Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Hue mai combine sajtótájékoztatójáról:

- hosszú távon eredményes csapatot a draftról lehet építeni, ez a fő prioritás, de természetesen az FA piacon is nézelődni fogunk - mértékkel
- a 4 TOP szabadügynök (Gipson, Benji, Schwartz, Mack) mindegyikét meg akarja tartani, de csak ha megfelelő az ár és ha maradni akarnak
- Johnnyval kapcsolatban nincs változás, a pár hete kiadott nyilatkozat még mindig érvényes -> tuti cut
- fontos az irányító kézmérete, a clevelandi hó és eső miatt (figyeljük a mérlegelést)
- Gordonnal kapcsolatban nincs új hír a ligától (azért remélem a draftig eldöntik a dolgot, nem úgy, mint az eltiltásakor, amikor az 1. kör után borult a bili)
- tutifix a QB-draft, csak az a kérdés, h. 1/2-re v. később
- a top irányítók pro day-én ott lesz (szeva Pettine és Farmer...)
- a teljes erőnléti edzői kart (strenght and conditioning) lecseréltük, de mostanra összeállt a csapat
- örülne, ha sikerülne olyan szabadügynököket leigazolni, akik már játszottak a rendszerében
- Armontyval (és Gordonnal) kapcsolatban elmondta, h. nagyon fontos, de nem minden a tehetség. Olyan játékosokat akar, akik a pályán kívül is példaképek. Ettől függetlenül ha úgy látja, h. valaki összeszedte magát, nem fog rugózni a korábbi ügyeken

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Ahhoz képest,hogy pár napja még olyanokat írtak,hogy "close to deal" ...
 twitter.com/TonyPauline/status/702254735097786373
kurvára kell Marvin Jones és egy rookie WR
Drip
Szerintem no para, simán lehet, h. az ügynöke így próbálja kicsit feljebb tornászni a szerződés dollármillióit. Több, mint két hét van a piacnyitásig, valamiről írni kell a 'szakértőknek'.

Gipsonnal sincs haladás, Mack is lelép, etc. Kizárt, h. mindenkit elengedjünk 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 998
Ahhoz képest,hogy pár napja még olyanokat írtak,hogy "close to deal" ...
 twitter.com/TonyPauline/status/702254735097786373
kurvára kell Marvin Jones és egy rookie WR
Drip
szivem szerint Alshon Jeffryt hoznam ide ha nem kijut a szabad piacra
Csiriba
Nem fogjuk AJ-t kiengedni a piacra...

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ahhoz képest,hogy pár napja még olyanokat írtak,hogy "close to deal" ...
 twitter.com/TonyPauline/status/702254735097786373
kurvára kell Marvin Jones és egy rookie WR
Drip
szivem szerint Alshon Jeffryt hoznam ide ha nem kijut a szabad piacra
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#Browns C Alex Mack is expected to opt-out of his contract, sources said. But a return to Cleveland on a new contract is a real possibility
Beki
Nem tudom a serulese utan mennyire kell valakinek, sztem neki is a legjobb lenne kotni itt egy ket eves szerzodest es utana kiprobalni magat a szabadugynok piacon.
Csiriba
Milyen sérülése után? Az utóbbi szezont már végignyomta teljesen.
somoskovig
A bokatoresre gondoltam amit 2014-ben szerzett. Igen a szezont vegig nyomta de nem volt a regi. Ami mondjuk mas okbol is lehetett.
Csiriba
hidd el vinnék mint a cukrot
Drip
En csak megprobalom eloszor magamat megyozni, hogy nem megy el, plane a jaguarokhoz ahol annyival azert nincs elorebb (no offenz jags), mert gyurure ott sincs mondjuk eselye.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ahhoz képest,hogy pár napja még olyanokat írtak,hogy "close to deal" ...
 twitter.com/TonyPauline/status/702254735097786373
kurvára kell Marvin Jones és egy rookie WR

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#Browns C Alex Mack is expected to opt-out of his contract, sources said. But a return to Cleveland on a new contract is a real possibility
Beki
Nem tudom a serulese utan mennyire kell valakinek, sztem neki is a legjobb lenne kotni itt egy ket eves szerzodest es utana kiprobalni magat a szabadugynok piacon.
Csiriba
Milyen sérülése után? Az utóbbi szezont már végignyomta teljesen.
somoskovig
A bokatoresre gondoltam amit 2014-ben szerzett. Igen a szezont vegig nyomta de nem volt a regi. Ami mondjuk mas okbol is lehetett.
Csiriba
hidd el vinnék mint a cukrot

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#Browns C Alex Mack is expected to opt-out of his contract, sources said. But a return to Cleveland on a new contract is a real possibility
Beki
Nem tudom a serulese utan mennyire kell valakinek, sztem neki is a legjobb lenne kotni itt egy ket eves szerzodest es utana kiprobalni magat a szabadugynok piacon.
Csiriba
Milyen sérülése után? Az utóbbi szezont már végignyomta teljesen.
somoskovig
A bokatoresre gondoltam amit 2014-ben szerzett. Igen a szezont vegig nyomta de nem volt a regi. Ami mondjuk mas okbol is lehetett.

Szerkesztette: Csiriba
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#Browns C Alex Mack is expected to opt-out of his contract, sources said. But a return to Cleveland on a new contract is a real possibility
Beki
Nem tudom a serulese utan mennyire kell valakinek, sztem neki is a legjobb lenne kotni itt egy ket eves szerzodest es utana kiprobalni magat a szabadugynok piacon.
Csiriba
A hozzáértők szerint nekünk nagyon,mondjuk személy szerint sem bánnám, ha nálunk kötne ki. Kifizetni ki tudnánk, nem megbántva senkit, de valamivel jobb az offense és könnyebb a csoport is, így TALÁN keveredhetne olyan szituba, hogy a 15.héten van még esély bejutni a rájátszásba.

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 269 — 49ers GM
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#Browns C Alex Mack is expected to opt-out of his contract, sources said. But a return to Cleveland on a new contract is a real possibility
Beki
Nem tudom a serulese utan mennyire kell valakinek, sztem neki is a legjobb lenne kotni itt egy ket eves szerzodest es utana kiprobalni magat a szabadugynok piacon.
Csiriba
Milyen sérülése után? Az utóbbi szezont már végignyomta teljesen.

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#Browns C Alex Mack is expected to opt-out of his contract, sources said. But a return to Cleveland on a new contract is a real possibility
Beki
Nem tudom a serulese utan mennyire kell valakinek, sztem neki is a legjobb lenne kotni itt egy ket eves szerzodest es utana kiprobalni magat a szabadugynok piacon.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nah ha elmegy akkor itt kövi feladat Ervinget beépíteni a posztjára és nem megerőszakolni guardnak vagy tackelnek.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
#Browns C Alex Mack is expected to opt-out of his contract, sources said. But a return to Cleveland on a new contract is a real possibility
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Randy Starks, Jim Dray elküldve.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 www.clevelandbrowns.com/team/coaches.html

Edzői stáb összeállni látszik.
több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Ma 80 éves a jó öreg Jim Brown
 jimbrown.clevelandbrowns.com/


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ifo Ekpre-Olomu:

"I just can't wait to get back out on the field and just fall down a couple times and know everything is going to be OK."



[Back in June & July], he was trying to walk a mile a day. Now [in December], he sprints, cuts and backpedals. Soreness and stiffness remain, but Ekpre-Olomu is on pace for an April [2016] return.
Drip
Róla már el is feledkeztem, hogy van 😊 elvileg top prospect lehetett volna ha nincs a sérülése, jól tudom?
Bad 31
jah 1. kör

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Ifo Ekpre-Olomu:

"I just can't wait to get back out on the field and just fall down a couple times and know everything is going to be OK."



[Back in June & July], he was trying to walk a mile a day. Now [in December], he sprints, cuts and backpedals. Soreness and stiffness remain, but Ekpre-Olomu is on pace for an April [2016] return.
Drip
Róla már el is feledkeztem, hogy van 😊 elvileg top prospect lehetett volna ha nincs a sérülése, jól tudom?


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ifo Ekpre-Olomu:

"I just can't wait to get back out on the field and just fall down a couple times and know everything is going to be OK."



[Back in June & July], he was trying to walk a mile a day. Now [in December], he sprints, cuts and backpedals. Soreness and stiffness remain, but Ekpre-Olomu is on pace for an April [2016] return.

több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 www.youtube.com/watch?v=gKu9OUsPfb4
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/nfl/2016/2/9/10951586/browns-deny-report-johnny-manziel-drunk-practice-concussion Kár hogy nem a teljesítményével szerepel ennyit!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
...
Amadeus91
Tehát akkor azt mondod, hogy az egyesület hibája,
Csiriba
OFF: Mivel a fórumok elvileg arra is vannak, hogy kijavítsuk, ha valaki rossz terminológiát használ, ezért teszek egy próbát. Nem egyesület. Frencsájz/csapat, vagy jelent kontextusban FO, de nem egyesület.
undisputedly
A grammar nacik elol nincs menekves!!! Mindenhol lecsapnak rad es utolernek!!! 😀

Melyseges bocsanatodert esedezem igerem tobbet nem hasznalom a frencsajz (ami szep magyar szo) kifejezes helyett az egyesulet szot. Uttoro becsulet szavamra!
Csiriba
Pusztán ismeretbővítési szándékkal jeleztem. Az egyesület az egy sajátos jogi forma. A frencsájz az más. Értem, hogy magyarországon a legtöbb sport csapat egyesület jelzővel működik, de az mást jelent. Szóval nem kifejezetten a nyelvtan miatt írtam, hanem mert két különböző dologról van szó.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
...
Amadeus91
Tehát akkor azt mondod, hogy az egyesület hibája,
Csiriba
OFF: Mivel a fórumok elvileg arra is vannak, hogy kijavítsuk, ha valaki rossz terminológiát használ, ezért teszek egy próbát. Nem egyesület. Frencsájz/csapat, vagy jelent kontextusban FO, de nem egyesület.
undisputedly
A grammar nacik elol nincs menekves!!! Mindenhol lecsapnak rad es utolernek!!! 😀

Melyseges bocsanatodert esedezem igerem tobbet nem hasznalom a frencsajz (ami szep magyar szo) kifejezes helyett az egyesulet szot. Uttoro becsulet szavamra!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
...
Amadeus91
Tehát akkor azt mondod, hogy az egyesület hibája,
Csiriba
OFF: Mivel a fórumok elvileg arra is vannak, hogy kijavítsuk, ha valaki rossz terminológiát használ, ezért teszek egy próbát. Nem egyesület. Frencsájz/csapat, vagy jelent kontextusban FO, de nem egyesület.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Én csak Cardel Jones-t láttam játszani, nem igazán volt meggyőző, nem volt biztos a kezdő pozíciója sem, főleg eleinte, a szezon végére szilárdította meg a helyét.
Csiriba
Nem biztos akkor, hogy jó embert néztél, mert Cardale ki is szorult a kezdőből, csak JT Barrett eltiltása miatt került vissza aztán mérkőzésre még az alapszakaszban, de a szezon végén már csak padozott.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal