Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 14 éve
Hát jó,de akkor csak Murray, és rookie és 1 éves sérülékeny Murray necces. bár Felixxel se vagyunk bentebb..vele az a baj hogy lejáró... mondjuk felix is... őket lehetne elpasszolni.
Jenkins sansztalan szerinted?Kroos

több mint 14 éve
Közben Parnell hosszabbított 3 évre. 0_o Olcsó, mert signing bonusra ment rá. JJ pénze...
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Hát jó,de akkor csak Murray, és rookie és 1 éves sérülékeny Murray necces. bár Felixxel se vagyunk bentebb..Jenkins sansztalan szerinted?
több mint 14 éve
Bucs elvitte Barront. Sztem ezt tudták, 1/6ot nem ért volna Barron, ezért Claiborne. Meg azért CB elfér.. csak hát már csak 3.kör van, ott akkor milyen posztra kell?Jenkinst el lehet cserélni draftért? bár lehet hülye kérdés..
több mint 14 éve
Erőteljes túlzás, érdekes, végül is a legjobb CB jött. + lehet Jenkinssel is van vmi és biztosra mentek.
több mint 14 éve
Claiborne kurva jó lesz, szerintem megérte 😊 Elit korner lesz itt.
több mint 14 éve
NA feltradeltünk Claiborneért!! 2. kört adtuk.erőteljesen WTF????
Jenkins akkor ki felé áll nagyon..!?Kroos

több mint 14 éve
NA feltradeltünk Claiborneért!! 2. kört adtuk.Jenkins akkor ki felé áll nagyon..!?
több mint 14 éve
Cowboys have signed backup OT Jermey Parnell to 3-year deal, inc $1 million to sign.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Nézi vki még?Sztem: Barron, Cb, DT, Wr,Te kéne első 4 körben.
Remélem nem lesz feltrade és Barron benn marad...ha nem marad benn? Cb/DT lest?
több mint 14 éve
nem hiszem hogy a vezetőség akkora fasz lenne hogy ha tényleg ez a tervük hogy akármit is csinál jövőre hagyják elmenni és ezt meg is mondják neki.nem kicsit vágnának így maguk és a csapat alá.meg értelmét sem látom hogy ha mondjuk idén összerak egy jó szezont,és ugy néz ki hogy ezt tartósan tudja is hozni,miért ne lehetne hosszabbítani vele,még ha idén CBt is húzunk a drafton akkor sem hinném hogy annyira túl lennénk tömve minőségi CBkel hogy egy jó Jenkins ne férjen be a csapatba.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
nem tudom mennyire lehet hinni ennek, de azért beteszem:Mike Jenkins said - I told you - I'd like to play for the Cowboys, but I've already been told it doesn't how good of a year I have - I'm not going to be re-signed. Mike said to Billy: thanks for living in this neighborhood, it's great, but I'm going have to move.
több mint 14 éve
De-de amióta az eszemet tudom csak a Bayern 😊 😊 Hát mivel éjszakás voltam egy szállodában reggel 6ig fenn voltam 😊 Szolidan inkább magaman ünnepeltem, kicsit vissza kellett fogni magamat 😀 Ma is éjszaka leszek, úgyhogy draft szempontból tökéletes. 😛
több mint 14 éve
OFF: Mondd, hogy nem a Bayernnak örültetek 😀
több mint 14 éve
Hát sose lehet tudni, mennyire fog pörögni,azért nem fog mindeki 10 percet kivárni. Főleg 1-3. gyors lesz..Mondjuk az első két pickre nem kellek fel, mert túl egyértelmű 😊
Meg aztán feltradelünk egyet 😀 😀 ( Isten őrizz)Kroos
OFF:
Kroos meddig ünnepeltél tegnap? Én hajnali 4kor kerültem az ágyba. 😊

több mint 14 éve
Hát sose lehet tudni, mennyire fog pörögni,azért nem fog mindeki 10 percet kivárni. Főleg 1-3. gyors lesz..Meg aztán feltradelünk egyet 😀 😀 ( Isten őrizz)
több mint 14 éve
végülis ha mienk a tizennegyedik hely, és mondjuk egy pickre 10 perc van vagy mennyi, akkor úgy hajnali fél ötnél előbb nem kerülünk sorra.péntek hajnali 2 az első kör.WirtschaftsteilÉn is nézem, a tavalyi volt az 1. amt néztem és nagyon beszippantott. 😊 feltradet nehogy csináljunk semmi értelme..Kroostavaly teljesen új rendszerben futott a draft emlékeim szerint, no persze nyilván azért is lett átalakítva, hogy ne fulladjon unalomba.
nem tudjátok, hány órakor kezdődik? no valszeg nem mintha lenne esélyem megnézni, csak érdekel...slowmotion
nem, ennyit nem ér meg, reggel ugyanúgy meg tudom nézni, kit választottunk.
azért kösz.
több mint 14 éve
péntek hajnali 2 az első kör.Én is nézem, a tavalyi volt az 1. amt néztem és nagyon beszippantott. 😊 feltradet nehogy csináljunk semmi értelme..Kroostavaly teljesen új rendszerben futott a draft emlékeim szerint, no persze nyilván azért is lett átalakítva, hogy ne fulladjon unalomba.
nem tudjátok, hány órakor kezdődik? no valszeg nem mintha lenne esélyem megnézni, csak érdekel...slowmotion
több mint 14 éve
Én is nézem, a tavalyi volt az 1. amt néztem és nagyon beszippantott. 😊 feltradet nehogy csináljunk semmi értelme..Kroostavaly teljesen új rendszerben futott a draft emlékeim szerint, no persze nyilván azért is lett átalakítva, hogy ne fulladjon unalomba.
nem tudjátok, hány órakor kezdődik? no valszeg nem mintha lenne esélyem megnézni, csak érdekel...
több mint 14 éve
Én is nézem, a tavalyi volt az 1. amt néztem és nagyon beszippantott. 😊 feltradet nehogy csináljunk semmi értelme..
több mint 14 éve
3 nap és draft, nézi valaki élőben? Nagyon olyan érzésem van, hogy lesz egy tradeünk valamelyik irányba. (szerk😊 de inkább hátraWirtschaftsteilén nézem az tuti.
