Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 13 éve
Albright Alex, Coleman Kenyon, Costa Phil, Johnson Matt, Ratliff Jay : OUT!Sensabaugh : kétes
több mint 13 éve
Ja, csak Welkernél marad volt, aztán azt hittem, azt már úgy általánosságban írtad, akkor nem szóltamtavalyra írtam, nem az ideire.slowmotionazon gondolkodtam, hogy értelmes számú passz második TE-nek csak New Englandben ment, de ott mondjuk többet is passzolnak, meg a TE-ekre is inkább alapoztak, mint mondjuk a 33 éves Deion Branch-re (tehát marad Welker, mint egy darab elkapó prioritás)Nálunk jelenleg Lloyd az első számú, mint JMD kiskedvence, és Edelman is Welker előtt volt a múltkori mérkőzésen
amúgy én például pont leszarom, mit csinál Bennett, mert tökéletesen elégedett vagyok a Witten-Phillips-Hanna trióvalslowmotion
Azért Wittennel szemben totál esélytelen volt szerencsétlen 😊
Laurent Robinson meg pont a Ramstől érkezett ide 😊
Az egy-két egészen elszállt figurára pedig rá se rántsatok
Wyatt

több mint 13 éve
tavalyra írtam, nem az ideire.azon gondolkodtam, hogy értelmes számú passz második TE-nek csak New Englandben ment, de ott mondjuk többet is passzolnak, meg a TE-ekre is inkább alapoztak, mint mondjuk a 33 éves Deion Branch-re (tehát marad Welker, mint egy darab elkapó prioritás)Nálunk jelenleg Lloyd az első számú, mint JMD kiskedvence, és Edelman is Welker előtt volt a múltkori mérkőzésen
amúgy én például pont leszarom, mit csinál Bennett, mert tökéletesen elégedett vagyok a Witten-Phillips-Hanna trióvalslowmotion
Azért Wittennel szemben totál esélytelen volt szerencsétlen 😊
Laurent Robinson meg pont a Ramstől érkezett ide 😊
Az egy-két egészen elszállt figurára pedig rá se rántsatok
Wyatt
több mint 13 éve
azon gondolkodtam, hogy értelmes számú passz második TE-nek csak New Englandben ment, de ott mondjuk többet is passzolnak, meg a TE-ekre is inkább alapoztak, mint mondjuk a 33 éves Deion Branch-re (tehát marad Welker, mint egy darab elkapó prioritás)Nálunk jelenleg Lloyd az első számú, mint JMD kiskedvence, és Edelman is Welker előtt volt a múltkori mérkőzésen
amúgy én például pont leszarom, mit csinál Bennett, mert tökéletesen elégedett vagyok a Witten-Phillips-Hanna trióvalslowmotion
Azért Wittennel szemben totál esélytelen volt szerencsétlen 😊
Laurent Robinson meg pont a Ramstől érkezett ide 😊
Az egy-két egészen elszállt figurára pedig rá se rántsatok

több mint 13 éve
Szépen megkérlek, hogy ami a Hawks topikban van, az maradjon is ott. Köszönöm 😊Nálam semmire sem mész hízelgéssel.12Mondjuk én nem teszem közszemlére, csak szolídan annyit kérdezek:Egyszerű: amikor a Seahawks elég lesz a PO-ra (kösz a felvilágosítást kicsit lejjebb). Addig meg szerintem kövesd Mahatma Chad Johnson példáját és járj szorgosan anger-management terápiára (vagy gyökérkezelésre)! 😉gyeek
Mikor fog az O#-ünk az első negyedben, félidőben 2-3 TD-t szerezni?12
több mint 13 éve
Nálam semmire sem mész hízelgéssel.Mondjuk én nem teszem közszemlére, csak szolídan annyit kérdezek:Egyszerű: amikor a Seahawks elég lesz a PO-ra (kösz a felvilágosítást kicsit lejjebb). Addig meg szerintem kövesd Mahatma Chad Johnson példáját és járj szorgosan anger-management terápiára (vagy gyökérkezelésre)! 😉gyeek
Mikor fog az O#-ünk az első negyedben, félidőben 2-3 TD-t szerezni?12
több mint 13 éve
mondták azt, hogy Bennettnek az a nagy balszerencséje, hogy egy future HoF-er van előtte a posztján, meg hát azért az évek során ott volt a csapatban Austin, Bryant, bármelyik RB (Barber, Felix, Murray), akik azért mind tudtak elkapni.Pont ezen gondolkodtam a hajnali Giants meccsen. Hogy van az, hogy a Giantsnél elég neki 3 meccs 3TD-hez nálunk pedig szinte évek kellettek hozzá.Bennett is,3 meccs 3TD a Giants-el. Nálunk szerintem a 4 év alatt volt ennyi. Persze Witten mögött backup TE-nek lenni nem a legjobb kiugrási lehetőség de akkor is.CowboykarcsiAmendola tip-top kezdő WR lett. Francnak kellett elengedni anno... gyeekhát, neki nem lett volna elég a negyedik WR szerepköre.
most Coale-ra egyébként azt mondják, hogy több tehetsége van kezdőként, mint Amendolának.slowmotion
Hamar engedtük el vagy nem tudtuk milyen helyzetben/poz. játszassuk? Ennyire sajnos nem láthatunk bele de mindenesetre érdekelne a megoldás..
Volt persze ellenpélda is akiktől talán időben szabadultunk /vagy talán már túl későn is/ Barber, T.O. stb.
Wong
plusz ha hozzávesszük, hogy az OL 2007-ben volt a csúcson, onnan lassú hanyatlás indult meg, akkor rájöhetünk, hogy miért kellett egyre gyakrabban blokkolni maradnia Bennettnek, ergo egyre kevesebbszer mehetett elkapni úgy, hogy eleve csak negyedik opció volt.
a másik hozadéka az OL blokkmunkájának, hogy a checkdown passzoknak nagyobb hangsúly jutott, márpedig ilyenkor a második TE az harmadik vagy negyedik opció csak (Witten, a RB flat vagy underneath útvonalon, második RB ha van, 2. TE)
azon gondolkodtam, hogy értelmes számú passz második TE-nek csak New Englandben ment, de ott mondjuk többet is passzolnak, meg a TE-ekre is inkább alapoztak, mint mondjuk a 33 éves Deion Branch-re (tehát marad Welker, mint egy darab elkapó prioritás)
amúgy én például pont leszarom, mit csinál Bennett, mert tökéletesen elégedett vagyok a Witten-Phillips-Hanna trióval
több mint 13 éve
Pont ezen gondolkodtam a hajnali Giants meccsen. Hogy van az, hogy a Giantsnél elég neki 3 meccs 3TD-hez nálunk pedig szinte évek kellettek hozzá.Bennett is,3 meccs 3TD a Giants-el. Nálunk szerintem a 4 év alatt volt ennyi. Persze Witten mögött backup TE-nek lenni nem a legjobb kiugrási lehetőség de akkor is.CowboykarcsiAmendola tip-top kezdő WR lett. Francnak kellett elengedni anno... gyeekhát, neki nem lett volna elég a negyedik WR szerepköre.
most Coale-ra egyébként azt mondják, hogy több tehetsége van kezdőként, mint Amendolának.slowmotion
Hamar engedtük el vagy nem tudtuk milyen helyzetben/poz. játszassuk? Ennyire sajnos nem láthatunk bele de mindenesetre érdekelne a megoldás..
Volt persze ellenpélda is akiktől talán időben szabadultunk /vagy talán már túl későn is/ Barber, T.O. stb.
több mint 13 éve
Bennett is,3 meccs 3TD a Giants-el. Nálunk szerintem a 4 év alatt volt ennyi. Persze Witten mögött backup TE-nek lenni nem a legjobb kiugrási lehetőség de akkor is.Amendola tip-top kezdő WR lett. Francnak kellett elengedni anno... gyeekhát, neki nem lett volna elég a negyedik WR szerepköre.
most Coale-ra egyébként azt mondják, hogy több tehetsége van kezdőként, mint Amendolának.slowmotion
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Amendola tip-top kezdő WR lett. Francnak kellett elengedni anno... gyeekhát, neki nem lett volna elég a negyedik WR szerepköre.
most Coale-ra egyébként azt mondják, hogy több tehetsége van kezdőként, mint Amendolának.
több mint 13 éve
Bár a Hicks-Cruz tandem liga elit,de mégis más mint a VJ-MW páros. Gyakorlatilag két kosárlabdázóról beszélünk és a legnagyobb CB-nk az Carr a maga 6' láb magasságával,tehát kb Jackson,de még Williams is majd egy fejjel magasabb még nála is. Azért ettől én tartok,de szó ami szó eddig jól muzsikált a passD
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Eddig mindkét meccsen 17 pontot engedett a D#. (az már más, hogy a Hawks ellen betlizett a ST.). Ez szerintem mindenképpen pozitív. Valószínűleg Ratliff, Coleman és Spears is ki fogja hagyni a Bucs elleni meccset. Itt a lehetőség, hogy Crawford letegyen valami nagyot az asztalra.
több mint 13 éve
Amendola tip-top kezdő WR lett. Francnak kellett elengedni anno...
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
na, Golden Boy kapja a büntit, még nem írták, hogy mennyi lesz, de 21-től indul a licit.Neki ez így is-úgyis készpénz lesz. Meccseltiltás kéne, abból tanulna..
amúgy megtaláltam a netem, itt a csávó indulója:
www.youtube.com/watch?v=vdmdthHxwzYslowmotion
több mint 13 éve
na, Golden Boy kapja a büntit, még nem írták, hogy mennyi lesz, de 21-től indul a licit.amúgy megtaláltam a netem, itt a csávó indulója:
www.youtube.com/watch?v=vdmdthHxwzY
több mint 13 éve
éééééés Jerry a Dallasban 😊Wirtschaftsteilmi majd holnap nézzük meg asszem.
bár nyilván az lenne az igazi, ha holnapután tennénk, már csak a régi idők emlékére 😊
több mint 13 éve
éééééés Jerry a Dallasban 😊
több mint 13 éve
Csak az első félidőt láttam, a másodikat fél-szemmel. Nekem nagyon úgy tűnt, Wilson passzainak nagy része középre ment, ahol a a Bruce Lee páros tevékenykedett, illetve a safetyk. Ezen a ponton sokkal sebezhetőbbek vagyunk, mint CB poszton. Carrt nagyon megdicsérném, Claiborne meg még tanul.szerintem a passD azért annyira nem volt rossz. Connor nagyon benézte azt a playt,de az volt Wilson leghosszabb passza a meccsen,egy huszoniksz yardos játék. olyan nagyon nem kellet megszakadnia RWnak,végig vezettek,a futás ment,15 yardnál messzebbre a negyedik negyedben kb nem is próbálkoztak,az ilyenekre meg persze hogy nem érhetnek oda a védőink.A 'hawks kegyetlenül kihasználta az elején elkövetett hibáinkat,aztán pedig profi módon végre hajtották amit végre kellett hajtaniuk.Biztonsági passzjáték,és Lynch etetése amíg az ellen már a seggén veszi a levegőt.Működött.
Nagyon nem tetszett, hogy csak a meccs vége fele tudtunk nyomást gyakorolni az ellenfél irányítójára, addig semmi, de még hurry se.
Más részt kezdődik a sérülés hullám, de Tony még épségben van!
Kellett ez, szerintem a fiúk nagyon elbízták magukat a NYG után, most rájöttek, hogy ez nem így megy.
szerk.: Lee: Head-To-Head Tate Wouldn't Celebrate 😀Wirtschaftsteil
Összességében kár most már ezen rágódni,az elejétől a végéig fizikálisabbak,agresszívabbak,jobbak voltak nálunk.Utoljára tavaly az első Eagles meccsen lettünk ennyire lejátszva,tovább kell lépni,mert a Tampa ellen sem lesz sokkal könnyebb dolgunk,VJ és Blount ellen.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Carr fele még labda se ment amúgy 😛 Claiborne-al se lesz gond, sok van benne nagyon.én is kíváncsi lennék a nyilatkozatokra.
2. félidőt nem értettem mi történt, pedig szépen fel jöttünk 10:0,INT után..
Vki olvasott vmi utózöngét, nyilatkozatokat?
Kroos

több mint 13 éve
Carr fele még labda se ment amúgy 😛 Claiborne-al se lesz gond, sok van benne nagyon.2. félidőt nem értettem mi történt, pedig szépen fel jöttünk 10:0,INT után..
Vki olvasott vmi utózöngét, nyilatkozatokat?
több mint 13 éve
Csak az első félidőt láttam, a másodikat fél-szemmel. Nekem nagyon úgy tűnt, Wilson passzainak nagy része középre ment, ahol a a Bruce Lee páros tevékenykedett, illetve a safetyk. Ezen a ponton sokkal sebezhetőbbek vagyunk, mint CB poszton. Carrt nagyon megdicsérném, Claiborne meg még tanul.Nagyon nem tetszett, hogy csak a meccs vége fele tudtunk nyomást gyakorolni az ellenfél irányítójára, addig semmi, de még hurry se.
Más részt kezdődik a sérülés hullám, de Tony még épségben van!
Kellett ez, szerintem a fiúk nagyon elbízták magukat a NYG után, most rájöttek, hogy ez nem így megy.
szerk.: Lee: Head-To-Head Tate Wouldn't Celebrate 😀
több mint 13 éve
A Bucsot kötelező megverni. Bears-t is. 3-1-el kéne elmenni bye week-re! Sensa jó lenne ha felépülne. Nincs még egy normálisabb safetynk.. Sensa pedig azért nem rossz! Ilyen rosszul már nem fogunk idén játszani. Ezt azért elég nehéz felülmúlni😀 Szóval 3-1 kellene bye weekre! Igazából csalódottnak nem mondanám magam. 5 éve szurkolok a Cowboys-nak, és most nem érzem azt, hogy akkora baj lenne! Akkor elég ideges voltam mondjuk mikor Lee-t bedarálta Tate. Helmet to Helmet volt, erre Carterre fújják a szükségtelen durvaságot. Édes istenem!
több mint 13 éve
Így aludva egyet a történtekre egy kis +-.TD-nél nem a secondary váltotta el egymást, hanem Spencer és Connor.
+ ennél szarabbul nem lehet játszani
- minden más
Egy liga elitnek nem nevezhető O-line ellen alig volt nyomás
A sec elváltogatta magát mint a TD- nél is
Offense totális csőd 0, dropok, benázás, gyenge támadó fal, egyedül talán Murrayt tudnám pozitívan értékelni. Nem gondolom h a csoport riválisok ezután a meccs után kezdenek fosni tőlünk.
És akkor kedvelt játékvezető téma sem maradhat el. Ez ami játék vezetés címen megy az szégyen a ligára. A mi javunkra is tévedtek (a holdingok miatt sikerült Romot nem megöletni néha), nem azt mondom h az ellenfélnek kedveztek mert nem. De ez a színvonal... Sikerült is feltenniük a koronát a "teljesítményükre" a Carterre dobott unneceseryvel, miközben a védelmünk vezérét bounty gyanúsan agyonbasszák vakoldalról. Amúgy ha a liga nem bünteti akkor egy álszent fasz mindenki, örüljön Tate hogy ezután nem lett le vadászva, mondjuk azt is méltatlannak találtam volna ha bosszút áll a D#, örülök h nem süllyedtünk oda. Egyébként a 'hawkssal nincs bajom, de a negyedik negyedben +20nál 2 negyediknek neki menni, hat nevezzük nem túl gálánsnak.
Összegzés: megérdemelt vereség.
Jövő héten Tampa otthon, kell a W hogy álltathassuk magunkat a PO-val. Amit egyébként Én nem érzek idén elérhetőnek reálisan nézve sajnos 😕Blevi
most ugyanaz volt a meccs, mint a nyitóforduló, csak most mi követtük el a hibákat, és mi álltunk a f*sz rosszabbik végén.
várható volt, hogy Lynch a tizenvalahányadik futására bedarál minket, ezért kellett volna hamar vezetést szerezni, de nehéz úgy megcsinálni, ha az elején beteszünk magunknak.
Felixnek így lassan esélytelenné válik a hosszabbítás, Connor meg... amennyire örültem annak, hogy egy fiatal, de tapasztalt ILB-t igazoltunk, most annyira bosszús is vagyok. 10,5 pont ment el rajta, de ha Spencerre nem akarom rákenni a TD-t, akkor 14.
több mint 13 éve
Így aludva egyet a történtekre egy kis +-.+ ennél szarabbul nem lehet játszani
- minden más
Egy liga elitnek nem nevezhető O-line ellen alig volt nyomás
A sec elváltogatta magát mint a TD- nél is
Offense totális csőd 0, dropok, benázás, gyenge támadó fal, egyedül talán Murrayt tudnám pozitívan értékelni. Nem gondolom h a csoport riválisok ezután a meccs után kezdenek fosni tőlünk.
És akkor kedvelt játékvezető téma sem maradhat el. Ez ami játék vezetés címen megy az szégyen a ligára. A mi javunkra is tévedtek (a holdingok miatt sikerült Romot nem megöletni néha), nem azt mondom h az ellenfélnek kedveztek mert nem. De ez a színvonal... Sikerült is feltenniük a koronát a "teljesítményükre" a Carterre dobott unneceseryvel, miközben a védelmünk vezérét bounty gyanúsan agyonbasszák vakoldalról. Amúgy ha a liga nem bünteti akkor egy álszent fasz mindenki, örüljön Tate hogy ezután nem lett le vadászva, mondjuk azt is méltatlannak találtam volna ha bosszút áll a D#, örülök h nem süllyedtünk oda. Egyébként a 'hawkssal nincs bajom, de a negyedik negyedben +20nál 2 negyediknek neki menni, hat nevezzük nem túl gálánsnak.
Összegzés: megérdemelt vereség.
Jövő héten Tampa otthon, kell a W hogy álltathassuk magunkat a PO-val. Amit egyébként Én nem érzek idén elérhetőnek reálisan nézve sajnos 😕