Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Kerülget a hányinger ez után a meccs után, széttudnám verni a laptopot :o :o :o :o
Így kikapni, eszméletlen fejlődésen ment át a csapat, nincs olyan ellenfél a ligában aki a biztos győzelem tudatában léphet ellenünk pályára, de ez most nem vigasztal.
Sajnos vékony a roster, azt kell, hogy mondjam, mélyíteni kéne a posztokat, a védelemmel nem voltam elégedett, annak ellenére, hogy akár simán nyerhettünk is volna, csomó screen-t benyeltek, a Holmes TD-nél meg szerencsétlenkedtek, mintha a tavalyi D-t láttam volna.
A Haden pick többet ártott mint használt, jobb lett volna ha elüti, akkor talán nem sikerül olyan jól a punt, ja és végül a legfontosabb, Stuckey b*szódj meg!
Jobb backup játékosokra van szükség!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat! Büszkék lehettek erre a csapatra. Csak könyörgök, ne kezdjetek újra rebuildinget akkor se, ha már nem győztök többet. Van mire építeni!!!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
ez egy zsír meccs volt, kikaptunk, ez van.

A 2. félidőben 0 volt az O (meg a D is mondjuk, 2 sacktől eltekintve), de ilyen 2 minute driveot Browns QB-tól még nem láttam mióta nézem a meccseket, már ezért megérte az egész 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Magam ellen beszélek, mert nálam van fantasyban, de remélem, hogy Ward kinyírja Edwardsot, nagyon unszipmatikus az az ember, meg főleg az, amiket nyilatkozgat.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
kevés játékos van, akit utálok, de Braylon rly suckz 😛 TJ, HIT HARD ! Safety T.J. Ward knows which New York Jets player fans want to see receive a big hit on Sunday. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2010/11/post_61.html

Pluto a Sanchez-traderől: http://www.cleveland.com/pluto/blog/index.ssf/2010/11/post_24.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
NFL: összeesett az öltözőben a Cleveland 25 éves újonc hátvédje

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nfl-osszeesett-az-oltozoben-a-cleveland-25-eves-ujonc-hatvedje-2052394

Browns took LB Marcus Benard to hospital for tests after he collapsed, but he is alert and stable.Bazzani
😕 durva, remélem semmi komoly. a kórházból már kiengedték. (az nso mondjuk érdekes, újonc?)

McCoy kezd, Wallace és Delhomme is edzett (utóbbi nagyon limitáltan).

Lehet, h. a Jets ellen nem Bell, hanem Thomas Clayton lesz a nr. 2 RB.

http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2010/11/cleveland_browns_jake_delhomme_6.htmlJoey Tribbiani
Bell már "letett annyit az asztalra", hogy megérdemeljen egy kis padozást 😀 jöjjön Clayton, hátha tud egy kis pihenőidőt adni Hillis-nek.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ettol a hatvedezestol a guta ut meg.
Jobbulas neki.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
NFL: összeesett az öltözőben a Cleveland 25 éves újonc hátvédje

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nfl-osszeesett-az-oltozoben-a-cleveland-25-eves-ujonc-hatvedje-2052394

Browns took LB Marcus Benard to hospital for tests after he collapsed, but he is alert and stable.Bazzani
😕 durva, remélem semmi komoly. a kórházból már kiengedték. (az nso mondjuk érdekes, újonc?)

McCoy kezd, Wallace és Delhomme is edzett (utóbbi nagyon limitáltan).

Lehet, h. a Jets ellen nem Bell, hanem Thomas Clayton lesz a nr. 2 RB.

http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2010/11/cleveland_browns_jake_delhomme_6.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
NFL: összeesett az öltözőben a Cleveland 25 éves újonc hátvédje

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nfl-osszeesett-az-oltozoben-a-cleveland-25-eves-ujonc-hatvedje-2052394

Browns took LB Marcus Benard to hospital for tests after he collapsed, but he is alert and stable.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 9. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1625


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Hát, Joey és Bad..

Egyik oldalról örülök, hogy hétről-hétre meg lehet húzni az NFL-ben is olyan játékokat, mint például most a 2. Browns TD vagy az ötletes 4th & 1 megoldást, viszont kár, hogy pont ellenük kellett alázni. 😉

Mangininek egyre inkább úgy látszik megalapozott jó jövőképe van a csapatról. McCoy előtt meg le a kalappal, hogy milyen passzokat dobott. Az eddigi két meccse alapján se gondoltam, hogy képes lesz ilyen érett játékot mutatni, nem hogy a draft idején.

PO-ban a Wild Card hétvégén majd visszavágunk. 😊DoM
danke Dom, őszintén megmondom, nem gondoltam volna, h. 2 éven belül olyan meccset játszunk a Pats-szel és a Szentekkel, ahol kb. nem kell izgulni. És nem azért, mert annyira aláznak minket.

McCoy tényleg fantasztikusan játszott, az a sideline passz Hillisnek 10/10, de a zsebből kimozogva, nyomás alatt sem vesztette el a fejét. A 3rd down mutatója is beszédes, nem emlékszem pontosan mennyi volt, de vmi 4/5 completion, 3 1st down. Látszott, h. sokat gyakoroltak Massával, akit végre beküldtünk a pálya közepére is néha, ami eddig nagyon hiányzott. Ezek után nem kérdés, Colt legyen a kezdő, Wallace-t mondjuk kicsit sajnálom, ő is jól játszott.

Hillisben az a hihetetlen, h. akkor is hozza a yardokat, amikor mindenki tudja, h. ő kapja a labdát. Mindenesetre kell mögé vki, Mike Bell borzasztó, Hardestyről egyenlőre semmit sem tudunk, veszélyes ez az egyszemélyes futójáték.

A védelem... Fujita vezér, Gocong és Roth futás ellen kegyetlen jók, végre a CB-sor is ütött + Elam forced fumble :o Megint volt mindenféle formation, sztem többet volt fenn 2 v. 1 D-lineman, mint 3, Rob Ryan elfelejtette az all-out blitzeket, azóta nem is kaptunk hosszú TD-t 😛

Nagyon összeállt a dolog, örömteli, h. 1&10-re hosszú passzokat is hívott Daboll (egyik sem jött össze, de legalább nem csak futás v. screen volt), McCoy kb. az összes célpontot használta (Massa, Hillis, Watson, Moore, Robo, Stuckey és Cribbs is kapott el labdát).

"This is how I envision Browns football," Mangini said. "First, you learn how to compete. Then you learn how to win. Then you learn how to win consistently. It's great to see the guys rewarded with victories."Joey Tribbiani
Én is pont azon gondolkoztam tegnap, hogy valakit kéne keríteni a traktor mögé, Bell pont azt hozza amit vártam, semmit. Ezért nem is értettem miért kellett Harrison-t elcserélni, bár ő sem mutatott semmit az idény elején, de róla legalább tudtuk, hogy van benne potenciál, ami vagy előjön vagy nem. A play hívásra tényleg egy szavunk nem lehet, és McCoy pedig nagyon beleillik ebbe az offensbe, jól mozog ki a zsebből, futni is tud, és nagyon jól dob futásból, pontos, jó kis offense lesz ebből.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Hát, Joey és Bad..

Egyik oldalról örülök, hogy hétről-hétre meg lehet húzni az NFL-ben is olyan játékokat, mint például most a 2. Browns TD vagy az ötletes 4th & 1 megoldást, viszont kár, hogy pont ellenük kellett alázni. 😉

Mangininek egyre inkább úgy látszik megalapozott jó jövőképe van a csapatról. McCoy előtt meg le a kalappal, hogy milyen passzokat dobott. Az eddigi két meccse alapján se gondoltam, hogy képes lesz ilyen érett játékot mutatni, nem hogy a draft idején.

PO-ban a Wild Card hétvégén majd visszavágunk. 😊DoM
danke Dom, őszintén megmondom, nem gondoltam volna, h. 2 éven belül olyan meccset játszunk a Pats-szel és a Szentekkel, ahol kb. nem kell izgulni. És nem azért, mert annyira aláznak minket.

McCoy tényleg fantasztikusan játszott, az a sideline passz Hillisnek 10/10, de a zsebből kimozogva, nyomás alatt sem vesztette el a fejét. A 3rd down mutatója is beszédes, nem emlékszem pontosan mennyi volt, de vmi 4/5 completion, 3 1st down. Látszott, h. sokat gyakoroltak Massával, akit végre beküldtünk a pálya közepére is néha, ami eddig nagyon hiányzott. Ezek után nem kérdés, Colt legyen a kezdő, Wallace-t mondjuk kicsit sajnálom, ő is jól játszott.

Hillisben az a hihetetlen, h. akkor is hozza a yardokat, amikor mindenki tudja, h. ő kapja a labdát. Mindenesetre kell mögé vki, Mike Bell borzasztó, Hardestyről egyenlőre semmit sem tudunk, veszélyes ez az egyszemélyes futójáték.

A védelem... Fujita vezér, Gocong és Roth futás ellen kegyetlen jók, végre a CB-sor is ütött + Elam forced fumble :o Megint volt mindenféle formation, sztem többet volt fenn 2 v. 1 D-lineman, mint 3, Rob Ryan elfelejtette az all-out blitzeket, azóta nem is kaptunk hosszú TD-t 😛

Nagyon összeállt a dolog, örömteli, h. 1&10-re hosszú passzokat is hívott Daboll (egyik sem jött össze, de legalább nem csak futás v. screen volt), McCoy kb. az összes célpontot használta (Massa, Hillis, Watson, Moore, Robo, Stuckey és Cribbs is kapott el labdát).

"This is how I envision Browns football," Mangini said. "First, you learn how to compete. Then you learn how to win. Then you learn how to win consistently. It's great to see the guys rewarded with victories."

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Grat a győzelemhez srácok. Kedvelem Colt-ot mert mégiscsak texas-i gyerek 😀. Hillis nagyon jól tolja. Úgy néz ki kezdtek összeállni. Bad nézz be azért néha a cowboys topicba is 😉
több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Grat Srácok a győzelemhez,a megérdemeltsége nem is lehet kérdés.Ezt a Hillis gyereket nem láttam még játszani,de nagyon keményen nyomja,néha 2-3 védőnkkel a nyakán is ment még 3 yardot.Még Mayo is lepattant róla egyszer-kétszer.McCoy is tökösen tolta.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Brávóóóó.
Szépen lenyomtátok Tom Fehérkét és a hét törpét!
Gratula!

(Remélem folyt köv a jövő héten 😊 )Robilluma
Komoly? 😊 Ez minden? Ne már...
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Ja és McCoy nagyon jó fogás, nem szabad elvenni tőle a lehetőséget.

Hillis egy állat 😀😀 !!! (jó értelembe)

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Nekem is az előttem lévő PIT drukkerekhez kell csatlakoznom.

Nagyon nagy gratula a srácoknak, iszonyatosan örülök, hogy megvertétek a Pats-et.

Egyetlen bökkenő, hogy a mi következő ellenfeleinket tüzelitek fel, de majd csak megoldjuk. (nem úgy mint a Saints-et)

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 270 — Beware the Slim Reaper!
Végre meg tudtam nézni egy Browns meccset idén, pont jól beleválasztottam. Gratulálok a győzelemhez. Hillis és Ward állatok.


több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gratula srácok a győzelemhez! 😊 😉
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Hát, Joey és Bad..

Egyik oldalról örülök, hogy hétről-hétre meg lehet húzni az NFL-ben is olyan játékokat, mint például most a 2. Browns TD vagy az ötletes 4th & 1 megoldást, viszont kár, hogy pont ellenük kellett alázni. 😉

Mangininek egyre inkább úgy látszik megalapozott jó jövőképe van a csapatról. McCoy előtt meg le a kalappal, hogy milyen passzokat dobott. Az eddigi két meccse alapján se gondoltam, hogy képes lesz ilyen érett játékot mutatni, nem hogy a draft idején.

PO-ban a Wild Card hétvégén majd visszavágunk. 😊DoM
Úgy legyen 😊 McCoy szerintem mindenkinek kellemes csalódás!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Hát, Joey és Bad..

Egyik oldalról örülök, hogy hétről-hétre meg lehet húzni az NFL-ben is olyan játékokat, mint például most a 2. Browns TD vagy az ötletes 4th & 1 megoldást, viszont kár, hogy pont ellenük kellett alázni. 😉

Mangininek egyre inkább úgy látszik megalapozott jó jövőképe van a csapatról. McCoy előtt meg le a kalappal, hogy milyen passzokat dobott. Az eddigi két meccse alapján se gondoltam, hogy képes lesz ilyen érett játékot mutatni, nem hogy a draft idején.

PO-ban a Wild Card hétvégén majd visszavágunk. 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hatalmas siker! Nagy örömöt okoztatok ma nekem! Már csak az kell hogy a Raiders is nyerjen! 😊
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Gratulálok! Senki sem tippelt rátok. Sima Patriots győzelmet vártak. Isaten adta nektek ezt a győzelmet 😀 😀 😀
Gratulálok gyerekek! 2 féleképpen szurkolok. Alapból gynege csapat vagytok (ez az egyik), a másik, mivel a Patriots a csoportunkban van alap hogy ellenük vagyok (nem is szeretem őket) 😀 😀 :-P Ha mi kikaptunk legalább a Cleveland egy kicsit boldogított. Hátha még a detroit győzne a Jets felett 😮 Óóóóó 😀 Maga lenne a menny 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Grat a győzelemhez, abszolút megérdemeltétek egész meccsen jobbak voltak a barnák. Hillis szétszívatta az agyunkat, MCcoy is jól játszok (bár ellenünk minden Qb rekordokat dönt 😊 ), de szerintem egyértelmű hogy ő marad a kezdő Qb nálatok.manuszka86
Hát remélem én is, egyelőre tökéletes game manager, és ha fejlődik még, márpedig fog, akkor a jó futójátékhoz társulhat egy stabil passzjáték.
Én titkon számítottam a győzelemre, úgy gondolom most indult el felfelé ez a csapat, megvannak a playmakerek az offense oldalán, és összeállt egy fasza védelem, jövőre lehet, toldozni, foltozni, nem kell újjá építeni a fél csapatot.
K*rvára örülök a győzelemnek :cool: Hillis is a beast!!!!!!!!!!!!!!!!!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem semmi teljesitmeny, igy kell ezt.