Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/draft-chatter-brandon-weeden-age-ain-t-nothin-172428817.htmlDzsokijuing
Ha Weeden készen áll az NFL-re (itt most lőjjünk be egy legalább Andy Dalton/Joe Flacco újoncévet neki első idényére, ahonnan lesz még továbblépés 2-3. idényben is), akkor egy percet nem fog számítani a kora. Viszont minden más esetben kíváncsi leszek milyen türelem lesz Holmgrenék irányába, mert vele azért nehéz lesz eladni, hogy 2 esetleg 3 tanulóév kell, mert megéri az upside miatt, hiszen utána lesz egy franchise irányító 8 évre.

Én kétlem Weeden "NFL-ready"-ségét. Viszont a Richardson melletti első körös szavazat után, ha idén akartak valamit lépni irányító fronton, akkor nem volt más, komoly alternatíva. Ahogy Joey írta, ez allin. Mindent vagy semmit.

Ugyanakkor ilyen felfogással megérte volna jobban költekezni FA időszak elején.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 867 — Saturday Night Lights
http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/draft-chatter-brandon-weeden-age-ain-t-nothin-172428817.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ebben a csoportban ilyennel kínlódni szerintem öngyilkosság....kívánom viszont, h legyen neked igazad, Joey....csak nem hiszek ebben a történetben....
Persze, semmi sem garancia arra, h meglesz a top5....de nagyon-nagyon sanszos, elnézve az ellenfelek listáját...(persze ha nem megy a szekér...és szerintem ezzel a Weeden-projekttel még annyira sem fog....remélem, h én vagyok túl pesszimista)
AFC North 6 meccs + NFC East 4....ez gyenge 10 vereség innentől fogva....és a többiről még nem is beszéltem....(szigorúan logikusan gondolkodva, nem belevéve semmilyen más faktort...)
Szerintem egy újonc irányítót - főleg ilyen állománnyal körülötte - felzabálnak, mint pöffeteg béka a bamba legyet....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 867 — Saturday Night Lights
Weeden szinte összes meccsét láttam a Big 12-ben, a számomra pont a kora (a tapasztaltsága) volt az, ami kiemelte a mezőnyből. Most ugyanez lesz a fő erénye, kulcsra kész QB-t húztatok. Szerintem nyerő lesz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Fetomy-val értek egyet, reggel felkeltem és mosolyogtam, így már tetszik a Richardson pick is. Teljes rebuilding az offenseben, még mindig simán lehet jó WR-t és RT-t találni. McCoy sztem nem megoldás, még egy kidobott év lett volna az idei, ha ő a kezdő, de ezt már leírtam 1000-szer 😊

Bear, azt írod, ha Colt szar, akkor top5 és jöhet egy komolyabb fran. QB. Erre mi a garancia ? Mi lett volna, ha nyerünk 6-7 meccset és a 10. helyen választunk ? 6 W még nem jelenti azt, h. McCoy jó, viszont ahhoz pont elég, h. a class legjobb irányítója elérhetetlen legyen. Feltrade, ami idén sem jött össze; v. reach egy Ponder/Locker/Tannehill (?) szintű QB-ért, akinek kell 3-4 év, mire bevethető lesz ? Ezt a 'wait-and-see' hozzáállást nyomatjuk évek óta, örülök, h. ez a FO bevállalt két ilyen döntést, ami ha bejön, akkor végre nem a draftot fogjuk várni már novemberben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
RT egy darab sincs....az hatalmas need....na és DeCastro sem rontott volna a színvonalon..... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Mondjuk azzal hogy nincs fal vitatkoznék.Delonso_
félig van. Szerintem oda 1 pick tökéletes lett volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk azzal hogy nincs fal vitatkoznék.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Én továbbra is marhaságnak tartom ezt a Weeden-picket...
Ha szarul megy, akkor úgyis top5....vszínű jöhet egy komolyabb fran. QB....ha meg nem, akkor a csapat/McCoy vmit csak villantott, szal ez így és itt totál felesleges, igazi pazarlás....de lehet, h csak én látom így....Bear
ezért írtam hajnalban már a draft topikban, hogy ez egy boo pick. Valami ultra fos húzás. Húznak 1/3 -ra egy elit futót, benn van 3-4 kezdő - azonnal bevethető - kaliber OLman, erre húznak egy 28 éves QB-t, egy olyan csapatba ahol se fal, se WR, se TE... lehetett volna egy hardcore futó csapat a Browns, ahhoz pedig McCoy elég lett volna. Weeden akkor lett volna jó, ha már minden adott lett volna, csak 1 QB kellett volna egy Palko szintű faszi helyére. Egyáltalán nem kellett most a Browns-nak 1. körös QB.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nem értem én ezt a nagy lolozást. Weeden ha 25 alatt lenne top15-ös kaliber lenne. Egyetlen negatívuma a kora, merthogy 29 lesz idén. fetomy
Egy nagy frászt, tipikus system Qb, akinek van elég tehetsége, hogy egyszer legyen belőle egy igazán jó; egyszer...

másrészről a kor is elég szubjektív dolog, lehet nem is negatívum, hogy tapasztaltabb (szigorúan fejben), nem tudhatjuk előre nála mikor jön el a biológiai fáradás, valószínűleg később mint átlagban.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én továbbra is marhaságnak tartom ezt a Weeden-picket...
Ha szarul megy, akkor úgyis top5....vszínű jöhet egy komolyabb fran. QB....ha meg nem, akkor a csapat/McCoy vmit csak villantott, szal ez így és itt totál felesleges, igazi pazarlás....de lehet, h csak én látom így....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 847 — 258. §
😂 , beszarás, weeden pffpeach
megmondtam vagy megmondtam? 😊
http://www.youtube.com/watch?v=ijvsEFw-KSg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
megjegyxzem, hogy tannehill kiválasztása ellen vagyok még mindig / és voltam - főleg az első körben! 😊

egyébként 15 évig nem lesz nálunk ha szar. henne is 4 évig rappelt nálunk. kb ennyi lehet majd tannehillnek is ha nem mutat valami jót.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem értem én ezt a nagy lolozást. Weeden ha 25 alatt lenne top15-ös kaliber lenne. Egyetlen negatívuma a kora, merthogy 29 lesz idén. De és akkor? Ettől még ő jó játékos, hamar bevethető, és így is lehet még 5-6 jó éve bőven. Ezért meg ne érné meg egy első kör? Nem csak az az első körös kaliber aki aztán 15 évre megold mindent. Ezeket top5-15 kalibernek hívják. Ha Weeden valóban olyan tehetséges amennyire tartják, akkor ez az első kör simán megérte, mivel 5-6 évre lesz egy jó QB-ja a csapatnak. Meg hát ki tudja, Favre, Testaverde, is mennyi ideig nyomták, meg hát PM, TB, DB sem fiatalok, mégis bennük lehet még jópár jó év.

Én teljesen egyetértek a Browns pick-el. Ha őket nem zavarja, hogy max olyan 8 évet várhatnak tőle, akkor tehetség alapján teljesen jó pick. Én biztos is voltam benne, hogy be fogják húzni 1-ben vagy nagyon max 2. elején, mert tudom, hogy nem mindenki van úgy vele, hogy ha nem várhatok tőle 15 évet, akkor nem húzom korán. Arról nem is beszélve, hogy inkább egy jó Weeden 5 évig, mint egy szar Tannehill 15-ig. 😊
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
első helyen van nálam - és azthisem több ember szemében is - a clevaland e furcsa választás miatt.
egy kis idézet a prospect ismertetőből:
"Ha egy 28 éves játékost választasz ki a 3-4. kör előtt, akkor biztosnak kell lenned benne, hogy kezdő kaliberű, azonnal bevethető játékos.... Egyértelműen bír kezdő potenciállal, de már 30 is elmúlik mire komoly faktorrá tudna válni."

személy szerint ha fiatal lenne, sem húztam volna irányítót (a miami esetében sem), mert más fontosabb poszt is van jelenleg. mccoy még ad kapjon egy évet jobb játékosokkal. például egy falemberrel vagy egy elkapóval (nem tudom milyen szinten álltok ezen a posztokon, szóval látatlanba írtam).
pláne, ha van két elő körösöd az nagy arany.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
😂 , beszarás, weeden pff



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ez igazi tömény lúzerség volt megint.....Weeden...pfff....
Rich-et behúzzák 3-ra....aztán amikor De Castro és Reiff még benn van (akik segíthetnének stabilizálni a futójátékot egy ilyen csoportban), reachelnek egy ilyet....37-re is benn lett volna Weeden....más kérdés, h akkor sem húztam volna....ennek a picknek kb. semmi értelme.....ha McCoy kuka, akkor Weeden lesz majd a megoldás? Rendes kölök, de 29 éves újonc....főleg ezen a poszton....
Nem gondoltam volna, h ilyet mondok, de akkor már inkább Tannehill....

GM Tom Heckert expects No. 22 pick Brandon Weeden to "eventually" be the Browns' starting quarterback.

Totál röhej az egész....ebben a csoportban ilyen viccekkel előállni...nagyon szomorú vagyok.....
1/22-vel nem olyan játékost kell húzni (főleg QB-poszton nem hozok ilyet első körben), akinek max 4-5 jó éve lehet....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Terry Pluto nagyon ráérzett a dologra pár napja. http://www.cleveland.com/pluto/blog/index.ssf/2012/04/trent_richardson_and_brandon_w.html


"What if Weeden can give the Browns only four solid years?
The most recent Browns quarterback to have four good years is Bernie Kosar, whose final Browns season was 1993."

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
tehát Weeden. Lehet korai és a második körös pickkel is behúzhattuk volna, de sok jó WR, T maradt. Igen, 29 éves lesz októberben, de ha 5-6 jó szezont fut, akkor kit érdekel ? Nem gondoltam volna, h. őt választjuk, egyértelműen all in ment a FO Richardsonnal és Weedennel.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
😮

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
na, Reiff, Glenn még elérhető, gyerünk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
No, legalább nem Blackmon. Nem örülök, de ez van. Welcome, T-Rich !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
😕

The Browns gave up a fourth, fifth and seventh-round pick to acquire the Vikings' pick. Those are believed to be the 118th, 139th and 211th picks.

Van bőven pick, ennyi belefér, de Richardson 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
ennél előbb már nem mehetnek mint ahol vagytok, csak ha a Colts és Redskins megőrült
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
De kiért és kitől félnek h bejön eléjük?Farky
Bucstól Richardsonért