Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
5-9, sorozatban 4 kurva szar meccs, ismét 0 adjustment a félidőben (semmi extrát nem csinált a Bengals, 1 feladat lett volna, Bensont megfogni, ez sem sikerült, 150 yard??? vicc.).
4&1 a red zoneban. Addig 1 TD, 5 punt. 9 pontos hátrány. Hát persze, h. FG-t rúgunk... Szar belegondolni, h. újabb rebuilding következik, de ez kevés lesz Mangininek, egy dolog miatt nem bánom ha megy, az pedig Daboll. Csak ne Fox legyen az új HC.

Egyetlen pozitívum McCoy, a hosszú passzokon van mit javítani, de nem kell Qb-t draftolni, asszem ez mostmár biztos.Joey Tribbiani
Már ez is valami 😀 szerintem kicsit túlértékeltük magunkat, volt két álomba illő bravúr győzelmünk, de valójában továbbra is nagyok a hiányosságok, az offense kezd azért összeállni, de Hillis mellé kell még egy jó RB, meg egy jó WR! A védelembe több lyukat érzek továbbra is, kicsit olyan szürke munkásemberekből áll, főleg a front7, ott komoly upgradet eszközölnék az offseasonban.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
5-9, sorozatban 4 kurva szar meccs, ismét 0 adjustment a félidőben (semmi extrát nem csinált a Bengals, 1 feladat lett volna, Bensont megfogni, ez sem sikerült, 150 yard??? vicc.).
4&1 a red zoneban. Addig 1 TD, 5 punt. 9 pontos hátrány. Hát persze, h. FG-t rúgunk... Szar belegondolni, h. újabb rebuilding következik, de ez kevés lesz Mangininek, egy dolog miatt nem bánom ha megy, az pedig Daboll. Csak ne Fox legyen az új HC.

Egyetlen pozitívum McCoy, a hosszú passzokon van mit javítani, de nem kell Qb-t draftolni, asszem ez mostmár biztos.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
must win game (day). Ha megint kikapunk akkor valszeg ismét komoly változások lesznek az offseasonben, nem hiszem 5 v. 6 győzelem elég lehet ahhoz, h. Mangini maradjon. Sajna McCoy egyik kedvenc célpontja (Moore) out, Alex Smith eddig végig inaktív volt, talán egy esélyt kaphatna, Royal tényleg semmire sem jó a blokkoláson kívül.Joey Tribbiani
Ma küldjél majd sms-t félidőben meg a végén légyszi, nem leszek otthon! KöcceBad31
ok 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
must win game (day). Ha megint kikapunk akkor valszeg ismét komoly változások lesznek az offseasonben, nem hiszem 5 v. 6 győzelem elég lehet ahhoz, h. Mangini maradjon. Sajna McCoy egyik kedvenc célpontja (Moore) out, Alex Smith eddig végig inaktív volt, talán egy esélyt kaphatna, Royal tényleg semmire sem jó a blokkoláson kívül.Joey Tribbiani
Ma küldjél majd sms-t félidőben meg a végén légyszi, nem leszek otthon! Köcce


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
must win game (day). Ha megint kikapunk akkor valszeg ismét komoly változások lesznek az offseasonben, nem hiszem 5 v. 6 győzelem elég lehet ahhoz, h. Mangini maradjon. Sajna McCoy egyik kedvenc célpontja (Moore) out, Alex Smith eddig végig inaktív volt, talán egy esélyt kaphatna, Royal tényleg semmire sem jó a blokkoláson kívül.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
McCoy, zsír 😊 végre Mangini abbahagyta ezt a szar "szombatig nem mondom meg ki lesz a kezdő" játékot.Joey Tribbiani
Ámen 😂 kicsit unalams volt már ez a két éve tartó QB kérdés!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
McCoy, zsír 😊 végre Mangini abbahagyta ezt a szar "szombatig nem mondom meg ki lesz a kezdő" játékot.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 14. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1834


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
McCoy v. Delhomme. Ha CM tud edzeni, akkor ő kezd. Vajh mi történt Senecaval?Joey Tribbiani
Mangini le is nyilatkozta, hogy az a terv, hogy McCoy kezdjen, illetve idén már minden meccsen őt szeretné kezdetni.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
McCoy v. Delhomme. Ha CM tud edzeni, akkor ő kezd. Vajh mi történt Senecaval?Joey Tribbiani
Én sem értem, szóba se kerül a neve, pedig ő is, meg McCoy is hatékonyabban tudja irányítani ezt az offense-t mint Delhomme! Jön az év vége, nézzünk egy kis mockot 😊 http://walterfootball.com/draft2011.php
1. WR
2. CB
3. ILB
A CB pick sztem hülyeség a második körben, én ott vagy egy safety-t, vagy egy linebacker-t húznék, a SS egy nagy lyuk a sec.-ben, LB meg kb három kezdőszintű van az egész csapatban.Bad31
CB hülyeség sztem is, az SS-el viszont nem értek egyet, Elam kurva jó a bye óta. LB kell, DE is. Mondjuk pont tegnap nézegettem mennyi embernek jár le / durvul be a szerződése, majd este összeszedem, komoly offseason lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
McCoy v. Delhomme. Ha CM tud edzeni, akkor ő kezd. Vajh mi történt Senecaval?Joey Tribbiani
Én sem értem, szóba se kerül a neve, pedig ő is, meg McCoy is hatékonyabban tudja irányítani ezt az offense-t mint Delhomme! Jön az év vége, nézzünk egy kis mockot 😊 http://walterfootball.com/draft2011.php
1. WR
2. CB
3. ILB
A CB pick sztem hülyeség a második körben, én ott vagy egy safety-t, vagy egy linebacker-t húznék, a SS egy nagy lyuk a sec.-ben, LB meg kb három kezdőszintű van az egész csapatban.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
McCoy v. Delhomme. Ha CM tud edzeni, akkor ő kezd. Vajh mi történt Senecaval?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Nem láttam a meccset de most nem bánom, a fumblik kinyírták gondolom a csapatot, mondjuk ez Traktor legnagyobb hibája, a sok fumble, idén nyolc, ebből ötöt elvesztettünk!Bad31
sajnos miota delhomme visszatert szar az offense. Nem teljesen az o hibaja, ultrafos ez a wr corp bekell latni, viszont pont ezert nagyon hianyzik mccoy v. wallace mobilitasa. Nem tudom h. a szar routeok v a lassusag miatt, de sosem tudjak magukat tisztara jatszani a wrek, ilyenkor jon watson (aki tegnap szinten 0 volt) v. egy 2 yardos hillis passz. Colt es seneca eseten viszont ott volt a scramble lehetosege is, ami ha csak 10bol 3szor sikerul maris egy 1st downt eredmenyezhet. Asszem egyertelmu, h. ez az offseason az O-rol fog szolni, wr, rt(st clair sem megoldas) tuti, de egy aranylag korai koros (3.,4.) rbt is el tudok kepzelni, hardesty kb. coinflip.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem láttam a meccset de most nem bánom, a fumblik kinyírták gondolom a csapatot, mondjuk ez Traktor legnagyobb hibája, a sok fumble, idén nyolc, ebből ötöt elvesztettünk!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Szevasztok!

Idén is megküzdöttünk...
Tavaly szerintem mi voltunk a jobb gárda, mégis kikaptunk, idén szerintem vitán felül Ti vagytok a jobb gárda egy átlagos napon, de most nem sikerült hozni a meccset. Jövő hétre több sikert és örömet.

üdv
HHelmut Zimmer
üdv.

A Browns után a Bills a 2. kedvenc (sok hasonlóság van a 2 franchise között, dicső múlt, sanyarú jelen, rengeteg lúzer vereség, de mégis ott van a die-hard szurkolótábor 😊 ), így ezek a derbik nálam mindig fun kategória. Sajnos jövőre nem találkozunk, úgyh. gl. !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Szevasztok!

Idén is megküzdöttünk...
Tavaly szerintem mi voltunk a jobb gárda, mégis kikaptunk, idén szerintem vitán felül Ti vagytok a jobb gárda egy átlagos napon, de most nem sikerült hozni a meccset. Jövő hétre több sikert és örömet.

üdv
H
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
szánalom. annyit láttam a meccsből, amennyit a RZ mutatott, de bőven elég volt. Hillis 5+ yardos átlag, erre a 2. félidőben 13 passz és 9 futás.

# 1-10-CLE 20 (12:37) 17-J.Delhomme pass short right to 40-P.Hillis to CLV 25 for 5 yards (50-A.Ayodele).
# 2-5-CLE 25 (11:58) 17-J.Delhomme pass short left to 80-B.Robiskie to CLV 27 for 2 yards (29-D.Florence).
# 3-3-CLE 27 (11:13) (Shotgun) 17-J.Delhomme pass incomplete short left (52-A.Moats). (FUMBLE)

# 1-10-CLE 47 (4:37) (Shotgun) 17-J.Delhomme pass short right to 40-P.Hillis to CLV 49 for 2 yards (51-P.Posluszny).
# 2-8-CLE 49 (4:07) (No Huddle, Shotgun) 17-J.Delhomme pass incomplete short right to 83-C.Stuckey (28-L.McKelvin).
# 3-8-CLE 49 (4:01) (Shotgun) 17-J.Delhomme pass deep right intended for 11-M.Massaquoi INTERCEPTED

sajnos tévedtem, Daboll semmit sem fejlődött.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Imádom a telet, imádom a havat, és ha ezek találkoznak a footballal....hmmm 😀
Asszem eljött az ideje, hogy elkezdjük behúzni magabiztosan a "kötelező" győzelmeinket!Bad31
valóban jó lenne végre egy lazább meccs, de félek a mai nem lesz az. Moore out, így megint kétszemélyes lesz az offense (Hillis, Watson). Ha vhogy megfogják Traktort, akkor gáz van...

Ezt érdemes elolvasni: http://www.cleveland.com/pluto/blog/index.ssf/2010/12/terry_plutos_pregame_scribbles_26.html

OK, Moore korán megsérült a 'Fins ellen, de Royal 26, Vickers 14 snap? :/ Nem csoda, h. Hillis elég gyenge volt, azért ha blokkolásról van szó, Vickers nr. 1. Remélem ma minden futójátéknál fennt lesz a pályán.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
ejj, de alul van a topik 😊

McCoy végre edzett (limitáltan), ettől függetlenül Delhomme kezd a Bills ellen is. Fujita out, Titus Brown és Moore játékára is kevés az esély.

Buffalo. Futás ellen utolsók, még Benson is 100+ yardot hozott össze pár hete, úgyh. Hillis ismét zúzhat. Még 38y kell az 1000-hez, ez valszeg lazán meglesz. Hó/havaseső, 0 fok, remélem Daboll is alkalmazkodik a körülményekhez és nem lesz megint 30 passzkísérlet. Feed the Traktor 😊Joey Tribbiani
Imádom a telet, imádom a havat, és ha ezek találkoznak a footballal....hmmm 😀
Asszem eljött az ideje, hogy elkezdjük behúzni magabiztosan a "kötelező" győzelmeinket!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 13. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1803


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
ejj, de alul van a topik 😊

McCoy végre edzett (limitáltan), ettől függetlenül Delhomme kezd a Bills ellen is. Fujita out, Titus Brown és Moore játékára is kevés az esély.

Buffalo. Futás ellen utolsók, még Benson is 100+ yardot hozott össze pár hete, úgyh. Hillis ismét zúzhat. Még 38y kell az 1000-hez, ez valszeg lazán meglesz. Hó/havaseső, 0 fok, remélem Daboll is alkalmazkodik a körülményekhez és nem lesz megint 30 passzkísérlet. Feed the Traktor 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
ahhh, kegyetlen ez a szezon. Idegenben, egy PO esélyes csapat ellen ilyen kiélezett meccsen győzni, ez hiányzott eddig. Múlt héten és most is szar játékkal nyertünk, de lényeg a W, 5-7.Joey Tribbiani
Ha a Pittsburgh az uccsó héten már biztonságira veszi a játékot, akár 8-8-at is simán eltudok képzelni, bár sztem a Bengals idegenben bukovári lesz, így a tippem a végére 7-9, ez nekünk már nagyon jó, az alapjait már megteremtették ennek a csapatnak.Bad31
A Bills meccs sztem húzósabb, mint a Bengals. Utóbbi teljesen szétesett, a Buffalo viszont játszott 3 OT meccset, a Steelers ellen is majdnem összejött a W. Remélem az utolsó fordulóban mi döntünk arról, h. Pittsburgh PO v. sem 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
ahhh, kegyetlen ez a szezon. Idegenben, egy PO esélyes csapat ellen ilyen kiélezett meccsen győzni, ez hiányzott eddig. Múlt héten és most is szar játékkal nyertünk, de lényeg a W, 5-7.Joey Tribbiani
Hajjaj. Azért ezzel a kijelentéssel vigyáznék! Azért itt a PO esélyes szöveg durva volt! 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
ahhh, kegyetlen ez a szezon. Idegenben, egy PO esélyes csapat ellen ilyen kiélezett meccsen győzni, ez hiányzott eddig. Múlt héten és most is szar játékkal nyertünk, de lényeg a W, 5-7.Joey Tribbiani
Ha a Pittsburgh az uccsó héten már biztonságira veszi a játékot, akár 8-8-at is simán eltudok képzelni, bár sztem a Bengals idegenben bukovári lesz, így a tippem a végére 7-9, ez nekünk már nagyon jó, az alapjait már megteremtették ennek a csapatnak.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
ahhh, kegyetlen ez a szezon. Idegenben, egy PO esélyes csapat ellen ilyen kiélezett meccsen győzni, ez hiányzott eddig. Múlt héten és most is szar játékkal nyertünk, de lényeg a W, 5-7.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964