Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Patterson tényleg jó volt tavaly, nem fizettük túl. Jobb egy saját játékost újraigazolni, ismeri a rendszert, az edzők tudják mit várhatnak tőle.

Megnéztem a még elérhető free agenteket, azért van pár játékos aki elférne a rosteren. D. Bell, D. Landri, Okoye (meg lenne oldva a pass rusher DT probléma), Goff vagy akár Vobora backupnak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sztem Heckert - amellett, h skót a lelkem - kicsit csőagyú is....a draftról építkezünk, stb...ez így mind szép, oké, de amikor évekig semmi eredmény, akkor viszont az erszénybe kell nyúlni, és kívülről is kell egy kis segítséget pusszantani a csapathoz, még akkor is, ha 1/2 játékost túlfizetünk....No meg a másik fele: a sajátjainkat vissza....könyörgöm....D. Pattersonra ekkora pénzt? Az mennyivel jobb, mint kívülről hozni valakit? Sztem semmivel, uolyan pazarlás....ezzel szemben a Ravens potom pénzért odavitte magához C. Graham-et....ezt itt is meg lehetett volna húzni...Néha kell buznyát áldozni, és kockáztatni, mert anélkül nincs eredmény....attól félek, erre Heckert nem lesz hajlandó...remélem, nincs igazam...
Na mindegy, 13 pick, ebből azért lehet garázdálkodni....reméljük, h az jobban sül el, mint az impotens FA...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
A WR alapból valóban luxus 1/4-re, egyetértek, de ebben a helyzetben a CB-pick jóval neccesebb....van Joe és Brown, mögéjük nem hinném, h idén kell egy 1/4-es....a trade jó gondolat, persze megfelelő ellenértékkel, de Blackmon kell a legjobban, mivel nincs komoly fegyver....Floyd már nem lesz benn 1/22-re, Hill eléggé nyers, nem igazán hiszem, h azonnal kvára segíteni tudna, Wright pedig nagyszerű, de sztem ide egy rendes méretű No1. WR kell....
DE-re visszatérve: szerintem Sheard-ön kívül ez a DE-állomány max rotációra alkalmas, én nagyon szükségesnek éreznék ide egy komoly passrusher-erősítést....
Fujitától nem vagyok elájulva, ráadásul még el is tilthatják, szal mindenképpen hoznék vkit...elég sok jóféle LB van idén....Bear
nagyon sajnálom, h. Barkley nem jött ki, most megint ott vagyunk, h. top5-ös pick, de nincs tökéletes megoldás. Mind igaz amit leírtál, az a szomorú, h. eltelt két év mióta Heckert és Holmgren itt van, ehhez képest need uannyi, mint 2010-ben. Lassan Joe Thomas is visszavonul, PO meg sehol 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
szerintem egy WR a top5-ben ugyanolyan luxus, mint amilyen Claiborne lenne. Blackmon azért (sajnos) nem AJ Green, ha a Rams-nek nagyon kell és feljönne érte, akkor szívfájdalom nélkül letradelnék két helyet. És ott szvsz a legvalószínűbb Tannehill. Ugyan Heckert és Shurmi is elmondta, h. Colt a kezdő és bíznak abban, h. fejlődni fog, de a "fine player" azért nem a 100%-os bizalom jele.
Shurmur: "I really believe he has a chance to be a fine player in this league. I want to see him have an off-season. I want to see him be able to execute with some detailed knowledge of what we're doing. It takes a while for a guy to learn how to play quarterback in this league, even if they've been very successful at the college level."

As for Tannehill, Heckert said the Browns really like him, "but we've got Colt. That's kind of our deal. That doesn't mean we're not going to take somebody, but we're fine with Colt as our quarterback."

1/22-re jöhet elkapó, a Floyd-Stephen Hill-Wright trióból az egyik biztosan elérhető lesz. RT a második körben tökéletes, Shurmur utalt is rá, h. a draftról érkezhet egy tackle. ( It's fair to say we'll address it in some way. I think you could [start a rookie there].)
DE-draft szerintem idén nem, vagy csak későn lesz. Frostee azért komoly szerződést kapott, szituációs pass rushernek pedig érkezett Parker (1 évig belefér), illetve Benard is bizonyíthat. OLB-t szintén nem várok elöl, max. ha Fujita-t több meccsre eltiltják.
Richardsonért én sem adnék ilyen korai picket, ahogy írtad Pead és David Wilson is érkezik látogatóba, középső körös RB-draftra számítok.Joey Tribbiani
Tannehill lenne luxus 4./6. pickre. Egyetértek - azt hiszem Höri írta - azzal, hogy Tannehill egy ideális világban 3. körös lenne bőven. Adja magát a Blackmon pick, nagyon kell a WR.Amadeus91
Most csak azért húzni egy QB-t, hogy legyen szerintem is felesleges, ha nem lesz bent az akit az FO akart, már pedig nem lesz, akkor inkább WR, és próbáljunk meg McCoy köré, penge offense-t összerakni, szerintem legalábbis 😊Bad31
nem írtam, h. Tannehill a jó megoldás, csak annyit, h. szvsz ő lesz a kiválasztott 😊 Az, h. ideális esetben 3. körös lenne hülyeség, erre tökéletes példa a tavalyi draft (Ponder). Mostanában durván reachelni kell az irányítókért, de ha bejön akkor senkit sem fog érdekelni, h. 1/4-re v. 1/22-re érkezett.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A WR alapból valóban luxus 1/4-re, egyetértek, de ebben a helyzetben a CB-pick jóval neccesebb....van Joe és Brown, mögéjük nem hinném, h idén kell egy 1/4-es....a trade jó gondolat, persze megfelelő ellenértékkel, de Blackmon kell a legjobban, mivel nincs komoly fegyver....Floyd már nem lesz benn 1/22-re, Hill eléggé nyers, nem igazán hiszem, h azonnal kvára segíteni tudna, Wright pedig nagyszerű, de sztem ide egy rendes méretű No1. WR kell....
DE-re visszatérve: szerintem Sheard-ön kívül ez a DE-állomány max rotációra alkalmas, én nagyon szükségesnek éreznék ide egy komoly passrusher-erősítést....
Fujitától nem vagyok elájulva, ráadásul még el is tilthatják, szal mindenképpen hoznék vkit...elég sok jóféle LB van idén....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én Blackmon mellett vagyok, Claiborne-t kicsit luxusnak érzem úgy, h nincs egy épkézláb WR, Richardsonért nem adnék 1/4-et, max. 1/22-őt, de ott is mintha a fogamat húznák (bár addigra nem lesz bent)....
Nagyon pöpec a tengernyi pick, remekül lehet minden poszton mélyíteni a csapatot....
Kezdőbe kellene ugye Blackmon....+egy RB, egy RT, és egy DE....kell még továbbá OLB, FS és CB mindenképpen, mondjuk még egy G-t depthnek és egy passrush-hoz értő, könnyedebb DT-t is el tudnék képzelni a rotációba az uccsó körökből...

A következő urak jönnek látogatóba:
Jonathan Martin, Michael Brockers, Whitney Mercilus, Bruce Irvin, Ryan Tannehill, Isaiah Pead, David Wilson, Ladarius GreenBear
szerintem egy WR a top5-ben ugyanolyan luxus, mint amilyen Claiborne lenne. Blackmon azért (sajnos) nem AJ Green, ha a Rams-nek nagyon kell és feljönne érte, akkor szívfájdalom nélkül letradelnék két helyet. És ott szvsz a legvalószínűbb Tannehill. Ugyan Heckert és Shurmi is elmondta, h. Colt a kezdő és bíznak abban, h. fejlődni fog, de a "fine player" azért nem a 100%-os bizalom jele.
Shurmur: "I really believe he has a chance to be a fine player in this league. I want to see him have an off-season. I want to see him be able to execute with some detailed knowledge of what we're doing. It takes a while for a guy to learn how to play quarterback in this league, even if they've been very successful at the college level."

As for Tannehill, Heckert said the Browns really like him, "but we've got Colt. That's kind of our deal. That doesn't mean we're not going to take somebody, but we're fine with Colt as our quarterback."

1/22-re jöhet elkapó, a Floyd-Stephen Hill-Wright trióból az egyik biztosan elérhető lesz. RT a második körben tökéletes, Shurmur utalt is rá, h. a draftról érkezhet egy tackle. ( It's fair to say we'll address it in some way. I think you could [start a rookie there].)
DE-draft szerintem idén nem, vagy csak későn lesz. Frostee azért komoly szerződést kapott, szituációs pass rushernek pedig érkezett Parker (1 évig belefér), illetve Benard is bizonyíthat. OLB-t szintén nem várok elöl, max. ha Fujita-t több meccsre eltiltják.
Richardsonért én sem adnék ilyen korai picket, ahogy írtad Pead és David Wilson is érkezik látogatóba, középső körös RB-draftra számítok.Joey Tribbiani
Tannehill lenne luxus 4./6. pickre. Egyetértek - azt hiszem Höri írta - azzal, hogy Tannehill egy ideális világban 3. körös lenne bőven. Adja magát a Blackmon pick, nagyon kell a WR.Amadeus91
Most csak azért húzni egy QB-t, hogy legyen szerintem is felesleges, ha nem lesz bent az akit az FO akart, már pedig nem lesz, akkor inkább WR, és próbáljunk meg McCoy köré, penge offense-t összerakni, szerintem legalábbis 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Én Blackmon mellett vagyok, Claiborne-t kicsit luxusnak érzem úgy, h nincs egy épkézláb WR, Richardsonért nem adnék 1/4-et, max. 1/22-őt, de ott is mintha a fogamat húznák (bár addigra nem lesz bent)....
Nagyon pöpec a tengernyi pick, remekül lehet minden poszton mélyíteni a csapatot....
Kezdőbe kellene ugye Blackmon....+egy RB, egy RT, és egy DE....kell még továbbá OLB, FS és CB mindenképpen, mondjuk még egy G-t depthnek és egy passrush-hoz értő, könnyedebb DT-t is el tudnék képzelni a rotációba az uccsó körökből...

A következő urak jönnek látogatóba:
Jonathan Martin, Michael Brockers, Whitney Mercilus, Bruce Irvin, Ryan Tannehill, Isaiah Pead, David Wilson, Ladarius GreenBear
szerintem egy WR a top5-ben ugyanolyan luxus, mint amilyen Claiborne lenne. Blackmon azért (sajnos) nem AJ Green, ha a Rams-nek nagyon kell és feljönne érte, akkor szívfájdalom nélkül letradelnék két helyet. És ott szvsz a legvalószínűbb Tannehill. Ugyan Heckert és Shurmi is elmondta, h. Colt a kezdő és bíznak abban, h. fejlődni fog, de a "fine player" azért nem a 100%-os bizalom jele.
Shurmur: "I really believe he has a chance to be a fine player in this league. I want to see him have an off-season. I want to see him be able to execute with some detailed knowledge of what we're doing. It takes a while for a guy to learn how to play quarterback in this league, even if they've been very successful at the college level."

As for Tannehill, Heckert said the Browns really like him, "but we've got Colt. That's kind of our deal. That doesn't mean we're not going to take somebody, but we're fine with Colt as our quarterback."

1/22-re jöhet elkapó, a Floyd-Stephen Hill-Wright trióból az egyik biztosan elérhető lesz. RT a második körben tökéletes, Shurmur utalt is rá, h. a draftról érkezhet egy tackle. ( It's fair to say we'll address it in some way. I think you could [start a rookie there].)
DE-draft szerintem idén nem, vagy csak későn lesz. Frostee azért komoly szerződést kapott, szituációs pass rushernek pedig érkezett Parker (1 évig belefér), illetve Benard is bizonyíthat. OLB-t szintén nem várok elöl, max. ha Fujita-t több meccsre eltiltják.
Richardsonért én sem adnék ilyen korai picket, ahogy írtad Pead és David Wilson is érkezik látogatóba, középső körös RB-draftra számítok.Joey Tribbiani
Tannehill lenne luxus 4./6. pickre. Egyetértek - azt hiszem Höri írta - azzal, hogy Tannehill egy ideális világban 3. körös lenne bőven. Adja magát a Blackmon pick, nagyon kell a WR.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Én Blackmon mellett vagyok, Claiborne-t kicsit luxusnak érzem úgy, h nincs egy épkézláb WR, Richardsonért nem adnék 1/4-et, max. 1/22-őt, de ott is mintha a fogamat húznák (bár addigra nem lesz bent)....
Nagyon pöpec a tengernyi pick, remekül lehet minden poszton mélyíteni a csapatot....
Kezdőbe kellene ugye Blackmon....+egy RB, egy RT, és egy DE....kell még továbbá OLB, FS és CB mindenképpen, mondjuk még egy G-t depthnek és egy passrush-hoz értő, könnyedebb DT-t is el tudnék képzelni a rotációba az uccsó körökből...

A következő urak jönnek látogatóba:
Jonathan Martin, Michael Brockers, Whitney Mercilus, Bruce Irvin, Ryan Tannehill, Isaiah Pead, David Wilson, Ladarius GreenBear
szerintem egy WR a top5-ben ugyanolyan luxus, mint amilyen Claiborne lenne. Blackmon azért (sajnos) nem AJ Green, ha a Rams-nek nagyon kell és feljönne érte, akkor szívfájdalom nélkül letradelnék két helyet. És ott szvsz a legvalószínűbb Tannehill. Ugyan Heckert és Shurmi is elmondta, h. Colt a kezdő és bíznak abban, h. fejlődni fog, de a "fine player" azért nem a 100%-os bizalom jele.
Shurmur: "I really believe he has a chance to be a fine player in this league. I want to see him have an off-season. I want to see him be able to execute with some detailed knowledge of what we're doing. It takes a while for a guy to learn how to play quarterback in this league, even if they've been very successful at the college level."

As for Tannehill, Heckert said the Browns really like him, "but we've got Colt. That's kind of our deal. That doesn't mean we're not going to take somebody, but we're fine with Colt as our quarterback."

1/22-re jöhet elkapó, a Floyd-Stephen Hill-Wright trióból az egyik biztosan elérhető lesz. RT a második körben tökéletes, Shurmur utalt is rá, h. a draftról érkezhet egy tackle. ( It's fair to say we'll address it in some way. I think you could [start a rookie there].)
DE-draft szerintem idén nem, vagy csak későn lesz. Frostee azért komoly szerződést kapott, szituációs pass rushernek pedig érkezett Parker (1 évig belefér), illetve Benard is bizonyíthat. OLB-t szintén nem várok elöl, max. ha Fujita-t több meccsre eltiltják.
Richardsonért én sem adnék ilyen korai picket, ahogy írtad Pead és David Wilson is érkezik látogatóba, középső körös RB-draftra számítok.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
bowl.hu 48
szurkolói mock, a Browns jön
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én Blackmon mellett vagyok, Claiborne-t kicsit luxusnak érzem úgy, h nincs egy épkézláb WR, Richardsonért nem adnék 1/4-et, max. 1/22-őt, de ott is mintha a fogamat húznák (bár addigra nem lesz bent)....
Nagyon pöpec a tengernyi pick, remekül lehet minden poszton mélyíteni a csapatot....
Kezdőbe kellene ugye Blackmon....+egy RB, egy RT, és egy DE....kell még továbbá OLB, FS és CB mindenképpen, mondjuk még egy G-t depthnek és egy passrush-hoz értő, könnyedebb DT-t is el tudnék képzelni a rotációba az uccsó körökből...

A következő urak jönnek látogatóba:
Jonathan Martin, Michael Brockers, Whitney Mercilus, Bruce Irvin, Ryan Tannehill, Isaiah Pead, David Wilson, Ladarius Green


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 994 — Undertaker of the Cleveland graveyard
úúú ez jó ... Blackmon és Claiborne fasza lenne ... és még Richardsonnak is nagyon örülnék ... bár ez "nagy álmom" mert még anno 1-1,5 éve mondtam h de jó lenne ha ide kerülne 😀

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
4 compensatory picket kaptunk, 2-2 6. és 7. köröset. Jelenleg így néz ki a cetli-sereg: 4, 22, 37, 68, 100, 118, 132, 164, 185, 204, 205, 245, 247.

Feltrade biztosan nem lesz, pár helyes letrade viszont elképzelhető. Heckert azt is elmondta, h. öt játékos tetszik nagyon a vezetőségnek (Blackmon és Claiborne tuti, a maradék három nagy valószínűséggel Richardson, Kalil és Tannehill). Garcon-t és Josh Morgan-t is megpróbáltuk leigazolni, de a 'Skins többet kínált. 3-0 oda 😛 De nem kell izgulni, az első három pickből kettőt az offense-re lövünk el.

A teljes anyag: http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_gm_tom_hecker_13.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 846 — 258. §
nem tudom hány ipaddel rendelkező Browns szurkoló olvassa ezt a topicot, de nekik szólok, hogy a magyar app store-ból is tölthető az ingyenes Cleveland Browns alkalmazás (friss hírek, rádióadások, stb.)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Attól független elkapó kell a QB ügytől eltekintve,mármint mind1 ki az irányító célpont kell ... Nem azt mondom h garcont hozzuk ide (isten ments) de érted mit akarok mondani 😀 Na de mindegy majd meglátjuk mi lesz a draftonDrip
persze, h. kell elkapó, biztosan jönni fog vki a draftról. Én is örültem volna egy FA WR-nek, de átlagosnál kicsit jobb játékosok túlfizetésének semmi értelme.

Dawgs-on van egy jó cikk arról, h. Claiborne-t kellene behúzni 1/4-re. Igazából logikus lenne, a legjobb def. játékos idén, két pozíciót is megoldana a megszerzése (CB, S).

http://www.dawgsbynature.com/2012/3/24/2900011/bernies-advocate-browns-should-draft-morris-claiborne

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 994 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kivételesen vele nincs is bajom 😀 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Akartam is írni h nem értem miért vagyunk ilyen inaktívak ... Tudtommal tapasztalt WR-t is keres a csapat ...kb már az összeset elkapkodták mind1 de akk legalább LB v. RT jöjjön ahogy írtadDrip
normális WR valszeg a QB-helyzet miatt nem jött. Mondjuk lehet nem is baj, L. Robinson, Meachem 14-14M garantált, Garcon 21M ?! Ennyiért inkább ne. Mostanra viszont lement az FA első hulláma, talán az árak is normalizálódtak, Heckert-time.Joey Tribbiani
Attól független elkapó kell a QB ügytől eltekintve,mármint mind1 ki az irányító célpont kell ... Nem azt mondom h garcont hozzuk ide (isten ments) de érted mit akarok mondani 😀 Na de mindegy majd meglátjuk mi lesz a draftonDrip
Majd Little bebizonyítja, hogy elsőszámú WR-ként kell számolni vele 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A Saintes bounty ügy folyományaként Fujitát valszeg egy időre eltiltják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 994 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Manny Lawson célkeresztben, aztán mégsem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_reportedly_pu.html

Nem igazán értem a FO-t. RT és LB nagyon kellene még FA-ről, a felhozatal is tűrhető, de még rumort sem olvasok :/Joey Tribbiani
Akartam is írni h nem értem miért vagyunk ilyen inaktívak ... Tudtommal tapasztalt WR-t is keres a csapat ...kb már az összeset elkapkodták mind1 de akk legalább LB v. RT jöjjön ahogy írtadDrip
normális WR valszeg a QB-helyzet miatt nem jött. Mondjuk lehet nem is baj, L. Robinson, Meachem 14-14M garantált, Garcon 21M ?! Ennyiért inkább ne. Mostanra viszont lement az FA első hulláma, talán az árak is normalizálódtak, Heckert-time.Joey Tribbiani
Attól független elkapó kell a QB ügytől eltekintve,mármint mind1 ki az irányító célpont kell ... Nem azt mondom h garcont hozzuk ide (isten ments) de érted mit akarok mondani 😀 Na de mindegy majd meglátjuk mi lesz a drafton

több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Manny Lawson célkeresztben, aztán mégsem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_reportedly_pu.html

Nem igazán értem a FO-t. RT és LB nagyon kellene még FA-ről, a felhozatal is tűrhető, de még rumort sem olvasok :/Joey Tribbiani
Akartam is írni h nem értem miért vagyunk ilyen inaktívak ... Tudtommal tapasztalt WR-t is keres a csapat ...kb már az összeset elkapkodták mind1 de akk legalább LB v. RT jöjjön ahogy írtadDrip
normális WR valszeg a QB-helyzet miatt nem jött. Mondjuk lehet nem is baj, L. Robinson, Meachem 14-14M garantált, Garcon 21M ?! Ennyiért inkább ne. Mostanra viszont lement az FA első hulláma, talán az árak is normalizálódtak, Heckert-time.Joey Tribbiani
Valahogy a Browns-ra nem jellemző a nagy fa dömping.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
WR-re akár lesz lehetőségetek első körben is simán. 😊
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Manny Lawson célkeresztben, aztán mégsem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_reportedly_pu.html

Nem igazán értem a FO-t. RT és LB nagyon kellene még FA-ről, a felhozatal is tűrhető, de még rumort sem olvasok :/Joey Tribbiani
Akartam is írni h nem értem miért vagyunk ilyen inaktívak ... Tudtommal tapasztalt WR-t is keres a csapat ...kb már az összeset elkapkodták mind1 de akk legalább LB v. RT jöjjön ahogy írtadDrip
normális WR valszeg a QB-helyzet miatt nem jött. Mondjuk lehet nem is baj, L. Robinson, Meachem 14-14M garantált, Garcon 21M ?! Ennyiért inkább ne. Mostanra viszont lement az FA első hulláma, talán az árak is normalizálódtak, Heckert-time.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 994 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Manny Lawson célkeresztben, aztán mégsem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_reportedly_pu.html

Nem igazán értem a FO-t. RT és LB nagyon kellene még FA-ről, a felhozatal is tűrhető, de még rumort sem olvasok :/Joey Tribbiani
Akartam is írni h nem értem miért vagyunk ilyen inaktívak ... Tudtommal tapasztalt WR-t is keres a csapat ...kb már az összeset elkapkodták mind1 de akk legalább LB v. RT jöjjön ahogy írtad

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Manny Lawson célkeresztben, aztán mégsem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_reportedly_pu.html

Nem igazán értem a FO-t. RT és LB nagyon kellene még FA-ről, a felhozatal is tűrhető, de még rumort sem olvasok :/Joey Tribbiani
Sajnos a csapat nem annyira jó, h megengedhesse magának azt a luxust, h csak a draftról építkezik...ilyen csoportban komolyabban kellene venni az erősítést, nem is értem, h ezt nem látják be....a skótságnak is van egy határa...Bear
Lehet gyakrabban kellene zsörtölôdni 😊


Free agent MLB Jonathan Goff reportedly visited the Browns.

The Giants were expected to try to re-sign Goff on a short-term, low-risk contract as he recovers from ACL surgery. Goff and his agent are looking for something more substantial

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Manny Lawson célkeresztben, aztán mégsem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_reportedly_pu.html

Nem igazán értem a FO-t. RT és LB nagyon kellene még FA-ről, a felhozatal is tűrhető, de még rumort sem olvasok :/Joey Tribbiani
Sajnos a csapat nem annyira jó, h megengedhesse magának azt a luxust, h csak a draftról építkezik...ilyen csoportban komolyabban kellene venni az erősítést, nem is értem, h ezt nem látják be....a skótságnak is van egy határa...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Manny Lawson célkeresztben, aztán mégsem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/03/cleveland_browns_reportedly_pu.html

Nem igazán értem a FO-t. RT és LB nagyon kellene még FA-ről, a felhozatal is tűrhető, de még rumort sem olvasok :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964