Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Hát hallod. Nekem is volt egy kis nyomás a lelkemben. Mondjuk nem gondoltam INT-ben, én csak annyira gondoltam hogy mind a 3-4 kísérletet is kivéditek... Erre tessék :-/

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Gratulálok a Cleveland-nek! Mondom a Miami ellen veszítsetek, aztán jöhetnek megint a győzelmek. Hát ezt is megnyertétek. Na de nekem ne essetek szét mostmár... Nyerjétek a következő meccseket!!!!!!Ventura
Igyekszünk 😀 az utolsó driveotok előtt esküszöm szinte 100%-ig biztos voltam benne, hogy INT lesz, egy ilyen belső sugallat 😊
Azért Jake feltűnésével egyből felélénkült a passzjátékunk, Watson 100 yard, és végre Robiske is elkezdett labdákat kapni, lehet nem is olyan rossz elkapó ám, majd ha McCoy fejlődik még, hiszen nagyon zöldfülű, gondolom ő is többet fogja keresni a receivereket.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Gratulálok a Cleveland-nek! Mondom a Miami ellen veszítsetek, aztán jöhetnek megint a győzelmek. Hát ezt is megnyertétek. Na de nekem ne essetek szét mostmár... Nyerjétek a következő meccseket!!!!!!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
nohát, ez a hét gyorsan lepörgött, újra game day 😊

Fujita out ahogy Deny is írta, McCoy is valszeg az lesz, talán a Bengals ellen már játszhat. Wright probable, ennek ellenére Haden marad a kezdő. Nem meglepő, novemberben 15 tackle, 7 pass. def, 3 INT, ő lett a defensive rookie of the month :cool: (Hillis pedig a ground player of the week)

out: Fujita
doubtful: McCoy
questionable: Barton, Coleman, Cribbs, Rogers, Ward
probable: Vickers, Womack, Wright

Nehéz meccs lesz, jobb a Dolphins, Wake szarrá alázza St. Clair-t az tuti. A futás elleni védekezésnek mindenképp javulnia kell, talán Bowens-t ki lehetne próbálni Barton helyén, utóbbi úgyis csak pénteken edzett, akkor is limitáltan.Joey Tribbiani
Ez a Wake vs. St.Clair dolog már csak azért is gáz, mert Jake nem egy mobilis irányító, meggyűlhet a baja ha lógnak majd a nyakán, reméljük a traktor majd kihúz minket a csávából 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
nohát, ez a hét gyorsan lepörgött, újra game day 😊

Fujita out ahogy Deny is írta, McCoy is valszeg az lesz, talán a Bengals ellen már játszhat. Wright probable, ennek ellenére Haden marad a kezdő. Nem meglepő, novemberben 15 tackle, 7 pass. def, 3 INT, ő lett a defensive rookie of the month :cool: (Hillis pedig a ground player of the week)

out: Fujita
doubtful: McCoy
questionable: Barton, Coleman, Cribbs, Rogers, Ward
probable: Vickers, Womack, Wright

Nehéz meccs lesz, jobb a Dolphins, Wake szarrá alázza St. Clair-t az tuti. A futás elleni védekezésnek mindenképp javulnia kell, talán Bowens-t ki lehetne próbálni Barton helyén, utóbbi úgyis csak pénteken edzett, akkor is limitáltan.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Scott Fujita biztosan nem játszik holnap, már most out listán van.
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Sabby Piscitelli itt kötött ki.
Egyértelműen jó húzás szerintem.Höri
Mért tartod Piscitellit ekkora királynak?adam8
nagy királynak nem tartom, de Colts fanként csak rajongani tudok egy olyan backup safety iránt aki tudja mi az a tackle.
nálunk pölö olyan biztos helye lenne a kezdőben mint a parancsolat, ide pedig csak depthet mélyíteni jön. márpedig ha a backupok közt jelentős kezdő rutinnal felvértezett védők vannak, az jó.Höri
Így van, kapol egy likeot 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Mekkora marhaság, hogy nem McCoy kezd.... pedig végre elindultatok egy jó irányba.Amadeus91
read only? :/ sérült.Joey Tribbiani
WriteOnly😛
😉kishaszi
'schuldigung, you're right 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sabby Piscitelli itt kötött ki.
Egyértelműen jó húzás szerintem.Höri
Mért tartod Piscitellit ekkora királynak?adam8
nagy királynak nem tartom, de Colts fanként csak rajongani tudok egy olyan backup safety iránt aki tudja mi az a tackle.
nálunk pölö olyan biztos helye lenne a kezdőben mint a parancsolat, ide pedig csak depthet mélyíteni jön. márpedig ha a backupok közt jelentős kezdő rutinnal felvértezett védők vannak, az jó.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mekkora marhaság, hogy nem McCoy kezd.... pedig végre elindultatok egy jó irányba.Amadeus91
read only? :/ sérült.Joey Tribbiani
WriteOnly😛
😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Mekkora marhaság, hogy nem McCoy kezd.... pedig végre elindultatok egy jó irányba.Amadeus91
read only? :/ sérült.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Sabby Piscitelli itt kötött ki.
Egyértelműen jó húzás szerintem.Höri
Mért tartod Piscitellit ekkora királynak?

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kemeny meccs lesz ez ket szimpatikus csapat kozt.
En is sajnalom hogy McCoy serult kivancsi lettem volna ra, Delhommal nem olyan poen.
Fujitat is megneztem volna, nagy jatekos, nameg ugye a kozos nevezo Roth.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Mekkora marhaság, hogy nem McCoy kezd.... pedig végre elindultatok egy jó irányba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Sabby Piscitelli itt kötött ki.
Egyértelműen jó húzás szerintem.Höri
Gondolom nem hiába vágták ki Tampából, de szerintem minden játékosnál számít az, hogy milyen sémába kerül bele, reméljük Piscitelli megtalálja nálunk a számítását, mondjuk mint Roth tavaly 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van e hír arról hogy ki kezd a Miami ellen QB poszton?
Remélem emgértitek, hogy ennél a meccsnél nem szurkolhatok a Cleveland-nek 😛Ventura
Delhomme.Joey Tribbiani
Ne máááár!Meddig kell még megalázni csóri fickót?Ez a szezon úgy is füst maradjon McCoy!Greengo
ha edzeni se tud, akkor nehezen fog meccsezni...

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Van e hír arról hogy ki kezd a Miami ellen QB poszton?
Remélem emgértitek, hogy ennél a meccsnél nem szurkolhatok a Cleveland-nek 😛Ventura
Delhomme.Joey Tribbiani
Ne máááár!Meddig kell még megalázni csóri fickót?Ez a szezon úgy is füst maradjon McCoy!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sabby Piscitelli itt kötött ki.
Egyértelműen jó húzás szerintem.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Azért az utolsó drive-ot Jake csinálta meg, 5/5 50+ yard, és akkor álltatok meg, amikor elkezdtetek futni.

A legnagyobb hülyesége az első félidő végi fumble volt, de azt megúsztátok. A pick six a WR hibája miatt jöhetett össze.Jakehomer
2 meccs - 2 pick six. Kellett hozzá Massa (aki többször is szar route-ot futott), de egymás után 2 INT a saját térfélen kicsit sok. Érdekes, McCoy vhogy elkerülte ezeket a helyzeteket. Ok, az utolsó drive szép volt, de ezt DA is hozta, 1 jó negyed aztán semmi.Joey Tribbiani
Nekem nem kell mondani, hogy Jake mekkora baromságokra képes 😊 A Tampa elleni pick six az egész idény egyik legidiótább interceptionje volt, nem vitás, igazi meccs-vesztő momentum. A fumblija és az első pick teljesen az ő hibája.

Andersonnal nagyjából helyes az analógia, hasonló jellegű QB-k (Jake azért lényegesen jobb volt még a műtétje előtt) - csak azt mondom, hogy a bevállalós stílusában ott vannak a pozitívumok is. McCoy sokkal kevesebbet hibázik, de nem is vállal be annyit és ennek meg olyankor látjátok kárát, mint pl a Jax ellen, amikor a második félidőben egy centit nem tudott haladni a Browns O a biztonsági játék miatt.

Kevés igazán jó QB van a ligában.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Van e hír arról hogy ki kezd a Miami ellen QB poszton?
Remélem emgértitek, hogy ennél a meccsnél nem szurkolhatok a Cleveland-nek 😛Ventura
Delhomme.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Van e hír arról hogy ki kezd a Miami ellen QB poszton?
Remélem emgértitek, hogy ennél a meccsnél nem szurkolhatok a Cleveland-nek 😛

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
AFC North figyelő 12. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1740Soldados
Fujita nagyon underrated. A védelem vezére, 51 tackle (csak Roth csinált többet az LB-k közül, de ő az összes meccsen játszott), 3.5 sack, 2 forced fumble. Ez az eléldegél, meg nem játszik kiemelkedően rá spec. nem igaz.

Clifton Smith cut, érkezett Jordan Norwood (tavaly UDFA-ként végigcsinálta a TC-t bei uns, majd 11 hét practice squad).Joey Tribbiani
Norwood yeah 😊 emlékszem, hogy egész jól teljesített annak idején.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
AFC North figyelő 12. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1740Soldados
Fujita nagyon underrated. A védelem vezére, 51 tackle (csak Roth csinált többet az LB-k közül, de ő az összes meccsen játszott), 3.5 sack, 2 forced fumble. Ez az eléldegél, meg nem játszik kiemelkedően rá spec. nem igaz.

Clifton Smith cut, érkezett Jordan Norwood (tavaly UDFA-ként végigcsinálta a TC-t bei uns, majd 11 hét practice squad).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő 12. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1740


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Azért az utolsó drive-ot Jake csinálta meg, 5/5 50+ yard, és akkor álltatok meg, amikor elkezdtetek futni.

A legnagyobb hülyesége az első félidő végi fumble volt, de azt megúsztátok. A pick six a WR hibája miatt jöhetett össze.Jakehomer
2 meccs - 2 pick six. Kellett hozzá Massa (aki többször is szar route-ot futott), de egymás után 2 INT a saját térfélen kicsit sok. Érdekes, McCoy vhogy elkerülte ezeket a helyzeteket. Ok, az utolsó drive szép volt, de ezt DA is hozta, 1 jó negyed aztán semmi.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964