Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 14 éve
Lehet még szerintetek,h draft után keretszűkítésnél hozunk még 1-2 játékost? + Jenkins nem lesz cutolva,elcserélve szerintetek?
több mint 14 éve
Most már: TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE TE.

több mint 14 éve
Coale Wr, és Igor szerint: WR/KR/P/PR/IRKroosHe also served as the punter for four games in spot duty for a 43.5 yard average on 13 attempts.
Coale has returned a few punts and kickoffs during his career at Virginia Tech.
szerk: most hallgattam meg a telefonhívást , és nekem már ennyiből szimpatikus a srác. 😊
több mint 14 éve
Danny Coale, WR, Virginia Tech Height: 6-0. Weight: 201.
40 Time: 4.50.
Vertical: 35.
Broad: 9-7.
Hand: 9 1/8.
szerk: tipikus SLOT player.
több mint 14 éve
Eddig csak a D-be jött ember. :/Úgy tűnik helyet adtak a reklamációnak. Valami Koala vagy ki WR.
Danny Coale pontosan.
több mint 14 éve
MATT JOHNSON, EASTERN WASHINGTON, SS, de több infót nem találtam róla 😀WirtschaftsteilA pro day-én villantott:
Matt Johnson, S, (6-foot-5/8, 211 pounds) — He ran the 40-yard dash in 4.53 and 4.54 seconds. Johnson recorded a 38-inch vertical, a 10-foot-1 broad jump, a 4.07-second short shuttle and a 6.84-second three-cone. He also threw the bar up 18 times. Johnson, a first-team All-American in 2010, suffered a biceps injury that knocked him out for much of the 2011 season. However, Johnson surprised many by recovering quickly enough to have a great workout at his pro day. Since then, seven teams have brought him in for visits, and the Dolphins, Seahawks, Colts and Giants worked him out personally.

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
MATT JOHNSON, EASTERN WASHINGTON, SS, de több infót nem találtam róla 😀Szerk: kicsit olyan, mintha nem is létezett volna eddig. Sehol semmi.
több mint 14 éve
Az azért nagy, hogy a RGIII bemutatóján, Washingtonba, az ordibáló tömeg elé, a kamera elé beáll a csaj Austin-os mezben és ordítja hogy cowboys 😀
több mint 14 éve
Wilber is a big, athletic and strong outside linebacker from Wake Forest who looks the part of a pro defender.Orson Charles bent hagytuk vazzeg. TE need van JJ. OLB-vel teli a roster.
http://www.nfl.com/draft/2012/profiles/kyle-wilber?id=2532974
jókat írnak róla, ha jól olvastam.Kroos

több mint 14 éve
Wilber is a big, athletic and strong outside linebacker from Wake Forest who looks the part of a pro defender.http://www.nfl.com/draft/2012/profiles/kyle-wilber?id=2532974
jókat írnak róla, ha jól olvastam.
több mint 14 éve
Kyle Wilber, OLB, Wake Forest Height: 6-5. Weight: 249.
40 Time: 4.78. Bench: 25.
Vertical: 33.5. Broad: 9-9.
Arm: 33 1/4. Hand: 9 1/8.
több mint 14 éve
jól szurkoltál, mert elment Blake.. 😕Wirtschaftsteilnem ellene hanem Molk mellet drukkoltam 😊
sztem Charles, Orson-t draftoljuk most a 4. körben.

több mint 14 éve
jól szurkoltál, mert elment Blake.. 😕
több mint 14 éve
én Molk-nak szurkolok ő a Michigan centere.D-lineba vártam valakit bejött. Már csak az OL belseje aggaszt. Brutális d-lineok vannak kialakulóban az Eastben. Iszonyatosan szükség lesz idén egy stabil támadó falra.BleviAbban bízom, hogy a 4. kör utolsó választásunkkal a Baylor centere jön., de a 4/18-ra én egy újabb DLinemant szeretnék 😊
Az Eagles fala se lesz gyenge, jól bekeményítettek.
szerk: Még bent van Ronnell Lewis DE/OLB és Philip Blake OC a Baylorról .Wirtschaftsteil

több mint 14 éve
D-lineba vártam valakit bejött. Már csak az OL belseje aggaszt. Brutális d-lineok vannak kialakulóban az Eastben. Iszonyatosan szükség lesz idén egy stabil támadó falra.BleviAbban bízom, hogy a 4. kör utolsó választásunkkal a Baylor centere jön., de a 4/18-ra én egy újabb DLinemant szeretnék 😊
Az Eagles fala se lesz gyenge, jól bekeményítettek.
szerk: Még bent van Ronnell Lewis DE/OLB és Philip Blake OC a Baylorról .
több mint 14 éve
D-lineba vártam valakit bejött. Már csak az OL belseje aggaszt. Brutális d-lineok vannak kialakulóban az Eastben. Iszonyatosan szükség lesz idén egy stabil támadó falra.
több mint 14 éve
Tyrone Crawford DE, a Boise State-ről a választásunk. Boise State-es érdeklődésemből fakadóan annyit tudok róla, hogy 2010-ben backup volt, a tavalyi évet végigjátszotta. Ha többet játszik valószínűleg előbb rangsorolt lett volna. Jó választás 😊"In 2011, Crawford started in 12 games, and he recorded 44 total tackles (20 solo), including 13.5 tackles for loss and 6.5 sacks, he also recovered two fumbles"
szerk: és 3-4-es DE
+ Claiborne valószínűleg Júliustól fog edzeni, mert a két hét múlva lekerülő gipszet (vagy nem tudom mi az) még egy hónapos kötés követi..
több mint 14 éve
Jogos, pedig olvastam 😀 Megnéztem Wikin, és láttam hogy 5 pontja van az 50ből, annyira meglepődtem, de valahogy kiment a fejemből, hogy volt róla szó 😊"I looked back at my family, and they were like, 'Who is it?' And I was like, 'The Cowboys.' Just to see the look on their face, it's just melted me because all of those guys are Cowboys fans. Real big Cowboys fans." -Morris ClaiborneWirtschaftsteilMost nem akarok kötöszködni veled de direkt nem olvasod a hszeimet? 😀😛 azt is irtam hogy miért lett gyenge Morris tesztje kb 5 hszel feljebb mint ahogy kérdezted,meg ezt is irtam már én is ugyan abban a hszben hogy az egész családja Cowboys drukker. 😊Cowboykarcsi
szerk: -Source tells @calvinwatkins that Cowboys probably won't trade Jenkins unless they get significant value.
-Claiborne Will Average Over $4 Million A Year
-The Claiborne Story: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828ab40b/article/cowboys-morris-claiborne-stunned-by-sudden-draftday-union?module=HP11_content_stream
több mint 14 éve
"I looked back at my family, and they were like, 'Who is it?' And I was like, 'The Cowboys.' Just to see the look on their face, it's just melted me because all of those guys are Cowboys fans. Real big Cowboys fans." -Morris ClaiborneWirtschaftsteilMost nem akarok kötöszködni veled de direkt nem olvasod a hszeimet? 😀😛 azt is irtam hogy miért lett gyenge Morris tesztje kb 5 hszel feljebb mint ahogy kérdezted,meg ezt is irtam már én is ugyan abban a hszben hogy az egész családja Cowboys drukker. 😊
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Claiborneon látszott h teljesen meghatódott h a mi vittük. 😊KroosGarrett elmeséli a draft előtti szitut: http://sportsblogs.star-telegram.com/cowboys/2012/04/in-his-own-words-jason-garrett-talks-about-morris-claiborne-what-he-can-do-and-how-cowboys-reeled-hi.html
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Szerintem Jones szerez egy 2. körös picket. pl. 4. körös + jövő évi 2. körért.Claiborneon látszott h teljesen meghatódott h a mi vittük. 😊