrni. A lábmunkát pedig szimpla drillekkel is lehet fejleszteni, bár ezen a szinten remélem már a szimplán túl vannak. A lábmunkára vonatkozó rész ami a pontosságot illeti, hogy hogyan áll bele a dobásba, nem úgy mint janika hogy a hátsó lábáról dobál ami miatt nincs egyensúlyban és ez valóban a pontosság rovására megy. De a lábmunka azon részét, hogy hogyan jut el a dobó pozícióig azt azért könnyen lehet fejleszteni. (hasonlítva itt a pontossághoz).

Goffban valóban pozitív, hogy nyomás alatt is tud játszani, amit itt lesz alkalma sokat gyakorolni, ebben egyet értünk.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Tegnap esti agymenésem az sztem tök jogos mégis csak Clevelandről beszélünk 😀
Amúgy nekem aztán hót mind1 kit hozunk QB-nek csak üssön meg egy közép szintet legalább.
Ne kelljen pár évig QB kérdésről beszélni.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
A pontossaga miatt valasztanam Goffot, mivel azt a legnehezebb fejleszteni, a karerot vagy labmunkat sokkal konnyebb. Viszont Wentz nagyon megtetszett nekik... nehez szules lesz es remelem nem egy FS-t huzunk 1/2-re.
Csiriba
hát, a karerőt és a lábmunkát azért ugyan olyan nehéz fejleszteni, mint a pontosságot, ami mondjuk részben pont a lábmunkával van összefüggésben 😊

Weedennek karereje volt, de lábmunkája nulla, McCoy fordítva. Szvsz a legfontosabb, h. nyomás alatt hogyan teljesítenek, Goff nekem emiatt nr. 1, nagyon jól mozog a zsebben, érzi honnan jön a pressure, mikor kell elengedni a lasztit v. megindulni.

Egybk. mi van, ha Hue pont azért említette a kézméretet, h. a többség azt gondolja Wentz az első számú kiszemelt? Miközben nem is ő, hanem Goff a fő célpont 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A pontossaga miatt valasztanam Goffot, mivel azt a legnehezebb fejleszteni, a karerot vagy labmunkat sokkal konnyebb. Viszont Wentz nagyon megtetszett nekik... nehez szules lesz es remelem nem egy FS-t huzunk 1/2-re.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Goff keze kereken kilences, ez valóban nem túl nagy 😊
Quarterbacks in recent years to measure around the nine-inch mark: Ryan Tannehill (9-inches, 2012), Derek Carr (9 1/8-inches, 2014) and Colin Kaepernick (9 1/8-inches, 2011). To measure hand size, the hand is placed palm down against a flat surface and scouts measure from thumb to pinky.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 055 — WHO DAT!!!!
Én most per pillanat Wentzet látom a legesélyesebbnek, nagy darab irányító, erős kézzel, valami NFL.com-os elemzésben velünk kapcsolatban olvastam is, hogy ebbe a csoportba ilyen irányító kell. Goff viszont talán tehetségesebb, bár én csak abból az egy-két elemzésből tudok kiindulni amit olvastam.
Bad 31
Draftbreakdownos videok alapjan nalam Goff a nyero, labmunka, pontossag kiemelkedo a tobbi prospecthez kepest, az air raid ellenere olvasnia kellett a vedelmet, nem folyamatosan az elso celpontnak dobalt. Nekem nem tunt ugy, h. a karerejevel gondok lennenek, persze ezen a teruleten Lynch es Wentz is jobbak, de eleg lehet az is, amit Goff tud. Biztos igaza van Mayocknak, h. Wentzben korlatlan lehetosegek vannak, de nekunk egy stabil pont kell ennyi elbaszott pick utan, marpedig Goff biztosabbnak tunik, mint Wentz.
Joey Tribbiani
Igen, Goff jelenleg a legjobb QB a felhozatalból, aztán meglátjuk Hue mit gondol, csak abban amit írtál, ott van, hogy számít a kéz méret a ramaty idő miatt stb. eszembe jutott az a cikk amit pár hete olvastam, ahol pont írták Wentz kapcsán, hogy illene ebbe a csoportba a paraméterei alapján, lehet, hogy ő esélyesebb, de én is Goffot húznám!
Bad 31
Valahogy nem értem miért vannak odakint ennyire elszállva wentztől. A 2. osztályból jön, ahol 3 évig csere volt, lejátszott egy évet ahol sztem nem produkált annyira kiemelkedő számokat, aztán megsérült és megint csak egy fél szezont tudott lejátszani. Számomra másfél szezon másodosztály nem volt annyira meggyőző hogy akár az első kört is megérje érte kiadni. Szezon közben is lehetett látni ahogy sztárolták Lynch-et aztán az Auburn ellen a bowl gamen eléggé felsült. Azóta róla sem nagyon írnak az első körökben, padig addig még top 5 választásnak tartották.


több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Qb mellé én ide vízionálom nektek MJ-t elkapónak. Elég jól ismerik egymást HUE-val, és imeri a rendszerét is, valamint pénzetek is lesz rá.
meme
jaja mi is (legalábbis én biztos)abban reménykedünk, hogy betámadjuk őt 😊

@Patrik félre ne érts tényleg no offense, de ha 1/2-re nem QB-t húzunk, hanem mondjuk a 3. körben jön egy Prescott akkor az azt jelentené,hogy végérvényesen felhagyok ennek a sportnak a követésével... legalábbis Browns szinten 😀
Drip
És 1/2-re húzunk egy centert vagy egy OLB-t 😀
Bad 31
ja 😀 valószínűleg álomba sírnám magam

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Qb mellé én ide vízionálom nektek MJ-t elkapónak. Elég jól ismerik egymást HUE-val, és imeri a rendszerét is, valamint pénzetek is lesz rá.
meme
jaja mi is (legalábbis én biztos)abban reménykedünk, hogy betámadjuk őt 😊

@Patrik félre ne érts tényleg no offense, de ha 1/2-re nem QB-t húzunk, hanem mondjuk a 3. körben jön egy Prescott akkor az azt jelentené,hogy végérvényesen felhagyok ennek a sportnak a követésével... legalábbis Browns szinten 😀
Drip
És 1/2-re húzunk egy centert vagy egy OLB-t 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Qb mellé én ide vízionálom nektek MJ-t elkapónak. Elég jól ismerik egymást HUE-val, és imeri a rendszerét is, valamint pénzetek is lesz rá.
meme
jaja mi is (legalábbis én biztos)abban reménykedünk, hogy betámadjuk őt 😊

@Patrik félre ne érts tényleg no offense, de ha 1/2-re nem QB-t húzunk, hanem mondjuk a 3. körben jön egy Prescott akkor az azt jelentené,hogy végérvényesen felhagyok ennek a sportnak a követésével... legalábbis Browns szinten 😀

több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Qb mellé én ide vízionálom nektek MJ-t elkapónak. Elég jól ismerik egymást HUE-val, és imeri a rendszerét is, valamint pénzetek is lesz rá.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Igen, Goff jelenleg a legjobb QB a felhozatalból, aztán meglátjuk Hue mit gondol, csak abban amit írtál, ott van, hogy számít a kéz méret a ramaty idő miatt stb. eszembe jutott az a cikk amit pár hete olvastam, ahol pont írták Wentz kapcsán, hogy illene ebbe a csoportba a paraméterei alapján, lehet, hogy ő esélyesebb, de én is Goffot húznám!
Bad 31
Igen, a kezmeretet valoban kiemelte Hue, de szerintem inkabb arra gondolt, h. ne legyen nagyon kicsi. Ma kiderul pontosan mennyi az annyi 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Én most per pillanat Wentzet látom a legesélyesebbnek, nagy darab irányító, erős kézzel, valami NFL.com-os elemzésben velünk kapcsolatban olvastam is, hogy ebbe a csoportba ilyen irányító kell. Goff viszont talán tehetségesebb, bár én csak abból az egy-két elemzésből tudok kiindulni amit olvastam.
Bad 31
Draftbreakdownos videok alapjan nalam Goff a nyero, labmunka, pontossag kiemelkedo a tobbi prospecthez kepest, az air raid ellenere olvasnia kellett a vedelmet, nem folyamatosan az elso celpontnak dobalt. Nekem nem tunt ugy, h. a karerejevel gondok lennenek, persze ezen a teruleten Lynch es Wentz is jobbak, de eleg lehet az is, amit Goff tud. Biztos igaza van Mayocknak, h. Wentzben korlatlan lehetosegek vannak, de nekunk egy stabil pont kell ennyi elbaszott pick utan, marpedig Goff biztosabbnak tunik, mint Wentz.
Joey Tribbiani
Igen, Goff jelenleg a legjobb QB a felhozatalból, aztán meglátjuk Hue mit gondol, csak abban amit írtál, ott van, hogy számít a kéz méret a ramaty idő miatt stb. eszembe jutott az a cikk amit pár hete olvastam, ahol pont írták Wentz kapcsán, hogy illene ebbe a csoportba a paraméterei alapján, lehet, hogy ő esélyesebb, de én is Goffot húznám!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Én most per pillanat Wentzet látom a legesélyesebbnek, nagy darab irányító, erős kézzel, valami NFL.com-os elemzésben velünk kapcsolatban olvastam is, hogy ebbe a csoportba ilyen irányító kell. Goff viszont talán tehetségesebb, bár én csak abból az egy-két elemzésből tudok kiindulni amit olvastam.
Bad 31
Draftbreakdownos videok alapjan nalam Goff a nyero, labmunka, pontossag kiemelkedo a tobbi prospecthez kepest, az air raid ellenere olvasnia kellett a vedelmet, nem folyamatosan az elso celpontnak dobalt. Nekem nem tunt ugy, h. a karerejevel gondok lennenek, persze ezen a teruleten Lynch es Wentz is jobbak, de eleg lehet az is, amit Goff tud. Biztos igaza van Mayocknak, h. Wentzben korlatlan lehetosegek vannak, de nekunk egy stabil pont kell ennyi elbaszott pick utan, marpedig Goff biztosabbnak tunik, mint Wentz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Mit írogatnak Clevelandben: Goff inkább vagy Wentz?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Ez a "- tutifix a QB-draft, csak az a kérdés, h. 1/2-re v. később" nekem is megakadt a figyelmem.
Elég kemény kérdés ez, emlékszem tavaly is voltak parázs viták a draft előtt, és többen mondták hogy egyszerűen kutya kötelességünk feltradelni és elvinni valamelyik nagy ígéretet, de ugye nem így történt, pedig lehet jobb lett volna.
Az a tavalyi QB alapanyag sokkal jobban nézett ki vagy is hát az első kettő mert utána ott is szakadék volt.
Viszont az idei beharangozott top 6 QBra nem érzem ezt, igen emlegetik a Goff-Wentz-Lynch triót hogy kiemelkedik de olyan hatalmas különbség nincs azért mint tavaly a Mariota-Winston és az utánuk kiment többi QB közt.
Huet sokan elég jó QB mágusnak tartják, nem lepődnék meg ha 2.vagy 3. körben húznánk csak QB-t és egy Prescott vagy Cardel-ből faragna embert.

Jön a Combine árgus szemmel lesz nézve mindenki,sok minden eldőlhet a napokba.
P@trik
Ez a kijelentes nalam azt jelentette, h. tuti 1/2-re jon QB, csak ezt 2 honappal a draft elott igy nem lehet kimondani 😊 Minek szenvednenk egy Prescottal, ha behuzhatjuk Goffot v. Wentzet, tovabbra sem ertem.
Joey Tribbiani
Én most per pillanat Wentzet látom a legesélyesebbnek, nagy darab irányító, erős kézzel, valami NFL.com-os elemzésben velünk kapcsolatban olvastam is, hogy ebbe a csoportba ilyen irányító kell. Goff viszont talán tehetségesebb, bár én csak abból az egy-két elemzésből tudok kiindulni amit olvastam.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Ez a "- tutifix a QB-draft, csak az a kérdés, h. 1/2-re v. később" nekem is megakadt a figyelmem.
Elég kemény kérdés ez, emlékszem tavaly is voltak parázs viták a draft előtt, és többen mondták hogy egyszerűen kutya kötelességünk feltradelni és elvinni valamelyik nagy ígéretet, de ugye nem így történt, pedig lehet jobb lett volna.
Az a tavalyi QB alapanyag sokkal jobban nézett ki vagy is hát az első kettő mert utána ott is szakadék volt.
Viszont az idei beharangozott top 6 QBra nem érzem ezt, igen emlegetik a Goff-Wentz-Lynch triót hogy kiemelkedik de olyan hatalmas különbség nincs azért mint tavaly a Mariota-Winston és az utánuk kiment többi QB közt.
Huet sokan elég jó QB mágusnak tartják, nem lepődnék meg ha 2.vagy 3. körben húznánk csak QB-t és egy Prescott vagy Cardel-ből faragna embert.

Jön a Combine árgus szemmel lesz nézve mindenki,sok minden eldőlhet a napokba.
P@trik
Ez a kijelentes nalam azt jelentette, h. tuti 1/2-re jon QB, csak ezt 2 honappal a draft elott igy nem lehet kimondani 😊 Minek szenvednenk egy Prescottal, ha behuzhatjuk Goffot v. Wentzet, tovabbra sem ertem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez a "- tutifix a QB-draft, csak az a kérdés, h. 1/2-re v. később" nekem is megakadt a figyelmem.
Elég kemény kérdés ez, emlékszem tavaly is voltak parázs viták a draft előtt, és többen mondták hogy egyszerűen kutya kötelességünk feltradelni és elvinni valamelyik nagy ígéretet, de ugye nem így történt, pedig lehet jobb lett volna.
Az a tavalyi QB alapanyag sokkal jobban nézett ki vagy is hát az első kettő mert utána ott is szakadék volt.
Viszont az idei beharangozott top 6 QBra nem érzem ezt, igen emlegetik a Goff-Wentz-Lynch triót hogy kiemelkedik de olyan hatalmas különbség nincs azért mint tavaly a Mariota-Winston és az utánuk kiment többi QB közt.
Huet sokan elég jó QB mágusnak tartják, nem lepődnék meg ha 2.vagy 3. körben húznánk csak QB-t és egy Prescott vagy Cardel-ből faragna embert.

Jön a Combine árgus szemmel lesz nézve mindenki,sok minden eldőlhet a napokba.