Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 13 éve
te tényleg nem érted meg, vagy csak nem akarod megérteni, hogy a playoff szempontjából a Skins-meccs csak annyira volt fontos, mint előtte a Saints, a Steelers, meg úgy konkrétan Thanksgiving óta az összes meccs, ugye?Nem CSAK Romon ment el a szezon, de itt volt az utolsó meccs, a döntő meccs, dobott 3 intet, mindegyiket ő csinálta magának. Előzőekben Bryant kihúzta sokszor a ganyéból. Oké 3 ember ment ott annál a szitunál, de az utolsó kb 6 meccsen abszolút volt annyi ideje, mint akárki másnak. Mint ahogy most, a Skins ellen sem kellett annyit menekülnie, mint mjuk Vicknek. 3 INT. Amikor fontos lenne, rendre ront. És csak ez számít.TocyEz a "Romonak szar a fala, amúgy elit QB" téma szerintem vicc, semmivel sem volt a szezon második felében gyengébb fala, mint akárki másnak, a Green Bay falánál pl bőven jobb volt. Jó példa erre a 8 mp-s TD-tek, de abszolút jól megvédték még akkor is, ha voltak persze kivételek. Igen, itt valóban jobban is játszott. De a PO mégsem lett meg, mégis az utolsó pillanatban betlizett. Az meg, hogy a tisztán elbénázott interception után még ő veszekszik az elkapóval...én kirúgnám a fenébe, lehet szerezni irányítót olcsón, futásra alapozó offense mellé működhet sok mindenki, Murray elit futó, kell mellé még valaki, mert elég sérülékeny, aztán hajrá.TocySzerintem meg az a vicc, amit te képzelegsz. Mutass rá kérlek a fórumozóra aki azt írta amit te álltasz, miszerint Romo elit. Várom...
Egy kőkemény 3-man-rusht meg azért nem olyan k*rva nagy kunszt megfogni. Persze ilyen részletkérdésekkel nem szoktak foglalkozni a laikusok.
Remélem dagad az egod az önigazolástól, hogy Romo-n ment el megint a szezon vagy mi. Tiszta nfl.com.gyeek
egyébként segítek, az utolsó 6 meccsen nem volt tenger ideje, az Eagles megkergette, a Bengals ellen nem volt nyugodt pillanata, a Steelers és a Saints ellen nagyjából hiba nélkül játszott. volt egy meccs, elkövetett két és fél hibát, és akkor ő az egész szazon kerékkötője.
akkor Ryan is tulajdonképpen egy középszerű balfasz, csak Julio Jones, Roddy White meg Gonzalez mindig kihúzza a csávából, nem?
több mint 13 éve
Mondjuk ezt sosem tudom megérteni, hogy lehet így hozzáállni, hogy ne jussunk be, mert ott úgyis kikapunk. Akkor ennyi erővel minek nyerjünk meccset, hát előbb-utóbb úgyis kikapunk...A PO-ba bejutni siker, komoly fegyvertény. Ott kiesni nem szégyen. Aki bejut, az elért valamit. Aki nem, az semmit. Idén mi se értünk el semmit. Értem én a sok sérülést nálatok, de azért...másnál is volt egész éves sérülés. Nem is egy. Romonál felhoztátok az év eleji dropokat, másnál nem volt ilyen? Most pl Brees kezdett asszem 2/8-cal, ebben 3 drop volt. Mindegy, szerintem Romoval nem fogtok nyerni semmit ( és ugye nektek egy PO-ba jutás semmi, csak a Super Bowl játszik, mert hát ha a PO-ban kiestek, akk már inkább be se jussatok... ), akkor meg le lehet cserélni másra, és elkezdeni építkezni.
több mint 13 éve
Igen, ez tényleg szerencsétlen dolog. Attól még a tény tény marad: A szezon első felében a védelem tartotta életben ezt a csapatot, a Giants elleni orbitális bénázás után is, és még jó pár alkalommal. A második félévben jól játszott Romo, jó volt az offense, a védelem hullott szét a sérülések miatt. Persze lehet ezt a szezont a sérülésekre fogni, és nem is járnátok messze az igazságtól. De attól még mindig ott van, hogy a döntő pillanatban Romo hibázott nagyot. Addig eljutni bizony el kell, csak azt az erőn felül teljesítő defense hozta inkább...Én azt mondom, hogy egy egészséges Murray, meg egy jó backup futó, és egy jó game manager, nem chokerkedő QB többet érne.
több mint 13 éve
Értem én Blevi, pl. ha mi kikapunk, akkor 9-7 a mérlegünk és azzal is elégedett lettem volna. De bejutni a PO-ba, az mindig más életérzés. A tulajotoknál meg szerintem minden év azzal indul, hogy na majd most, aztán megint semmi... és ő már nem lesz fiatalabb (ahogy senki se), az idő ellene van, de nagyon.Go Vikings!a szezon felénél a vérmesebb remények szerint 10-6-os, a realistábbak szerint 8-8-as csapat voltunk, és akkor még kicsit többen voltak a csapatban azok közül, akik Oxnardba is elutaztak a csapatgépen.
olyan szempontból biztos jó lett volna eljutni a playoffba, hogy jó eséllyel ez volt az utolsó év, amikor a Spencer-Lee-Carter-Ware sor együtt játszik (plusz Ratliff), meg tavasszal elszabadul a pokol a salary cap miatt, de az a helyzet, hogy támadóoldalról is az összes játékos, akitől várni lehetett volna valamit, az Romo, Murray és Witten lett volna. az 3 skill player a 6 posztból. a kegyetlenül komoly Seahawks védelem ellen. hidd el, azután, ami következett volna vasárnap, a legenyhébb vélemény a köztudatban az lett volna, hogy mit kerestünk mi a playoffban?
nézd, én nem vagyok tulajdonos, tehát nem az én zsebemnek fáj, ha nincs jegybevétel a plusz egy meccs miatt. én azt nézem, hogy a Super Bowlig sem jutottunk volna el, és persze lehet, hogy innen jön a fejesugrás a mélybe, de ha úgysem választunk a 29. helynél később, akkor miért ne választanánk a 18-on?
ebbe a playoffba nekimenni nekünk kb ugyanolyan lett volna, mintha tavaly a Giants Canty és Linval Joseph, Boley és Kiwi nélkül, sérült Tuck-kal és JPP-vel, másik oldalon Nicks és Cruz nélkül, talán Manninghammel (bár MM >>>Ogletree) és Jernigannel ment volna neki. not gonna make it, mondhatni.
vagy ha egy évvel korábban a Packersben nincs Raji, Hawk, Jennings és Driver, Matthews sérült.
vagy ha még előtte a Saintsnél nincs Colston és Henderson, Ellis, Vilma, Will Smith sérült, Fujita dettó, Sharper nincs.
én türelmesebb vagyok nyilván, egyrészt mert átéltem a három 5-11-es évet, amir Campo-érának is szoktak mondani, másrészt 32 évesen még simán előttem van vagy 30 évnyi szurkolás (remélem).
én nem Jerry vagyok, aki 70 éves, és amúgy sem szűnik meg a Cowboys JJ halálával (a fia már most a második számú ember a csapatnál, Jerry meg inkább csak a pénzt adja és a vicces nyilatkozatokat).
ez a csapat nem a Hickory, hogy árral szemben megnyerje a bajnokságot, kinőttem a tündérmesékből. jó eséllyel talán a hazai playoff-meccset megnyertük volna, bár a vegasi bukik a Seahawks-ot vagy 17 pontos favoritnak hozták volna ki idegenben. szóval egy óriási röfivel talán elkapott, 1 százalékos esélyű győzelmet, ami nem ér Lombardit, simán elcserélek 3 vagy 4 drafthelyre, vagy ha a csoda folytatódott volna, akkor hétre vagy 11-re (13-14 a már mínusz százalékos kategória).
ez az év arról szólt, hogy aki nagyon jól játszik, az vagy használhatatlanra sérül, vagy IR-re, ezért szerzett Ware az első 10 meccsén 11,5 sacket, utána pedig nullát, ezért tört el Bryant ujja, ezért sérült meg Murray bokája, ezért esett ki Lee és Carter, és a Seahawks ellen valószínűleg Romo vagy Witten vagy Spencer (végleg) jött volna.
nem, ne így induljon az új év, hagyjuk a rossz szájízt meg tavalyra.
több mint 13 éve
A semmivel sem rosszabb fala mögött eltört pár bordája a meccs elején. Ki tudja hogy mennyire volt hatással a játékra.Nem CSAK Romon ment el a szezon, de itt volt az utolsó meccs, a döntő meccs, dobott 3 intet, mindegyiket ő csinálta magának. Előzőekben Bryant kihúzta sokszor a ganyéból. Oké 3 ember ment ott annál a szitunál, de az utolsó kb 6 meccsen abszolút volt annyi ideje, mint akárki másnak. Mint ahogy most, a Skins ellen sem kellett annyit menekülnie, mint mjuk Vicknek. 3 INT. Amikor fontos lenne, rendre ront. És csak ez számít.TocyEz a "Romonak szar a fala, amúgy elit QB" téma szerintem vicc, semmivel sem volt a szezon második felében gyengébb fala, mint akárki másnak, a Green Bay falánál pl bőven jobb volt. Jó példa erre a 8 mp-s TD-tek, de abszolút jól megvédték még akkor is, ha voltak persze kivételek. Igen, itt valóban jobban is játszott. De a PO mégsem lett meg, mégis az utolsó pillanatban betlizett. Az meg, hogy a tisztán elbénázott interception után még ő veszekszik az elkapóval...én kirúgnám a fenébe, lehet szerezni irányítót olcsón, futásra alapozó offense mellé működhet sok mindenki, Murray elit futó, kell mellé még valaki, mert elég sérülékeny, aztán hajrá.TocySzerintem meg az a vicc, amit te képzelegsz. Mutass rá kérlek a fórumozóra aki azt írta amit te álltasz, miszerint Romo elit. Várom...
Egy kőkemény 3-man-rusht meg azért nem olyan k*rva nagy kunszt megfogni. Persze ilyen részletkérdésekkel nem szoktak foglalkozni a laikusok.
Remélem dagad az egod az önigazolástól, hogy Romo-n ment el megint a szezon vagy mi. Tiszta nfl.com.gyeek
több mint 13 éve
Nem CSAK Romon ment el a szezon, de itt volt az utolsó meccs, a döntő meccs, dobott 3 intet, mindegyiket ő csinálta magának. Előzőekben Bryant kihúzta sokszor a ganyéból. Oké 3 ember ment ott annál a szitunál, de az utolsó kb 6 meccsen abszolút volt annyi ideje, mint akárki másnak. Mint ahogy most, a Skins ellen sem kellett annyit menekülnie, mint mjuk Vicknek. 3 INT. Amikor fontos lenne, rendre ront. És csak ez számít.Ez a "Romonak szar a fala, amúgy elit QB" téma szerintem vicc, semmivel sem volt a szezon második felében gyengébb fala, mint akárki másnak, a Green Bay falánál pl bőven jobb volt. Jó példa erre a 8 mp-s TD-tek, de abszolút jól megvédték még akkor is, ha voltak persze kivételek. Igen, itt valóban jobban is játszott. De a PO mégsem lett meg, mégis az utolsó pillanatban betlizett. Az meg, hogy a tisztán elbénázott interception után még ő veszekszik az elkapóval...én kirúgnám a fenébe, lehet szerezni irányítót olcsón, futásra alapozó offense mellé működhet sok mindenki, Murray elit futó, kell mellé még valaki, mert elég sérülékeny, aztán hajrá.TocySzerintem meg az a vicc, amit te képzelegsz. Mutass rá kérlek a fórumozóra aki azt írta amit te álltasz, miszerint Romo elit. Várom...
Egy kőkemény 3-man-rusht meg azért nem olyan k*rva nagy kunszt megfogni. Persze ilyen részletkérdésekkel nem szoktak foglalkozni a laikusok.
Remélem dagad az egod az önigazolástól, hogy Romo-n ment el megint a szezon vagy mi. Tiszta nfl.com.gyeek
több mint 13 éve
Értem én Blevi, pl. ha mi kikapunk, akkor 9-7 a mérlegünk és azzal is elégedett lettem volna. De bejutni a PO-ba, az mindig más életérzés. A tulajotoknál meg szerintem minden év azzal indul, hogy na majd most, aztán megint semmi... és ő már nem lesz fiatalabb (ahogy senki se), az idő ellene van, de nagyon.Go Vikings!Jerry nyert elég sokmindent, a PO nagy siker lett volna ezzel a kerettel, de sztem PIMP türelmesebb mint régebben. Nem lesz fiatalabb ez tény az is hogy itt mindenki azt mondja ideje nyugdíjba menni. De ez a csapat az öve ahogy a mondás tartja: az kéri a zenét aki fizeti a zenekart, és ennek a zenekarnak nem oly régóta van uj koncert terme szinten az öreg érdeme, lehet őt utalni de nem elismerni nem. Ameddig öve a csapat mi csak méltatlankodhatunk, meg azt se tehetjük meg h nem megyünk ki a meccsre tüntetés képpen.
több mint 13 éve
Értem én Blevi, pl. ha mi kikapunk, akkor 9-7 a mérlegünk és azzal is elégedett lettem volna. De bejutni a PO-ba, az mindig más életérzés. A tulajotoknál meg szerintem minden év azzal indul, hogy na majd most, aztán megint semmi... és ő már nem lesz fiatalabb (ahogy senki se), az idő ellene van, de nagyon.
több mint 13 éve
Bárki, aki azt mondja, hogy nem érdemes PO-ba jutni, mert ott csak szarrá vernék őket az belül teljesen össze van törve és csak hazudik magának. Én nem fogom a lelküket simogatni, de közlöm, még ha 38-10-re el is kalapálnak majd minket, én k*rvára boldog vagyok, hogy a csapatom még januárban is játszik!!Go Vikings!Nézd ez csak szórakozás de kosz az ingyen lelek látást. Mindenki őrült volna ha PO-ba jutunk, csak az esélyeink csekélyek lettek volna, en elégedett vagyok mert idén romokba sérült a csapat és meg igy utolsó pillanatig versenyben voltunk nekem ez elég. Bizonyára félre értettél valamit megesik mindenkivel. 😊
több mint 13 éve
Bárki, aki azt mondja, hogy nem érdemes PO-ba jutni, mert ott csak szarrá vernék őket az belül teljesen össze van törve és csak hazudik magának. Én nem fogom a lelküket simogatni, de közlöm, még ha 38-10-re el is kalapálnak majd minket, én k*rvára boldog vagyok, hogy a csapatom még januárban is játszik!!
több mint 13 éve
Utána rájöttem de a két picksix az valóban hiba volt de Garett is farok volt hogy hosszú passzokat hívott.A tavaly Cowboys-Lionsról volt szó. Két picksixel hozott fel minket, majd full reménytelen játék és a végén egy záróINT.Bazzani1. Blevi azt a meccset Romo nyerte meg, aztán ő bukta el.Ha a Saints meccsre gondolsz Romo nem tehet arról h Dez egy tiszta FD passzt elejt. Az h Romo fejben nem elég igaz lehet de ezen egy jo edző segíthet. Örültünk volna a POnak de Ware egész karja Romo bordája illetve Dez ujja Bem annyira, jövőre is lesz idény nem kell tropara töretni magunkat az amúgy is dirty Seahawksal.
2. Slow! Attól, hogy minket különböző jelzőkkel látsz el attól Romo még nem fog belépni azon az ajtón mert nem elég hozzá fejben. Nem karban, nem lábban, fejben.
3. Nem szeretem az ilyen mentalitást, hogy ne menjünk a POba mert úgyis kikapunk. Nézd meg, hogy nálunk kik kaptak el TD passzt az utolsó meccsen. Durham, Robiskie, Heller. Ilyeneket ti is össze tudtok szedni. Van jópár csapat ahol évek óta várnak egy PO szereplésre és leszarnák azt is ha a PSal kellene kiállni. Bazzani
Ja hogy a tavalyi Lion elleni hat igen az kemény volt de mindenki vesztett mar el meccset meg P. M. És Brady is de egy csapat sosem csak az irányítóról szól.Blevi
több mint 13 éve
A tavaly Cowboys-Lionsról volt szó. Két picksixel hozott fel minket, majd full reménytelen játék és a végén egy záróINT.1. Blevi azt a meccset Romo nyerte meg, aztán ő bukta el.Ha a Saints meccsre gondolsz Romo nem tehet arról h Dez egy tiszta FD passzt elejt. Az h Romo fejben nem elég igaz lehet de ezen egy jo edző segíthet. Örültünk volna a POnak de Ware egész karja Romo bordája illetve Dez ujja Bem annyira, jövőre is lesz idény nem kell tropara töretni magunkat az amúgy is dirty Seahawksal.
2. Slow! Attól, hogy minket különböző jelzőkkel látsz el attól Romo még nem fog belépni azon az ajtón mert nem elég hozzá fejben. Nem karban, nem lábban, fejben.
3. Nem szeretem az ilyen mentalitást, hogy ne menjünk a POba mert úgyis kikapunk. Nézd meg, hogy nálunk kik kaptak el TD passzt az utolsó meccsen. Durham, Robiskie, Heller. Ilyeneket ti is össze tudtok szedni. Van jópár csapat ahol évek óta várnak egy PO szereplésre és leszarnák azt is ha a PSal kellene kiállni. Bazzani
Ja hogy a tavalyi Lion elleni hat igen az kemény volt de mindenki vesztett mar el meccset meg P. M. És Brady is de egy csapat sosem csak az irányítóról szól.Blevi
több mint 13 éve
1. Blevi azt a meccset Romo nyerte meg, aztán ő bukta el.Ha a Saints meccsre gondolsz Romo nem tehet arról h Dez egy tiszta FD passzt elejt. Az h Romo fejben nem elég igaz lehet de ezen egy jo edző segíthet. Örültünk volna a POnak de Ware egész karja Romo bordája illetve Dez ujja Bem annyira, jövőre is lesz idény nem kell tropara töretni magunkat az amúgy is dirty Seahawksal.
2. Slow! Attól, hogy minket különböző jelzőkkel látsz el attól Romo még nem fog belépni azon az ajtón mert nem elég hozzá fejben. Nem karban, nem lábban, fejben.
3. Nem szeretem az ilyen mentalitást, hogy ne menjünk a POba mert úgyis kikapunk. Nézd meg, hogy nálunk kik kaptak el TD passzt az utolsó meccsen. Durham, Robiskie, Heller. Ilyeneket ti is össze tudtok szedni. Van jópár csapat ahol évek óta várnak egy PO szereplésre és leszarnák azt is ha a PSal kellene kiállni. Bazzani
Ja hogy a tavalyi Lion elleni hat igen az kemény volt de mindenki vesztett mar el meccset meg P. M. És Brady is de egy csapat sosem csak az irányítóról szól. És egyébként abban az Lben a kis vörös is benne volt nyakig.
több mint 13 éve
1. Blevi azt a meccset Romo nyerte meg, aztán ő bukta el.2. Slow! Attól, hogy minket különböző jelzőkkel látsz el attól Romo még nem fog belépni azon az ajtón mert nem elég hozzá fejben. Nem karban, nem lábban, fejben.
3. Nem szeretem az ilyen mentalitást, hogy ne menjünk a POba mert úgyis kikapunk. Nézd meg, hogy nálunk kik kaptak el TD passzt az utolsó meccsen. Durham, Robiskie, Heller. Ilyeneket ti is össze tudtok szedni. Van jópár csapat ahol évek óta várnak egy PO szereplésre és leszarnák azt is ha a PSal kellene kiállni.
több mint 13 éve
Gondolom az alattomos börtönbrigád mi vagyunk.na látod, legalább húszévente azt az egy alkalmat sem visszük el előletek.
Előlünk rájátszáshelyet? Muhahahaha.
Húszévente jutunk oda kb.
Annak örülök, hogy Romo tavaly megmutatta ellenünk, hogy -20+ról is lehet meccset bukni.Bazzani
több mint 13 éve
Nálunk alighanem a tavalyi volt az a szezon amikor jó Lions drukkernek lenni. Az idei meg csak a szokásos. 😊aha. Lnych az amúgy teljes kezdő védelmen úgy futott át, ahogy akart. csinált aszem 124 yardot. most mennyit futott volna? 250-et, vagy 280-at?
És inkább kapjak ki símán a POban, mint novembertől a draftot várjam.
Egy meccsen meg amúgyis bármi történhet. Bazzani
és kit öltöztettünk volna fel elkapónak? a harmadik WR-t, aki nem képes megtanulni a playbookot, a talán járni képes ötödiket, a practice squad-ből a csávót, meg valakit, akit tegnap igazoltunk volna le?
és szerinted a seattle-i védelem ellen mikor hozták volna le hordágyon Romót? az első, a második vagy a harmadik negyedben?
a playoff arra lett volna jó, hogy hazai pályán kapjunk 40+ pontot, és hogy egy héttel később lehessen megoperálni a fél csapatot. persze, örültünk volna a playoffnak, de nem azon az áron, ahogy eljutottunk volna odáig.
több mint 13 éve
Gondolom az alattomos börtönbrigád mi vagyunk.Nézd ahhoz hogy egy csapat -20 ról meg -12ről ki kapjon a védelem is kell az nem csak a QB hibája.
Előlünk rájátszáshelyet? Muhahahaha.
Húszévente jutunk oda kb.
Annak örülök, hogy Romo tavaly megmutatta ellenünk, hogy -20+ról is lehet meccset bukni.Bazzani
több mint 13 éve
Gondolom az alattomos börtönbrigád mi vagyunk.Előlünk rájátszáshelyet? Muhahahaha.
Húszévente jutunk oda kb.
Annak örülök, hogy Romo tavaly megmutatta ellenünk, hogy -20+ról is lehet meccset bukni.
több mint 13 éve
Hány éves Stafford és hány éves Romo?Romo legnagyobb problémája, hogy a fontos meccs nem lehet az, amit ő elveszít.
Továbbra sem a yardokat vagy a pontosságot hiányolom Romo játékából hanem azt a megfoghatatlan (számokkal nem mérhető) valamit amit győztes típusnak neveznek. Romo a kulcsmeccseken játszik rosszul vagy hibázik döntően. Ezen pedig már nem fog tudni változtatni.
Én kegyetlenül scoutolnám a vezetőitek helyében a QB-ket.
Ez a hozunk egy irányítót a régi mögé ritkán célravezető. Rodgers aki hirtelen eszembe jut ilyen. A többiek nagy része azonnal a mélyvízbe került.Bazzani
2006-ban PO, 2007-ben PO, 2008-ban nem lett PO, de az utolsó meccsen nem volt se zsebe, se OL, se RB, de védelem. ja, és 3 meccset kihagyott év közben, ahol 1-2t hozott a csapat, mert a csere QB nem volt képes öt yardnál hosszabb passzokra.
most is nyilván a szezon egyetlen fontos meccsen chokerkedett, mert a kapun csak belépni kell, eljutni odáig nem.
végülis nem csinált Romo egy olyan második félévet, aminél kevés jobb volt idén az NFL-ben, úgy, hogy a szezon elején Bryant és Witten képtelen volt elkapni, a szezon közepén gyakorlatilag a három legfontosabb meccsen (@NYG, @ATL, WAS) nem volt Murray, Felix is sérülten játszott, gyakran a 3-4. RB (mindkettő helyi tryout volt) volt mögötte/mellette, tehát szinte csak passzjátékra kellett az ellenfeleknek készülnie.
ehhez képest mégis a szezon végén a rájátszásért játszhatott a csapat, úgy, hogy a védelem közepén egy akkora lyuk volt, hogy a második ukrán front is kényelmesen átfért volna rajta.
igen, Romo egy choker. persze ha mondjuk a Steelers ellen játszott volna ugyanilyen formában, a Skins meg megalázza, és mégis kimarad a rájátszásból a csapat, akkor nyilván a Steelers meccs lett volna a fontos, ez meg semmilyen. megszoktuk.
Nektek is örülni kéne, mert amíg Romo nálunk van, addig nem vesz el az alattomos börtön-brigád elől rájátszás-helyet, nem?
több mint 13 éve
Nálunk alighanem a tavalyi volt az a szezon amikor jó Lions drukkernek lenni. Az idei meg csak a szokásos. 😊És inkább kapjak ki símán a POban, mint novembertől a draftot várjam.
Egy meccsen meg amúgyis bármi történhet.
több mint 13 éve
Biztos a Lions drukkerségem mondatja velem, de ha egy meccsre vagy PO-tól az nálam reményteli. Ha nyertek akkor otthon játszotok az idegenben nem túl erős (még mi is vertük...) Seahawks ellen.Bazzani, annyi ktitikus sérülés volt idén a csapatnál, hogy a playoff csak valami spártai teljesítmény jutalma lett volna, de jelen állás szerint 1 azaz egy WR nem sérült, az pedig Ogletree, Romonak a második negyedben elrepedt egy bordája, stb. Boxzsáknak lenni nem nagy kiváltság, legyen az preseasonben van playoffban. Semmiféle reményem nem volt speciel. A tavalyi szezon meg kapitális csalódás volt. És neked?
A tavalyi sem volt reményteli? Ott is egy meccsre voltatok nem?Bazzani
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Biztos a Lions drukkerségem mondatja velem, de ha egy meccsre vagy PO-tól az nálam reményteli. Ha nyertek akkor otthon játszotok az idegenben nem túl erős (még mi is vertük...) Seahawks ellen.Sajnos nem reményteli egy olyan szezon ahol a védelemből a kezdő ILB páros a kezdő és backup NT az egyik DE A kezdő FS a Slotcorner rég IR-en van és a legjobb passrusher is sérülten játszik az idény felében. Defense wins The championship ugyebár, a Saints idény rekord támadó yardos hozott össze ha láttad a skins 18 passz kísérlettel vert el. Szted Lynch mit tett volna velünk egy het múlva?
A tavalyi sem volt reményteli? Ott is egy meccsre voltatok nem?Bazzani
több mint 13 éve
Biztos a Lions drukkerségem mondatja velem, de ha egy meccsre vagy PO-tól az nálam reményteli. Ha nyertek akkor otthon játszotok az idegenben nem túl erős (még mi is vertük...) Seahawks ellen.A tavalyi sem volt reményteli? Ott is egy meccsre voltatok nem?
több mint 13 éve
Reményteli szezon? A Csapat fele kórházban van! 😂 Az általános konszenzus az volt errefelé, hogy a POban nem lett volna keresnivalója a Cowboysnak, de a 'skins elleni meccs az ami. A Seahawks elleni visszavágó a Lee contra Tate buli nélkül nem is érdekelt volna, egyértelmű szopó.Nem én kezdtem el Staffordhoz hasonlítani.Hány éves Stafford és hány éves Romo?Mi ez? Megfoghatatlan izé... győztes típus? Ez érvelés volna? Egy 4-12es szezon után én is hajlamos lennék Staffot vesztesnek nevezni. De inkább nem teszem, mert nem nézem a játékát és nem akarok butaságokat beszélni. Calvin nélkül meg nem nagyon lenne 5000 yard közelében. gyeek
Továbbra sem a yardokat vagy a pontosságot hiányolom Romo játékából hanem azt a megfoghatatlan (számokkal nem mérhető) valamit amit győztes típusnak neveznek. Romo a kulcsmeccseken játszik rosszul vagy hibázik döntően. Ezen pedig már nem fog tudni változtatni.
Én kegyetlenül scoutolnám a vezetőitek helyében a QB-ket.
Ez a hozunk egy irányítót a régi mögé ritkán célravezető. Rodgers aki hirtelen eszembe jut ilyen. A többiek nagy része azonnal a mélyvízbe került.Bazzani
Ha az nektek bőven elég, hogy egy reményteli szezon után az utolsó fordulóban összeomlik a QB... És nem egy olyan QB-ről beszélünk aki várhatólag jobb lesz. De belátom biztos csak rossz meccseket illetve meccsrészleteket láttam belőle az utóbbi években. Meg nem is igazán az én fejem fáj majd miatta.
Stafford meg Calvin nélkül sehol nem lenne. Azért hajigált 3000yardot a többi elkapóra.Bazzani
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Az van hogy Szeszenek igaza van. Kicsit a SF-hoz hasonlítanám magunkat. Van egy jo sőt kiemelkedő állomány, amit az edző nem használ lásd vasárnap. Alex Smithről mindenki azt mondta h 1/1es busz sose lesz belőle semmi, erre jött JH és kihozta belőle a lehető legtöbbet. Romoban Alexnel jóval több van, amit bizonyított is. Az JG egyik legnagyobb hibája h ragaszkodik a playcallinghoz, sztem sem jo HC, de JJ-t Wade papa kirúgása után a kontinuitas hiányával basztattak, most is be találtak volna ha kirakja Redet. Red marad en azt remelem h Norvot vissza tudjuk OC-nek hívni. Ebben a csapatban több van annál amit az elmúlt években letett az asztalra és ez Garett és valljuk be részben az öreg PIMP hibája, bár sztem az elmúlt két év draftja + FAja korrekt volt.