Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
ezen nincs mit kommentálni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
És mindez ennek a fényében kemény! A bár hiányzik Cribbs meg Adams bizakodó vagyok a mai meccsel kapcsolatban, ha a védelem tudja hozni az elmúlt hetek formáját a lyukak ellenére akkor behúzzuk ezt a meccset!Bad31
be kell húzni, a 3-7 nagyon csúnya 😊

Lauvao lesz a RG, St. Clair a RT. Womack ezek szerint közel sem 100%-os. Mitchell végre aktív, a TC-ben és a szezon első felében elvileg sokat edzett Colttal, remélem összejön 2-3 elkapás.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Cribbs mellett Adams is out, komoly lesz így a secondary, Eric King nickel...

ma sem szakad meg a sorozat, eddig csak pozitív mérlegű csapattal találkoztunk (a meccs előtti mutató alapján, ok, az első héten ez 0-0 volt 😊 ). Tampa 6-3 (0-0), KC 5-4 (1-0), Ravens 6-3 (1-1), Bengals 2-7 (2-1), Falcons 7-2 (3-1), Steelers 6-3 (3-1), Saints 6-3 (4-2), Pats 7-2 (6-1), Jets 7-2 (6-2) és most Jaguars 5-4. Kövi héten tuti vége 😉

még egy kis McCoy hype. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2010/11/when_it_comes_to_cleveland_bro.html
+ pár stat.
1. He is an extremely accurate passer. He is 27-of-43 on passes of one to 10 yards. That 63 percent is under the NFL average of 66 percent, but is much higher than what the Browns have had in the last few seasons.
2. Here's where you really see his accuracy. He is 16-of-19 (84 percent) on passes behind the line of scrimmage. It helps that Peyton Hillis catches about everything near his fingertips. But this number is the eye-popper: He is 17-of-25 (68 percent) on passes of 11 to 20 yards.
7. McCoy is 27-of-43 (63 percent) passing against the blitz, a sign that he is reading defenses well and finding the open man quickly.
8. He is 38-of-57 (67 percent) passing out of the shotgun, 10-of-18 (56 percent) passing from the pro style offense under center.
9. This gets complicated, but reader Tarik Adam did a stat breakdown of McCoy's first four games -- three against Top 10 defenses. McCoy has completed 64.6 percent. Those four teams had held other quarterbacks to 61.8 percent. His two interceptions in 99 throws would rank 11th among starting quarterbacks.
http://www.cleveland.com/pluto/blog/index.ssf/2010/11/terry_plutos_talkin_about_the_24.htmlJoey Tribbiani
És mindez ennek a fényében kemény! A bár hiányzik Cribbs meg Adams bizakodó vagyok a mai meccsel kapcsolatban, ha a védelem tudja hozni az elmúlt hetek formáját a lyukak ellenére akkor behúzzuk ezt a meccset!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Cribbs mellett Adams is out, komoly lesz így a secondary, Eric King nickel...

ma sem szakad meg a sorozat, eddig csak pozitív mérlegű csapattal találkoztunk (a meccs előtti mutató alapján, ok, az első héten ez 0-0 volt 😊 ). Tampa 6-3 (0-0), KC 5-4 (1-0), Ravens 6-3 (1-1), Bengals 2-7 (2-1), Falcons 7-2 (3-1), Steelers 6-3 (3-1), Saints 6-3 (4-2), Pats 7-2 (6-1), Jets 7-2 (6-2) és most Jaguars 5-4. Kövi héten tuti vége 😉

még egy kis McCoy hype. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2010/11/when_it_comes_to_cleveland_bro.html
+ pár stat.
1. He is an extremely accurate passer. He is 27-of-43 on passes of one to 10 yards. That 63 percent is under the NFL average of 66 percent, but is much higher than what the Browns have had in the last few seasons.
2. Here's where you really see his accuracy. He is 16-of-19 (84 percent) on passes behind the line of scrimmage. It helps that Peyton Hillis catches about everything near his fingertips. But this number is the eye-popper: He is 17-of-25 (68 percent) on passes of 11 to 20 yards.
7. McCoy is 27-of-43 (63 percent) passing against the blitz, a sign that he is reading defenses well and finding the open man quickly.
8. He is 38-of-57 (67 percent) passing out of the shotgun, 10-of-18 (56 percent) passing from the pro style offense under center.
9. This gets complicated, but reader Tarik Adam did a stat breakdown of McCoy's first four games -- three against Top 10 defenses. McCoy has completed 64.6 percent. Those four teams had held other quarterbacks to 61.8 percent. His two interceptions in 99 throws would rank 11th among starting quarterbacks.
http://www.cleveland.com/pluto/blog/index.ssf/2010/11/terry_plutos_talkin_about_the_24.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Sziasztok!

Azt álmodtam, hogy ma Cribbs fogja szállítani a győzelmet, de sajnálattal olvasom, hogy nem nagyon lesz ma bevethető. Azért is mertem ideírni az álmom, nem kell attól félnem, hogy nem válik valóra maradéktalanul.

Hajrá Nektek! 😊

u.i.: Remélem nem baj, ha tékozlóként néha vissza- visszatérek ide 😊.

Simply the BEST!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Sheldon játékára jó esély van, Cribbs viszont nagyon necces, lehet jobb lenne ha kihagyná ezt a meccset. Robo-nak kellene vmit mutatnia, de nagyon úgy tűnik durva bust a srác, ahhoz képest, h. kb. minden draft-expert szerint ő volt a leginkább "NFL-ready" receiver, szánalmas a teljesítménye.

A WR-ek és TE-k idén:
1. Watson - 36 rec 434 yds
2. Stuckey - 27 rec 246 yds
3. Cribbs - 17 rec 235 yds
4. Massa - 15 rec 181 yds
5. Moore - 11 rec 237 yds
6. Robiskie - 9 rec 81 yds

Moore simán lehetne 2. WR, idén 3 meccsen kezdett, Robo 5...

A full injury report:
Out: Fujita
Questionable: Adams, Cribbs, Roth, S. Brown, Coleman, Delhomme, Rogers, Steinbach, Womack ( 7 kezdő kérdéses...)
Probable: Barton, BenardJoey Tribbiani
Brown játsszon az a lényeg 😊 Cribbs helyet még mindig inkább vannak célpontok, remélem a többiek is felépülnek. Robo-t meg elfelejthetjük, hihetetlen számomra, azt hittem a legjobb elkapónk lesz mikor draftoltuk, mondjuk ez a tavalyi draft Mack-ot kivéve egy nagy trágya, meg még Massa érte meg, bár idén ő is halovány!Bad31
Brown játszani fog. Nem az a meccskihagyós fajta. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cribbs státuszát a Browns leminősítette "Out"-ra; nem játszik ellenünk.

http://twitter.com/caplannfl/status/6136579370262528
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Brown játsszon az a lényeg 😊 Cribbs helyet még mindig inkább vannak célpontok, remélem a többiek is felépülnek. Robo-t meg elfelejthetjük, hihetetlen számomra, azt hittem a legjobb elkapónk lesz mikor draftoltuk, mondjuk ez a tavalyi draft Mack-ot kivéve egy nagy trágya, meg még Massa érte meg, bár idén ő is halovány!Bad31
Massa gyengébb szereplésében azért benne van a playcalling is, a bye előtt szinte csak deep routeokat futott, azóta néha a pálya közepén is látni, a legutóbbi 2 meccsen 6 elkapás, előtte 6 game - 9 catch... A Jags sec. ellen lehet zúzni, meglátjuk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Sheldon játékára jó esély van, Cribbs viszont nagyon necces, lehet jobb lenne ha kihagyná ezt a meccset. Robo-nak kellene vmit mutatnia, de nagyon úgy tűnik durva bust a srác, ahhoz képest, h. kb. minden draft-expert szerint ő volt a leginkább "NFL-ready" receiver, szánalmas a teljesítménye.

A WR-ek és TE-k idén:
1. Watson - 36 rec 434 yds
2. Stuckey - 27 rec 246 yds
3. Cribbs - 17 rec 235 yds
4. Massa - 15 rec 181 yds
5. Moore - 11 rec 237 yds
6. Robiskie - 9 rec 81 yds

Moore simán lehetne 2. WR, idén 3 meccsen kezdett, Robo 5...

A full injury report:
Out: Fujita
Questionable: Adams, Cribbs, Roth, S. Brown, Coleman, Delhomme, Rogers, Steinbach, Womack ( 7 kezdő kérdéses...)
Probable: Barton, BenardJoey Tribbiani
Brown játsszon az a lényeg 😊 Cribbs helyet még mindig inkább vannak célpontok, remélem a többiek is felépülnek. Robo-t meg elfelejthetjük, hihetetlen számomra, azt hittem a legjobb elkapónk lesz mikor draftoltuk, mondjuk ez a tavalyi draft Mack-ot kivéve egy nagy trágya, meg még Massa érte meg, bár idén ő is halovány!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
McCoy, the Browns' third-round choice, just came out of a four-game stretch in which he faced the Steelers, Saints, Patriots and Jets. Against those four playoff-caliber teams, which have combined records of 26-10, McCoy was 2-2. He completed 64.6 percent of his passes and had an impressive 85.2 quarterback rating. According to ESPN Stats & Information, McCoy has been the master of passes between 11 and 20 yards. ]He's completing 72 percent of those throws and is second only to Vick with a 127.5 quarterback rating on those passes.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Sheldon játékára jó esély van, Cribbs viszont nagyon necces, lehet jobb lenne ha kihagyná ezt a meccset. Robo-nak kellene vmit mutatnia, de nagyon úgy tűnik durva bust a srác, ahhoz képest, h. kb. minden draft-expert szerint ő volt a leginkább "NFL-ready" receiver, szánalmas a teljesítménye.

A WR-ek és TE-k idén:
1. Watson - 36 rec 434 yds
2. Stuckey - 27 rec 246 yds
3. Cribbs - 17 rec 235 yds
4. Massa - 15 rec 181 yds
5. Moore - 11 rec 237 yds
6. Robiskie - 9 rec 81 yds

Moore simán lehetne 2. WR, idén 3 meccsen kezdett, Robo 5...

A full injury report:
Out: Fujita
Questionable: Adams, Cribbs, Roth, S. Brown, Coleman, Delhomme, Rogers, Steinbach, Womack ( 7 kezdő kérdéses...)
Probable: Barton, Benard

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
AFC North fgyelő - 10. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1677Soldados
ismét jól sikerült, grat. 😉 Nem kérdés, McCoynak kell egy elsőszámú elkapó, utána pedig jöhet a védelem (DE, ILB, S). De végre nem arról van szó, h. még 3 offseason és akkor talán PO.

Jags meccs:
A sérültlista elég hosszú, Fujita biztosan nem játszik, de Steinbach, Womack, S. Brown és Cribbs is kihagyta a legutóbbi 2 edzést. A fal így nézett ki: Thomas, Vallos, Mack, Lauvao, St. Clair. Szerencsére a pass rush Jacksonvilleben komoly hiánycikk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North fgyelő - 10. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1677


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Lionsból cornert igazolni, lol 😛 persze jövő héten valszeg repül mind2.Joey Tribbiani
A valaha volt leggyengébb CB akit láttam játszani.
És nálunk kezdő volt...kaptunk is róla 4TD-t az első meccsen tavaly.Bazzani
Ahh ezek a huszadrangú igazolások, minden héten hozunk egy semmire se jó runningback-et 😊Bad31
Most olvastam, hogy Clifton Smith elég jó returner, és valszeg azért hoztuk, hogy ha Cribbs nem tud játszani vasárnap, akkor átvegye a szerepét. Mondjuk nem tudom miért kell ezzel megvárni azt, hogy Cribbs sérült legyen, kb 20 yardot hordja vissza a labdát átlagban idén, annyit bárki tud 😀 WR-ként lehet inkább rá számítani már, úgy meg átlagos!
http://www.dawgsbynature.com/2010/11/17/1821095/report-browns-to-be-without-joshua-cribbs-against-jaguars


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Browns signed DB Eric King and RB Clifton Smith, placed OL Billy Yates on injured reserve and waived QB Brett Ratliff.deny79
Lionsból cornert igazolni, lol 😛 persze jövő héten valszeg repül mind2.Joey Tribbiani
A valaha volt leggyengébb CB akit láttam játszani.
És nálunk kezdő volt...kaptunk is róla 4TD-t az első meccsen tavaly.Bazzani
Ahh ezek a huszadrangú igazolások, minden héten hozunk egy semmire se jó runningback-et 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Browns signed DB Eric King and RB Clifton Smith, placed OL Billy Yates on injured reserve and waived QB Brett Ratliff.deny79
Lionsból cornert igazolni, lol 😛 persze jövő héten valszeg repül mind2.Joey Tribbiani
A valaha volt leggyengébb CB akit láttam játszani.
És nálunk kezdő volt...kaptunk is róla 4TD-t az első meccsen tavaly.

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Browns signed DB Eric King and RB Clifton Smith, placed OL Billy Yates on injured reserve and waived QB Brett Ratliff.deny79
Lionsból cornert igazolni, lol 😛 persze jövő héten valszeg repül mind2.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Browns signed DB Eric King and RB Clifton Smith, placed OL Billy Yates on injured reserve and waived QB Brett Ratliff.
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
injury report: Yates IR. (2 lehetőség maradt, Lauvao-Womack v. Womack-St. Clair RG-RT duó). Fujita pár meccset biztosan kihagy, de az IR is elképzelhető (D-Bo lesz így a kezdő, Barton pedig a D-captain) 😕 Cribbs és Sheldon viszont valszeg ott lesznek a Jags ellen.Joey Tribbiani
Lauvao-t láttam fent a pályán a Jets ellen, lehet ő lesz a kezdő, én örülnék neki, az újoncaink idén nagyon remekelnek!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
injury report: Yates IR. (2 lehetőség maradt, Lauvao-Womack v. Womack-St. Clair RG-RT duó). Fujita pár meccset biztosan kihagy, de az IR is elképzelhető (D-Bo lesz így a kezdő, Barton pedig a D-captain) 😕 Cribbs és Sheldon viszont valszeg ott lesznek a Jags ellen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 658 — a new hope (again)
már a múlt héten is így gondoltam , de mostmár végképp jóval felül kell értékelnem , hogy sikerült ellenetek behúzni a W - t. McCoy miatt amúgy is szimpatizálok veletek... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Kerülget a hányinger ez után a meccs után, széttudnám verni a laptopot :o :o :o :o
Így kikapni, eszméletlen fejlődésen ment át a csapat, nincs olyan ellenfél a ligában aki a biztos győzelem tudatában léphet ellenünk pályára, de ez most nem vigasztal.
Sajnos vékony a roster, azt kell, hogy mondjam, mélyíteni kéne a posztokat, a védelemmel nem voltam elégedett, annak ellenére, hogy akár simán nyerhettünk is volna, csomó screen-t benyeltek, a Holmes TD-nél meg szerencsétlenkedtek, mintha a tavalyi D-t láttam volna.
A Haden pick többet ártott mint használt, jobb lett volna ha elüti, akkor talán nem sikerül olyan jól a punt, ja és végül a legfontosabb, Stuckey b*szódj meg!
Jobb backup játékosokra van szükség!Bad31
igazából nem is voltam ideges az OT-ben, 20-13-nál már lemondtam a győzelemről, aztán jött az a clutch drive... ráadásul egy top3 D ellen.

A Pats és a Saints ellen néha működött a 3 man rush, ez a Jets-fal már túl nagy falat volt, sajna Ryan későn reagált. Mondjuk Fujita és Sheldon nélkül nagyon nehéz, Ventrone, mint nickel rossz vicc, nem rossz ez a sec., de két normális backup bőven elférne.

Mangini mindenképp maradjon, igaza van Soldinak, akkor is, ha esetleg 3-13 lesz a vége (amire szerencsére kevés az esély, Jags, Panthers, Miami, Bills, Bengals a kövi 5 meccs, tul.képp mindegyik behúzható).Joey Tribbiani
Mangini alap, ezek után, hogy ennyit fejlődött a csapat nem rúghatják ki, még pár győzelmet úgy is behúzunk, kizárt, hogy 3-13 legyen 😊 és jövőre ez a csapat egy jó drafttal és offseasonnnal megerősödve szerintem komoly PO esélyes lehet.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cribbs megszenvedte rendesen ezt a meccset:
The Cleveland Plain Dealer reported Joshua Cribbs dislocated four toes on his right foot.
Elég súlyosnak hangzik....

Fujita és Sheldon Brown sérülése mennyire volt komoly?
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Kerülget a hányinger ez után a meccs után, széttudnám verni a laptopot :o :o :o :o
Így kikapni, eszméletlen fejlődésen ment át a csapat, nincs olyan ellenfél a ligában aki a biztos győzelem tudatában léphet ellenünk pályára, de ez most nem vigasztal.
Sajnos vékony a roster, azt kell, hogy mondjam, mélyíteni kéne a posztokat, a védelemmel nem voltam elégedett, annak ellenére, hogy akár simán nyerhettünk is volna, csomó screen-t benyeltek, a Holmes TD-nél meg szerencsétlenkedtek, mintha a tavalyi D-t láttam volna.
A Haden pick többet ártott mint használt, jobb lett volna ha elüti, akkor talán nem sikerül olyan jól a punt, ja és végül a legfontosabb, Stuckey b*szódj meg!
Jobb backup játékosokra van szükség!Bad31
igazából nem is voltam ideges az OT-ben, 20-13-nál már lemondtam a győzelemről, aztán jött az a clutch drive... ráadásul egy top3 D ellen.

A Pats és a Saints ellen néha működött a 3 man rush, ez a Jets-fal már túl nagy falat volt, sajna Ryan későn reagált. Mondjuk Fujita és Sheldon nélkül nagyon nehéz, Ventrone, mint nickel rossz vicc, nem rossz ez a sec., de két normális backup bőven elférne.

Mangini mindenképp maradjon, igaza van Soldinak, akkor is, ha esetleg 3-13 lesz a vége (amire szerencsére kevés az esély, Jags, Panthers, Miami, Bills, Bengals a kövi 5 meccs, tul.képp mindegyik behúzható).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Gyűrje ki a pisztolyt a Jets! 😡 😡

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------