Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Hát jó,de akkor csak Murray, és rookie és 1 éves sérülékeny Murray necces. bár Felixxel se vagyunk bentebb..
Jenkins sansztalan szerinted?Kroos
vele az a baj hogy lejáró... mondjuk felix is... őket lehetne elpasszolni.

több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Közben Parnell hosszabbított 3 évre. 0_o Olcsó, mert signing bonusra ment rá. JJ pénze...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát jó,de akkor csak Murray, és rookie és 1 éves sérülékeny Murray necces. bár Felixxel se vagyunk bentebb..
Jenkins sansztalan szerinted?

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Felix? hanyadik kör?Kroos
amit adnak érte 😀

több mint 14 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Felix? hanyadik kör?

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
sztem akkor Jones trade lesz.

több mint 14 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Bucs elvitte Barront. Sztem ezt tudták, 1/6ot nem ért volna Barron, ezért Claiborne. Meg azért CB elfér.. csak hát már csak 3.kör van, ott akkor milyen posztra kell?
Jenkinst el lehet cserélni draftért? bár lehet hülye kérdés..

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
így viszont OK. Barron nem ment el 14ig.

több mint 14 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Erőteljes túlzás, érdekes, végül is a legjobb CB jött. + lehet Jenkinssel is van vmi és biztosra mentek.

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Claiborne kurva jó lesz, szerintem megérte 😊 Elit korner lesz itt.
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
NA feltradeltünk Claiborneért!! 2. kört adtuk.
Jenkins akkor ki felé áll nagyon..!?Kroos
erőteljesen WTF????

több mint 14 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
NA feltradeltünk Claiborneért!! 2. kört adtuk.
Jenkins akkor ki felé áll nagyon..!?

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Cowboys have signed backup OT Jermey Parnell to 3-year deal, inc $1 million to sign.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nézi vki még?
Sztem: Barron, Cb, DT, Wr,Te kéne első 4 körben.

Remélem nem lesz feltrade és Barron benn marad...ha nem marad benn? Cb/DT lest?

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
nem hiszem hogy a vezetőség akkora fasz lenne hogy ha tényleg ez a tervük hogy akármit is csinál jövőre hagyják elmenni és ezt meg is mondják neki.nem kicsit vágnának így maguk és a csapat alá.

meg értelmét sem látom hogy ha mondjuk idén összerak egy jó szezont,és ugy néz ki hogy ezt tartósan tudja is hozni,miért ne lehetne hosszabbítani vele,még ha idén CBt is húzunk a drafton akkor sem hinném hogy annyira túl lennénk tömve minőségi CBkel hogy egy jó Jenkins ne férjen be a csapatba.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
nem tudom mennyire lehet hinni ennek, de azért beteszem:

Mike Jenkins said - I told you - I'd like to play for the Cowboys, but I've already been told it doesn't how good of a year I have - I'm not going to be re-signed. Mike said to Billy: thanks for living in this neighborhood, it's great, but I'm going have to move.
több mint 14 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
De-de amióta az eszemet tudom csak a Bayern 😊 😊 Hát mivel éjszakás voltam egy szállodában reggel 6ig fenn voltam 😊 Szolidan inkább magaman ünnepeltem, kicsit vissza kellett fogni magamat 😀
Ma is éjszaka leszek, úgyhogy draft szempontból tökéletes. 😛

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
OFF: Mondd, hogy nem a Bayernnak örültetek 😀
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Hát sose lehet tudni, mennyire fog pörögni,azért nem fog mindeki 10 percet kivárni. Főleg 1-3. gyors lesz..
Meg aztán feltradelünk egyet 😀 😀 ( Isten őrizz)Kroos
Mondjuk az első két pickre nem kellek fel, mert túl egyértelmű 😊

OFF:
Kroos meddig ünnepeltél tegnap? Én hajnali 4kor kerültem az ágyba. 😊

több mint 14 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát sose lehet tudni, mennyire fog pörögni,azért nem fog mindeki 10 percet kivárni. Főleg 1-3. gyors lesz..
Meg aztán feltradelünk egyet 😀 😀 ( Isten őrizz)

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Én is nézem, a tavalyi volt az 1. amt néztem és nagyon beszippantott. 😊 feltradet nehogy csináljunk semmi értelme..Kroos
tavaly teljesen új rendszerben futott a draft emlékeim szerint, no persze nyilván azért is lett átalakítva, hogy ne fulladjon unalomba.
nem tudjátok, hány órakor kezdődik? no valszeg nem mintha lenne esélyem megnézni, csak érdekel...slowmotion
péntek hajnali 2 az első kör.Wirtschaftsteil
végülis ha mienk a tizennegyedik hely, és mondjuk egy pickre 10 perc van vagy mennyi, akkor úgy hajnali fél ötnél előbb nem kerülünk sorra.
nem, ennyit nem ér meg, reggel ugyanúgy meg tudom nézni, kit választottunk.

azért kösz.
több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Én is nézem, a tavalyi volt az 1. amt néztem és nagyon beszippantott. 😊 feltradet nehogy csináljunk semmi értelme..Kroos
tavaly teljesen új rendszerben futott a draft emlékeim szerint, no persze nyilván azért is lett átalakítva, hogy ne fulladjon unalomba.
nem tudjátok, hány órakor kezdődik? no valszeg nem mintha lenne esélyem megnézni, csak érdekel...slowmotion
péntek hajnali 2 az első kör.
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Én is nézem, a tavalyi volt az 1. amt néztem és nagyon beszippantott. 😊 feltradet nehogy csináljunk semmi értelme..Kroos
tavaly teljesen új rendszerben futott a draft emlékeim szerint, no persze nyilván azért is lett átalakítva, hogy ne fulladjon unalomba.
nem tudjátok, hány órakor kezdődik? no valszeg nem mintha lenne esélyem megnézni, csak érdekel...
több mint 14 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Én is nézem, a tavalyi volt az 1. amt néztem és nagyon beszippantott. 😊 feltradet nehogy csináljunk semmi értelme..

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
3 nap és draft, nézi valaki élőben? Nagyon olyan érzésem van, hogy lesz egy tradeünk valamelyik irányba. (szerk😊 de inkább hátraWirtschaftsteil
én nézem az tuti.