Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Bocsi, nem a kést akarom bennetek forgatni, de unalmamban nézem a meccs összefoglalóját... Az első INT-nél tuti a Ogletree a hunyó? Csak mert mintha írtátok volna, hogy bénázott... Nekem olyan, mintha Ogletree és Witten is full üres lenne a bliztelők és a secondary közti területen és Romo pedig hátsó lábról átpottyantja Ogletree feje fölött a tojást... nexion218
Biztos Ogletree is hibázott, de azért ebben nagyobb részben tűnt Romo hibájának. De ezt sose fogjuk megtudni.
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Bocsi, nem a kést akarom bennetek forgatni, de unalmamban nézem a meccs összefoglalóját... Az első INT-nél tuti a Ogletree a hunyó? Csak mert mintha írtátok volna, hogy bénázott... Nekem olyan, mintha Ogletree és Witten is full üres lenne a bliztelők és a secondary közti területen és Romo pedig hátsó lábról átpottyantja Ogletree feje fölött a tojást...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Tudom láttam, csak nfl.comon is volt valami kis pletyi,kérdés róla.
Meg hát igen megbízhatóságot nem tudhatjuk.Kroos
Ha jól emlékszem Ian Rapoport írt róla tegnap, hogy Dallasban a tervek szerint vagy Callahan vagy egy új OC jön, és akkor Garrett a HC teendőivel tud foglalkozni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jim Rome a Twitteren: Jason Garrett on Tony Romo: "We're excited about him being our QB." Sure you're not.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Sztem írtam h jo lenne ha Norv jönne playcallernek de a sajnos Red nem engedi ki a kezéből ezt. Sztem kellene egy jo OC. De ez van, jövőre úgyis villantania Garettnek.Blevi
Annyira evidens, hogy Garrettnek fel kellene adni a playcallingot. Érthetetlen, ha nem lesz változás a stábban.DoM
Te ezt nem értheted, igazából ezt senki sem értheti.
Garrett a Princetonon végzett, tehát egy zseni, és a zsenik ritkán tévednek.
valószínűleg egyébként olyan playbookja van, amit lehetetlenség levédekezni, csak az a baj, hogy Ivy League-es IQ kellene a megtanuláshoz, olyan meg talán csak a Bills irányítójának van.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Bears requested permission to interview Cowboys special teams coach Joe DeCamillis for vacant head coach position.

Erre három kérdőjel lenne a legkifejezőbb. gorbel
Baltimore-nak többé-kevésbé bejött, nem?
ha úgy vesszük, JoeD alakulatai minden évben beszoptak egy-egy blokkolt puntot TD-re, viszont vissza is hordtak puntot egy hatosért.
nem látok sok meccset (oké, csak a miénket), de JoeD volt ezeken az egyetlen spec team edző, aki középre rúgtatta az onside kicket (amikor a rúgó belsővel szinte legurítja maga előtt, és meg blokkolni), egyszer bejött, egyszer majdnem, de nem sokon múlott.

lehet, hogy azért akarják, mert nem akarnak olyan edzőt, aki bele van buzulva a saját szakértelmébe, és hívni akarja a támadásokat vagy a védekezést (lásd még Garrett, Wade Phillips, stb)

meg persze az is lehet, hogy így akarják elcsábítani Wade papát Houstonból (asszem hozzánk is azért jött, mert Wade vője vagy valami hasonló) - na jó, ez csak vicc volt 😊

a faszi minden évben változó alapanyagot kap, de mindig kitermel valami durvajó spec teamert, volt már nálunk ilyen téren legjobb McCray, Holley, bámulatos módon talán Hurd is.

ja, és végre sikerült aranyat ásni Bailey-vel.

nekem szimpatikus JoeD, de nyilván van az az ajánlat, amivel nem lehet vitatkozni.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Sztem írtam h jo lenne ha Norv jönne playcallernek de a sajnos Red nem engedi ki a kezéből ezt. Sztem kellene egy jo OC. De ez van, jövőre úgyis villantania Garettnek.Blevi
Annyira evidens, hogy Garrettnek fel kellene adni a playcallingot. Érthetetlen, ha nem lesz változás a stábban.
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Tudom láttam, csak nfl.comon is volt valami kis pletyi,kérdés róla.
Meg hát igen megbízhatóságot nem tudhatjuk.Kroos
Na, oké. Azt hittem Cowboys berkekben ismert a twittert író, amiből lehet következtetni, hogy mennyire komoly ez a hír.DoM
Sztem írtam h jo lenne ha Norv jönne playcallernek de a sajnos Red nem engedi ki a kezéből ezt. Sztem kellene egy jo OC. De ez van, jövőre úgyis villantania Garettnek.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Az a baj h annyira akarom h jöjjön vki h amig 0,00001% esély is lesz bizakodni fogok 😛

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Tudom láttam, csak nfl.comon is volt valami kis pletyi,kérdés róla.
Meg hát igen megbízhatóságot nem tudhatjuk.Kroos
Na, oké. Azt hittem Cowboys berkekben ismert a twittert író, amiből lehet következtetni, hogy mennyire komoly ez a hír.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Tudom láttam, csak nfl.comon is volt valami kis pletyi,kérdés róla.
Meg hát igen megbízhatóságot nem tudhatjuk.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Turnerhez mit szólnátok mint OC?? esélyek rá?
nekem kb. mind1 csak ne Garrett hívjon már mindent4!!Kroos
A Romo vs. Bazzani vita elmoshatta ezt a hozzászólást:

Nem tudom mennyire megbízható ez a forrás, de Garrett azt tervezi, hogy marad OC és playcaller 2013-ban is. Arra a pletykára reagálva, hogy Norv Turner visszajönne OC-nek. Garrett szerint kell az állandóság Romónak és nem használna a támadóséma változtatása.DoM
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
mi tetszik ezen neki???? minden meccsen van oltári hülyeség, game, futás 1-2szer jónak tűnik aztán egész meccsen már nem hívjuk,red zone offense no comment...
Ha már marad Garrett egy OC kell!!!!!

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Turnerhez mit szólnátok mint OC?? esélyek rá?
nekem kb. mind1 csak ne Garrett hívjon már mindent4!!Kroos
JJ azt nyilatkozta szezon vége fele, hogy tetszik neki a jelenlegi helyzet.(Tehát Garrett mint OC). Ezen kívül Callahan birtokában is van egy táblázat a playekről, úgyhogy én nem látom esélyét annak, hogy bárki jönne OC-nek.

Bears requested permission to interview Cowboys special teams coach Joe DeCamillis for vacant head coach position.

Erre három kérdőjel lenne a legkifejezőbb. gorbel
Öregem, nagy grat neki, ha ezt megkapja 😀
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Turnerhez mit szólnátok mint OC?? esélyek rá?
nekem kb. mind1 csak ne Garrett hívjon már mindent4!!

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Bears requested permission to interview Cowboys special teams coach Joe DeCamillis for vacant head coach position.

Erre három kérdőjel lenne a legkifejezőbb.
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Persze, itt felesleges is bármit mondani, hiába írom le újra, most sem sikerült megérteni. No mindegy. Tocy
Az a baj h nem igazán érted te sem a mi álláspontunkat. Payton miért látott Szted Romoban fantáziát?
több mint 13 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Persze, itt felesleges is bármit mondani, hiába írom le újra, most sem sikerült megérteni. No mindegy.
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Igen, ez tényleg szerencsétlen dolog. Attól még a tény tény marad: A szezon első felében a védelem tartotta életben ezt a csapatot, a Giants elleni orbitális bénázás után is, és még jó pár alkalommal. A második félévben jól játszott Romo, jó volt az offense, a védelem hullott szét a sérülések miatt. Persze lehet ezt a szezont a sérülésekre fogni, és nem is járnátok messze az igazságtól. De attól még mindig ott van, hogy a döntő pillanatban Romo hibázott nagyot. Addig eljutni bizony el kell, csak azt az erőn felül teljesítő defense hozta inkább...

Én azt mondom, hogy egy egészséges Murray, meg egy jó backup futó, és egy jó game manager, nem chokerkedő QB többet érne.Tocy
Egy game manager meghal emögött a fal mögött. 31 hely futásban...
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Te nem akarod megérteni. Nagy betűvel írtam a CSAK szót, mivel nem CSAK ő a szezon kerékkötője. De ő is vastagon benne van. És nem, 3 ember már nem "kihúzza" Ryant a bajból. A lehetetlen labdáit húzta le, intektől mentette meg. Mindegy, a Tehenész-szemüveg sokdioptriás. Van helyetek vagy nincs, ha odajuttok, az siker.Tocy
Nem sok meccsünket láttad az tuti. Tudod idén hányszor sackelték Romot 36x több mint 2-és átlag. Ehhez jön egy ligautolsó futójáték. Plusz ahogy slow is írta ez nem Jacksonville itt meg az is hír ha valaki más szagút fingott. Romo utolsó 6 meccsből 5 eli szint volt nem jo hanem elit. Ha kikaptunk a Pittsburgh ellen akkor ez mindegy is lett volna. Mutass egy irányítót akinek nincs egy idényben 3 szar alapszakasz meccse, pech hogy az utolsó volt.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
JA hogy lehetetlen labdákat húzott le Dez. Ilyen alapon ,érvekkel tényleg nincs is jó irányító.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Mindegy sokan láttak 1 Dallas meccset és a többi nem számít + a média és mindenki ezt fújja úgy hogy úgy van és kész!
Többi meccs nem számít. Elit védelem volt minden meccsen, Elit O, futójátékkal, zseniális edzővel egyedül Romo b.szta el az UTOLSÓ meccsen.
Romo vesztes alkat (akár az is lehet) és kész. Mert nem nyert SBt és 3szor elbukott a playoff előtt. Vajon hány ilyen iránytó van még, volt és lesz??? az irányítóknak hány százaléka ilyen 90-95???

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Te nem akarod megérteni. Nagy betűvel írtam a CSAK szót, mivel nem CSAK ő a szezon kerékkötője. De ő is vastagon benne van. És nem, 3 ember már nem "kihúzza" Ryant a bajból. A lehetetlen labdáit húzta le, intektől mentette meg. Mindegy, a Tehenész-szemüveg sokdioptriás. Van helyetek vagy nincs, ha odajuttok, az siker.Tocy
meg a hater-szemüveg is, ugye?

oké, Bryant mentette meg a valagát. meg év elején a szar route-okat sem ő futotta, amiből nem lett INT egy-két meccsen.

menj, örülj, hogy Paytonnak annak idején nem sikerült egy második körösért elvinnie Romót, mert akkor Brees csak egy lenne a többi csapat QB-jei közül a Saints szurkolói számára, és még mindig Archie Manning lenne az etalon.
több mint 13 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Te nem akarod megérteni. Nagy betűvel írtam a CSAK szót, mivel nem CSAK ő a szezon kerékkötője. De ő is vastagon benne van. És nem, 3 ember már nem "kihúzza" Ryant a bajból. A lehetetlen labdáit húzta le, intektől mentette meg. Mindegy, a Tehenész-szemüveg sokdioptriás. Van helyetek vagy nincs, ha odajuttok, az siker.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Mondjuk ezt sosem tudom megérteni, hogy lehet így hozzáállni, hogy ne jussunk be, mert ott úgyis kikapunk. Akkor ennyi erővel minek nyerjünk meccset, hát előbb-utóbb úgyis kikapunk...A PO-ba bejutni siker, komoly fegyvertény. Ott kiesni nem szégyen. Aki bejut, az elért valamit. Aki nem, az semmit. Idén mi se értünk el semmit. Értem én a sok sérülést nálatok, de azért...másnál is volt egész éves sérülés. Nem is egy. Romonál felhoztátok az év eleji dropokat, másnál nem volt ilyen? Most pl Brees kezdett asszem 2/8-cal, ebben 3 drop volt. Mindegy, szerintem Romoval nem fogtok nyerni semmit ( és ugye nektek egy PO-ba jutás semmi, csak a Super Bowl játszik, mert hát ha a PO-ban kiestek, akk már inkább be se jussatok... ), akkor meg le lehet cserélni másra, és elkezdeni építkezni.Tocy
valahol meg kellene érteni, hogy ez Amerika csapata. ez azt jelenti, hogy a Cowboysról mindenkinek van véleménye, még annak is, akit amúgy az NFL alig érdekel.
a Cowboys volt az, aki 1996 óta nem nyert playoff-meccset, muhaha, amikor meg nyertünk az Eagles ellen, akkor le se szarta senki sem, csak amikor a következő meccsen a Vikings elkente a szánkat.
a Tehenészeket fikázni nagyobb divat lett, mint a Patsnek vagy a Saintsnek vagy a Giantsnek szurkolni.

kibebaszottul nincs szüksége arra ezeknek a fiataloknak, hogy egy vereség után fél Amerika savazza őket, ami akkor is megtörténne, ha a hét bíró egészen látványosan ellenük fújna, és mégis csak egy hosszabbításos mezőnygóllal kapnának ki.
sajnos vagy nem, az első 15 meccs alapján nem volt helyünk a playoffban, és ezen a 16. meccs sem változtatott érdemben. persze reménykedni ér, de csak egészséges mértékben érdemes.