Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Rubin nem illik a rendszerbe? átképzés? trade? wtf. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Terry Pluto többször írt arról, h. jelenleg (a front office szerint) három érinthetetlen játékos van a keretben: Joe Thomas, Mack és Rubin (+ persze a tavalyi rookiek). DoM-hoz hasonlóan én sem értem ezt az egészet. Kizárt a trade. 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Miért kellene átképezni Ahtyba Rubint?DoM
gondolom a 6-2 330 méretek nem éppen ideálisak egy 4-3as DT-nek, vagy attól függ hogy értetted az átképzést.sapka
Sehogy se értem az átképzést, mert ezt te írtad, bár a kérdésem úgy pontosabb lett volna, hogy vajon mire kellene átképezni, de ez most lényegtelen. Nagyon kevés kivétellel szinte bármelyik 43-as védelemben el tudja látni azt a hasznos munkát a futás ellen Rubin, amit tett a 34-ben, és megkönnyíti körülötte mindenkinek az életet. Nagyon nagy ostobaság lenne az elcserélése.

Kris Jenkins se döntötte romba a Pantherst a játékával.

Egy domináns 43-as belső falembernek jóval nehezebb megfelelő helyet találni a 34-ben, mint fordítva. Nem kell túl messzire menni, itt a Brownsnál is tudnának mesélni Shaun Rogersről, vagy éppen a Washington is maga alatt vágta a fát azzal, hogy megpróbálta beerőltetni Albert Haynesworth-t egy másik sémába.DoM
Rubin gyakorlatilag az egyetlen, valamire való védő falember a csapatban, én sem látnám értelmét az elcserélésének, és ahogy te is írod, 4-3-ba pont annyira jó egy domináns NT akit duplázni kell, mint 3-4-be. Én az LB sorra leszek nagyon kíváncsi, Jackson sztem nem marad, bár én lehet így megtartanám, de ha nem, akkor csak Fujita van, kell még két kezdő, Maiava cserének jó inkább.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
reálisan mekkora értéke van jelenleg Rubinnak?, illetve Holmgren el akarja cserélni, vagy átképzés lesz?-nem olvastam ezekről hiteles infót még, ti tudtok már valamit?sapka
Miért kellene átképezni Ahtyba Rubint?DoM
gondolom a 6-2 330 méretek nem éppen ideálisak egy 4-3as DT-nek, vagy attól függ hogy értetted az átképzést.sapka
Sehogy se értem az átképzést, mert ezt te írtad, bár a kérdésem úgy pontosabb lett volna, hogy vajon mire kellene átképezni, de ez most lényegtelen. Nagyon kevés kivétellel szinte bármelyik 43-as védelemben el tudja látni azt a hasznos munkát a futás ellen Rubin, amit tett a 34-ben, és megkönnyíti körülötte mindenkinek az életet. Nagyon nagy ostobaság lenne az elcserélése.

Kris Jenkins se döntötte romba a Pantherst a játékával.

Egy domináns 43-as belső falembernek jóval nehezebb megfelelő helyet találni a 34-ben, mint fordítva. Nem kell túl messzire menni, itt a Brownsnál is tudnának mesélni Shaun Rogersről, vagy éppen a Washington is maga alatt vágta a fát azzal, hogy megpróbálta beerőltetni Albert Haynesworth-t egy másik sémába.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
reálisan mekkora értéke van jelenleg Rubinnak?, illetve Holmgren el akarja cserélni, vagy átképzés lesz?-nem olvastam ezekről hiteles infót még, ti tudtok már valamit?sapka
Rubin nagyon jó cserealap. Nem illik a rendszerbe és elég sok 3-4-es csapatnak van NT hiánya. Egyértelműen cserélni kell. 2. kört legalább ér.Sebii
Dick Jauronmár nyilatkozta, hogy visszatér, ahhoz a Cover 2 iskolához, amelyet Chicagoban felállított (Carlson-Noll alapelvekbők indulva) . Ebbe az elképzelésbe bőségesen beleillik a NT. Nem kell feltétlen cserélni!
2006-2007-ben a Hawks Def coordja John Marshall volt 😊
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
reálisan mekkora értéke van jelenleg Rubinnak?, illetve Holmgren el akarja cserélni, vagy átképzés lesz?-nem olvastam ezekről hiteles infót még, ti tudtok már valamit?sapka
Rubin nagyon jó cserealap. Nem illik a rendszerbe és elég sok 3-4-es csapatnak van NT hiánya. Egyértelműen cserélni kell. 2. kört legalább ér.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
reálisan mekkora értéke van jelenleg Rubinnak?, illetve Holmgren el akarja cserélni, vagy átképzés lesz?-nem olvastam ezekről hiteles infót még, ti tudtok már valamit?sapka
Miért kellene átképezni Ahtyba Rubint?DoM
gondolom a 6-2 330 méretek nem éppen ideálisak egy 4-3as DT-nek, vagy attól függ hogy értetted az átképzést.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
reálisan mekkora értéke van jelenleg Rubinnak?, illetve Holmgren el akarja cserélni, vagy átképzés lesz?-nem olvastam ezekről hiteles infót még, ti tudtok már valamit?sapka
Miért kellene átképezni Ahtyba Rubint?
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
reálisan mekkora értéke van jelenleg Rubinnak?, illetve Holmgren el akarja cserélni, vagy átképzés lesz?-nem olvastam ezekről hiteles infót még, ti tudtok már valamit?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát Harrisont köszönjük némi kárpótlás tőletek az általatok jövő veszteségekért😀 Remèlem nálunk marad amúgy is
nálunk úgy tűnik nincs baja a backup szereppel.
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ez az uccsó cikk tényleg érdekes, ha így vissza gondolok, tényleg mennyi sosem játszó töltelék embert igazoltunk tök feleslegesen, 7 WR, négy is sok lett volna 😀 idén remélem ésszerűbb építkezés fog folyni, már ha lesz szezon!Bad31
ez Manginire végig jellemző volt. A kedvencei mindig játszottak (St. Clair, Royal, Barton, Elam etc...), a többiek PS / inaktív / 1 szezon után cut.

2009-as draft: Mack és Massa ok. A többiek? Robo: 2009 - 1 game started. Veikune - 0 GS, cut. Francies - 0 GS, cut. James Davis - 0 GS, cut. Átfutottam a 2009-es FA igazolásokat, hányinger 😛 Poteat, Royal, St. Clair, Ivy, Noah Herron...

Idén uez. Moore alig játszott, A. Smith 3 meccsen szerepelt (Royal 15), a rookiek közül Lauvao - 1 GS, Asante - 0 GS, cut, Geathers 0 GS - cut, Mitchell - 0 GS. Nem azt mondom, h. egy újonc kezdjen minden meccsen, de egy 5-11-es csapatnál azért lehet próbálkozni...Joey Tribbiani
Én is pont így látom, ennek többször hangot is adtam 😊 mindig is utáltam Mangini igazolásait.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Ez az uccsó cikk tényleg érdekes, ha így vissza gondolok, tényleg mennyi sosem játszó töltelék embert igazoltunk tök feleslegesen, 7 WR, négy is sok lett volna 😀 idén remélem ésszerűbb építkezés fog folyni, már ha lesz szezon!Bad31
ez Manginire végig jellemző volt. A kedvencei mindig játszottak (St. Clair, Royal, Barton, Elam etc...), a többiek PS / inaktív / 1 szezon után cut.

2009-as draft: Mack és Massa ok. A többiek? Robo: 2009 - 1 game started. Veikune - 0 GS, cut. Francies - 0 GS, cut. James Davis - 0 GS, cut. Átfutottam a 2009-es FA igazolásokat, hányinger 😛 Poteat, Royal, St. Clair, Ivy, Noah Herron...

Idén uez. Moore alig játszott, A. Smith 3 meccsen szerepelt (Royal 15), a rookiek közül Lauvao - 1 GS, Asante - 0 GS, cut, Geathers 0 GS - cut, Mitchell - 0 GS. Nem azt mondom, h. egy újonc kezdjen minden meccsen, de egy 5-11-es csapatnál azért lehet próbálkozni...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Teljes lett a coaching staff, érkezett Chris Beake (offensive assistant), Chuck Bullough (defensive assistant), Shawn Mennenga (special teams assistant), Ray Rhodes (senior assistant/defense) és Keith Gilbertson (senior assistant/offense).

Rhodes korábban az Eagles és a Packers vezetőedzője volt, az elmúlt 3 évet a Texansnál töltötte (2003-2007 között pedig Seahawks def. coord). Beake tavaly offensive assistantként ügyködött a 49ers-nél, Bullough 5 évet húzott le az UCLA-nál (LB coach, majd def. coord.). Mennenga a South Dakota State LB-edzője volt 2009-2010 között. Gilbertson tavaly érkezett a csapathoz, valszeg unalmas volt a front office meló (director of pro personnel).
http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/02/cleveland_browns_complete_thei.html

Tetszik ez az irány, nem ész nélkül küldtük el az edzőket (akik jók voltak tavaly, azok maradtak, ld. TE, RB, OL és DB coach), a védelembe tapasztalt szakemberek érkeztek, Shurmur mellett meg ott van Whipple és Haskell (na meg persze Holmi), talán nem lesz annyira gáz ez az OC = HC dolog.

Heckert a cutokról... http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/02/age_is_not_the_only_reason_cle.html

Az elsődleges ok a kor volt, ezután jött a pénz, ill. h. főleg Mangini akarta ezeket a játékosokat. Rogers-szel kapcsolatban elmondta, h. a rengeteg kihagyott edzés (kb. csak pénteken edzett, akkor is limitáltan) is szerepet játszott, tradelni meg nem lehetett a $6.9M fizu miatt.

...+ pár érdekes tavalyi döntésről: http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/02/solving_a_few_of_the_10_great.html

1. miért csak 3 CB volt a rosteren? A Sheldon – Wright – Haden trió papíron jónak tűnt, pár meccs után kiderült, h. Wright fos, de ekkor már nem volt normális (Adams-nél jobb) CB a piacon.
2. Harrison trade : Hillis lett a kezdő, Jerome elkezdett sírni, Mangini akarta nagyon a cserét. Így a depth is nulla lett. „But once Eric wanted us to get rid of Jerome, that's when it started [going bad]. Once you get rid of that guy then it's just tough to find guys." Eléggé ’throw under the bus’ szitu, azért Bell-nél volt jobb RB sztem…
3. Mitchell trade: Heckertnek tetszett, Mangininek tetszett, aztán 0 snap a meccseken. TH szerint ő volt a legjobb pass rusher a csapatban, így duplán nem érti, mi történt. "Heckert described this one as "bizarre."Joey Tribbiani
Ez az uccsó cikk tényleg érdekes, ha így vissza gondolok, tényleg mennyi sosem játszó töltelék embert igazoltunk tök feleslegesen, 7 WR, négy is sok lett volna 😀 idén remélem ésszerűbb építkezés fog folyni, már ha lesz szezon!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Teljes lett a coaching staff, érkezett Chris Beake (offensive assistant), Chuck Bullough (defensive assistant), Shawn Mennenga (special teams assistant), Ray Rhodes (senior assistant/defense) és Keith Gilbertson (senior assistant/offense).

Rhodes korábban az Eagles és a Packers vezetőedzője volt, az elmúlt 3 évet a Texansnál töltötte (2003-2007 között pedig Seahawks def. coord). Beake tavaly offensive assistantként ügyködött a 49ers-nél, Bullough 5 évet húzott le az UCLA-nál (LB coach, majd def. coord.). Mennenga a South Dakota State LB-edzője volt 2009-2010 között. Gilbertson tavaly érkezett a csapathoz, valszeg unalmas volt a front office meló (director of pro personnel).
http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/02/cleveland_browns_complete_thei.html

Tetszik ez az irány, nem ész nélkül küldtük el az edzőket (akik jók voltak tavaly, azok maradtak, ld. TE, RB, OL és DB coach), a védelembe tapasztalt szakemberek érkeztek, Shurmur mellett meg ott van Whipple és Haskell (na meg persze Holmi), talán nem lesz annyira gáz ez az OC = HC dolog.

Heckert a cutokról... http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/02/age_is_not_the_only_reason_cle.html

Az elsődleges ok a kor volt, ezután jött a pénz, ill. h. főleg Mangini akarta ezeket a játékosokat. Rogers-szel kapcsolatban elmondta, h. a rengeteg kihagyott edzés (kb. csak pénteken edzett, akkor is limitáltan) is szerepet játszott, tradelni meg nem lehetett a $6.9M fizu miatt.

...+ pár érdekes tavalyi döntésről: http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2011/02/solving_a_few_of_the_10_great.html

1. miért csak 3 CB volt a rosteren? A Sheldon – Wright – Haden trió papíron jónak tűnt, pár meccs után kiderült, h. Wright fos, de ekkor már nem volt normális (Adams-nél jobb) CB a piacon.
2. Harrison trade : Hillis lett a kezdő, Jerome elkezdett sírni, Mangini akarta nagyon a cserét. Így a depth is nulla lett. „But once Eric wanted us to get rid of Jerome, that's when it started [going bad]. Once you get rid of that guy then it's just tough to find guys." Eléggé ’throw under the bus’ szitu, azért Bell-nél volt jobb RB sztem…
3. Mitchell trade: Heckertnek tetszett, Mangininek tetszett, aztán 0 snap a meccseken. TH szerint ő volt a legjobb pass rusher a csapatban, így duplán nem érti, mi történt. "Heckert described this one as "bizarre."

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ray Rhodes érkezett senior assistant posztra a védelembe. Korábban több helyen is volt HC
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
AdamSchefter Browns announced they cut LBs Eric Barton and David Bowens, DL Kenyon Coleman and Shaun Rogers, TE Robert Royal and OL John St. Clair.

RebuildHöri
annyira nem, Rogers kicsit meglepő, de már korábban is írtam, h. absz. nem biztos a helye a rosteren (brutális fizu, mindig sérült, 32 éves lesz). A többi pedig... St. Clairt és Royalt már tavaly ki kellett volna b@szni, Barton vicc, Bowens és Coleman nem voltak rosszak, de előbbi már 34 lesz, utóbbi pedig 3-4ben játszott a Dallasban, a Jetsben és itt is. Na meg ezzel a 6 cuttal $19M megmaradt 😉Joey Tribbiani
Rogers kivételével mind tucat játékos, a védők meg 3-4-esek eleve, én nagyon izgatottan várom már az "új" védelmet, ez a 3-4 Clevelandben befuccsolt, hat éven keresztül próbáltuk, mindig az uccsó ötben voltunk! Kíváncsian várom az új játékosokat, főleg a draftot, illetve, hogy kit tudunk át "transzformálni" a 4-3-ba!Bad31
A DL nagyon komoly lesz, tul.képp Rubin az egyetlen, aki biztosan marad. Rogers, Coleman cut. Robaire Smith, Schaefering, Mitchell, Roth, Benard FA ! LB-fronton is hasonló a szitu, Barton, Bowens cut, Trusnik, Jackson FA.

Nem lenne meglepő egy DE + DT duó az első két körben a drafton, FA-ről meg jöhetne Kiwi és máris kész a front4.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
AdamSchefter Browns announced they cut LBs Eric Barton and David Bowens, DL Kenyon Coleman and Shaun Rogers, TE Robert Royal and OL John St. Clair.

RebuildHöri
annyira nem, Rogers kicsit meglepő, de már korábban is írtam, h. absz. nem biztos a helye a rosteren (brutális fizu, mindig sérült, 32 éves lesz). A többi pedig... St. Clairt és Royalt már tavaly ki kellett volna b@szni, Barton vicc, Bowens és Coleman nem voltak rosszak, de előbbi már 34 lesz, utóbbi pedig 3-4ben játszott a Dallasban, a Jetsben és itt is. Na meg ezzel a 6 cuttal $19M megmaradt 😉Joey Tribbiani
Rogers kivételével mind tucat játékos, a védők meg 3-4-esek eleve, én nagyon izgatottan várom már az "új" védelmet, ez a 3-4 Clevelandben befuccsolt, hat éven keresztül próbáltuk, mindig az uccsó ötben voltunk! Kíváncsian várom az új játékosokat, főleg a draftot, illetve, hogy kit tudunk át "transzformálni" a 4-3-ba!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
AdamSchefter Browns announced they cut LBs Eric Barton and David Bowens, DL Kenyon Coleman and Shaun Rogers, TE Robert Royal and OL John St. Clair.

RebuildHöri
annyira nem, Rogers kicsit meglepő, de már korábban is írtam, h. absz. nem biztos a helye a rosteren (brutális fizu, mindig sérült, 32 éves lesz). A többi pedig... St. Clairt és Royalt már tavaly ki kellett volna b@szni, Barton vicc, Bowens és Coleman nem voltak rosszak, de előbbi már 34 lesz, utóbbi pedig 3-4ben játszott a Dallasban, a Jetsben és itt is. Na meg ezzel a 6 cuttal $19M megmaradt 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Itt valahogy mindig az megy 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
AdamSchefter Browns announced they cut LBs Eric Barton and David Bowens, DL Kenyon Coleman and Shaun Rogers, TE Robert Royal and OL John St. Clair.

Rebuild

több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Itt egy mock, némi beszédtémának 😀 http://walterfootball.com/draft2011.php
Kiegyeznék vele, az biztos, hogy ez a draft,"rá megy" a front7-re az átállás miatt.
Robert Quinn http://www.youtube.com/watch?v=11UNo_1DTvY&feature=related


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
közben megvan a teljes staff, végül Gary Brown RB- és Jerome Henderson DB-coach is maradt. A WR-edző Mike Wilson, a DL-coach Dwaine Board lett, mind2 ex-49ers játékos. Előbbi a Stanford, Raiders, Cards, Las Vegas Locos kvartettnél dolgozott, utóbbi 1990 óta defensive line-edző (49ers, Seahawks, Raiders -> mind3 csapatnál 4-3-as védelem volt).

Korrekt.

Head Coach – Pat Shurmur
Quarterbacks – Mark Whipple
Running Backs – Gary Brown
Wide Receivers – Mike Wilson
Tight Ends – Steve Hagen
Offensive Line – George Warhop
Defensive Coordinator – Dick Jauron
Defensive Line – Dwaine Board
Linebackers – Billy Davis
Defensive Backs – Jerome Henderson
Special Teams – Chris Tabor

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Új QB és LB edző a fedélzeten, a cikk szerint lehet, hogy így nem is lesz külön offensive co.
http://www.dawgsbynature.com/2011/1/31/1965830/browns-hire-mark-whipple-as-qbs-coach-no-offensive-coordinator-thisBad31
alakul a coaching staff, szvsz mind2 jó húzás, örülök, h. tapasztalt edzők érkeznek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Új QB és LB edző a fedélzeten, a cikk szerint lehet, hogy így nem is lesz külön offensive co.
http://www.dawgsbynature.com/2011/1/31/1965830/browns-hire-mark-whipple-as-qbs-coach-no-offensive-coordinator-this


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Chris Tábor lett a ST koordinátordeny79
ez elvileg nagyon jó döntés, a Bears ST zsír 😉 Itt egy cikk róla: http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=nfp-20101224_chris_tabor_should_be_special_teams_coach_in_demand_next_month

off. coord.: Tom Clements-ről (Packers QB-coach) olvastam pár helyen, az interjúra várni kell a SB miatt.

Korábbi hír, h. Steve Hagen TE-, és George Warhop OL-coach is marad, egyik sem meglepő.

Ma Senior Bowl, a draftcountdown szerint az alábbi játékosokkal beszéltünk:
Casey Matthews (ILB), Eric Hagg (S), Mason Foster (OLB), Courtney Smith (WR), Kendall Hunter (RB), Rashad Carmichael (CB), Sione Fua (DT), Alex Henery (P), Derek Sherrod (OT), DeAndre McDaniel (S), Josh Jasper 💋‍, Bilal Powell (RB), James Carpenter (OG)

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chris Tábor lett a ST koordinátor