Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Azt említették a Cowboys Lunch Break-ben, hogy a draft és a UDFA igazolások után úgy látszik, hogy a dallas kacsintgat a 4-3 felé. Szvsz az, hogy nincs egy NT se a csapatban (attól eltekintve hogy Ratliff játssza ezt a posztot) ez egy ok, hogy talán hatékonyabbak lehetnék 4-3ban. Ennek ellenére én a 3-4et preferálom.Wirtschaftsteil
ez esetben hogy állnánk fel? Ware DE?

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Azt említették a Cowboys Lunch Break-ben, hogy a draft és a UDFA igazolások után úgy látszik, hogy a dallas kacsintgat a 4-3 felé. Szvsz az, hogy nincs egy NT se a csapatban (attól eltekintve hogy Ratliff játssza ezt a posztot) ez egy ok, hogy talán hatékonyabbak lehetnék 4-3ban. Ennek ellenére én a 3-4et preferálom.Wirtschaftsteil
RR alatt nem lesz 4-3, anno a Raidersből is ahol 4-3 volt megpróbált 3-4-et faragni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Azt említették a Cowboys Lunch Break-ben, hogy a draft és a UDFA igazolások után úgy látszik, hogy a dallas kacsintgat a 4-3 felé. Szvsz az, hogy nincs egy NT se a csapatban (attól eltekintve hogy Ratliff játssza ezt a posztot) ez egy ok, hogy talán hatékonyabbak lehetnék 4-3ban. Ennek ellenére én a 3-4et preferálom.
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Felixel mi legyen? ez is egy jó kérdés....beltazor
Újonc éve óta kis jóindulattal átlagos. Ha nem marad backupnak a megfelelő áron, mehet máshova.gyeek
én nem tartom rossz futónak, csak sérülékeny...beltazor
RB-vonalon nem állunk túl vékonyan?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
A hétvégén lévő rookie minicamp-en a 7 draft pick, 21 UDFA és néhány veterán játékos fogja kipróbálni magát. (Létszám összesen 40-45 között.)
Spencerrel remélem kidolgoznak egy hosszabb távú szerződést majd, örülnék neki.
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Felixel mi legyen? ez is egy jó kérdés....beltazor
Újonc éve óta kis jóindulattal átlagos. Ha nem marad backupnak a megfelelő áron, mehet máshova.gyeek
én nem tartom rossz futónak, csak sérülékeny...

több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Felixel mi legyen? ez is egy jó kérdés....beltazor
Újonc éve óta kis jóindulattal átlagos. Ha nem marad backupnak a megfelelő áron, mehet máshova.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Felixel mi legyen? ez is egy jó kérdés....

több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Azt az Eddie Whitley gyereket lehet érdemes lesz szemmel tartani. Remek safety méret és 4.39es 40 yardos idő. Talán lesz belőle valami...

http://www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=84881&draftyear=2012&genpos=FS

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Néhány infó az UDFAekről.
több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
na akkor lassacskán egy mock kezdőt összerakok 😀

ratliff-lismore-spears
spencer-lee-connor-ware
Carr Claiborne
Pool ?Sensa?


dez Smith-???-Costa-???-Free Witten Austin
Romo
Vickers
Jonesbeltazor
D-line kezdőből kimaradt Hatcher (aki bombabiztosnak tűnik), A TCben meg kiderül ki lesz a másik oldalán, akár még Crawford is becsúszhat. Ratliff gondolom csak véletlenül lett szélre téve. Sensabaugh betonbiztos kezdő idén.

Guard poszton megelőlegezeném Livingsnek és Bernadeaunak a két oldalt TC végére. Jones helyett tuti Murray a kezdő.gyeek
Teljesen egyetértek. Én még azért nem zárnám ki, hogy Bruce Carter Lee mellett fog játszani, és Connor lesz a backup. Rettegek attól, hogy Costa lesz a center. Nem zárnám ki, hogy Ronald Leary kezdő G lesz. A srácok már jövő héten kezdenek, Mo pedig még ápolgatja a kezét egy ideig.
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
na akkor lassacskán egy mock kezdőt összerakok 😀

ratliff-lissemore-spears
spencer-lee-connor-ware
Carr Claiborne
Pool ?Sensa?


dez Smith-???-Costa-???-Free Witten Austin
Romo
Vickers
Jonesbeltazor
D-line kezdőből kimaradt Hatcher (aki bombabiztosnak tűnik), A TCben meg kiderül ki lesz a másik oldalán, akár még Crawford is becsúszhat. Ratliff gondolom csak véletlenül lett szélre téve. Sensabaugh betonbiztos kezdő idén.

Guard poszton megelőlegezeném Livingsnek és Bernadeaunak a két oldalt TC végére. Jones helyett tuti Murray a kezdő.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
na és akkor Jenkinsel mi legyen?
cut? ahhoz túl értékes, annyira nem rossz CB

csere? 1. draft pick? 3nál jobbat nem adnának....
2. játékosra?

jövőre lejáró így ha marad, akkor ingyen távozik. nem tom hogy mi lenne a jó megoldás.
jól biztos nem jövünk ki belőle. ( kivéve ha van valami oltári maki GM )beltazor
Cut oltári nagy hülyeség lenne, max ha IRre kerülne, de még akkor is inkább az ügynök kérné. Mivel tudják, hogy kifelé áll a szénája, nem adnának 4. körnél jobb picket, azt is egy CB hiányban szenvedő csapattól tudom elképzelni. Előnye, hogy fiatal és van kezdő tapasztalata bőven, egy jó idei év szépen feltornázná az értékét, szóval a motivációja megvan. A távozása vszeg egy kompenzációs picket fog eredményezni. Most azon nekiállni Samu-bácsizni, hogy a kvázi leselejtezendő játékosért még kapjon a csapat valami ellenértéket szerintem felesleges. Van 4 fasza corner a Cowboysnál idén (míg kettő random módon IR-re nem kerül).

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
na és akkor Jenkinsel mi legyen?
cut? ahhoz túl értékes, annyira nem rossz CB

csere? 1. draft pick? 3nál jobbat nem adnának....
2. játékosra?

jövőre lejáró így ha marad, akkor ingyen távozik. nem tom hogy mi lenne a jó megoldás.
jól biztos nem jövünk ki belőle. ( kivéve ha van valami oltári maki GM )

több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Dallas Cowboys
Darrell Scott, RB, USF
Troy Woolfolk, CB, Michigan
Ronald Leary, OG, Memphis
Jeff Adams, OT, Columbia
Taylor Dever, OT, Notre Dame
Adrian Hamilton, DE, Prairie View A&M
Aston Whiteside, LB, Abilene Christian
Levy Adcock, OT, Oklahoma State
Eddie Whitley, FS, VTech
George Bryan, TE, North Carolina State
Andrew Szcrerba, TE, Penn State
Isaac Madison, CB, Arkansas
Lionel Smith, CB, Texas A&M
Lance Dunbar, RB, North Texas
Cole Beasley, WR, SMU
Tyrone Novikoff, OT, Idaho
Charley Hughlett, LS, UCF
több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Jött Ronald Leary OG/T. Elvileg egy sima 3. körös prospect, csak van valamilyen sérülése, ami limitálhatja majd a karrierjét. a lineupról pedig majd sokat fog meghatározni a TC.Wirtschaftsteil
Engem az összetétel nem érdekel csak működjön.
több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Jött Ronald Leary OG/T. Elvileg egy sima 3. körös prospect, csak van valamilyen sérülése, ami limitálhatja majd a karrierjét. a lineupról pedig majd sokat fog meghatározni a TC.
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
na akkor lassacskán egy mock kezdőt összerakok 😀

ratliff-lismore-spears
spencer-lee-connor-ware
Carr Claiborn
Pool ?Sense?


dez Smith-???-Costa-???-Free Witten Austin
Romo
Vikers
Jones

több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Nálam nem A draft, egy dolog miatt a második körünknél bent volt Konz. Én a fal belső részét LG-C-RG, nem érzem megoldottnak. Jó van itt nem egy játékos, de még mindig Costa a kezdő center. D-lineba jött Crawford, bár kicsit alul méretezettnek mondják. Én Lissemoreban bízok, hogy szituációs játékosból stabil kezdő tud lenni. Jött 6.ban egy 3. számú TE teljesen jó húzás. Aztán jött punter-WR 😊 elég furcsa kombináció. Claiborne-nak örülök, felturbóztuk a CB-sort rendesen, viszont Safety poszt kérdéses, Sensi szolid kezdő a többi meg kiderül. Összességében jónak ítélem a draftot olyan B+.
több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Montana's Caleb McSurdy ILB
több mint 14 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
4-5 körben is mentek el rosszabbra értékelt TEk. Jó választás 6. körben simán.

PunBB bbcode test
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
na Hanna Montana a csapatban 😀 legalább TE 😊

több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Most már:
TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE.beltazor
én?Wirtschaftsteil
😀
mármint Tight end Tight end Tight end Tight end Tight end 😀beltazor
értettem én :rolleyes:
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Most már:
TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE.beltazor
én?Wirtschaftsteil
😀
mármint Tight end Tight end Tight end Tight end Tight end 😀