Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
És ti a MJD, Foster, Charles hármasból kit szednétek ki?
Egyik se nagy csapat running backje, szóval ez nem kifogás. Szerintem Hillisnek csak simán sok volt a fumbleből.tenorx
Ilyen kifejezést, hogy "nagy csapat" nem ismerek, divatosról beszéltem 😛 Charles sehol nem lett volna Jones nélkül, Hillis teljesen egyedül oldotta meg a futójátékot, Bell 57 yardot futott mögötte, vicc, plusz Hillis kb maga volt az offense, főleg a szezon első felében ő vitte magán a csapatot, túl kéne jutni néha a statokon!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És ti a MJD, Foster, Charles hármasból kit szednétek ki?
Egyik se nagy csapat running backje, szóval ez nem kifogás. Szerintem Hillisnek csak simán sok volt a fumbleből.tenorx
szerintem sem gáz, h. nem jutott be, sok fumbli + az utolsó két meccs elég gyenge volt. Mondjuk a Chiefs, Jags, Texans offense jóval erősebb, Traktor kb. 0 passzjáték mellett hozott össze 1100 yardot. A Pouncey > Mack viszont vicc. De leszarom a probowlt 😊Joey Tribbiani
Jó hát ezt adom, Mack nálam a liga 2. legjobb centere Mangold után.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
És ti a MJD, Foster, Charles hármasból kit szednétek ki?
Egyik se nagy csapat running backje, szóval ez nem kifogás. Szerintem Hillisnek csak simán sok volt a fumbleből.tenorx
szerintem sem gáz, h. nem jutott be, sok fumbli + az utolsó két meccs elég gyenge volt. Mondjuk a Chiefs, Jags, Texans offense jóval erősebb, Traktor kb. 0 passzjáték mellett hozott össze 1100 yardot. A Pouncey > Mack viszont vicc. De leszarom a probowlt 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És ti a MJD, Foster, Charles hármasból kit szednétek ki?
Egyik se nagy csapat running backje, szóval ez nem kifogás. Szerintem Hillisnek csak simán sok volt a fumbleből.
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Joe Thomas ismét kezdő lesz a Pro Bowlon, más Brownie nem jutott be.

Joey Tribbiani
Hillisnek ott lett volna a helye. Nem is értem én ezt...😕hajdu
Nekem is csalódás, ha más csapatban lenne simán kezdő, de hát mi sosem voltunk "divatosak".


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 16. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1887


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Joe Thomas ismét kezdő lesz a Pro Bowlon, más Brownie nem jutott be.

Joey Tribbiani
Hillisnek ott lett volna a helye. Nem is értem én ezt...😕
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Joe Thomas ismét kezdő lesz a Pro Bowlon, más Brownie nem jutott be.

Draft: jelenleg 1/10 (naja, van hat 5-10-es csapat, de a mi sorsolásunk volt a legdurvább...), ha nyerünk a vasas ellen akk 1/14 is lehet. W !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Jó csapatépítő Mangini, de a meccseken néha katasztrofális amit nyújt, nem egy nagy taktikus 😕Bad31
naja, 2 hét és kiderül, de olyan jó lenne egyszer ilyenkor a PO-ról beszélgetni 😕

Steelers-week, ha nyerünk (és a Ravens is) akkor a Baltimore a csopgyőztes. Szal must win 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Sajnos nem láttam a meccset, de most így szezon végén azért borúsabban látom a dolgokat mint pár fordulóval ezelőtt!Bad31
igazából ez nem volt egy rossz meccs. Az offense elég jól haladt (annak ellenére, h. Hillis-t totál megfogták), Bell végre mutatott vmit, a 3rd down mutató 7/11, 3&out nem volt, de sajnos 3 INT és 1 fumbli sok.

A DL-ben sokat játszott Travis Ivey és D. Robinson, Bowens volt egyik kezdő ILB, Ventrone nickel... így azért kurva nehéz.

Hatalmas hiba volt Manginitől az az elbaszott clock management. 14-13 v. 10-13 kurvára nem mind1. Szerintem jó edző, de tényleg nagy kérdés tud-e nyerni. Ha ez a playoffban történik...Joey Tribbiani
Jó csapatépítő Mangini, de a meccseken néha katasztrofális amit nyújt, nem egy nagy taktikus 😕


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Sajnos nem láttam a meccset, de most így szezon végén azért borúsabban látom a dolgokat mint pár fordulóval ezelőtt!Bad31
igazából ez nem volt egy rossz meccs. Az offense elég jól haladt (annak ellenére, h. Hillis-t totál megfogták), Bell végre mutatott vmit, a 3rd down mutató 7/11, 3&out nem volt, de sajnos 3 INT és 1 fumbli sok.

A DL-ben sokat játszott Travis Ivey és D. Robinson, Bowens volt egyik kezdő ILB, Ventrone nickel... így azért kurva nehéz.

Hatalmas hiba volt Manginitől az az elbaszott clock management. 14-13 v. 10-13 kurvára nem mind1. Szerintem jó edző, de tényleg nagy kérdés tud-e nyerni. Ha ez a playoffban történik...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Sajnos nem láttam a meccset, de most így szezon végén azért borúsabban látom a dolgokat mint pár fordulóval ezelőtt!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
semmi változás. szoros meccs, fasza első negyed, aztán kb. 0 offense, rengeteg hiba (4 turnover, onside kick, min. 4 sima drop).

Mangini... van 3 timeout a 2. negyed végén, erre mi történik? lefut az óra, nincs idő 3rd downra :mad:

1-10-CLE 48 (2:00) 12-C.McCoy pass short right to 22-M.Bell to BLT 24 for 28 yards (52-R.Lewis).
1-10-BAL 24 (1:16) 22-M.Bell left guard to BLT 23 for 1 yard (93-C.Redding).
2-9-BAL 23 (:31) (Shotgun) 12-C.McCoy scrambles right end ran ob at BLT 16 for 7 yards.
Timeout #2 by BLT at 00:23.
3-2-BAL 16 (:23) (Shotgun) 16-J.Cribbs right tackle to BLT 13 for 3 yards (93-C.Redding). 16 Cribbs at qb
Timeout #1 by CLV at 00:17.
1-10-BAL 13 (:17) (Shotgun) 12-C.McCoy pass incomplete short middle to 80-B.Robiskie.
2-10-BAL 13 (:12) (Shotgun) 12-C.McCoy pass incomplete short right to 80-B.Robiskie.
3-10-BAL 13 (:06) (Field Goal formation) 4-P.Dawson 30 yard field goal is GOOD

vicc. ha rookie HC lenne azt mondom ok, de az 5. szezonban ilyet csinálni...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
gameday, cmonnn, nyerni kell 😊

Rice nagyon durván tolta a Saints ellen, komoly feladat lesz a run D-nek. R. Lewis-t meg remélem lezúzza Hillis (Lewis said midweek of Hillis' outburst on Sept. 26 that "even a blind cat will find a meal every once in while" and that "my son could've run the through the holes we gave him in Baltimore.").

inactives: Delhomme, LB Eric Alexander, WR Carlton Mitchell, DE Jayme Mitchell, WR Jordan Norwood, DT Ko Quaye, TE Robert Royal, DE Brian Sanford

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
injury report:
doubtful: Royal
questionable: Rogers, Coleman
probable: sokan 😊

Két W kell az utolsó 2 meccsen, nehezen tudom elképzelni, h. egy 5-11 v. 6-10 elég lehet Mangininek. Grossi írt egy érdekes cikket az ügynökökről (http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2010/12/mike_holmgrens_agent_an_unseen.html), Gruden ? Lehet jó lenne, de én még mindig azt mondom, keep Mangini & Ryan, fire Daboll.

Jelenleg a 12. helyen draftolnánk, de van hat 5-9-es és három 4-10-es csapat, úgyh. ebből könnyen lehet megint top 7 is, ahol viszont már nem szívesen húznék WR-t.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Boldog karácsonyt nektek! Lehet, nem mindig jön át, és talán vannak feszültségek is alkalomadtán, de AFC North, én így szeretlek. Az egyik legkulturáltabb rivalizálás megy itt sztem, összességében kellemes hangulat van a szurkolók között, kedves szúrkálódásokkal. Örülök, hogy ez így van.

Persze a többi amerikaifoci rajongónak is kellemes ünnepeket, de nektek különösen!Soldados
köszönjük, viszont 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Boldog karácsonyt nektek! Lehet, nem mindig jön át, és talán vannak feszültségek is alkalomadtán, de AFC North, én így szeretlek. Az egyik legkulturáltabb rivalizálás megy itt sztem, összességében kellemes hangulat van a szurkolók között, kedves szúrkálódásokkal. Örülök, hogy ez így van.

Persze a többi amerikaifoci rajongónak is kellemes ünnepeket, de nektek különösen!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
McCoy a szerdai edzést kihagyta (flu), de tegnap már ott volt a pályán.

Ryan: On the run defense's failures in Cincinnati, he said the Browns challenged 14 occasions of the Bengals holding that were not called and the league agreed with nine of them.
ok, valszeg volt pár holding, de 188 futott yard ettől függetlenül szánalmas. Főleg egy Bengals ellen.

Moore is IR-re került, érkezett Ko Quaye (6'1, 305), defensive end a Billstől.Joey Tribbiani
Szerintem is, minden meccsen van ennyi nem befújt holding szerintem, nem kell ezzel takarózni, komoly upgradere lesz szükség a front7ben!

KELLEMES ÉS BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
McCoy a szerdai edzést kihagyta (flu), de tegnap már ott volt a pályán.

Ryan: On the run defense's failures in Cincinnati, he said the Browns challenged 14 occasions of the Bengals holding that were not called and the league agreed with nine of them.
ok, valszeg volt pár holding, de 188 futott yard ettől függetlenül szánalmas. Főleg egy Bengals ellen.

Moore is IR-re került, érkezett Ko Quaye (6'1, 305), defensive end a Billstől.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Újabb két játékos került IR-re: Scott Fujita, LB és a fentebb említett Eric Wright is hivatalosan megkapta a helyét a sérült listán.
Eric Wright, ugye CB, 2007-ben volt második körös draft pick, azóta 59 meccsből 55-ön kezdett, ez alatt 249 tackle (4.52 meccsenként átlagban), 1 sack és 9 interceptionje volt (ebből 94 yardot és egy TD-t szerzett). Szabadügynök lesz az off seasonban.
Fujita nyáron került Clevelandbe a bajnoktól, 3 évre 14 millióért, szerzett 51 tacklet, 3.5 sacket, egy interceptiont 9 meccsen. Az utolsó 5 héten már nem játszott térd sérülés miatt, most pedig ment IR-re.

Persze, a helyük már fel van töltve a rosteren, jött: Travis Ivey, NT a PS-ből és Steve Octavien, LB aki FA volt, miután Dallasból kivágták.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 15. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1856


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Haden highlite http://www.youtube.com/watch?v=qJ-lxjhVNnc jó fajta 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Eric Wright idén várhatólag már nem játszik, mondta Mangini, mivel megy IR-re.deny79
A sérülések amúgy is végig kísérték ezt a szezont, miért pont a vége lenne más 😕 megint Ventrone lesz a nickel?!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eric Wright idén várhatólag már nem játszik, mondta Mangini, mivel megy IR-re.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Ebben a szezonban jobban figyelemmel kísértem a csapatotokat és nagoyn megszerettem. Most már egyértelmű no. 2 kedvencem lett a Browns. Szerintem nem álltok olyan rosszul. Az O-ba kell egy fasza WR, meg egy tehermentesítő RB. D-be meg 1-2 klasszis LB/DL. Ez azért nem olyan sok need. Ha a saját csapatommal hasonlítom, ahol a fél keretet k ikéne vágni, akkor meg főleg.
Egy szó mint száz, szurkolok nektek és szerintem jó úton jártok, úgyhogy fel a fejjel!