Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 14 éve
Újabb infók Watkinstól, a fő célpontok:Hát igen erre senki se számított annyira váratlan volt 😊 Meg is könnyezte amikor kiválasztottuk.Ezt érdemes nézegetni: http://nfltweeter.com/cowboys/
Jenkisre kiváncsi leszek mi lesz vele..? Szerintetek nem tudunk v Jones nem akar vlahogy még a 2. körbe visszatérni 😛 😂
vagy Jenkissel üzletelünk vkivel és hozzunk vkit olyan posztra akit 2.körben húztunk volna?
3.körben milyen posztra kéne játékos?Kroos
Pl. Calvin Watkins WR-TE-OL-DE-ben gondolkodik, de nem lepődnék meg, ha RB-t húznánk (még ha nem is ma). Szóval széles az étlap 😊Dzsokijuing
TE DeAngelo Peterson, LSU, TE Ladarius Green, UL-Lafayette, TE Orson Charles, Georgia, G Amini Silatolu, Midwestern State, G Brandon Brooks, Miami of Ohio, WR Ryan Broyles, Oklahoma and WR Marquis Maze, Alabama.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
"I looked back at my family, and they were like, 'Who is it?' And I was like, 'The Cowboys.' Just to see the look on their face, it's just melted me because all of those guys are Cowboys fans. Real big Cowboys fans." -Morris Claiborne
több mint 14 éve
ha adnának 4. kört érte lenne 3 4. körünk. abból és a többi pickkel lehet 2. v 3. körre felmenni....
több mint 14 éve
annyit még adnék is érte valamelyik CB needes csapat helyében, bár nagy kérdés, hogy a sérülése után mennyire van korrekt állapotban
több mint 14 éve
pedig Jenkins esélyesen menni fog, már próbálják elboltolni Jerry JonesékVan, ahol az ellenértékét egy negyedik körre írják.
de harmadik kört sem adnék érte, nem hogy másodikat..Stez
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
pedig Jenkins esélyesen menni fog, már próbálják elboltolni Jerry Jonesékde harmadik kört sem adnék érte, nem hogy másodikat..
több mint 14 éve
Jenkinst én se küldeném el, fontos, hogy legyen egy csapatban több jó DB. Bár ha adnának érte egy második körös picket, ahol elérhető lenne Still vagy Upshaw, akkor elgondolkoznék 😊
több mint 14 éve
Hát igen erre senki se számított annyira váratlan volt 😊 Meg is könnyezte amikor kiválasztottuk.Ezt érdemes nézegetni: http://nfltweeter.com/cowboys/
Jenkisre kiváncsi leszek mi lesz vele..? Szerintetek nem tudunk v Jones nem akar vlahogy még a 2. körbe visszatérni 😛 😂
vagy Jenkissel üzletelünk vkivel és hozzunk vkit olyan posztra akit 2.körben húztunk volna?
3.körben milyen posztra kéne játékos?Kroos
Pl. Calvin Watkins WR-TE-OL-DE-ben gondolkodik, de nem lepődnék meg, ha RB-t húznánk (még ha nem is ma). Szóval széles az étlap 😊
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
dc.com-on én is azt hallottam hogy 6 láb magas. De most 5-11 vagy 6 egészen mindegy. A draft előtt az volt az elvem, hogy szerezzük meg a legjobb DT-t, mert olyan irányítók lesznek az East-ben, akikre rendes nyomást kell gyakorolni több helyről. DE, miután felébredtem 3 óra valamikor, gyorsan megnéztem, és amint láttam hogy MO lett a választás, kuka minden, így volt helyes. Álmomban se gondoltam rá, de nagyon örülök. Akkor úgy látszik,kialakulóban van a Carr-Claiborne kezdő tandem.Wirtschaftsteilam elégé át kell írnod az "aláírásod" 😀

több mint 14 éve
Hát igen erre senki se számított annyira váratlan volt 😊 Meg is könnyezte amikor kiválasztottuk.Jenkisre kiváncsi leszek mi lesz vele..? Szerintetek nem tudunk v Jones nem akar vlahogy még a 2. körbe visszatérni 😛 😂
vagy Jenkissel üzletelünk vkivel és hozzunk vkit olyan posztra akit 2.körben húztunk volna?
3.körben milyen posztra kéne játékos?
több mint 14 éve
Pontosan ismerte a saját értékeit és tudta, hogy nem az edzői stábba keresnek embert.Azt viszont valaki elmagyarázhatná, (mert nekem Mo egy értelmes játékosnak, az interjúk alapján) hogy hogy a fenébe ért el 4 pontot az 50-ből az IQ teszten? 😀 A CBknek az elvárt 21.WirtschaftsteilHát tegnap megmondta a frankót.
Valami olyasmit nyögött be, hogy Ő focizni jött már, focizni is akart, a sulinak vége, aztán amikor a tesztet látta, hogy nem is igazán focis kérdések vannak benne, leszarta és csak jelölgetett. 😀Stez
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Azt viszont valaki elmagyarázhatná, (mert nekem Mo egy értelmes játékosnak, az interjúk alapján) hogy hogy a fenébe ért el 4 pontot az 50-ből az IQ teszten? 😀 A CBknek az elvárt 21.WirtschaftsteilHát tegnap megmondta a frankót.
Valami olyasmit nyögött be, hogy Ő focizni jött már, focizni is akart, a sulinak vége, aztán amikor a tesztet látta, hogy nem is igazán focis kérdések vannak benne, leszarta és csak jelölgetett. 😀
több mint 14 éve
Azt viszont valaki elmagyarázhatná, (mert nekem Mo egy értelmes játékosnak, az interjúk alapján) hogy hogy a fenébe ért el 4 pontot az 50-ből az IQ teszten? 😀 A CBknek az elvárt 21.
több mint 14 éve
Jones azt mondta, a Claiborne pick után az sem elképzelhető, hogy a TC kezdetére Jenkins már a csapat tagja sem lesznem sokat szarozott 😀
több mint 14 éve
dc.com-on én is azt hallottam hogy 6 láb magas. De most 5-11 vagy 6 egészen mindegy. A draft előtt az volt az elvem, hogy szerezzük meg a legjobb DT-t, mert olyan irányítók lesznek az East-ben, akikre rendes nyomást kell gyakorolni több helyről. DE, miután felébredtem 3 óra valamikor, gyorsan megnéztem, és amint láttam hogy MO lett a választás, kuka minden, így volt helyes. Álmomban se gondoltam rá, de nagyon örülök. Akkor úgy látszik,kialakulóban van a Carr-Claiborne kezdő tandem.
több mint 14 éve
akkor az én anyámat,vagy a nfl.comon,vagy a dc.comon azt mondták hogy 6 láb magas 😊 mind1.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
DeSean Jackson 5'10"Victor Cruz 6'00"
Santana Moss 5'10"
ez esetben egy szavam sincs 😀

több mint 14 éve
Gratulálok! Jó pick volt Claibourne. A jövő évre ami várható: A Cowboys leszedi Vick passzait mi meg ledaráljuk Romot kutyakajának. Jó kis párharcok lesznek megint 😀
több mint 14 éve
Nem túl nagy csávó, de pazar kis játékos volt az LSU-n... kb felé sem dobáltak labdákat, ha meg igen, akkor nagyon jó százalékban nem lett elkapás a dologból.Én maximálisan egyetértek ezzel a döntéssel, mert nézzük csak meg a csoportot:
NYG - nem szeretjük kimondani, de sajnos Eli azért tud passzolni és védekezni is kellene ellene....
PHI - azért ott is van egy-két elkapó, akik mindig szivattak minket halomra...
WAS - húztak egy olyan QB-t, aki várhatóan képes passzolni, + FA-n lőttel nagyjából 1000 életképes WR-t, akikkel jóval hatékonyabb lehet a passzjáték.
Ha ezeket figyelembe vesszük (hosszabb távon is), akkor mindenképpen előrelátó és bőven "megmagyarázható" döntés. Ugye a fenti 3 csapattal a szezon 40%-át meccseljük, amin a továbbjutás is múlhat, vagyis nem fér bele, hogy egy lyukas sec szaladgáljon össze-vissza a pályánkon... Így talán a front 7 sem lesz akkor nyomás alatt (vagy sack, vagy benyelt passz) és hatékonyabban tudja RR játszani az egzotikus játékát.... 😀
Kíváncsian várom a többi pick-et (még úgy is, hogy a 2. kört adtuk, ennyit szerintem-remélem mindeképp megér a srác)
több mint 14 éve
Én a magam részéről örülök, végre egy elit tehetség a sec-ben. Persze az idő dönti el megérte-e. De azért jó kis CB páros lehet végre.
több mint 14 éve
A legszebb az egészben hogy egyszer sem beszéltünk vele,nem volt nálunk workouton,Red sem ment el megnézni egyszer sem.Senki sem számított rá hogy feltradeelünk érte,a legkevésbé szerintem ő maga 😊 CowboykarcsiÉrdemes visszanézni a beatwriterek első körös mockjait: DeCastro (Eatman), Cox (Phillips), Poe (Ellis). A legvégén már vagy tudatosan ment a ködösítés, vagy a nagy döntést (több forgatókönyv közül) a végén hozták meg. Szeretem a bevállalós draftokat 😊
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Na mivel betegség miatt ma(is) itthon ülök összeszedegettem az információ morzsákat legújabb kedvencünkről.A szakértők mindenütt nagyon dicsérték,sőt volt olyan is aki azt mondta hogy a legjobb CB prospect Revis óta.Fizikális,magas,erős corner, és ami szerintem nekünk a legfontosabb született ballhawk,orra van a labdához de ha kell nem fosik kiszedni a labdát akár a WR kezéből.Az sem kizárt hogy akár a returnöknél is használni fogjuk mert ebben is nagyon tehetséges(kb mint tavaly a szintén az LSUról érkező Peterson). Egyedül annyit róttak fel neki hogy technikailag néhány területen azért még van mit csiszolnia de ezek bőven tanulhatók(apropó tanulás,többször is fel jött szóba a wonderlict - így kell leírni? - tesztje ami rekord alacsony pontszámúra sikerült megírnia állítása szerint azért mert nem is vette komolyan mert semmi futballal kapcsolatos nem volt benne 😀 )Egyébként is szimpatikus srácnak tűnik.Hajtós,szorgalmas gyerek,beszélt már Rob Ryannel és Jarome Hendersonnal is,mindenkinek nagyon jó benyomásai vannak róla.Természetesen mindenütt elmondta hogy nagyon örül hogy a csillagosokhoz került,meg hogy az egész család állítólag hatalmas 'Boys drukker.A legszebb az egészben hogy egyszer sem beszéltünk vele,nem volt nálunk workouton,Red sem ment el megnézni egyszer sem.Senki sem számított rá hogy feltradeelünk érte,a legkevésbé szerintem ő maga 😊 Ja és ha minden igaz a 24es lesz a mez száma mint Emerson Wallsnak vagy Larry Brownak,nem rossz nevű elődök 😊
http://www.dallascowboys.com/multimedia/multimedia_center.cfm?id=F1B4D119-9F42-901E-EFE8956BD8A497CA
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
http://www.dallascowboys.com/multimedia/multimedia_center.cfm?id=F14E4CDB-DA12-D1F9-FED2BC31A9B9F20A"I'm doin' better than you are now, believe me" (Rob Ryan) 😀
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Na én örülök Claibornenak,nagyon sok jót hallottam róla és szerintem egy ilyen játékos meg is éri az 1/6ot.Én abban az esetben ha Jenkins jól játszana idén,továbbra sem érteném az elküldését.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen