Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Shurmur szerintem sem megoldás, bár nem volt annyira konzervatív a playcalling, mint azt a Rams-topikban írják, a számok önmagukért beszélnek. Joey Tribbiani
Sok statot lehet hozni, én egyet hozok arra, miért is nem voltunk kibékülve shurmur-rel:
A franchise 73 éves történetében csak 7 alkalommal - 1937-ben, 1938-ban, 1939-ben, 1941-ben, 1947-ben, 1986-ban és 2009-ben - fordult elő, hogy kevesebb yardot tett meg az offense kísérletenként, mint 2010-ben. Ez idén 5,75 yard/kísérlet volt. ha ehhez hozzátesszük, hogy Shurmur eddig 2 szezonban volt OC és mindkét szezonja szerepel a legrosszabb 8 offense átlagot hozó listában, akkor érdemes elgondolkozni mennyire volt konzervatív a playcalling. (Tájékoztatásul jelzem még, hogy a legrosszabb átlagokat hozó idények közül 4 a franchise történetének első 5 évében volt 1937-1941 között.)
Csendben mondom, volt olyan meccs, ahol nem volt 10 yard-nál hosszabb passzkísérletünk...

Az már más kérdés, hogy Spangli vagy Shurmur volt ennyire konzervatív. Egyes bennfenntesek Spags-t teszik inkább felelőssé, hogy ilyen volt a gameplay és a playcalling. Mindenesetre csak jelzésértékként: a 2. félidőben 6 pontosnál nagyobb vezetés esetén 70%-ban belső futásunk volt és 5-ből 4-szer 3&out-tal jöttünk le.DiamondsHead44
Shurmur-t csak egy tapasztalt OC/DC párossal tudom elképzelni.

Fewell is pipa, friss hír, h. Mornhinweg valszeg nem jön. http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/01/11/browns-not-pursuing-mornhinweg-yet/

És Gruden sem. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/01/cleveland_browns_moving_beyond.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Shurmur szerintem sem megoldás, bár nem volt annyira konzervatív a playcalling, mint azt a Rams-topikban írják, a számok önmagukért beszélnek. Joey Tribbiani
Sok statot lehet hozni, én egyet hozok arra, miért is nem voltunk kibékülve shurmur-rel:
A franchise 73 éves történetében csak 7 alkalommal - 1937-ben, 1938-ban, 1939-ben, 1941-ben, 1947-ben, 1986-ban és 2009-ben - fordult elő, hogy kevesebb yardot tett meg az offense kísérletenként, mint 2010-ben. Ez idén 5,75 yard/kísérlet volt. ha ehhez hozzátesszük, hogy Shurmur eddig 2 szezonban volt OC és mindkét szezonja szerepel a legrosszabb 8 offense átlagot hozó listában, akkor érdemes elgondolkozni mennyire volt konzervatív a playcalling. (Tájékoztatásul jelzem még, hogy a legrosszabb átlagokat hozó idények közül 4 a franchise történetének első 5 évében volt 1937-1941 között.)
Csendben mondom, volt olyan meccs, ahol nem volt 10 yard-nál hosszabb passzkísérletünk...

Az már más kérdés, hogy Spangli vagy Shurmur volt ennyire konzervatív. Egyes bennfenntesek Spags-t teszik inkább felelőssé, hogy ilyen volt a gameplay és a playcalling. Mindenesetre csak jelzésértékként: a 2. félidőben 6 pontosnál nagyobb vezetés esetén 70%-ban belső futásunk volt és 5-ből 4-szer 3&out-tal jöttünk le.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North évértékelő - 1. rész: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1969

A 2. részben lesz szöveges csapatértékelés, plusz egy-két érdekesség (év meglepetése, év citrom díja, év jelenete, stb.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Hát nem tudom. Becsületesen végigolvastam a cikket (nagyon alapos).

Passzjáték: 6.0 y/att (30. hely) 36.9 att/g (5. hely)
Futójáték: 3.7 y/futás (29. hely) 26.8 futás/g (16. hely)

Ezek a lecsupaszított számok. Piszok sokat volt náluk a labda, de alig haladtak előre. Ezt lehet aztán úgy csavarni, hogy még így is micsoda melót végzett Shurmur ilyen tehetségdeficites csapattal, ahogy a cikkben is szerepel, VAGY hogy nulla elkapógárdának hajigáltatott újonc irányítót meccsenként majd' negyvenszer úgy, hogy Steven Jacksonnak hívják a futóját, és az NFL bohóccsoportjában játszanak.

Ami a HC kérdést illet: az Eaglesnél eltöltött QB edzősködés és két év OC ténykedés alapján képtelenség megítélni, hogy milyen HC lenne belőle, vagy hogy rendelkezik-e egyáltalán azon tulajdonságokkal, amitől sikeres HC lehetne. OC-ként azonban szerintem semmi olyat nem mutatott, ami HC interjút érhetne.

Az ő igazolásával Holmgren kézivezérlésű maradna a csapat, aztán ki tudja mikor venné át a stafétabotot, vagy "mikor hajítja a busz alá" a választottját, hogy ő a hibás, mert én csak az FO-ben üldögélek.

Nem tudom Joey, hogy te vhol olvastál-e olyan véleményt, hogy milyen eredmény kellett volna Manginitól, hogy megtartsa az állását? Egy év építkezést vett el az új rezsimtől ezzel az egy év várakozással Holmgren vagy másképpen nyert magának egy évet a hatalomátvételre, hogy megőrizze az állását.

Bárki lesz a HC, Ryant és a D-t egyben kellene tartani, nem pedig minden az alapoktól újrakezdni, akár sémaváltással... Az eddigi listából biztos Mularkey-t választanám.DoM
Shurmur szerintem sem megoldás, bár nem volt annyira konzervatív a playcalling, mint azt a Rams-topikban írják, a számok önmagukért beszélnek. Sajnos a "Holmgren kézivezérlés" a kulcs...

Szvsz Mangini-t is ezért rúgta ki, egy 8-8 biztosan elég lett volna, de Holmgren is látta, h. ezzel a kerettel ilyen schedule mellett ez kb. mission impossible. Ha tavaly megteszi és az új HC összehoz egy 4-12-es v. 5-11-es mérleget akkor most mindenki megkérdőjelezné a döntést, így viszont lehet azt mondani, h. megadta az esélyt. Az sem segített, h. Eric ennyire ragaszkodott Daboll-hoz, aki állítólag teljesen ignorálta Haskell tanácsait.

A pozitívum, h. végre egységes lehet a FO és a coaching staff. Pont ezért sztem Ryan sem marad.

Nálam is Mularkey a favorit mint azt korábban írtam, nem lenne annyira egyértelmű a Holmgren all over dolog.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
bár nagyon savazzák Shurmur-t a Rams topikban, az egyik fan oldalon van 1 jó cikk. http://www.ramsondemand.com/blog/2010/10/is-pat-shurmur-a-bad-oc/

azért nem Daboll-szint + ez a St. Louis WR-corp (Amendola UDFA, Gibson 6. kör, Fells UDFA, Robinson 3. kör, Alexander UDFA) kb. még a miénknél is gyengébb.

mindezt csak azért, mert a hírek szerint ő a "frontrunner" (Mortensen és Peter King szerint).Joey Tribbiani
Hát nem tudom. Becsületesen végigolvastam a cikket (nagyon alapos).

Passzjáték: 6.0 y/att (30. hely) 36.9 att/g (5. hely)
Futójáték: 3.7 y/futás (29. hely) 26.8 futás/g (16. hely)

Ezek a lecsupaszított számok. Piszok sokat volt náluk a labda, de alig haladtak előre. Ezt lehet aztán úgy csavarni, hogy még így is micsoda melót végzett Shurmur ilyen tehetségdeficites csapattal, ahogy a cikkben is szerepel, VAGY hogy nulla elkapógárdának hajigáltatott újonc irányítót meccsenként majd' negyvenszer úgy, hogy Steven Jacksonnak hívják a futóját, és az NFL bohóccsoportjában játszanak.

Ami a HC kérdést illet: az Eaglesnél eltöltött QB edzősködés és két év OC ténykedés alapján képtelenség megítélni, hogy milyen HC lenne belőle, vagy hogy rendelkezik-e egyáltalán azon tulajdonságokkal, amitől sikeres HC lehetne. OC-ként azonban szerintem semmi olyat nem mutatott, ami HC interjút érhetne.

Az ő igazolásával Holmgren kézivezérlésű maradna a csapat, aztán ki tudja mikor venné át a stafétabotot, vagy "mikor hajítja a busz alá" a választottját, hogy ő a hibás, mert én csak az FO-ben üldögélek.

Nem tudom Joey, hogy te vhol olvastál-e olyan véleményt, hogy milyen eredmény kellett volna Manginitól, hogy megtartsa az állását? Egy év építkezést vett el az új rezsimtől ezzel az egy év várakozással Holmgren vagy másképpen nyert magának egy évet a hatalomátvételre, hogy megőrizze az állását.

Bárki lesz a HC, Ryant és a D-t egyben kellene tartani, nem pedig minden az alapoktól újrakezdni, akár sémaváltással... Az eddigi listából biztos Mularkey-t választanám.
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Ron Rivera, Chargers DC - ismeri a 3-4-et és a 4-3-at is, a Chargers D évek óta top10.Joey Tribbiani
előtte meg vmi chicagoi macik védelmét vezérelte, egészen az SB-ig
az idei felhozatalból szvsz ő az etalon, a hypolt Harbaugh-on kívül...
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
bár nagyon savazzák Shurmur-t a Rams topikban, az egyik fan oldalon van 1 jó cikk. http://www.ramsondemand.com/blog/2010/10/is-pat-shurmur-a-bad-oc/

azért nem Daboll-szint + ez a St. Louis WR-corp (Amendola UDFA, Gibson 6. kör, Fells UDFA, Robinson 3. kör, Alexander UDFA) kb. még a miénknél is gyengébb.

mindezt csak azért, mert a hírek szerint ő a "frontrunner" (Mortensen és Peter King szerint).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Shurmur pipa, Mularkey a következő (ma), aztán jövő héten Fewell.

Remélem ez a Shurmur dolog nem komoly, oké, 7 évig volt az Eagles-nél QB-coach, de a Rams szurkolók kb. úgy állnak hozzá, mint mi Dabollhoz.

Mularkey és Fewell jobb választás, Mike M. volt már HC (2004-2005 Bills, 9-7 és 5-11, de '99 óta az a 9-7 az egyetlen pozitív szezon), az Atlanta O pedig egyre jobb, 2007-ben, az érkezése előtt 29. volt (16.2 Pts/G, 301 yards/g (23.), 206 pass yards/g (18.), 95 rush y/g (26.)), ezt követően:

2008: 24.4 Pts/g (10.), 361.2 yds/g (6.), 208.5 pass yds/g (14.), 152.7 rush yds/g (2.)
2009: 22.7 Pts/g (13.), 340.4 yds/g (16.), 223.2 pass yds/g (14.), 117.2 rush yds/g (15.)
2010: 25.9 Pts/g (5.), 341.1 yds/g (16.), 222.9 pass yds/g (15.), 118.2 rush yds/g (12.)

Ismeri az AFC North-ot (a Steelersnél játszott 3 évet, '96-2000 TE coach, majd 2003-ig off. coord.), dolgozott rookie QB-val (Ryan), egyelőre nálam ő a favorit.

Fewell sem lenne rossz, a hírek szerint nem csak a Rooney-rule miatt jön.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
http://www.nfl.com/videos/cleveland-browns/09000d5d81d803c7/Sound-FX-The-real-McCoy

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
nincs új név (egyelőre...), így nézegettem ki az aki még szóba jöhet (eddig ugye Mularkey, Shurmur, Fewell, Mornhinweg, Gruden (?), Fox (?))

Brian Schottenheimer, Jets OC - sajna Marty visszavonult, a fia viszont esélyes lehet.
Mike McCoy, Broncos OC - LaMonte az ügynöke, 2003-2008 között Panthers Qb-coach, aztán JMD Denverbe vitte.
Darrell Bevell, Vikings OC - Holmgren - Reid - Childress, WCO.
Ron Rivera, Chargers DC - ismeri a 3-4-et és a 4-3-at is, a Chargers D évek óta top10.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rob Ryant HC-interjúra hívta a Panthers


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Bemásolom,nektek is,egy emberi történet egy érzéketlen profi világban:
kátrány
olvastam a Ravens topikban, tényleg szép történet.

remélem Rogers marad, ha átállunk 4-3-ra jó kis DT páros lehet Big Baby és Rubin.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Bemásolom,nektek is,egy emberi történet egy érzéketlen profi világban:
King: There’s something to admire about Cox (and Rogers)
You’ve likely already heard about Ravens long snapper Morgan Cox playing through severe grade-three ACL and MCL tears he sustained in the second quarter of the Ravens’ Week 16 matchup against the Cleveland Browns.
SI.com’s Peter King got more details behind the story that are seriously amazing.
When Cox’s knee was busted, he screamed so loud that Browns defensive tackle Shaun Rogers knew the injury was serious.
Despite the "extreme amount of pain," Cox wanted to finish the game and help his team win. When he returned to the field, he heard tackle Michael Oher say to the Browns, "Stay off the snapper, stay off the snapper.”
Wrote King: "There’s a fine line here between playing hard and being sympathetic to a wounded competitor, and Rogers did a gallant job straddling it in the second half, Rogers knew Cox was injured; he’d heard him scream in agony after the injury. On an extra point try, after the ball was over the line, Rogers saw Cox falling back awkwardly. He reached over and grabbed Cox’s jersey to prevent him from falling and perhaps hurting the leg further. "Unbelievable,” Cox said. "I felt this hand hold me up and just figured it was one of our guys, but it was Shaun Rogers. I’ll never forget him for that.”
According to King, Cox and orthopedist James Andrews will meet today, with a plan for surgery.
Despite the seriousness of the situation, Cox looked back on the experience with some fond memories. He was presented with a game ball by Head Coach John Harbaugh after the game for his courage.
"That was a thrill,” Cox said. "An unbelievable honor. Probably the thing I’ll always remember is Terrell Suggs coming up to me, surprised, during the game and saying, ‘He’s still snapping! He’s still in the game!’ But he did remind me I was still a rookie.”


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
In addition to interviewing with the Broncos, ATL OC Mike Mularkey will also interview with the Browns for their head coaching opening

+1. The Browns will reportedly interview Rams OC Pat Shurmur for their head coaching job on Thursday.

For those keeping score, the Browns' list includes Shurmur, Falcons OC Mike Mularkey, Giants DC Perry Fewell, and Eagles OC Marty Morhinweg. Shurmur has spent two seasons running the Rams offense after working with Browns GM Tom Heckert in Philadelphia from 1999-2008. He brings a West Coast offensive scheme that team president Mike Holmgren favors.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 17. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1930

Jövő héten év végi extra kiadás!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Csak nehogy Reidet is elvigyétek tőlünk, mert akkor lesz irgum burgum 😛 Mondjuk ugye az még két év lehetne aktuális kb addig bírjátok ki valahogy 😊dande
szvsz Mornhinweg a legesélyesebb. WCO, ismeri Holmgrent, Heckertet, HC múlt (ok, elég nagy bukás volt, de 10 éve...). Róla vélemény?

Helm, köszi az elemzést.
"Fewell nagyon laza, jófej, intelligens srác (imádják a játékosok)". Hát nem tudom. Ilyen volt Crennel is, nem volt túl sikeres.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 041 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak nehogy Reidet is elvigyétek tőlünk, mert akkor lesz irgum burgum 😛 Mondjuk ugye az még két év lehetne aktuális kb addig bírjátok ki valahogy 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sziasztok!
Remélem nem zavarok. Sajnálom Ericet, de korrekt döntésnek tartom.
Fewellel szemben elfogult vagyok. Szerintem az egyik legjobb 4-3 as szakember, ráadásul Cover 2 alapséma mark II -t(tehát annak már transzformált, fejlesztett változata) tanít.
Idén a Giantsban ez felemás eredménnyel zárult, de védelmében annyit tudok csak mondani, , hogy a rendszer szíve az LB sor még csak nagyon tanulta a rendszert. (és az az O sem volt idén annyira jó)
Fewell nagyon laza, jófej, intelligens srác (imádják a játékosok), de szerintem még nincs elég ősz hajszála, hogy HC legyen. Nem éretlen, inkább sokszor túlzottan poénra veszi.

Tavaly nálunk int HC volt 3-4 es mérleggel. Én még mindig azt mondom, hogy bűn volt elkergetni, mert ahhoz, hogy Buffaloban durván jó D legyen konkrétan egy DE-NT (az ő rendszerében van NT) draft hiányzott. Ha a 4-3 as C2 védelmünk mellé hozták volna Gaileyt OC-nek, akkor ma nem itt tartanánk. 😕

Még annyit gondolok, hogy Nektek most C2-re átállni nagyon nagy falat lenne, ráadásul az ilyen mk II Cover 2-ből transzformált rendszerek tanulása időigényes, nem hozna azonnali átütő sikert.
Nem hiszem, hogy ő a Ti emberetek.

Sok sikert

üdv
H
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
McCoy jó lesz, idén nem akarok QB-battle-t a TC-ben...Joey Tribbiani
Ha jön Gruden gyanítom lesz


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
notehát, a sajtótájékoztatóról.

- nem azért jött tavaly, h. HC legyen. Nem kizárt, de kicsi a valószínűsége. Sok jó, fiatal edző van.
- fejlődött a csapat, de 5 győzelem kevés. Ezért repült Mangini.
- koordinátorok, college HC-k is esélyesek a posztra, nem kritérium az NFL HC múlt. Heckert is fontos szerepet kap a keresésben. A PO végére szinte biztosan meglesz az új edző, ez az egyetlen akadály.
- a többi edzővel jövő héten tárgyal (szvsz mindenki megy)
- Grudennel és Fox-szal még nem beszélt
- valszeg west coast offense lesz (azt mondta nem feltétel... tehát az 😉 )
- McCoy a jövő. "If you have a young man you think will be the quarterback for the next 10 years, it becomes even more important. So absolutely that's important in the search."
- a pénz nem akadály. "There is no budget. (Lerner) said do what you have to do."

jó lesz ez. Van egy tapasztalt vezető (Holmgren). Egy fasza GM (Heckert). Nem lesz olyan, mint a Savage-Crennel időszakban, h. 4-3-as játékosok érkeznek a 3-4-es védelembe, mert a GM mást akar, mint a HC. Nem egy ember kezében lesz az irányítás (Mangini tavaly). De meglesz az összhang (ami hiányzott idén). Lassan tényleg most v. soha. Waiting since 1964...Joey Tribbiani
Nagyon kíváncsi leszek, ki lesz az új HC, nem sajnálom Mangini-t. Remélem átállunk 4-3-ra, évek óta nincs védelem Clevelandben, egy stabil 4-3-as defense-t sztem még ebből a keretből is tudnánk csinálni.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Láttok rá reális esélyt, hogy esetleg visszaálltok 4-3-ra? Mert épp engedélyt kértetek tőlünk, hogy interjúzhassatok Perry Fewell-lel.salander
simán. de szvsz Fewell csak a Rooney-rule miatt jön.Joey Tribbiani
Én (/mi) is ebben reménykedünk, de azért most nem nyugtattál meg teljesen. :] De legalább ha igaz amit feljebb írtok, akkor nem kell sokat várni majd a döntésre.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Láttok rá reális esélyt, hogy esetleg visszaálltok 4-3-ra? Mert épp engedélyt kértetek tőlünk, hogy interjúzhassatok Perry Fewell-lel.salander
simán. de szvsz Fewell csak a Rooney-rule miatt jön.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Láttok rá reális esélyt, hogy esetleg visszaálltok 4-3-ra? Mert épp engedélyt kértetek tőlünk, hogy interjúzhassatok Perry Fewell-lel.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
notehát, a sajtótájékoztatóról.

- nem azért jött tavaly, h. HC legyen. Nem kizárt, de kicsi a valószínűsége. Sok jó, fiatal edző van.
- fejlődött a csapat, de 5 győzelem kevés. Ezért repült Mangini.
- koordinátorok, college HC-k is esélyesek a posztra, nem kritérium az NFL HC múlt. Heckert is fontos szerepet kap a keresésben. A PO végére szinte biztosan meglesz az új edző, ez az egyetlen akadály.
- a többi edzővel jövő héten tárgyal (szvsz mindenki megy)
- Grudennel és Fox-szal még nem beszélt
- valszeg west coast offense lesz (azt mondta nem feltétel... tehát az 😉 )
- McCoy a jövő. "If you have a young man you think will be the quarterback for the next 10 years, it becomes even more important. So absolutely that's important in the search."
- a pénz nem akadály. "There is no budget. (Lerner) said do what you have to do."

jó lesz ez. Van egy tapasztalt vezető (Holmgren). Egy fasza GM (Heckert). Nem lesz olyan, mint a Savage-Crennel időszakban, h. 4-3-as játékosok érkeznek a 3-4-es védelembe, mert a GM mást akar, mint a HC. Nem egy ember kezében lesz az irányítás (Mangini tavaly). De meglesz az összhang (ami hiányzott idén). Lassan tényleg most v. soha. Waiting since 1964...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lehet így mindkét Ryan HC lesz....