Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Döglődik a topic 😕 nekem ez a lockout lehetőség tök lehúzza az érdeklődésemet, igazából a draft sem érdekel. Na de nézzük ki az akit a legtöbb mockban velünk hoznak kapcsolatba: Robert Quinn DE http://www.mynfldraft.com/NFL-Draft-Profiles/2011/Robert-Quinn
én is arra szavaznék, hogy ha már ilyen átszervezésen megy át a védelem, akkor erre a csapatrészre kell rágyúrni, különösen a front7re, mert azt gyakorlatilag idén kell felépíteni.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
7 csajt kell megöklözni hozzá😊Delonso_
álcsúcson :rolleyes:


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
7 csajt kell megöklözni hozzá😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
annyiból tényleg nem, hogy öreg róka mind2, de 1 évre jók lehetnének, ha mégis DE-t húznak, és WR-rel várnak még1 évet.

miért gondolod, hogy Green és Jones bust lesz?Amadeus91
Nem gondolom, csak hülyén fogalmaztam meg. Arra akartam utalni, hogy akkor is ő velük járnának jobban, mintha az említett úriembereket választják.
De veterán, 1 évre igazolt sztár WR-t nem akkor visz egy csapat, ha nagyot akar alkotni? Szerintem igen. A Browns pedig idén nem fog, inkább építeni kéne őket.Deny
Elsődlegesen a fist sevent kéne rendbe tenni. Aztán jöhetne WR. A nagyot alkotással meg még várni kell pár évet. De hamarosan arra is sor kerül. Holmgren a garancia rá.Shawn84
a fist seven amúgy mi?
valami homokos börtöngeng?

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem gondolom, csak hülyén fogalmaztam meg. Arra akartam utalni, hogy akkor is ő velük járnának jobban, mintha az említett úriembereket választják.
De veterán, 1 évre igazolt sztár WR-t nem akkor visz egy csapat, ha nagyot akar alkotni? Szerintem igen. A Browns pedig idén nem fog, inkább építeni kéne őket.Deny
Elsődlegesen a fist sevent kéne rendbe tenni. Aztán jöhetne WR. A nagyot alkotással meg még várni kell pár évet. De hamarosan arra is sor kerül. Holmgren a garancia rá.Shawn84
"jó védelem, győzelem" alapon?

de vajon, mikor eljön az ideje a WR-nek is, lesz egy Green elérhető helyen a drafton?Amadeus91
Jövőre is lesz egy két bika WR
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem gondolom, csak hülyén fogalmaztam meg. Arra akartam utalni, hogy akkor is ő velük járnának jobban, mintha az említett úriembereket választják.
De veterán, 1 évre igazolt sztár WR-t nem akkor visz egy csapat, ha nagyot akar alkotni? Szerintem igen. A Browns pedig idén nem fog, inkább építeni kéne őket.Deny
Elsődlegesen a fist sevent kéne rendbe tenni. Aztán jöhetne WR. A nagyot alkotással meg még várni kell pár évet. De hamarosan arra is sor kerül. Holmgren a garancia rá.Shawn84
"jó védelem, győzelem" alapon?

de vajon, mikor eljön az ideje a WR-nek is, lesz egy Green elérhető helyen a drafton?Amadeus91
Sokakról sok mindent mondtak már a draftok előtt, a Lions eddig mire ment CJ-vel? Az offense-be most talán annyira nincs sok lyuk, a front7-be viszont kéne vagy 4! játékos, nem beszélve a cserékről.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
annyiból tényleg nem, hogy öreg róka mind2, de 1 évre jók lehetnének, ha mégis DE-t húznak, és WR-rel várnak még1 évet.

miért gondolod, hogy Green és Jones bust lesz?Amadeus91
Nem gondolom, csak hülyén fogalmaztam meg. Arra akartam utalni, hogy akkor is ő velük járnának jobban, mintha az említett úriembereket választják.
De veterán, 1 évre igazolt sztár WR-t nem akkor visz egy csapat, ha nagyot akar alkotni? Szerintem igen. A Browns pedig idén nem fog, inkább építeni kéne őket.Deny
Elsődlegesen a fist sevent kéne rendbe tenni. Aztán jöhetne WR. A nagyot alkotással meg még várni kell pár évet. De hamarosan arra is sor kerül. Holmgren a garancia rá.Shawn84
"jó védelem, győzelem" alapon?

de vajon, mikor eljön az ideje a WR-nek is, lesz egy Green elérhető helyen a drafton?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Se Moss, se Owens nem Green vagy Julio Jones szintű már, szerintem. Még ha az utóbbiak bustok is lesznek...Deny
annyiból tényleg nem, hogy öreg róka mind2, de 1 évre jók lehetnének, ha mégis DE-t húznak, és WR-rel várnak még1 évet.

miért gondolod, hogy Green és Jones bust lesz?Amadeus91
Nem gondolom, csak hülyén fogalmaztam meg. Arra akartam utalni, hogy akkor is ő velük járnának jobban, mintha az említett úriembereket választják.
De veterán, 1 évre igazolt sztár WR-t nem akkor visz egy csapat, ha nagyot akar alkotni? Szerintem igen. A Browns pedig idén nem fog, inkább építeni kéne őket.Deny
Elsődlegesen a fist sevent kéne rendbe tenni. Aztán jöhetne WR. A nagyot alkotással meg még várni kell pár évet. De hamarosan arra is sor kerül. Holmgren a garancia rá.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
4-3, 3-4 -hez megint csak nem értek. Ha lesz szezon, lesz FA piac. Biztos találni fogtok megfelelő embereket, de, hogy A.J. Green volumenű WR-t ,biztos, hogy nem, ha csak nem szerzitek meg Randy Moss-t mint FA (vagy T.O.)Amadeus91
Se Moss, se Owens nem Green vagy Julio Jones szintű már, szerintem. Még ha az utóbbiak bustok is lesznek...Deny
annyiból tényleg nem, hogy öreg róka mind2, de 1 évre jók lehetnének, ha mégis DE-t húznak, és WR-rel várnak még1 évet.

miért gondolod, hogy Green és Jones bust lesz?Amadeus91
Nem gondolom, csak hülyén fogalmaztam meg. Arra akartam utalni, hogy akkor is ő velük járnának jobban, mintha az említett úriembereket választják.
De veterán, 1 évre igazolt sztár WR-t nem akkor visz egy csapat, ha nagyot akar alkotni? Szerintem igen. A Browns pedig idén nem fog, inkább építeni kéne őket.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
4-3, 3-4 -hez megint csak nem értek. Ha lesz szezon, lesz FA piac. Biztos találni fogtok megfelelő embereket, de, hogy A.J. Green volumenű WR-t ,biztos, hogy nem, ha csak nem szerzitek meg Randy Moss-t mint FA (vagy T.O.)Amadeus91
Se Moss, se Owens nem Green vagy Julio Jones szintű már, szerintem. Még ha az utóbbiak bustok is lesznek...Deny
annyiból tényleg nem, hogy öreg róka mind2, de 1 évre jók lehetnének, ha mégis DE-t húznak, és WR-rel várnak még1 évet.

miért gondolod, hogy Green és Jones bust lesz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
4-3, 3-4 -hez megint csak nem értek. Ha lesz szezon, lesz FA piac. Biztos találni fogtok megfelelő embereket, de, hogy A.J. Green volumenű WR-t ,biztos, hogy nem, ha csak nem szerzitek meg Randy Moss-t mint FA (vagy T.O.)Amadeus91
Se Moss, se Owens nem Green vagy Julio Jones szintű már, szerintem. Még ha az utóbbiak bustok is lesznek...
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Én a DL-be húznék a hatodik helyen.Bad31
bevallom őszintén, hogy nem sok meccsetek láttam idén, de amikor igen, akkor a D egész jól összerakott volt, hagyományos AFC North módra. Az offense-be évek óta kell egy WR. Most van jó QB, McCoy személyében, egy jó futó; Hillis, nagyon kell egy kiemelkedő WR ahhoz, szerintem, hogy a Browns franchise egy fokkal feljebb lépjen.

Mondjuk én elfogult vagyok a WR-kel kapcs.Amadeus91
Azt a defense-t el is felejtheted, a 4-3-ra való átállás szinte teljesen új állományt igényel, amúgy nem volt nagy extra a tavalyi D sem, véleményem szerint :/Bad31
Azért Fujita-val alakultatok rendesen. Jött két nagyon ígéretes srác is a drafton a Sec-be. A nevük nem ugrik be. Talán Ward és Hayden. Mindenképp, ha benn lesz még Green, akkor őt kéne húznotok. Egyetértek azzal a véleménnyel, amit Höri írt talán, hogy C.Johnson (Lions) óta ő a legjobb WR a drafton. Tipikusan az az üzlet, amit nem szabad kihagyni...

4-3, 3-4 -hez megint csak nem értek. Ha lesz szezon, lesz FA piac. Biztos találni fogtok megfelelő embereket, de, hogy A.J. Green volumenű WR-t ,biztos, hogy nem, ha csak nem szerzitek meg Randy Moss-t mint FA (vagy T.O.)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én a DL-be húznék a hatodik helyen.Bad31
bevallom őszintén, hogy nem sok meccsetek láttam idén, de amikor igen, akkor a D egész jól összerakott volt, hagyományos AFC North módra. Az offense-be évek óta kell egy WR. Most van jó QB, McCoy személyében, egy jó futó; Hillis, nagyon kell egy kiemelkedő WR ahhoz, szerintem, hogy a Browns franchise egy fokkal feljebb lépjen.

Mondjuk én elfogult vagyok a WR-kel kapcs.Amadeus91
Azt a defense-t el is felejtheted, a 4-3-ra való átállás szinte teljesen új állományt igényel, amúgy nem volt nagy extra a tavalyi D sem, véleményem szerint :/


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Én a DL-be húznék a hatodik helyen.Bad31
bevallom őszintén, hogy nem sok meccsetek láttam idén, de amikor igen, akkor a D egész jól összerakott volt, hagyományos AFC North módra. Az offense-be évek óta kell egy WR. Most van jó QB, McCoy személyében, egy jó futó; Hillis, nagyon kell egy kiemelkedő WR ahhoz, szerintem, hogy a Browns franchise egy fokkal feljebb lépjen.

Mondjuk én elfogult vagyok a WR-kel kapcs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Én a DL-be húznék a hatodik helyen.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Sanszos a WR, de ha bent marad addig Dareus, akkor szerintem elviszik őt.
Mondjuk én így húznék: 1. kör: Green, 2. kör: Marvin Austin
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Nagyon kéne nektek egy WR. Vagy Green vagy Julio lesz az első húzásotok. (szerintem)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
lassan draft, talán felpörög kicsit a topik, bár kb. semmi sem történt az elmúlt 1 hónapban. WR, DT v. DE 1/6-ra, ez nem változott 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Seneca 3 évig maradHöri
Sokat nem mutatott tavaly, de mindegy, elfér a rosteren, majd csak vissza nyeri a formáját!Bad31
azt hittem McCoy lesz a franchise QB-tok. Legalábbis én köré építkeznék.Amadeus91
Egy megbízható tartalék sosem árt top éves NFL tapasztalattal (egy-egy meccsre be is tud ugrani ha kell), ráadásul ismeri a rendszert, segítheti átállni McCoynak a postDaboll korszakra.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Seneca 3 évig maradHöri
Sokat nem mutatott tavaly, de mindegy, elfér a rosteren, majd csak vissza nyeri a formáját!Bad31
azt hittem McCoy lesz a franchise QB-tok. Legalábbis én köré építkeznék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Seneca 3 évig maradHöri
Sokat nem mutatott tavaly, de mindegy, elfér a rosteren, majd csak vissza nyeri a formáját!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Seneca 3 évig marad

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Browns LB D'Qwell Jackson re-signed a 1-year incentive laden contract with Cleveland for just over $4.5 million.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma éjjel a clevelandi AHL-es hokicsapat hazai meccsén 'Browns Night' lesz!
Többen ott lesznek a játékosok közül, a Monsters hokisai pedig ebben a különleges alkalmi szerelésben fognak játszani, amit a meccs után elárvereznek. 😊



http://lakeeriemonsters.com/news/news/index.html?article_id=1091


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dawson kapta a taget