Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 13 éve
Ezen a héten Seattle-i hangulatban fognak edzeni a fiúk, vagyis edzésen szimulált hangokkal próbálják őket felkészíteni az igen csak zajos Seahawks stadionra.
több mint 13 éve
Köszönöm!És bármilyen gépen lehet nézni?bejelentkezős a cucc, tehát ha az belépő eszközön megvannak a szükséges feltételek, akkor gondolom igen.
Mármint otthon is szoktam meg munkában isJanek
vannak korlátozások (területi jellegűek), de azok leginkább az USA és csatolt területeire, valamint Nagy-Britannia és pár területére vonatkozik.
sávszélesség-minimum:
A broadband internet connection (DSL/cable or higher) of 750 kbps or higher is needed for NFL Game Pass. If you have an internet connection speed of 2.0 Mbps or higher and your computer meets the requirements below, you will be able to enjoy NFL Game Pass at its highest video quality.
konfiguráció-minimum:
- Intel Pentium 4 2.33GHz or higher or equivalent AMD processor with a minimum of 512MB of memory and 64MB of video RAM.
- One of the following operating systems: Windows 7, Windows XP, Windows Vista, or Windows Media Center Edition.
- Microsoft Internet Explorer, or Mozilla Firefox
- Macromedia Flash Player 10.1
- Video adapter and monitor: Super VGA (1024x768) or higher.
egyébként pedig itt a FAQ:
gamepass.support.nfl.com/SportSelect.dbml?&&DB_OEM_ID=22900&SPID=44867&SPSID=669232slowmotion
Egyre jobban érdekel a dolog 😊
több mint 13 éve
Nem az egyetlen jó izléssel megáldott kommentátort akartam megbántani... 😀
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Havi internet előfizetés: 5900 FtTudod ki tegyen fel neked dallasi képeket... 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊
Alapszakasz GamePass hozzáférés: $ 249
Magyar kommentátorok kiküszöbölése: Priceless
gyeek
több mint 13 éve
ha mindegyik meccsünk sporttévés, akkor majd nézek más meccseket gamepass-on.most hogy megvetted a gamepass-t mindegyik meccsünk sporttv-s lesz 😀 beltazorÉn láttam a Seattle-t, maradjunk annyiban nem megsértve a Seattle fanokat, hogy verhetőek. Az O-line egyszerűen nem tudta tartani a "rettegett" Arizona D-lne-t, Wilsonnak egyszerűen nem volt 4-5 másodpercnél több ideje cselekedni, ráadásul azért itt egy rookie irányítóról van szó, akinek még láthatólag szokni kell az NFL légkörét. Én azt hiszem, hogy jól levédekezzük a közepes futóteljesítményüket, és szokásos lesz a pass rush, akkor nem szabad bajnak lennie.azt a rettegett Arizona D-line-t a Tehenész támadófal sem szokta tudni megtartani, csak mondom. Lynch megfogása kulcsfontosságú lesz, de nagyon nehéz.slowmotion
institucio
most hétvégén az volt, hogy az este hét órás sávban a PHI @ CLE és a WAS @ NO ment egymás mellett, meg néha odahúztam az ATL @ KC-t, meg még egy meccset, a fél tizenegyes sávban meg ment a sport1, a gépemen meg egymás mellett a SEA @ ARI és a CAR @ TB.
de nem csak ennyi az előnye, hanem hogy ha mondjuk három hét múlva meg akarom megint nézni a meccset (bármelyiket), akkor csak bejelentkezek az oldalra, és már el is kezdtem nézni a meccset.
több mint 13 éve
Ez mondjuk igaz, de az Arizona ellen pont ez volt a lényeg, hogy Wilsont még véletlenül se tudták megtartani, és azért Lynch se brillirozott. Nyilván hozta a 4-5 yardos rövideket, de nagy futása ha jól emlékszem talán 1 vagy 2 volt (ha több, akkor bocsánat írjátok a fáradtság számlájára 😊), úgyhogy szerintem a magfogása sem tartozik a lehetetlen kategóriába. Summa summárum a hétvégével kapcsolatban bizakodó vagyok. 😀egy olyan meccsen, ahol gyakorlatilag nincs olyan futásod, ahol a támadófal ad neked egy folyosót két-három yardra, a 21/85 egész jó teljesítménynek számít. asszem Lynch volt az, aki az egyik futásnál -4 yardon kezdte el vontatni a védőket, és minimum a LOS-re visszahozta a tojást, három védővel a nyakán.
institucioÉn láttam a Seattle-t, maradjunk annyiban nem megsértve a Seattle fanokat, hogy verhetőek. Az O-line egyszerűen nem tudta tartani a "rettegett" Arizona D-lne-t, Wilsonnak egyszerűen nem volt 4-5 másodpercnél több ideje cselekedni, ráadásul azért itt egy rookie irányítóról van szó, akinek még láthatólag szokni kell az NFL légkörét. Én azt hiszem, hogy jól levédekezzük a közepes futóteljesítményüket, és szokásos lesz a pass rush, akkor nem szabad bajnak lennie.azt a rettegett Arizona D-line-t a Tehenész támadófal sem szokta tudni megtartani, csak mondom. Lynch megfogása kulcsfontosságú lesz, de nagyon nehéz.slowmotion
institucio
a passz miatt nem aggódok a Seahawks ellen, de a futásnál nagyon észnél kell lennni a kezdőrúgástól a meccs végi kézfogásig.
több mint 13 éve
mondjuk a havi internet tíz rugó, de a gamepass csak $129 volt (ha jól láttam a bankszámla-értasítőben, akkor úgy 29.400 Ft körül), egyébként meg a mi meccsünket úgy néztem, hogy a tévében ment az első adás, alacsony hanggal, mert Ricsi azon is átüvölt, és úgy egy perccel követte a gamepass. az elsőn ment az élő, a másodikon meg lassítgattam vissza a playeket.Havi internet előfizetés: 5900 Ftmost hogy megvetted a gamepass-t mindegyik meccsünk sporttv-s lesz 😀 beltazorÉn láttam a Seattle-t, maradjunk annyiban nem megsértve a Seattle fanokat, hogy verhetőek. Az O-line egyszerűen nem tudta tartani a "rettegett" Arizona D-lne-t, Wilsonnak egyszerűen nem volt 4-5 másodpercnél több ideje cselekedni, ráadásul azért itt egy rookie irányítóról van szó, akinek még láthatólag szokni kell az NFL légkörét. Én azt hiszem, hogy jól levédekezzük a közepes futóteljesítményüket, és szokásos lesz a pass rush, akkor nem szabad bajnak lennie.azt a rettegett Arizona D-line-t a Tehenész támadófal sem szokta tudni megtartani, csak mondom. Lynch megfogása kulcsfontosságú lesz, de nagyon nehéz.slowmotion
institucio
Alapszakasz GamePass hozzáférés: $ 249
Magyar kommentátorok kiküszöbölése: Priceless
gyeek
több mint 13 éve
F*z kivan hogy végre kezd működni a D#, erre ott is elkezdenek hullani a playerek. Amúgy sztem most két nyerhetőbb meccs jön, aztán a Bears offense lesz egy komolyabb próbatétel. Utána bye weeken meg értékelhetünk bőszen.
több mint 13 éve
Sensabaugh agyrázkódást kapott szerdán, lehet kihagyja a Seahawks elleni meccset. McCray, Silva és vészhelyzet esetén Mario Butler is tudja helyettesíteni, ha lehetne választani inkább most deríteném ki mire képesek.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Havi internet előfizetés: 5900 Ftmost hogy megvetted a gamepass-t mindegyik meccsünk sporttv-s lesz 😀 beltazorÉn láttam a Seattle-t, maradjunk annyiban nem megsértve a Seattle fanokat, hogy verhetőek. Az O-line egyszerűen nem tudta tartani a "rettegett" Arizona D-lne-t, Wilsonnak egyszerűen nem volt 4-5 másodpercnél több ideje cselekedni, ráadásul azért itt egy rookie irányítóról van szó, akinek még láthatólag szokni kell az NFL légkörét. Én azt hiszem, hogy jól levédekezzük a közepes futóteljesítményüket, és szokásos lesz a pass rush, akkor nem szabad bajnak lennie.azt a rettegett Arizona D-line-t a Tehenész támadófal sem szokta tudni megtartani, csak mondom. Lynch megfogása kulcsfontosságú lesz, de nagyon nehéz.slowmotion
institucio
Alapszakasz GamePass hozzáférés: $ 249
Magyar kommentátorok kiküszöbölése: Priceless
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
most hogy megvetted a gamepass-t mindegyik meccsünk sporttv-s lesz 😀Én láttam a Seattle-t, maradjunk annyiban nem megsértve a Seattle fanokat, hogy verhetőek. Az O-line egyszerűen nem tudta tartani a "rettegett" Arizona D-lne-t, Wilsonnak egyszerűen nem volt 4-5 másodpercnél több ideje cselekedni, ráadásul azért itt egy rookie irányítóról van szó, akinek még láthatólag szokni kell az NFL légkörét. Én azt hiszem, hogy jól levédekezzük a közepes futóteljesítményüket, és szokásos lesz a pass rush, akkor nem szabad bajnak lennie.azt a rettegett Arizona D-line-t a Tehenész támadófal sem szokta tudni megtartani, csak mondom. Lynch megfogása kulcsfontosságú lesz, de nagyon nehéz.slowmotion
institucio

több mint 13 éve
Ez mondjuk igaz, de az Arizona ellen pont ez volt a lényeg, hogy Wilsont még véletlenül se tudták megtartani, és azért Lynch se brillirozott. Nyilván hozta a 4-5 yardos rövideket, de nagy futása ha jól emlékszem talán 1 vagy 2 volt (ha több, akkor bocsánat írjátok a fáradtság számlájára 😊), úgyhogy szerintem a magfogása sem tartozik a lehetetlen kategóriába. Summa summárum a hétvégével kapcsolatban bizakodó vagyok. 😀Én láttam a Seattle-t, maradjunk annyiban nem megsértve a Seattle fanokat, hogy verhetőek. Az O-line egyszerűen nem tudta tartani a "rettegett" Arizona D-lne-t, Wilsonnak egyszerűen nem volt 4-5 másodpercnél több ideje cselekedni, ráadásul azért itt egy rookie irányítóról van szó, akinek még láthatólag szokni kell az NFL légkörét. Én azt hiszem, hogy jól levédekezzük a közepes futóteljesítményüket, és szokásos lesz a pass rush, akkor nem szabad bajnak lennie.azt a rettegett Arizona D-line-t a Tehenész támadófal sem szokta tudni megtartani, csak mondom. Lynch megfogása kulcsfontosságú lesz, de nagyon nehéz.slowmotion
institucio
több mint 13 éve
Pontosan. Az a D-line ott Arizonában nem újoncok gyülekezete 😊Én láttam a Seattle-t, maradjunk annyiban nem megsértve a Seattle fanokat, hogy verhetőek. Az O-line egyszerűen nem tudta tartani a "rettegett" Arizona D-lne-t, Wilsonnak egyszerűen nem volt 4-5 másodpercnél több ideje cselekedni, ráadásul azért itt egy rookie irányítóról van szó, akinek még láthatólag szokni kell az NFL légkörét. Én azt hiszem, hogy jól levédekezzük a közepes futóteljesítményüket, és szokásos lesz a pass rush, akkor nem szabad bajnak lennie.azt a rettegett Arizona D-line-t a Tehenész támadófal sem szokta tudni megtartani, csak mondom. Lynch megfogása kulcsfontosságú lesz, de nagyon nehéz.slowmotion
institucio
Alapból szar volt a playcallunk, nem mentünk rá Willson erősségeire,helyette azt tettük ami a leginkább esélytelennek tűnt. Bombák mélyre. A védelmünkön is van mit csiszolni,ugyanis rush az nem igen volt. Nem leszünk rosszak, de egy-két meccs még kell amíg összeáll a dolog,legyen az akármennyire elég. Dallas drukkerként csalódott lennék,ha nem lenne meg a W.
több mint 13 éve
Én láttam a Seattle-t, maradjunk annyiban nem megsértve a Seattle fanokat, hogy verhetőek. Az O-line egyszerűen nem tudta tartani a "rettegett" Arizona D-lne-t, Wilsonnak egyszerűen nem volt 4-5 másodpercnél több ideje cselekedni, ráadásul azért itt egy rookie irányítóról van szó, akinek még láthatólag szokni kell az NFL légkörét. Én azt hiszem, hogy jól levédekezzük a közepes futóteljesítményüket, és szokásos lesz a pass rush, akkor nem szabad bajnak lennie.azt a rettegett Arizona D-line-t a Tehenész támadófal sem szokta tudni megtartani, csak mondom. Lynch megfogása kulcsfontosságú lesz, de nagyon nehéz.
institucio
több mint 13 éve
Én láttam a Seattle-t, maradjunk annyiban nem megsértve a Seattle fanokat, hogy verhetőek. Az O-line egyszerűen nem tudta tartani a "rettegett" Arizona D-lne-t, Wilsonnak egyszerűen nem volt 4-5 másodpercnél több ideje cselekedni, ráadásul azért itt egy rookie irányítóról van szó, akinek még láthatólag szokni kell az NFL légkörét. Én azt hiszem, hogy jól levédekezzük a közepes futóteljesítményüket, és szokásos lesz a pass rush, akkor nem szabad bajnak lennie.
több mint 13 éve
én a Seattle-re leszek kíváncsi a Skins'-t és a Phillyt is soká' fogjuk még látni,sokminden változhat még addig.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Lehet jövő héten is lesz egy-két kedves szavam Vickhez, hátha valami hasonló remek dolgot produkál. Meg kéne nézni a Seattlet, jövő hétre való felkészülés gyanánt.
több mint 13 éve
na, ránézegettem a két rivális meccsére.a pipik egy nagyon csúnya dropped interception távolságra álltak egy felettébb kínos vereségtől.
a zindiánok kihasználták, amit az igen dekoncentrált szentek hibáztak, Brees vagy 40 yardról dobott a végén egy dupla vagy semmit az egyenlítésért, semmi lett belőle. ja, nem értem a szenteket, egyszer sikerült kivédekezni Griffint, erre 4th & 5-nél, puntnál csináltak egy 12-men-on-fieldet. : double facepalm :
több mint 13 éve
Akkor bocsánatot kérek , nem gondoltam volna hogy ez itt ennyire érzékenyen fog érinteni itt mindenkit.Petikievak01Engem nem, éppenséggel. 😉 Én csak gyönyörködtem a sokszorosan idézett filippikákban, "á la lefosom".
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Roy Williams letette a lantot.Blevija, most már mindkettő.
csak a jobbik már tavaly.
több mint 13 éve
Cowboys-Eagles. Ez mindenhol érzékenyen érint mindenkit. Mint a Fradi-Újpest. 😀Akkor bocsánatot kérek , nem gondoltam volna hogy ez itt ennyire érzékenyen fog érinteni itt mindenkit.Petikievak01Elnézést hogy belepofázok, de ezt muszály elmondanom:1.:Attól hogy másik center volt fent , még ugyanúgy fennáll a tény hogy rossz volt a cow fal. Ne haragudj meg , de ha nincsen a kedvenc csapatodnak megfelelő hosszúságú padja az NFL-hez akkor lehet hogy nem az én véleményem hárítására kéne ezt használnod. Ne fogd erre szerintem a gyenge teljesítményt.1. szerintem meg egyáltalán nem volt tragikus a fal. ok, volt holding rendesen, de ez akkor is a JPP-Osi-Tuck trió volt, JPP szerintem egész jól mozgott ráadásul, mégis 2 sackkel hozta le a fal a meccset. a második félidőre felkeményedett az OL, és sikerült csak akkor 100 yard felett futni. hogy az Eagles fala simán átszaladna rajtuk? talán igen, talán nem. a mi falunk most fog összeszokni, ha összeérik, akkor okozhatnak még meglepetést.
2.:Witten-t bírom . MEglehetősen kedvelem , de ettől függetlenül gyenge volt a játéka most , és lehet hogy az eagles csapatában például nincs ilyen játékos , de a Redskinsbe tudok mondani 1-et aki ugyanilyen. Nem tudom hallottál e London Fletcherről. Nézz utána , szerintem ő legalább olyan fontos a morált tekintve a pályán mint Witten. Amúgy ez a sérülten felküldés kb akkora hülyeség mintha felküldenénk JAson Peterst jelenleg játsztani a pályára , csak mert egy Pro Bowl játékos a falban nagyon sokat jelentene mindenkinek.
3.: Egyszerűen amikor elkezdtem nézni ezt a sportot a redskins tetszett meg elsőnek aztán az eagles. Majd mikor később kiderült hogy csoport riválisok , nem tudtam kiszorítani egyiket se a szívemből.És értem én , de akkor is szeretem mind2-t. Bár az eaglest jobban.
4.: Talán picit túlzásokba mentem a felével , és lehet hogy rosszul is emlékszem de 3-4 szabálytalanságra legalább emlékszem 2 false start-ra és 1 holdingra biztos. Tisztában vagyok azzal hogy Antre Rolle mellett nem a keretben megtalálható másik legjobb Cb játszott .
5.: Alig várom azokat a meccseket különösen a Dallas - Eagles meccseket . A tavalyiakhoz képest már tényleg csak javulhattok.
6.:Sajnálom ha megbántottalak a véleményemmel , én csak próbáltam őszinte lenni . Az más kérdés hogy te nem tudod elviselni ha egy rivális szurkoló nem dicséri agyon a kedvenc csapatodat. Megjegyezném , hogy egy rakat játékosról jókat írtam.
Összességében , még mindig nem szeretem a Dallast , semmi nem mozdult meg bennem ...
Azonban azt be kell hogy valljam hogy ha most kezdtem volna el nézni az nfl-t akkor ebből a játékból amit láttam csütörtök hajnal nagy eséllyel Dallas fan is lehetnék.
Petikievak01
2. London Fletcher az meg ki? (oké, ez vicc, az öreg tényleg kiment a fejemből, de csak mert már annyira valószínűtlen, hogy valaki ennyi idősen játsszon. ez már Testaverde, Jerry Rice, Deion Sanders meg kicker-punter kor, meg esetleg Ray Lewis). szóval: nem, tackle-ben ha sérült vagy és lassú, akkor kinyírod az irányítódat. Wittennek viszont van egy olyan képessége, hogy mindig megtalálja az üres területet. nem ez a mostani nagyra nőtt WR típus, akik gyorsak meg jól ugranak, ő tényleg megérzi azt, hogy hol nincs esélye a védőnek a labdához. még ha lassú is, pótolhatatlan.
4. jó neked hogy emlékszel, de tényleg csak kettő volt, és ez még akkor is így van, ha a hivatalos game bookban nézed. annál hivatalosabbat meg nemigen találni.
6. figyi, értem én hogy nem dícsérsz, és kb pont le is szarnám, ha a Te csapatod már villantott volna. de az a helyzet, hogy mosz, szombat este 22 óra 59 perckor a liga legjobb eredménnyel álló csapata a Dallas, a legrosszabb meg a Giants, az összes többi csapat a 2-31. helyek között holtversenyben. és igen, bár nehéz elképzelni, de az Eagles is simán betlizhet akár a Browns ellen is, de holnap este negyed tizenegyig alaptalan minden fikázás.
+1. amúgy nem fáj, hogy nem dícsérsz. az van, hogy látod a meccset, látsz egy abszolútértéket, és azt mondod, hogy ez szar meg az szar.
köszönjük, nem két hónapja szurkolunk a Tehenészeknek, tökéletesen tisztában vagyunk azzal, mik a csapat gyenge pontjai. mi viszont láttuk a csapatot tavaly is, tavalyelőtt is, és tudjuk, hogy az OL az amúgy 2008-2009 óta már szar. tudjuk, hogy 2004-től a safetyk fele rettenetes volt, 2008 óta meg meg a háromnegyede. de látjuk a fejlődést, és éppen ezért nem használunk olyan szélsőséges jelzőket, amilyeneket Te. és legfőképpen nem megyünk osztani az észt a riválisokhoz, ha nem a mi csapatunkkal játszottak. soha nem megyünk.slowmotion
Srácok ti aztán jól belementetek ebbe a dologba. kicsit talán túlzásba is vittétek.Egyébként azt kell mondjam Peti, hogy más csapat topikjában nem illik savazni, alaptalanul senkit. Ha holnap meg kikap az eagles ugyanez megy ott is? Ilyenből se mi, se más topikok nem kérnek szerintem. Az oké hogy a kinti szurkolók nem szívelik egymást, de itt Magyarországon nem cél ugyanezt elérni. Legalábbis én nem szeretném semmiképpen. Jobb lenne lezárni ezt a vitát a béke érdekében.
Javaslat: Legközelebb talán Eagles topikba írd be a hasonló észrevételeket. Ott azért többen szeretik olvasni, hogy szar a Cowboys OL és hasonló. Megjegyzem a Steelersé is szar mindig, mégis halomra nyerik magukat gyűrűvel.
Remélem senkit nem sértettem meg. Nem volt célom!!Shawn84
több mint 13 éve
Akkor bocsánatot kérek , nem gondoltam volna hogy ez itt ennyire érzékenyen fog érinteni itt mindenkit.Elnézést hogy belepofázok, de ezt muszály elmondanom:1.:Attól hogy másik center volt fent , még ugyanúgy fennáll a tény hogy rossz volt a cow fal. Ne haragudj meg , de ha nincsen a kedvenc csapatodnak megfelelő hosszúságú padja az NFL-hez akkor lehet hogy nem az én véleményem hárítására kéne ezt használnod. Ne fogd erre szerintem a gyenge teljesítményt.1. szerintem meg egyáltalán nem volt tragikus a fal. ok, volt holding rendesen, de ez akkor is a JPP-Osi-Tuck trió volt, JPP szerintem egész jól mozgott ráadásul, mégis 2 sackkel hozta le a fal a meccset. a második félidőre felkeményedett az OL, és sikerült csak akkor 100 yard felett futni. hogy az Eagles fala simán átszaladna rajtuk? talán igen, talán nem. a mi falunk most fog összeszokni, ha összeérik, akkor okozhatnak még meglepetést.
2.:Witten-t bírom . MEglehetősen kedvelem , de ettől függetlenül gyenge volt a játéka most , és lehet hogy az eagles csapatában például nincs ilyen játékos , de a Redskinsbe tudok mondani 1-et aki ugyanilyen. Nem tudom hallottál e London Fletcherről. Nézz utána , szerintem ő legalább olyan fontos a morált tekintve a pályán mint Witten. Amúgy ez a sérülten felküldés kb akkora hülyeség mintha felküldenénk JAson Peterst jelenleg játsztani a pályára , csak mert egy Pro Bowl játékos a falban nagyon sokat jelentene mindenkinek.
3.: Egyszerűen amikor elkezdtem nézni ezt a sportot a redskins tetszett meg elsőnek aztán az eagles. Majd mikor később kiderült hogy csoport riválisok , nem tudtam kiszorítani egyiket se a szívemből.És értem én , de akkor is szeretem mind2-t. Bár az eaglest jobban.
4.: Talán picit túlzásokba mentem a felével , és lehet hogy rosszul is emlékszem de 3-4 szabálytalanságra legalább emlékszem 2 false start-ra és 1 holdingra biztos. Tisztában vagyok azzal hogy Antre Rolle mellett nem a keretben megtalálható másik legjobb Cb játszott .
5.: Alig várom azokat a meccseket különösen a Dallas - Eagles meccseket . A tavalyiakhoz képest már tényleg csak javulhattok.
6.:Sajnálom ha megbántottalak a véleményemmel , én csak próbáltam őszinte lenni . Az más kérdés hogy te nem tudod elviselni ha egy rivális szurkoló nem dicséri agyon a kedvenc csapatodat. Megjegyezném , hogy egy rakat játékosról jókat írtam.
Összességében , még mindig nem szeretem a Dallast , semmi nem mozdult meg bennem ...
Azonban azt be kell hogy valljam hogy ha most kezdtem volna el nézni az nfl-t akkor ebből a játékból amit láttam csütörtök hajnal nagy eséllyel Dallas fan is lehetnék.
Petikievak01
2. London Fletcher az meg ki? (oké, ez vicc, az öreg tényleg kiment a fejemből, de csak mert már annyira valószínűtlen, hogy valaki ennyi idősen játsszon. ez már Testaverde, Jerry Rice, Deion Sanders meg kicker-punter kor, meg esetleg Ray Lewis). szóval: nem, tackle-ben ha sérült vagy és lassú, akkor kinyírod az irányítódat. Wittennek viszont van egy olyan képessége, hogy mindig megtalálja az üres területet. nem ez a mostani nagyra nőtt WR típus, akik gyorsak meg jól ugranak, ő tényleg megérzi azt, hogy hol nincs esélye a védőnek a labdához. még ha lassú is, pótolhatatlan.
4. jó neked hogy emlékszel, de tényleg csak kettő volt, és ez még akkor is így van, ha a hivatalos game bookban nézed. annál hivatalosabbat meg nemigen találni.
6. figyi, értem én hogy nem dícsérsz, és kb pont le is szarnám, ha a Te csapatod már villantott volna. de az a helyzet, hogy mosz, szombat este 22 óra 59 perckor a liga legjobb eredménnyel álló csapata a Dallas, a legrosszabb meg a Giants, az összes többi csapat a 2-31. helyek között holtversenyben. és igen, bár nehéz elképzelni, de az Eagles is simán betlizhet akár a Browns ellen is, de holnap este negyed tizenegyig alaptalan minden fikázás.
+1. amúgy nem fáj, hogy nem dícsérsz. az van, hogy látod a meccset, látsz egy abszolútértéket, és azt mondod, hogy ez szar meg az szar.
köszönjük, nem két hónapja szurkolunk a Tehenészeknek, tökéletesen tisztában vagyunk azzal, mik a csapat gyenge pontjai. mi viszont láttuk a csapatot tavaly is, tavalyelőtt is, és tudjuk, hogy az OL az amúgy 2008-2009 óta már szar. tudjuk, hogy 2004-től a safetyk fele rettenetes volt, 2008 óta meg meg a háromnegyede. de látjuk a fejlődést, és éppen ezért nem használunk olyan szélsőséges jelzőket, amilyeneket Te. és legfőképpen nem megyünk osztani az észt a riválisokhoz, ha nem a mi csapatunkkal játszottak. soha nem megyünk.slowmotion
Srácok ti aztán jól belementetek ebbe a dologba. kicsit talán túlzásba is vittétek.Egyébként azt kell mondjam Peti, hogy más csapat topikjában nem illik savazni, alaptalanul senkit. Ha holnap meg kikap az eagles ugyanez megy ott is? Ilyenből se mi, se más topikok nem kérnek szerintem. Az oké hogy a kinti szurkolók nem szívelik egymást, de itt Magyarországon nem cél ugyanezt elérni. Legalábbis én nem szeretném semmiképpen. Jobb lenne lezárni ezt a vitát a béke érdekében.
Javaslat: Legközelebb talán Eagles topikba írd be a hasonló észrevételeket. Ott azért többen szeretik olvasni, hogy szar a Cowboys OL és hasonló. Megjegyzem a Steelersé is szar mindig, mégis halomra nyerik magukat gyűrűvel.
Remélem senkit nem sértettem meg. Nem volt célom!!Shawn84
több mint 13 éve
Roy Williams letette a lantot.
több mint 13 éve
Elnézést hogy belepofázok, de ezt muszály elmondanom:1.:Attól hogy másik center volt fent , még ugyanúgy fennáll a tény hogy rossz volt a cow fal. Ne haragudj meg , de ha nincsen a kedvenc csapatodnak megfelelő hosszúságú padja az NFL-hez akkor lehet hogy nem az én véleményem hárítására kéne ezt használnod. Ne fogd erre szerintem a gyenge teljesítményt.1. szerintem meg egyáltalán nem volt tragikus a fal. ok, volt holding rendesen, de ez akkor is a JPP-Osi-Tuck trió volt, JPP szerintem egész jól mozgott ráadásul, mégis 2 sackkel hozta le a fal a meccset. a második félidőre felkeményedett az OL, és sikerült csak akkor 100 yard felett futni. hogy az Eagles fala simán átszaladna rajtuk? talán igen, talán nem. a mi falunk most fog összeszokni, ha összeérik, akkor okozhatnak még meglepetést.
2.:Witten-t bírom . MEglehetősen kedvelem , de ettől függetlenül gyenge volt a játéka most , és lehet hogy az eagles csapatában például nincs ilyen játékos , de a Redskinsbe tudok mondani 1-et aki ugyanilyen. Nem tudom hallottál e London Fletcherről. Nézz utána , szerintem ő legalább olyan fontos a morált tekintve a pályán mint Witten. Amúgy ez a sérülten felküldés kb akkora hülyeség mintha felküldenénk JAson Peterst jelenleg játsztani a pályára , csak mert egy Pro Bowl játékos a falban nagyon sokat jelentene mindenkinek.
3.: Egyszerűen amikor elkezdtem nézni ezt a sportot a redskins tetszett meg elsőnek aztán az eagles. Majd mikor később kiderült hogy csoport riválisok , nem tudtam kiszorítani egyiket se a szívemből.És értem én , de akkor is szeretem mind2-t. Bár az eaglest jobban.
4.: Talán picit túlzásokba mentem a felével , és lehet hogy rosszul is emlékszem de 3-4 szabálytalanságra legalább emlékszem 2 false start-ra és 1 holdingra biztos. Tisztában vagyok azzal hogy Antre Rolle mellett nem a keretben megtalálható másik legjobb Cb játszott .
5.: Alig várom azokat a meccseket különösen a Dallas - Eagles meccseket . A tavalyiakhoz képest már tényleg csak javulhattok.
6.:Sajnálom ha megbántottalak a véleményemmel , én csak próbáltam őszinte lenni . Az más kérdés hogy te nem tudod elviselni ha egy rivális szurkoló nem dicséri agyon a kedvenc csapatodat. Megjegyezném , hogy egy rakat játékosról jókat írtam.
Összességében , még mindig nem szeretem a Dallast , semmi nem mozdult meg bennem ...
Azonban azt be kell hogy valljam hogy ha most kezdtem volna el nézni az nfl-t akkor ebből a játékból amit láttam csütörtök hajnal nagy eséllyel Dallas fan is lehetnék.
Petikievak01
2. London Fletcher az meg ki? (oké, ez vicc, az öreg tényleg kiment a fejemből, de csak mert már annyira valószínűtlen, hogy valaki ennyi idősen játsszon. ez már Testaverde, Jerry Rice, Deion Sanders meg kicker-punter kor, meg esetleg Ray Lewis). szóval: nem, tackle-ben ha sérült vagy és lassú, akkor kinyírod az irányítódat. Wittennek viszont van egy olyan képessége, hogy mindig megtalálja az üres területet. nem ez a mostani nagyra nőtt WR típus, akik gyorsak meg jól ugranak, ő tényleg megérzi azt, hogy hol nincs esélye a védőnek a labdához. még ha lassú is, pótolhatatlan.
4. jó neked hogy emlékszel, de tényleg csak kettő volt, és ez még akkor is így van, ha a hivatalos game bookban nézed. annál hivatalosabbat meg nemigen találni.
6. figyi, értem én hogy nem dícsérsz, és kb pont le is szarnám, ha a Te csapatod már villantott volna. de az a helyzet, hogy mosz, szombat este 22 óra 59 perckor a liga legjobb eredménnyel álló csapata a Dallas, a legrosszabb meg a Giants, az összes többi csapat a 2-31. helyek között holtversenyben. és igen, bár nehéz elképzelni, de az Eagles is simán betlizhet akár a Browns ellen is, de holnap este negyed tizenegyig alaptalan minden fikázás.
+1. amúgy nem fáj, hogy nem dícsérsz. az van, hogy látod a meccset, látsz egy abszolútértéket, és azt mondod, hogy ez szar meg az szar.
köszönjük, nem két hónapja szurkolunk a Tehenészeknek, tökéletesen tisztában vagyunk azzal, mik a csapat gyenge pontjai. mi viszont láttuk a csapatot tavaly is, tavalyelőtt is, és tudjuk, hogy az OL az amúgy 2008-2009 óta már szar. tudjuk, hogy 2004-től a safetyk fele rettenetes volt, 2008 óta meg meg a háromnegyede. de látjuk a fejlődést, és éppen ezért nem használunk olyan szélsőséges jelzőket, amilyeneket Te. és legfőképpen nem megyünk osztani az észt a riválisokhoz, ha nem a mi csapatunkkal játszottak. soha nem megyünk.slowmotion
Srácok ti aztán jól belementetek ebbe a dologba. kicsit talán túlzásba is vittétek.Egyébként azt kell mondjam Peti, hogy más csapat topikjában nem illik savazni, alaptalanul senkit. Ha holnap meg kikap az eagles ugyanez megy ott is? Ilyenből se mi, se más topikok nem kérnek szerintem. Az oké hogy a kinti szurkolók nem szívelik egymást, de itt Magyarországon nem cél ugyanezt elérni. Legalábbis én nem szeretném semmiképpen. Jobb lenne lezárni ezt a vitát a béke érdekében.
Javaslat: Legközelebb talán Eagles topikba írd be a hasonló észrevételeket. Ott azért többen szeretik olvasni, hogy szar a Cowboys OL és hasonló. Megjegyzem a Steelersé is szar mindig, mégis halomra nyerik magukat gyűrűvel.
Remélem senkit nem sértettem meg. Nem volt célom!!