Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
nem szeretnék ebben a topicban továbboffolni egy esetleges válasszal-átraktam egy hozzáillőbe 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
...Helmut Zimmer
Világos ez a kultúraváltás, amit Holmgren meg akar valósítani, és nyilván megfelelő garanciát is kapott Lernertől, hogy legyenek eszközei ennek végrehajtására. A legtöbb modellértékű csapatnál, ahogy te is írtad a tulajdonos képviseli azt a mentalitást, ami hasonló gondolkodású, értékrendű GM-et, edzőt, munkatársakat jelent.

Azonban továbbra sem látom, hogy egy ilyen kvázi forradlom esetén, amikor ráadásul a sikert nem is elsősorban a mutatott játék, és pályán elért eredmény jelenti, mi lehetett a ráció Mangini megtartása mögött? Nyilván tartottak több megbeszélést egymás között, ahol mindketten elmondták az elképzeléseiket, hogyan képzeli el az együttműködést, a csapat jövőjét. Mi derülhetett ki Holmgrennek év közben, ami miatt egy év után befejezte a közös munkát Manginivel? Mi lehetett az elvárás, ami még tavasszal működőképesnek látszott, de 7-8 hónappal később már nem? Valószínűleg sosem ismerjük meg az indokokat, de modellszinten érdekelne, hogy egy ilyen lépésnek mi az értelme?

üdvDoM
Elnézést, nem szeretnék Helmut helyett válaszolni, csak nagyon érdekel ez a téma.
A szervezeti kultúra váltása hosszú éveken keresztül zajló folyamat, vagy még pontosabban folyamatok egymásba fonódó láncolata. Nincs rá biztosíték (sőt!), hogy mindenki végig szereplője marad az egésznek. Az sem szükségszerű például, hogy egy ember (Holmgren) viszi végig.
A változás menedzselése során nagyon fontos tényező, hogy az egyes személyek milyen szerepet töltenek be. Támogatják, elutasítják a változást, esetleg semlegesek? Ezek a szerepek dinamikusan változ(hat)nak, aki ma támogatja a folyamatot, holnapután a legádázabb ellenzője lesz. S nem ő kelt fel bal lábbal, hanem a folyamat olyan szakaszába ért, amit már nem tud kezelni, követni, ahol kiderülnek az ő gyengeségei stb. Ezt a hozzáállás változást rendszeresen "mérni" kell (interjúk, kérdőívek stb.)
Mangini nagy valószínűséggel kikerült a változást támogatók köréből (még egyszer hangsúlyozva, hogy ez nem feltétlen az ő emberi, edzői gyengeségét jelenti), ezt a monitoring jelezte, elváltak útjaik. Egyébként akár már év közben is bejelezhetett a monitoring vészcsengője, csak Holmgren úgy gondolta, hogy az egész folyamat sikerét jobban veszélyezteti egy év közbeni HC csere, mint ha megtartja Manginit év végéig. (Nem esett át rögtön ellenzői szerepbe, "csak" semlegessé vált.)
Remélem, segítettem néhány szemponttal, s nem zavartalak (össze) Benneteket!
Üdv

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Költői a kérdés, de mi marad a Jetsből, ha elveszed a sok sztárt...? 😉
Helmut Zimmer
bocs, hogy belefolyok.
úgy gondolom sikerült a gondolatmenetet megértenem, de a kérdés felett nem tudtam elmenni. Ha egy csapat 'sztárokkal' együtt képes jó footballt játszani/készíteni, akkor miért merül fel/vagy miért kéne elvenni tőlük ezeket? mármint ha ők így képesek hatékonyak lenni, és később képesek megfelelő FA 'sztárokkal' magukat pótolni, vagy megfelelő draftatlétákkal, akkor ezt miért nem tekinted ugyanúgy egy kultúratípusnak?, vagy miért nem tekinthetjük eredményesnek? -és mint látjuk egész hatékony, ha az idei/tavalyi évet figyeljük, és azért megvan a megfelelő minimális összetartóerő is a további fejlődéshez (ha szükséges)-sapka
Természetesen, az általad vázolt építkezés is egy kultúratípus. A " sztárok elvétele" csak gondolatkísérlet, hogy ekkor milyen kimutatható, releváns értékek (értsd: kompetenciák) maradnak a szervezetben. Helmut úgy véli - szíves engedelmével osztom is véleményét -, hogy a "Jets"-típusú franchise jó eséllyel kevés olyan belülről kialakult szervezeti kulturális értéket tud felmutatni, amelyekre hosszan tartó, konzisztens teljesítést lehet alapozni. Milyen szilárd alapot és szerkezeti vázat látsz, amelyre rá tudod építeni, húzni az egész szervezetet - takarítónőtől a franchise QB-ig, a hólapátolótól a HC-ig.
Egy ilyenre Te is rámutatsz - összetartó erő. Hívjuk csoport koherenciának, máris láthatjuk, hogy ebből maximális mértékű szükséges. Egy "összevásárolt" csapatnál nagy a veszély, hogy nem lesz megfelelő mértékű koherencia, ha maga a szervezet nem hordoz kellő mennyiségben és minőségben fontos, alapvető értékeket. Még egy egyébként nagy hagyományú, kiemelkedően eredményes szervezet is megsínyli, ha túl sokáig csak sztárok vásárlásával próbál meg sikereket elérni, és közben nem fejleszti, gondozza saját értékeit. (Real Madrid utóbbi 5-8 éve?) No offense, akár a Skins topicban is helyén lenne ez a beszélgetés?
Nagyon úgy tűnik, hogy az amerikai foci manapság kiemelten olyan szervezeteket kíván, amelyek világos, egyértelmű (tulajdonosi) vízióval és az erre alapuló sikeres stratégiát kialakító és megvalósító felső vezetéssel rendelkeznek. (Lehet, régebben is így volt. Olvasom én Szabler és mások cikkeit a régi fociról, de én nem merészelek a régebbi focira megállapításokat tenni - talán ők.)
Egy-két PO-s idény, urambocsá' meglepetés SB-be jutás még nem tesz igazán eredményessé. Urald hosszú éveken keresztül a csoportodat, vagy legalább legyél folyamatosan komoly harcban az uralomért, az már siker.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
...Helmut Zimmer
Világos ez a kultúraváltás, amit Holmgren meg akar valósítani, és nyilván megfelelő garanciát is kapott Lernertől, hogy legyenek eszközei ennek végrehajtására. A legtöbb modellértékű csapatnál, ahogy te is írtad a tulajdonos képviseli azt a mentalitást, ami hasonló gondolkodású, értékrendű GM-et, edzőt, munkatársakat jelent.

Azonban továbbra sem látom, hogy egy ilyen kvázi forradlom esetén, amikor ráadásul a sikert nem is elsősorban a mutatott játék, és pályán elért eredmény jelenti, mi lehetett a ráció Mangini megtartása mögött? Nyilván tartottak több megbeszélést egymás között, ahol mindketten elmondták az elképzeléseiket, hogyan képzeli el az együttműködést, a csapat jövőjét. Mi derülhetett ki Holmgrennek év közben, ami miatt egy év után befejezte a közös munkát Manginivel? Mi lehetett az elvárás, ami még tavasszal működőképesnek látszott, de 7-8 hónappal később már nem? Valószínűleg sosem ismerjük meg az indokokat, de modellszinten érdekelne, hogy egy ilyen lépésnek mi az értelme?

üdv
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Költői a kérdés, de mi marad a Jetsből, ha elveszed a sok sztárt...? 😉
Helmut Zimmer
bocs, hogy belefolyok.
úgy gondolom sikerült a gondolatmenetet megértenem, de a kérdés felett nem tudtam elmenni. Ha egy csapat 'sztárokkal' együtt képes jó footballt játszani/készíteni, akkor miért merül fel/vagy miért kéne elvenni tőlük ezeket? mármint ha ők így képesek hatékonyak lenni, és később képesek megfelelő FA 'sztárokkal' magukat pótolni, vagy megfelelő draftatlétákkal, akkor ezt miért nem tekinted ugyanúgy egy kultúratípusnak?, vagy miért nem tekinthetjük eredményesnek? -és mint látjuk egész hatékony, ha az idei/tavalyi évet figyeljük, és azért megvan a megfelelő minimális összetartóerő is a további fejlődéshez (ha szükséges)-

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
DOM!

"Ilyen körülmények között nem tudom, hogy milyen eredmény, vagy mutatott játék volt az elvárás, amire azt mondta volna Holmgren, hogy na, ez már valami, te vagy az én emberem, még ha nem egyformán gondolkodunk egy franchise vezetéséről."

Pont az a lényeg, hogy H nem így gondolkodik. Ő programot akar végrehajtani. Az első évben nem a mutatott játék, és nem az elért eredmény számított nála, hanem az előrehaladás a kitűzött kultúraváltás területén. (Mostmár látom, hogy idehaza ez a varázsige nem bír valós jelentéssel, és inkább managementciki-kategória, de odahaza az egyik legfontosabb alapelv bármilyen komoly vállalati változás előtt.) Nálatok van egy Kraft, aki személyében megkövetelte, és garantálta a kultúraváltást. Már a PC korszakban is lehetett látni. Itt ilyen ember nincs! Itt ez az ember Mike Holmgren. A Browns egy olyan vállalat, amely rossz footballt gyárt, sajnos egy olyan piacon, amelyen sokan jó footballt gyártanak, ráadásul konzisztensen. A gyártási folyamatba be lehet tenni új vívmányokat, technikákat, ötleteket, blikkfangokat. Ez által egy-egy jó termék kigördíthető, és ezek kellenek is a sikerhez, de tartósan nem lehet megfelelni az elvárásoknak csak ezek által. Alázta már meg a fél ligát a Fins WildCattel, kár, hogy azóta se kép se hang! (várom a Hox összeomlását mondjuk jövőre). Azt kell mondanom, hogy a Browns, a Bills, a Lions a Cincy, stb, stb borzasztóan le vannak maradva azon Franchisektől, ahol a vállalati kultúra termelésre gyakorolt hatása, pl. working ethic elképesztően magas szintet képvisel. Nálatok, a Seelersnél, Ravensnél, az Indynél borzasztóan magasan van a léc. Aki ide bekerül, tudja hol a helye, tudja, mi a dolga, érzi az elvárást, de miután érti is, ez nem nyomasztja (már, ha pszcihésen alkalmas arra, hogy focit gyártson), hanem motiválja az elvárás generálta bizalom. Ettől működik! És ettől működik Kraft minden befektetése, és ettől működik Art Blank minden munkája az Office Depotól a Falconsig. Ettől működik a Risk, a Chase, a Fargo, a Coca Cola, az Apple és nagyjából minden!
Költői a kérdés, de mi marad a Jetsből, ha elveszed a sok sztárt...? 😉

Üdv
H
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Holmgren egyike az utolsó harcosoknak! Olyan, amilyen, nem árul zsákbamacskát. Maximálisan korrekt volt EM-el. Mindenki kirúgta volna, minden szakértő, szurkoló , tresselő okostojás már kapun kívül látta tavaly.
Rozmár ilyen ember, a kézfogása felér bármilyen aláírással. Amikor a Browns behúzta, tudta mit vesz.Itt nincs forradalom, nincs meglepetés abban, amit művelt. Kedvére való srácot húzott be, akivel tudna dolgozni. [...] Itt nem lesz "holnap" AFC North" bajnoki cím. Ha ezt vártátok, nem Holmgren az emberetek. 😕Helmut Zimmer
Eleget kritizáltam Manginit korábban, hogy draft pickekért megszabadult a támadósorban minden meghatározó játékostól, aki a passzjátékban bármikor képes villantani. Mivel nem volt irányítója (a Jetsnél is ebbe bukott bele, és áttételesen itt is), nem tudta letenni a voksát senki mellett, jött az elképzelés, hogy erős futójáték, vmi védelem, és majd csak lesz valahogy. Ehhez jött az Alex Mack draft, akiből nagyon hamar az egész liga legjobb centere lesz, ha még most csak AFC top3-5-be fér be.

Ez volt a Mangini program, amelyik a 2010-es év előtt szinte nem kapott komoly erősítést ott, ahol leginkább kellett volna (passzjáték). McCoy projectnek érkezett, mint minden újjáépülő csapathoz. Wallace jó cserének tűnt, aki ha kell 1-2 meccset tud hozni, de még átmeneti szezonra is állandó kezdőnek szerintem kicsit kevés. Delhomme fejben teljesen tönkrement a Panthersnél a PO bukta óta, tőle bármit is várni komolytalan ötlet szerintem.

Ilyen körülmények között nem tudom, hogy milyen eredmény, vagy mutatott játék volt az elvárás, amire azt mondta volna Holmgren, hogy na, ez már valami, te vagy az én emberem, még ha nem egyformán gondolkodunk egy franchise vezetéséről. Különösen ebben a divízióban, ahol olyan védelmek vannak, amelyik még egy komolyabb támadógépzetet is képes lenullázni, hát még egy olyan féloldalas alap támadójátékot, ami a Brownsnál volt.

Nem volt véletlen az a sok trükkös játék, hogy minden létező formában bevonják a játékba Cribbset az ST-n kívül a támadásoknál is, mert nem volt más. Elég a Saints elleni győzelemre gondolni.

Pont amiatt amit kiemeltem a hozzászólásodban, gondolom úgy, hogy nem volt értelme ennek az egy Mangini évnek. Ha akkor hoz Holmgren neki megfelelő vezetőedzőt, és jönnek az új koordinátorok is, akkor már egy éve a helyén lenne a támadórendszer, amihez Colt McCoy már részben beleszokhatott, és elkezdett volna alakulni a védelem (ha lesz váltás 43-ra vagy filozófiaváltás a 34-ben), és az oda megfelelő játékosokat már lehetett volna összeszedni.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ha tippelnem kellene inkább egy Jim Zorn féle gyors bukás lesz ebből, mint Sean Payton féle sikertörténet. Kár, mert Mangininek tényleg csak egy kompetens OC kellett volna, de ezt nem látta be.

Shurmurnak ugyanígy kell találnia egy olyan DC-t aki képes kvázi 2. HC-ként intézi odaát a dolgokat, különösen ha ez az O-guru is ragaszkodik a playhíváshoz.DoM
Eric téma
Nem tudom, hogy valóban csak egy kompetens OC kellett volna-e?! Lehet! De talán nem ártott volna egy új személyiség, meg az a néhány része BB génláncolatának, amelyet egyik egykori vezére sem kapott meg... (szerintem sajnos)
Kár, hogy ezek a szakemberek a vicc poén része nélkül szabadulnak rá a világra.

Zorn példája szerintem azért nem teljesen jó, mert lassan tényleg nem meglepetés, ha egy szakembernek beletörik a bicskája a Skins szervezetébe. Snyder kb ugyanaz, mint Ralph Wilson Jr. némileg több pénzzel.
Nem bántva a Skinst, márciusig mindig ők a legesélyesebb csapat. Szerencsétlen Zorn balfék volt, de nem ezt érdemelte gyakorlatilag teljesen kikészült. Shanny a két gyűrűjével (és a nem pici tapasztalatával) ugyanúgy nem írt sikertörténetet.

Holmgren egyike az utolsó harcosoknak! Olyan, amilyen, nem árul zsákbamacskát. Maximálisan korrekt volt EM-el. Mindenki kirúgta volna, minden szakértő, szurkoló , tresselő okostojás már kapun kívül látta tavaly.
Rozmár ilyen ember, a kézfogása felér bármilyen aláírással. Amikor a Browns behúzta, tudta mit vesz.Itt nincs forradalom, nincs meglepetés abban, amit művelt. Kedvére való srácot húzott be, akivel tudna dolgozni. Én azt hittem, hogy meggyőzi Zornt. (de mint kiderült Zorn inkább vezetne traktort Alabamában). Itt nem lesz "holnap" AFC North" bajnoki cím. Ha ezt vártátok, nem Holmgren az emberetek. 😕


Joey! Kösz a liket 😊

Jauron! Ő Cover 2, de nem Tampa 2. Amúgy nagyon jó pedagógus, szerették a srácok. (pocsék HC)

Derűs adalék: A fél Bills D szerződése lejár. Ráadásul pont nem rossz játékosoké. Úgy néz ki, hogy a 3-4 lehet, hogy csak egyéves kirándulás volt. Valszeg új vezér jött a D élére (bár még nem tudjuk) Nem kevés srácnak van tele a csukája, meglepődnék ha a sok "imádom Buffalot" nyilatkozat után pl PoZ nálunk kezdené a következő idényt. 😕 Bár, lehet, hogy Poz elvesztése, csak az én rémálmom! 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Andrew Brandt írta még a hét elején:

A key player in football at this time of year is agent Bob LaMonte. LaMonte is skilled at creating the perception – real or manufactured – that one or more of his clients are the “hot guy” that a team should sign before it’s too late (an example was Brad Childress with the Vikings in 2006).

LaMonte also is strategic in attempting to have clients work together in the same organization. For example, in Cleveland president Mike Holmgren and general manager Tom Heckert are LaMonte clients and there is a reasonable chance the next head coach may be as well (LaMonte clients Pat Shurmur and Marty Mornhinweg have been linked to the job).

LaMonte’s current crop of clients in and out of head coaching positions includes Shurmur, Mornhinweg, John Fox, Jim Mora, Leslie Frazier, Charlie Weis, Josh McDaniels and Jon Gruden. Of course, many factors go into interviews beyond chemistry and preparation – including the Rooney Rule – but those two factors go a long way in the process.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Új DC? Mi van Rob Ryannel? Lemaradtam.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Ha tippelnem kellene inkább egy Jim Zorn féle gyors bukás lesz ebből, mint Sean Payton féle sikertörténet. Kár, mert Mangininek tényleg csak egy kompetens OC kellett volna, de ezt nem látta be.

Shurmurnak ugyanígy kell találnia egy olyan DC-t aki képes kvázi 2. HC-ként intézi odaát a dolgokat, különösen ha ez az O-guru is ragaszkodik a playhíváshoz.DoM
Azért Zorn-nál nagyon hiányzott a stabil FO. A DC kérdésben egyetértek, de ne Jauron, tampa 2-re totál alkalmatlan ez a D.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha tippelnem kellene inkább egy Jim Zorn féle gyors bukás lesz ebből, mint Sean Payton féle sikertörténet. Kár, mert Mangininek tényleg csak egy kompetens OC kellett volna, de ezt nem látta be.

Shurmurnak ugyanígy kell találnia egy olyan DC-t aki képes kvázi 2. HC-ként intézi odaát a dolgokat, különösen ha ez az O-guru is ragaszkodik a playhíváshoz.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
-Holmgrennek gyakorlatilag teLjhataLma volt, van!
-Nem lesz ideje, és energiája arra, hogy HC-t játszon!
-Ha HC-t akarna játszani, akkor nem lenne szüksége statisztákra!
-Az ő feladata egy masszív és működő program felépítése, illetve egy teljesen újfajta gondolkodás, vezetési kultúra meghonosítása. Ez az AFC North (nahát Helmut mit nem mondasz?!). Itt soha nem lehetett kártyatrükkel csoportot nyerni. De ezt nálam jobban tudjátok.
-Az első mérföldkövön túlvagytok pl a csapatépülés tekintetében. Most eljőtt az ideje egy olyan szakmai munkának, ahol a prudens működésnek nagyobb haszna van, hosszú-távon, mint a zsenialitás, és őrület határán táncoló rögtönzésnek
-Ericet nem azért rugta ki, mert túl erős volt, hanem mert megkapta a lehetőséget és nem élt vele. Bár a vén rozmár sohasem mondta ki, de nem volt elégedett az elvégzett munkával. (Bills elleni meccs pl. rettenet volt)
-Olyan edzőt keresett, aki hozzá hasonló etikai érzékkel áll ehhez a játékhoz, és akinek át tudja adni mindazt a tudást, amelyet megtanult. Nyílván nem akarja elkövetni ugyanazokat a hibákat, mint a másik nagy Czár.
-A Rams fanok ált a barátaim, tisztelem őket, nem gondolom, hogy sokszor nem volt igazuk a konzervatimizmus kérdésében, playhívás tekintetében, stb! Csak nagyon sok tényezőt nem ismerünk...

Szerintem...

üdv
H

(én és a szerkesztés 😀 )Helmut Zimmer
kapott egy lájkot, nagyon jól összefoglaltad a lényeget 😊

NFL-csevegőben olvasom, h. miért nem Gruden, Cowher, etc...
Gruden: megkerestük, de marad az ESPN-nél. Nem meglepő, onnan kap kb. 4 M $-t + még a Tampa is fizet neki 1 évig. Cowher: esélytelen volt, ő teljhatalmat akar, Holmgren mellett ez alma.
Martyball: 2 éve Lerner felhívta, nem akar többet edzősködni
Billick: több, mint 3 éve nem dolgozott NFL-csapatnál

az viszont már jobban zavar, h. állítólag nem lesz off. coord. (vagyis csak papíron) és Shurmur hívja majd a playeket...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
-Holmgrennek gyakorlatilag teLjhataLma volt, van!
-Nem lesz ideje, és energiája arra, hogy HC-t játszon!
-Ha HC-t akarna játszani, akkor nem lenne szüksége statisztákra!
-Az ő feladata egy masszív és működő program felépítése, illetve egy teljesen újfajta gondolkodás, vezetési kultúra meghonosítása. Ez az AFC North (nahát Helmut mit nem mondasz?!). Itt soha nem lehetett kártyatrükkel csoportot nyerni. De ezt nálam jobban tudjátok.
-Az első mérföldkövön túlvagytok pl a csapatépülés tekintetében. Most eljőtt az ideje egy olyan szakmai munkának, ahol a prudens működésnek nagyobb haszna van, hosszú-távon, mint a zsenialitás, és őrület határán táncoló rögtönzésnek
-Ericet nem azért rugta ki, mert túl erős volt, hanem mert megkapta a lehetőséget és nem élt vele. Bár a vén rozmár sohasem mondta ki, de nem volt elégedett az elvégzett munkával. (Bills elleni meccs pl. rettenet volt)
-Olyan edzőt keresett, aki hozzá hasonló etikai érzékkel áll ehhez a játékhoz, és akinek át tudja adni mindazt a tudást, amelyet megtanult. Nyílván nem akarja elkövetni ugyanazokat a hibákat, mint a másik nagy Czár.
-A Rams fanok ált a barátaim, tisztelem őket, nem gondolom, hogy sokszor nem volt igazuk a konzervatimizmus kérdésében, playhívás tekintetében, stb! Csak nagyon sok tényezőt nem ismerünk...

Szerintem...

üdv
H

(én és a szerkesztés 😀 )
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shurmur kinevezésével gyakorlatilag Holmgren kapott tejhatalmat a csapat felett- szerintem. Nem tartom kizártnak; hogy ő fog irányítani a háttérből; mint tényleges HC...iktriad
Utálok nyelvtan náci lenni, de teLjhatalom... (Remélem, nem veszed rossz néven)Soldados
Most akartam kijavítani; mert láttam mit írtál az NFL csevegő topikban. És most is azt mondom; amit ott is. Inkább itt tévesszek; és javítsanak ki; mint máshol. Köszi.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Shurmur kinevezésével gyakorlatilag Holmgren kapott tejhatalmat a csapat felett- szerintem. Nem tartom kizártnak; hogy ő fog irányítani a háttérből; mint tényleges HC...iktriad
Utálok nyelvtan náci lenni, de teLjhatalom... (Remélem, nem veszed rossz néven)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shurmur kinevezésével gyakorlatilag Holmgren kapott tejhatalmat a csapat felett- szerintem. Nem tartom kizártnak; hogy ő fog irányítani a háttérből; mint tényleges HC...
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
hát Shurmur, ez van. :/ teljes rebuilding megint, WCO és a 4-3 is szinte biztos (Rob Ryan 90%, h. megy). Annak én is örülök, h. végre offensive minded HC érkezett (az előző három papíron def. guru volt). Igazából már mindent próbáltunk, hot college coach (Butch), hot coordinator (Crennel), ex-HC (Mangini), átlagos ex-OC / QB-coach még nem volt 😛

Btw.
Sparano - 2003-2007 OL Coach / Assistant HC, 2008 - Phins HC
John Harbaugh - '98-2007 Spec. Team Coord., 2008 - Ravens HC
Tomlin - 2006 Def. Coord, 2007 - Steelers HC
Haley - 2007-2008 Off. Coord, 2008 - Chiefs HC
Reid - '95-'98 OL / QB / Assistant HC, '99 - Eagles HC
és ugye Raheem Morris, aki 2007-ben még DB coach volt...

nincs bevált recept, kell két tapasztalt koordinátor, akkor lehet vmi. Mondjuk ezek után vicces Holmgren múlt heti sajtótájékoztatója. Holmgren and general manager Tom Heckert will serve as the Browns' point men in the search he described as "pretty wide. We're not limiting ourselves in any way." aha, ja.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én már Mangini elküldését sem értettem, mert végre látszódott valami irány és fejlődés.

De Shurmurral hátraléptek vagy százat ahelyett, hogy előre tettek volna egyet.

😐
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
ezmiez? azt hittem csak vicc, hogy interjúztatják... hihetetlen milyen balfácánok ülnek egyes csapatok front office-aiban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Megtörtént. Kinevezték Shurmurt.Soldados
Nem lesz sok álmatlan éjszakája a divízió többi tagjának a Browns felől jó eséllyel ismét pár évig.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megtörtént. Kinevezték Shurmurt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Csak ,hogy szokjátok.
Pat Shurmur:

1990-1997 Michigan State(tight ends coach)
1998 Stanford(offensive line coach)
1999-2008 Philadelphia Eagles(Quarterbacks coach)
2009-present St.Louis Rams(Offensive Coordinator)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Eléggé lemaradtam erről az edző témáról, csak ennyit tudok erről Shurmurról amennyit itt olvastam, fogalmam sincs mit tett le az asztalra, ami miatt egyáltalán HC-ként szóba kerülhetett a neve. Egyetlen dolog van, ami pozitív számomra, hogy az előző két edzőnkkel ellentétben nem defense szakértő, ettől függetlenül, jobban örültem volna bárki másnak 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A hírek szerint csütörtökön Shurmurt jelentik be HC-nak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!