Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Marvin Austin jobb megoldás lett volna. Taylor a Baylorban 4-3 as DT volt, futás ellen jó, de a passzrush az nem lesz jobb. Bowers, Brooks Reed vagy Akeen Ayers is sanszos. Az mondjuk meglátszik a cserén, hogy a volt GM-ünk dolgozik Clevelandben 😀Shawn84
Majd kiderül 😉 Klasszisokkal jobb játékos már nem volt elérhető (mondjuk a feltrade után azt hittem Cam Jordan érkezik), összeszedtünk jópár picket + nem kell súlyos milliókat kifizetni, összességében mindenképp sikeres volt az 1. nap.

Heute:
szerintem is tovább folytatódik a védelem erősítése, pass rusher kell, méghozzá lehetőleg gyors. Reed tényleg jó lenne v. Bailey, esetleg Houston. Nem kizárt egy CB v. S sem, Harris, Moore, Williams... És ugye ott van a WR is, bár sztem ez marad a későbbi körökre, nincs nagyon olyan prospect, aki minőségi előrelépés lenne ahhoz képest, ami van (esetleg Torrey Smith, dehát, inkább ne) :/ Amit még eltudok képzelni, egy TE-draft (Kendricks), E. Moore meg próba-cseresznye, mint WR.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Marvin Austin jobb megoldás lett volna. Taylor a Baylorban 4-3 as DT volt, futás ellen jó, de a passzrush az nem lesz jobb. Bowers, Brooks Reed vagy Akeen Ayers is sanszos. Az mondjuk meglátszik a cserén, hogy a volt GM-ünk dolgozik Clevelandben 😀
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Na megjöttem melóból, a trade nagy üzlet volt, a pickről nem tudok sokat mondani, meglátjuk milyen rendszert találtak ki a védelem részére, két ilyen brutál DT középen mondjuk lehet el kell egy ilyen divízióba, ahol a futás elleni védekezés kulcsfontosságú.Bad31
Mindenképp érdekes választás, nem az a tipikus nice boy (letartóztatták, súlyproblémák), de végülis az elmúlt 3 évben csak jófiúk érkeztek, az eredményt mindenki látja. A futás elleni védelem kulcs, évek óta a top 10-ben vagyunk, hátulról... most talán összeállhat a dolog, örülök, h. nem undersized védelmet épít Jauron, amitől féltünk.

A feltrade is először meglepett, de a Chiefsnél, Coltsnál is need volt a DT, gondolom nem akart Heckert kockáztatni. A 3. kör kicsit sok, de max. összegyurmázunk két 4. körös picket és visszamászunk a 3.-ba.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Na megjöttem melóból, a trade nagy üzlet volt, a pickről nem tudok sokat mondani, meglátjuk milyen rendszert találtak ki a védelem részére, két ilyen brutál DT középen mondjuk lehet el kell egy ilyen divízióba, ahol a futás elleni védekezés kulcsfontosságú.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
DJ még az életben nem húzott jó DE-t, sőt immáron több ordas nagy Bust köthető a nevéhez. (ezért jó, hogy nem az 1.ben húzta) Szerintem nem volt jó pick! Na mindegy!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
na megvan a DL pick, Rubin mellé mégegy állat. Legalább középen nem nagyon lehet majd futni ellenünk 😉 2. körben DE + WR, ammákalács lenne.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
... Ez nagyon durva... Írják hogy NT... De a srác pont akkora mint Rubin. Mi lesz ebből?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
DIKKJauron!!!!!!!!!!!!!!! 2 NT???????
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
azért Mangini remélem figyelt, ezt a tradet össze lehet hasonlítani a 2009-es "csodával".

2009: 1/5 = 1/17 + 2/52 + Coleman, Ratliff, Elam
2011: 1/6 = 1/27 + 2/59 + 4/124 + 2012. 1. kör + 2012. 4. kör

no comment.

1/27-re így mindenképp DL.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Nem semmi...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hatalmas üzlet volt, annyi biztos.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Srácok! Nekem tetszett, amit Holmi csinált!!
😊
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
omg, Atlanta.

Heckert, you'r the best.

idei 27th, 2. és 4. kör + jövő évi 1. + 4. kör.

:cool:

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
trade 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Julio Jones benn lesz 1/6-ra. A Cardinals szerintem a Peterson-Gabbert párosból fog vinni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
na, nincs Dareus és Green. 😕

trade pls.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
#Browns GM Tom Heckert said he's talked to "6-7" teams about a trade. New England isn't one of them, he said.

GM Tom Heckert said most of the teams he's talked aren't looking 2 trade up for QB.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
nohát, itt van a draft, itt van újra 😉

Egy letrade lenne a legjobb, igazából ha Gabbert v. Newton elérhető, akkor esély is van rá. Sokat számíthatna egy plusz 3. körös pick, rengeteg need van :/

Ha nincs trade, akkor Greenre szavazok, bármennyire is necces 1/6-ra WR-t választani. Nem lehet még egy szezont a Massa-Robo-Cribbs elkapó-trióval kezdeni, kell egy igazi elsőszámú receiver.

Ha Green-t korábban kiválasztják, akkor Dareus-nak örülnék még. Ütős lenne a fal középen, DE-t lehet találni a későbbi körökben is, kiemelkedő DT-ből viszont jóval kevesebb van. Fairley is esélyes lehetne, de a tavalyi draftból kiindulva Heckert nem fog ilyen (Football IQ, instincts and awareness are questionable) játékost választani.

Lehet, h. hiba lenne Petersont bennhagyni, de Haden után luxus még egy első körös CB, főleg úgy, h. a front 7 ennyire fos.

Quinn? Hát nem tudom, Hardestyvel eléggé besz@ptuk , túl nagy kérdőjel. Na meg még egy első körös Quinn? 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Titkon reménykedtem,hogy táncsak legyőzi Vick-et ha idáig eljutott 😊
Kedvenc csapatom: Miami, kedvenc játékosom: Hillis 😀

Remélem az átok nem fog rajta... Majd Sam és Dean végez az átokkal 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Hillis menjen el javasasszonyhoz átok elleni szerért 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Peyton Hillis lesz a Madden 12 borítóján.gsn
Ehh.. nem elég, hogy kb. az elmúlt 15 irányítójukat is legendás módon követte a balszerencse, most balfék módon a saját futójukra akarják hozni a Madden-átkot is?
Same old Browns.. 😕Igor
én elsőre, így szerenád után, nagyon kaptam ezen a híren. Egyébként hátha pont Hillis lesz majd, akinél megszakad ez a sorozat.

(Ray Lewis is szerepelt Madden borítón)Amadeus91
Ray nagyjából átvészelte, bár az volt az első év, hogy nem volt pickje... viszont a Browns ettől függetlenül kísérti a sorsot, ez a véleményem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Peyton Hillis lesz a Madden 12 borítóján.gsn
Ehh.. nem elég, hogy kb. az elmúlt 15 irányítójukat is legendás módon követte a balszerencse, most balfék módon a saját futójukra akarják hozni a Madden-átkot is?
Same old Browns.. 😕Igor
én elsőre, így szerenád után, nagyon kaptam ezen a híren. Egyébként hátha pont Hillis lesz majd, akinél megszakad ez a sorozat.

(Ray Lewis is szerepelt Madden borítón)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Peyton Hillis lesz a Madden 12 borítóján.gsn
Ehh.. nem elég, hogy kb. az elmúlt 15 irányítójukat is legendás módon követte a balszerencse, most balfék módon a saját futójukra akarják hozni a Madden-átkot is?
Same old Browns.. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
gsn 3 548
Peyton Hillis lesz a Madden 12 borítóján.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szerintem nagy kár lenne Petersont, vagy Greent bennhagyni 1. körben, ha még benn vannak....rengeteg kifejezetten jó DE van...második kör elején valószínűleg még húzható olyan ember a posztra, aki azonnal kezdeni tud...

Hát a front4-ban Rubinon kívül az égvilágon nincs senki használható, ebben igazad van, de kétségtelen, h a FA-ben - ha majd lesz - kell ezt pofozni...csak drafttal ez esélytelen...gondolok itt Tommie Harris-re pl.

LB-ben uez a helyzet, Jackson(már ha tud játszani), Gocong rendben...ide viszont középső körökben simán lehet használható embereket húzni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)