Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Az igazat megvallva nekem hót mind1 kit hozunk QB-nak csak üssön már meg végre egy közép szintet.

Amúgy valaki egyetemi fociba jártastól kérdezném hogy mért csak a már említett 3 név forog?
Többiek ilyen gyengék? vagy milyen gondok vannak pl: Prescott, Kessler, Boykin,Cardel?
P@trik
Én csak Cardel Jones-t láttam játszani, nem igazán volt meggyőző, nem volt biztos a kezdő pozíciója sem, főleg eleinte, a szezon végére szilárdította meg a helyét. Aki meg egyetemi szinten nem igazán meggyőző, azzal a nfl-ben már nem is számolnak.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Az igazat megvallva nekem hót mind1 kit hozunk QB-nak csak üssön már meg végre egy közép szintet.

Amúgy valaki egyetemi fociba jártastól kérdezném hogy mért csak a már említett 3 név forog?
Többiek ilyen gyengék? vagy milyen gondok vannak pl: Prescott, Kessler, Boykin,Cardel?
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Mondjuk azért van a scouting department, hogy az ilyen red flageket felfedezze, jóllehet Manzielnél kutakodni se nagyon kellett volna, mert a Texas A&M-en is mindenki tisztában volt függőségével, csak ugye Haslam egy ihletett pillanatában - isteni/hajléktalani sugallatra - kijelentette, hogy őt draftolják és kész. Lehet már a következő delikvens kiléte is eldőlt:

 twitter.com/leighsteinberg/status/696069041375485953
baggio
Nos van egy szint amikor senki se szólhat bele mire költi a pénzét...
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Mondjuk azért van a scouting department, hogy az ilyen red flageket felfedezze, jóllehet Manzielnél kutakodni se nagyon kellett volna, mert a Texas A&M-en is mindenki tisztában volt függőségével, csak ugye Haslam egy ihletett pillanatában - isteni/hajléktalani sugallatra - kijelentette, hogy őt draftolják és kész. Lehet már a következő delikvens kiléte is eldőlt:

 twitter.com/leighsteinberg/status/696069041375485953


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
...
Amadeus91
Tehát akkor azt mondod, hogy az egyesület hibája, hogy János megrögzött partiarcként és masszív alkoholistaként került hozzánk az egyetemről. Egyértelmű draft stratégiai hiba, nem kellett volna neki esélyt adni, úgy ahogy előttünk a többi csapat sem, és hagyni, hogy egyenesen a süllyesztőbe menjen. Erre a hülye inkompetens egyesületünk ad neki egy esélyt, megpróbálja megmenteni a karrierjét, és miután Jánosunk végre valamilyen fejlődési jelet mutat, mert ez az éve egyértelműen azt mutatta (igen, van honnan és lenne hová fejlődnie) erre a másik úton is fejlődésbe ment át, csak visszafelé. Elutasítja a kezeléseket, a segítséget amit mindenki adna neki. Egyértelműen az egyesület hibája, bizonyára rákényszerítették, hogy elutasítsa... Úgy ahogy T-rich máshol sem találta meg a lyukat az off falon amin egy busz kilinccsel előre átfért volna, úgy ahogy Quinn, Anderson, Weeden és a többi qb tehetség máshol is brillírozik. Ja, nem. Mert szarból várat nem lehet építeni. Meggyőződésed, hogy ezek a fenti játékosok máshol jobban teljesítenének? Pl Trich a Coltsban, vagy a raidersben? Utóbbiban még az előszezon végét se érte meg. Vagy Weeden a nagy és szakértő Dallasban? Ahova kellett idény közben egy qb-t igazolni? Vagy Quinn aki már az NFL-ben sincs? Egyedül Anderson az aki még elfogadhatóan hozza a csere szintet. Az egyetlen hiba amit elkövetett az egyesület, hogy ezeket a "tehetségeket" draftolta le. Ezzel egyetértek. Abban is biztos vagyok, hogy máshol is alkoholista maradt volna mert az alkoholfüggőség az nem az egyesülettől függ. Az embertől. Van aki le tudja küzdeni, van aki belehal és van aki vele együtt él.
Valóban vannak rosszul sikerült játékos projektjeink (Mingo akiből nem sikerült kihozni a potenciált vagy Gilbert aki nem tudja azt amiért draftoltuk.) És mi van a jó játékosainkkal? Barnidge, akiről már lemondtak? vagy Cribbs aki csak nálunk volt jó? Vagy Mack vagy Thomas? Vagy Bitonio? Utóbbi háromért még oaklandban is ölni tudnának...
Mindig csak ezek a negatív hullámok Csodabogár. (idézet a Kelly hőseiből)

Vigyázat, hozzászólásom nyomokban nagy adag iróniát is tartalmaz!!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Hát ha a faterja ilyet nyilatkozott marha nagy gondok vannak, de részemről nem sajnálom a srácot.
Beki
Ugyanezt érzem én is, nem tudom sajnálni.
tenorx
Én valahol a szituációt igen. Janika eljutott oda, hogy orvos kell neki, mert immáron köz- és önveszélyes hülyeségei vannak. Azelőtt kène még segíteni rajta, mielőtt beüt valami. (Meg ne adj isten magával ránt még egy embert)
Btw egy szenvedélybeteg embernél - mert az - elsütni a "nem tudom sajnálni" és a "magának köszönheti" sódert finoman szólva faeke egyszerűségű prosztó dolog.
Sajnálni pedig sajnàlom, egy tehetséges srác volt, aki nem tudta kezelni a sikerét és tehetségét, az ezekkel járó terhelést, a tetejèben pedig élből a karriertemetőbe került, mert nem törtènt volna meg ugyanez pl. New Englandben, vagy bàrhol másutt, ahol profi franchise működik, profi szakemberekkel és nem egy clevelandi szintű bolhacirkusz, ahol nem JM az első ember az elmúlt években, aki elkallódott. Csak nála lóg ki igazán a lóláb.
Amadeus91
Ez az egész kamu, Manziel áldott jó srác, soha életében semmit sem tett, csak egy rohadt lejáratókampány folyik ellene. Dallasban Jerry papa elindított néhány pletykát, hogy a Brons kivágja Dzsonit, a Cowboys meg olcsón szerződtesse majd.

Dzsoni sosem ivott, sosem drogozott, ez a barátnős dolog végképp abszurd, mivel szűz, cölibátust fogadott örök életére, egészen annyira, hogy tíz méteres körzetben meg sem közelít nőt.
Stez
Köszönjük szakértő úr!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát ha a faterja ilyet nyilatkozott marha nagy gondok vannak, de részemről nem sajnálom a srácot.
Beki
Ugyanezt érzem én is, nem tudom sajnálni.
tenorx
Én valahol a szituációt igen. Janika eljutott oda, hogy orvos kell neki, mert immáron köz- és önveszélyes hülyeségei vannak. Azelőtt kène még segíteni rajta, mielőtt beüt valami. (Meg ne adj isten magával ránt még egy embert)
Btw egy szenvedélybeteg embernél - mert az - elsütni a "nem tudom sajnálni" és a "magának köszönheti" sódert finoman szólva faeke egyszerűségű prosztó dolog.
Sajnálni pedig sajnàlom, egy tehetséges srác volt, aki nem tudta kezelni a sikerét és tehetségét, az ezekkel járó terhelést, a tetejèben pedig élből a karriertemetőbe került, mert nem törtènt volna meg ugyanez pl. New Englandben, vagy bàrhol másutt, ahol profi franchise működik, profi szakemberekkel és nem egy clevelandi szintű bolhacirkusz, ahol nem JM az első ember az elmúlt években, aki elkallódott. Csak nála lóg ki igazán a lóláb.
Amadeus91
Ez az egész kamu, Manziel áldott jó srác, soha életében semmit sem tett, csak egy rohadt lejáratókampány folyik ellene. Dallasban Jerry papa elindított néhány pletykát, hogy a Brons kivágja Dzsonit, a Cowboys meg olcsón szerződtesse majd.

Dzsoni sosem ivott, sosem drogozott, ez a barátnős dolog végképp abszurd, mivel szűz, cölibátust fogadott örök életére, egészen annyira, hogy tíz méteres körzetben meg sem közelít nőt.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Hernandez, lol. A szervezett bűnözés külön történet, de amilyen kurva okos (Dr. habil. Joey Tribbiani, lol..) vagy, nyilván nem kell elmagyarázni neked. Ellenben Quinn, T-Rich, Janika, Gilbert, Gordon, Mingo, mindegyik karrierjét sikerült platzra tenni, ezek közül hármat a pályán kívül sem sikerült kezelni. Nálatok évek óta nem megy az, hogy a balhés és/vagy tehetséges játékosokat felépítsétek, akihez hozzányúltok abból bust lesz, tisztelet a kivételnek, és igen, ki kéne nézni a fejedből olykor - csak a világosság végett is -, hogy lásd, hogy pl. DGB Tennesseeben miêrt nem balhézott nagyüzemben? Aldon Smith Oaklandben miért nem? Talib előbb New Englandben, később Denverben? Marshall Chicagoban és NY-ban? Búrkifli Cincyben? Gregory Dallasban? Apropó Dallas, az a franchise, ahol még az anyját majdnem megverő Dezből is sikerült embert nevelni. Elmondom neked; profi franchise működik ezeken a helyeken (bár a Titans megkérdőjelezhető a hc hire után). Profi személyzettel, akik végzik a dolgukat, odafigyelnek a saját jàtékosaikra, és nem az van ami itt történt, hogy baszkikám megjelent Janika részegen az edzésen, és a csapat eltusolta egy agyrázkódással a külvilág felé ezt, hogy közben járni nem bírt a gyerek. Ezzel el is volt intézve. (nfl.com) Ezt el tudod képzelni egy BB-nél? Baltimoreban, ahol a saját csapattársai közösítették ki Ricet? Oaklandben, ahol azért kibasznak a rosterről, ha visszapofázol? Ne gyere a "bárhol máshol is" szöveggel.
Amadeus91
Már megint össze vissza beszélsz.

Most a bust 1. körös pickek a téma- amit senki sem vitat - v. az, h. elbasszuk a játékosok pályán kívüli életét? Eddig az volt a mondanivalód lényege, h. Johnny karrierje a Browns miatt lett olyan,amilyen és egy 'normális" franchiseban nem vált volna alkoholistává. Hogy jön ide Mingo, v. Quinn v. T.Rich bármilyen / a pályán megbukott játékos? Mert Jánossal pont hogy a meccseken nem volt komoly probléma, folyamatosan fejlődött...
Joey Tribbiani
Úgy jön ide, hogy a tehetséggondozás nem működik nálatok. Van, akinél a pályán - pl. Quinn - és van, akinél pályán kívül (Janika). A 2 dolog forrása ugyanaz, hogy nincs egy konzisztens rend a csapatnál, és így sem szakmai, sem pedagógiai - ami kurva fontos a profi sportban - munkát nem lehet vègezni. Ez látszik meg az 1. körösök sorsán, hogy diszfunkcionális a franchise, mint szervezet működése. Meggyőződésem, hogy ezek a játékosok egy jól működő közegben többségükben többet tudtak volna kihozni a karrierjükből. Itt tényleg az kell, amit most a tulajotok csinálni szeretne, hogy kibaszni mindenkit és kezdeni a 0-ról.
Abban a helyzetben vagytok, amiben a Raiders volt Davis halálakor, nálunk ugyanez ment 2002 és 2011 között.
Ami Manzielt illeti, az a szubjektív véleményem, hogy egy jól működő franchise - pl. Dallas - tudott volna neki időben segíteni, talán, itt viszont nagyon egyedül maradt saját magával.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Hernandez, lol. A szervezett bűnözés külön történet, de amilyen kurva okos (Dr. habil. Joey Tribbiani, lol..) vagy, nyilván nem kell elmagyarázni neked. Ellenben Quinn, T-Rich, Janika, Gilbert, Gordon, Mingo, mindegyik karrierjét sikerült platzra tenni, ezek közül hármat a pályán kívül sem sikerült kezelni. Nálatok évek óta nem megy az, hogy a balhés és/vagy tehetséges játékosokat felépítsétek, akihez hozzányúltok abból bust lesz, tisztelet a kivételnek, és igen, ki kéne nézni a fejedből olykor - csak a világosság végett is -, hogy lásd, hogy pl. DGB Tennesseeben miêrt nem balhézott nagyüzemben? Aldon Smith Oaklandben miért nem? Talib előbb New Englandben, később Denverben? Marshall Chicagoban és NY-ban? Búrkifli Cincyben? Gregory Dallasban? Apropó Dallas, az a franchise, ahol még az anyját majdnem megverő Dezből is sikerült embert nevelni. Elmondom neked; profi franchise működik ezeken a helyeken (bár a Titans megkérdőjelezhető a hc hire után). Profi személyzettel, akik végzik a dolgukat, odafigyelnek a saját jàtékosaikra, és nem az van ami itt történt, hogy baszkikám megjelent Janika részegen az edzésen, és a csapat eltusolta egy agyrázkódással a külvilág felé ezt, hogy közben járni nem bírt a gyerek. Ezzel el is volt intézve. (nfl.com) Ezt el tudod képzelni egy BB-nél? Baltimoreban, ahol a saját csapattársai közösítették ki Ricet? Oaklandben, ahol azért kibasznak a rosterről, ha visszapofázol? Ne gyere a "bárhol máshol is" szöveggel.
Amadeus91
Már megint össze vissza beszélsz.

Most a bust 1. körös pickek a téma- amit senki sem vitat - v. az, h. elbasszuk a játékosok pályán kívüli életét? Eddig az volt a mondanivalód lényege, h. Johnny karrierje a Browns miatt lett olyan,amilyen és egy 'normális" franchiseban nem vált volna alkoholistává. Hogy jön ide Mingo, v. Quinn v. T.Rich bármilyen / a pályán megbukott játékos? Mert Jánossal pont hogy a meccseken nem volt komoly probléma, folyamatosan fejlődött...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Én valahol a szituációt igen. Janika eljutott oda, hogy orvos kell neki, mert immáron köz- és önveszélyes hülyeségei vannak. Azelőtt kène még segíteni rajta, mielőtt beüt valami. (Meg ne adj isten magával ránt még egy embert)
Btw egy szenvedélybeteg embernél - mert az - elsütni a "nem tudom sajnálni" és a "magának köszönheti" sódert finoman szólva faeke egyszerűségű prosztó dolog.
Sajnálni pedig sajnàlom, egy tehetséges srác volt, aki nem tudta kezelni a sikerét és tehetségét, az ezekkel járó terhelést, a tetejèben pedig élből a karriertemetőbe került, mert nem törtènt volna meg ugyanez pl. New Englandben, vagy bàrhol másutt, ahol profi franchise működik, profi szakemberekkel és nem egy clevelandi szintű bolhacirkusz, ahol nem JM az első ember az elmúlt években, aki elkallódott. Csak nála lóg ki igazán a lóláb.
Amadeus91
Jó lenne ha egyszer példákat is hoznál, nem csak (szokás szerint) beböfögnéd a hülyeségeidet. Az egy dolog, h. a szakmai munka olyan amilyen Clevelandben - amatőr -, de Johnnyból mindenhol ez lett volna. Ennek semmi köze a franchisehoz. Aaron Hernandez neve mond valamit? Ha már a New Englandet hoztad fel.
Joey Tribbiani
Hernandez, lol. A szervezett bűnözés külön történet, de amilyen kurva okos (Dr. habil. Joey Tribbiani, lol..) vagy, nyilván nem kell elmagyarázni neked. Ellenben Quinn, T-Rich, Janika, Gilbert, Gordon, Mingo, mindegyik karrierjét sikerült platzra tenni, ezek közül hármat a pályán kívül sem sikerült kezelni. Nálatok évek óta nem megy az, hogy a balhés és/vagy tehetséges játékosokat felépítsétek, akihez hozzányúltok abból bust lesz, tisztelet a kivételnek, és igen, ki kéne nézni a fejedből olykor - csak a világosság végett is -, hogy lásd, hogy pl. DGB Tennesseeben miêrt nem balhézott nagyüzemben? Aldon Smith Oaklandben miért nem? Talib előbb New Englandben, később Denverben? Marshall Chicagoban és NY-ban? Búrkifli Cincyben? Gregory Dallasban? Apropó Dallas, az a franchise, ahol még az anyját majdnem megverő Dezből is sikerült embert nevelni. Elmondom neked; profi franchise működik ezeken a helyeken (bár a Titans megkérdőjelezhető a hc hire után). Profi személyzettel, akik végzik a dolgukat, odafigyelnek a saját jàtékosaikra, és nem az van ami itt történt, hogy baszkikám megjelent Janika részegen az edzésen, és a csapat eltusolta egy agyrázkódással a külvilág felé ezt, hogy közben járni nem bírt a gyerek. Ezzel el is volt intézve. (nfl.com) Ezt el tudod képzelni egy BB-nél? Baltimoreban, ahol a saját csapattársai közösítették ki Ricet? Oaklandben, ahol azért kibasznak a rosterről, ha visszapofázol? Ne gyere a "bárhol máshol is" szöveggel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Blevi 8 329 — Lions & Cowboys fan
Hát ha a faterja ilyet nyilatkozott marha nagy gondok vannak, de részemről nem sajnálom a srácot.
Beki
Ugyanezt érzem én is, nem tudom sajnálni.
tenorx
Én valahol a szituációt igen. Janika eljutott oda, hogy orvos kell neki, mert immáron köz- és önveszélyes hülyeségei vannak. Azelőtt kène még segíteni rajta, mielőtt beüt valami. (Meg ne adj isten magával ránt még egy embert)
Btw egy szenvedélybeteg embernél - mert az - elsütni a "nem tudom sajnálni" és a "magának köszönheti" sódert finoman szólva faeke egyszerűségű prosztó dolog.
Sajnálni pedig sajnàlom, egy tehetséges srác volt, aki nem tudta kezelni a sikerét és tehetségét, az ezekkel járó terhelést, a tetejèben pedig élből a karriertemetőbe került, mert nem törtènt volna meg ugyanez pl. New Englandben, vagy bàrhol másutt, ahol profi franchise működik, profi szakemberekkel és nem egy clevelandi szintű bolhacirkusz, ahol nem JM az első ember az elmúlt években, aki elkallódott. Csak nála lóg ki igazán a lóláb.
Amadeus91
Jamarcus Russel üdvözletét küldi a bolhacirkuszból.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Én valahol a szituációt igen. Janika eljutott oda, hogy orvos kell neki, mert immáron köz- és önveszélyes hülyeségei vannak. Azelőtt kène még segíteni rajta, mielőtt beüt valami. (Meg ne adj isten magával ránt még egy embert)
Btw egy szenvedélybeteg embernél - mert az - elsütni a "nem tudom sajnálni" és a "magának köszönheti" sódert finoman szólva faeke egyszerűségű prosztó dolog.
Sajnálni pedig sajnàlom, egy tehetséges srác volt, aki nem tudta kezelni a sikerét és tehetségét, az ezekkel járó terhelést, a tetejèben pedig élből a karriertemetőbe került, mert nem törtènt volna meg ugyanez pl. New Englandben, vagy bàrhol másutt, ahol profi franchise működik, profi szakemberekkel és nem egy clevelandi szintű bolhacirkusz, ahol nem JM az első ember az elmúlt években, aki elkallódott. Csak nála lóg ki igazán a lóláb.
Amadeus91
Jó lenne ha egyszer példákat is hoznál, nem csak (szokás szerint) beböfögnéd a hülyeségeidet. Az egy dolog, h. a szakmai munka olyan amilyen Clevelandben - amatőr -, de Johnnyból mindenhol ez lett volna. Ennek semmi köze a franchisehoz. Aaron Hernandez neve mond valamit? Ha már a New Englandet hoztad fel.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Hát ha a faterja ilyet nyilatkozott marha nagy gondok vannak, de részemről nem sajnálom a srácot.
Beki
Ugyanezt érzem én is, nem tudom sajnálni.
tenorx
Én valahol a szituációt igen. Janika eljutott oda, hogy orvos kell neki, mert immáron köz- és önveszélyes hülyeségei vannak. Azelőtt kène még segíteni rajta, mielőtt beüt valami. (Meg ne adj isten magával ránt még egy embert)
Btw egy szenvedélybeteg embernél - mert az - elsütni a "nem tudom sajnálni" és a "magának köszönheti" sódert finoman szólva faeke egyszerűségű prosztó dolog.
Sajnálni pedig sajnàlom, egy tehetséges srác volt, aki nem tudta kezelni a sikerét és tehetségét, az ezekkel járó terhelést, a tetejèben pedig élből a karriertemetőbe került, mert nem törtènt volna meg ugyanez pl. New Englandben, vagy bàrhol másutt, ahol profi franchise működik, profi szakemberekkel és nem egy clevelandi szintű bolhacirkusz, ahol nem JM az első ember az elmúlt években, aki elkallódott. Csak nála lóg ki igazán a lóláb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ha a faterja ilyet nyilatkozott marha nagy gondok vannak, de részemről nem sajnálom a srácot.
Beki
Ugyanezt érzem én is, nem tudom sajnálni.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Hát ha a faterja ilyet nyilatkozott marha nagy gondok vannak, de részemről nem sajnálom a srácot.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 154 — Így remélem megfelelek nektek.....
........😕 Minden hülyeségével együtt ez végtelenül szomorú
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
Dzsoni faterja nyilatkozott.

"I truly believe if they can't get him help, he won't live to see his 24th birthday."

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 twitter.com/AdamSchefter/status/695623551076794369

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
Dzsoni tovább nő.

Most állítólag megfenyegette a csaját, hogy kinyírja őt is, és magát is, ha előbbi nem kussol be.
Nem indítottak nyomozást az ügyben, de akkor is, ez a srác igazi példakép! <3

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Igazság szerint az érdekel jobban, hogy FA-ról fogunk-e egy-két jó arcot szerződtetni. Mert elég sokat dobna a csapaton ha jönne két értelmes FA srác meg két értelmes draftolt akik mind a négyen egyből kezdő kaliberek lehetnek. Nem pedig ilyen Bowe féle igazolásokkal borzolnánk a kedélyeket.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ezért nem vághatjuk ki már jövő kedden:

The Browns can't waive or trade Manziel until the league year begins March 9 because they've already exercised the option of moving their salary cap space from this year into next year. Therefore, they don't have the option of waiving him when the waiver period opens Feb. 8, a day after the Super Bowl.
Tehát kvázi nincs salary cap az idei évre. $4,333,487 dead money lesz utána jövőre.
Joey Tribbiani
Hát ha csak a felét megkaphatnám isten bizony nem balhéznák soha többet az asszonnyal, és sörből is csak alkoholmenteset innék. (bár ez utóbbit még leírni is nehéz volt, de mint tudjuk van az a pénz 😀)

Szerkesztette: Csiriba
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
Ezért nem vághatjuk ki már jövő kedden:

The Browns can't waive or trade Manziel until the league year begins March 9 because they've already exercised the option of moving their salary cap space from this year into next year. Therefore, they don't have the option of waiving him when the waiver period opens Feb. 8, a day after the Super Bowl.
Tehát kvázi nincs salary cap az idei évre. $4,333,487 dead money lesz utána jövőre.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 020 — Believelander
"We've been clear about expectations for our players on and off the field. Johnny's continual involvement in incidents that run counter to those expectations undermines the hard work of his teammates and the reputation of our organization. His status with our team will be addressed when permitted by league rules. We will have no further comment at this time."Statement from Cleveland Browns EVP of Football Operations Sashi Brown on Johnny Manziel
Bye, Billy. Március 9-ig sajnos várni kell a cuttal.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Pedig mennyi reményt fűztem ebbe a faszba...
zsutu
"that's what she said!"


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Pedig mennyi reményt fűztem ebbe a faszba...