Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 13 éve
na, Rams megoldotta nekünk a problémát, tök zsíramúgy valószínűleg azzal a meccsel a sport2 nézők is jobban jártak volna, izgalmas is volt a végéig meg gondolom nem ment volna el az adás sem 10 percre 😮
több mint 13 éve
Sokkal több szerencsét a következő meccsen!üdv. H
több mint 13 éve
Hát 1-1 végül is , szezon előtt várható volt,csak nem így,de a csoprt szempontjából jobb. Tampát ütni kéne, mert ha nem kb. vége a szezonnak erős túlzással.
több mint 13 éve
Ez a rohadt Tate meg rohadjon meg, sérülésveszélyes és inkorrekt volt. Így fejre menni, hányinger...
több mint 13 éve
Elég szarul alakult a hétvége és meg szarok is voltunk, picsanrúgtuk magunkat de remelem össze szedjük magunkat. Ezt elbalfaszkodtuk sajnos. O#-ben mindenki betlizett.
több mint 13 éve
Ez vmi botrányosan 0. 10 pont ajándék az kemény volt az elején. De utána felálltunk a padlóról, azt hittem 2. félidőben aratunk, de gyak egy first downünk se nagyon volt. Seahawks támadott 10 percekig, semmi extrát nem csináltak azon kívül h jó a D. De még is simán nyernek.Witten,Bryant nagyon gyenge. Elhiszem h Witten sérült volt, de ez az 1-2 meccs tőle semmi. Bryant meg? Austin? 1 elkapás kb.
Romo meg siet, néha azt érzem h amikor lehetne 5-10 yardot futni akkor nem fut v nem veszi észre..??
több mint 13 éve
egyszerűen nem fér bele idegenben egy ennyire rossz kezdés,mindenki borzasztóan dekoncentrált volt. A szar kezdés után most Romo-on is azt éreztem hogy túlságosan erőlteti (mondjuk -10nél lehet is)Witten nagyon karcos,Bryantet még nem láttam ilyen szarnak,az Oline is kritikán aluli volt.Második félidőre Lynch meg megevett minket. Sensi meg Spears gyógyuljon,ilyen szarul meg ne játtszon többet a csapat
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
szokásos cowboysos faszságokon kívül..Bryant hogy ilyen szar?
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Kellemes 2007es flashbackem van, hogy csekély hátránnyal megy a Cowboys az öltözőbe... remélem megalapozott.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
jogosmuhaha, kíváncsian várom, ki fog felhomályosítani gyeek érdeklődési köréről.Valahogy most nem sikerült kiigazodnod a dolgokon vagy rossz helyre címzed a magasröptű hsz-eidet. Jah és rossz topikban élteted a kedvenceid.Gondoltam, hogy most sok ember érzékeny piciny lelkébe tapostam, de mivel ez nem Bears topic így nem fogom fejtegetni a miérteket. Szerinted nem szerintem meg igen (11/27, 126YDS, 4INT). Maradjunk ennyiben.Ha olyan érzékenyen érint az off-topic, ne hozd fel legközelebb...
Wong
Go Ravens, Go Buccaneers!gyeek
Wong
addig szerintem nézd meg a profilját, hova és mennyit kommentelt.
ja, és ha ebből sem jössz rá, akkor légyszi nézd már meg, hogy az említett két csapat ugyan kivel játszik ma...slowmotion
több mint 13 éve
muhaha, kíváncsian várom, ki fog felhomályosítani gyeek érdeklődési köréről.Valahogy most nem sikerült kiigazodnod a dolgokon vagy rossz helyre címzed a magasröptű hsz-eidet. Jah és rossz topikban élteted a kedvenceid.Gondoltam, hogy most sok ember érzékeny piciny lelkébe tapostam, de mivel ez nem Bears topic így nem fogom fejtegetni a miérteket. Szerinted nem szerintem meg igen (11/27, 126YDS, 4INT). Maradjunk ennyiben.Ha olyan érzékenyen érint az off-topic, ne hozd fel legközelebb...
Wong
Go Ravens, Go Buccaneers!gyeek
Wong
addig szerintem nézd meg a profilját, hova és mennyit kommentelt.
ja, és ha ebből sem jössz rá, akkor légyszi nézd már meg, hogy az említett két csapat ugyan kivel játszik ma...
több mint 13 éve
Valahogy most nem sikerült kiigazodnod a dolgokon vagy rossz helyre címzed a magasröptű hsz-eidet. Jah és rossz topikban élteted a kedvenceid.Gondoltam, hogy most sok ember érzékeny piciny lelkébe tapostam, de mivel ez nem Bears topic így nem fogom fejtegetni a miérteket. Szerinted nem szerintem meg igen (11/27, 126YDS, 4INT). Maradjunk ennyiben.Ha olyan érzékenyen érint az off-topic, ne hozd fel legközelebb...
Wong
Go Ravens, Go Buccaneers!gyeek
több mint 13 éve
amúgy DRC hülye, már bebizonyosodott, hogy ha nem tolja, hanem visszahúzza az ellenfelet, akkor azt nem fújják be, erre eltolta ezt a raszta mágust. lol...
több mint 13 éve
én ezt nem értem. mindenki azt mondta, hogy amikor Newmant átugrotta valamelyik kis kék manó, hog Newman már nincs ott a szeren. azt is mondja mindenki, hogy Ed Reed egy faszányos játékos.de akkor ha Reedet most ugrotta át Celek, akkor Reed sincs már ott a szeren? 😊
több mint 13 éve
Bár az az érzésem h a Giants behúzza nehezen, de a Philly nem.
több mint 13 éve
Na eddig nem rosszak a rész eredmények. Csak maradjanak is így. 😊
több mint 13 éve
Go Ravens, Go Buccaneers!gyeekEli már 2 labdát adott el, ha tartja a formáját, meglehet az a 0-2. A Baltimore D# is elég kemény ma. Nem lenne rossz, ha a kettő rivális vesztene. Elhúzhatnánk, ha csak 1 WINnel is.
több mint 13 éve
Gondoltam, hogy most sok ember érzékeny piciny lelkébe tapostam, de mivel ez nem Bears topic így nem fogom fejtegetni a miérteket. Szerinted nem szerintem meg igen (11/27, 126YDS, 4INT). Maradjunk ennyiben.Ha olyan érzékenyen érint az off-topic, ne hozd fel legközelebb...
Wong
Go Ravens, Go Buccaneers!
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Gondoltam, hogy most sok ember érzékeny piciny lelkébe tapostam, de mivel ez nem Bears topic így nem fogom fejtegetni a miérteket. Szerinted nem szerintem meg igen (11/27, 126YDS, 4INT). Maradjunk ennyiben.2 hét után most néztem meg először a Cowboys topicot 😀 😀 😀Na azt a gondolatmenetet inkább ne add elő egy Maci-drukkernek 😀 😀Wyattbaszki, még a végén kiderül, hogy nem is a Bears-Packers vagy a Cowboys-Redskins a legnagyobb rivalizálás, hanem a 49ers-Seahawks 😊slowmotionBears-Packers meccs nagyon jó volt. Nem csak rá van mondva, hogy ezek de nagy riválisok hanem tényleg odatette magát a bears a meccsen. Agresszívek voltak ahogy kellett, nem húzták be fülük-farkuk a Packers közönsége miatt..
Más kérdés, hogy Cutleren ment el az egész.
Szeretném ha a MN 2 hét múlva is ilyen izgalmas lenne majd ellenünk, majd november végén RG III is rájönne, hogy bizony nem sajtból van a hold!Wong
látom ez itt az off topic így leírom: nem Cutleren ment el ez a meccs.davemayer
több mint 13 éve
2 hét után most néztem meg először a Cowboys topicot 😀 😀 😀Na azt a gondolatmenetet inkább ne add elő egy Maci-drukkernek 😀 😀Wyattbaszki, még a végén kiderül, hogy nem is a Bears-Packers vagy a Cowboys-Redskins a legnagyobb rivalizálás, hanem a 49ers-Seahawks 😊slowmotionBears-Packers meccs nagyon jó volt. Nem csak rá van mondva, hogy ezek de nagy riválisok hanem tényleg odatette magát a bears a meccsen. Agresszívek voltak ahogy kellett, nem húzták be fülük-farkuk a Packers közönsége miatt..
Más kérdés, hogy Cutleren ment el az egész.
Szeretném ha a MN 2 hét múlva is ilyen izgalmas lenne majd ellenünk, majd november végén RG III is rájönne, hogy bizony nem sajtból van a hold!Wong
látom ez itt az off topic így leírom: nem Cutleren ment el ez a meccs.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Na azt a gondolatmenetet inkább ne add elő egy Maci-drukkernek 😀 😀baszki, még a végén kiderül, hogy nem is a Bears-Packers vagy a Cowboys-Redskins a legnagyobb rivalizálás, hanem a 49ers-Seahawks 😊slowmotionBears-Packers meccs nagyon jó volt. Nem csak rá van mondva, hogy ezek de nagy riválisok hanem tényleg odatette magát a bears a meccsen. Agresszívek voltak ahogy kellett, nem húzták be fülük-farkuk a Packers közönsége miatt..
Más kérdés, hogy Cutleren ment el az egész.
Szeretném ha a MN 2 hét múlva is ilyen izgalmas lenne majd ellenünk, majd november végén RG III is rájönne, hogy bizony nem sajtból van a hold!Wong

több mint 13 éve
baszki, még a végén kiderül, hogy nem is a Bears-Packers vagy a Cowboys-Redskins a legnagyobb rivalizálás, hanem a 49ers-Seahawks 😊slowmotionBears-Packers meccs nagyon jó volt. Nem csak rá van mondva, hogy ezek de nagy riválisok hanem tényleg odatette magát a bears a meccsen. Agresszívek voltak ahogy kellett, nem húzták be fülük-farkuk a Packers közönsége miatt..
Más kérdés, hogy Cutleren ment el az egész.
Szeretném ha a MN 2 hét múlva is ilyen izgalmas lenne majd ellenünk, majd november végén RG III is rájönne, hogy bizony nem sajtból van a hold!
több mint 13 éve
baszki, még a végén kiderül, hogy nem is a Bears-Packers vagy a Cowboys-Redskins a legnagyobb rivalizálás, hanem a 49ers-Seahawks 😊slowmotionnagy rivalizálás ez is, de inkább petey vs. seahawks fans meccs. 😀
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"