Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 3 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Hal istennek nem maradtam fenn.

Nem szabad tulreagalni de, Jerry klin da hauz…

Ennek a csapatnak sosincs ket jo eve egymas utan. Top5 pick rushal meglesz.

Szerkesztette: Blevi
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ráadásul....

Prescott out several weeks with injury to throwing hand, needs surgery
 www.thescore.com/nfl/news/2419072

Ez mèg MM hátsóját is megmentheti ha úgy alakul... lehet erre fogmi a gyengèbb szereplèst.
több mint 3 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 891
Igen, ez csak egy meccs, de ha McCarthy, Moore és az OLine edző ezt tudta összerakni, akkor alkalmatlanok a feladatra… Nézhetetlen az offense…
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
nem volt egy holding call sem
harmadik negyedben a TD után aludtam el, addig nem hívtak egy holding call-t sem
nyilván én csak Parsons-t néztem, de rajta lehetett volna kettőt simán befújni

úgy látszik az se jó, ha mindent befújnak, meg az se, ha semmit
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
Tolbert inactive. Egyrészt nem túl jó hír ez egy 3. körös játékostól, de a dolog fonákja, hogy a többi WR jó formában van. Fehoko vagy Brown lesz a jobb no-name játékos?
gyeek
volt már pár harmadik körös játékos (beleértve Gallup-ot is) aki nem kapott túl sok játéklehetőséget az elején

így félidőben 12-3 hátrányban: a védelem elfogadható, a támadó oldal gáz
amikor az első drive-ban még voltak 1st down-ok, akkor azt hittem oké lesz (nem tökéletes, de szerethetően közepes) azóta viszont csalódást keltő a teljes offense
ezt a szünetben nem lehet megoldani 😕
jobban hiányzik Gallup, mint gondoltam
és CeeDee nem megoldás, nem is lesz az. kár volt elpazarolni azt a 88-as mezszámot.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Tolbert inactive. Egyrészt nem túl jó hír ez egy 3. körös játékostól, de a dolog fonákja, hogy a többi WR jó formában van. Fehoko vagy Brown lesz a jobb no-name játékos?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
No, nem nagy gond hogy Maher a kicker, van bőven balfaszkodás máshol a ligában így az első fordulóban.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
No, Újbudai sportágválasztón láttam Demarco Murrayt. Innen volt valaki?
slowmotion
ha tudtam volna, hogy jön, akkor mentem volna
rva
majd jövőre elcipelem magammal Emmitt-et

Szerkesztette: slowmotion
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
hajdúszoboszlói tesco parkoló, Wittenes póló, netán innen valaki? 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
No, Újbudai sportágválasztón láttam Demarco Murrayt. Innen volt valaki?
slowmotion
ha tudtam volna, hogy jön, akkor mentem volna
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
No, Újbudai sportágválasztón láttam Demarco Murrayt. Innen volt valaki?
slowmotion
Még általános negyedikben. A sors fintora, hogy voltaképp ott se voltam mert épp betegséggel küzdöttem, és maga Danyi Gábor osztályfőnöki minőségében írt be engem kosárlabdára kézi helyett.
gyeek
Haha. Sok a szabadidő, nincsen rendelés? 😛
slowmotion
Ne is mondd, nyitás után 10 perccel egy tenyeres-talpas pék már felbaszta az agyam, el is búcsúztunk egymástól örökre. Ez levezetés. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
No, Újbudai sportágválasztón láttam Demarco Murrayt. Innen volt valaki?
slowmotion
Még általános negyedikben. A sors fintora, hogy voltaképp ott se voltam mert épp betegséggel küzdöttem, és maga Danyi Gábor osztályfőnöki minőségében írt be engem kosárlabdára kézi helyett.
gyeek
Haha. Sok a szabadidő, nincsen rendelés? 😛
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
No, Újbudai sportágválasztón láttam Demarco Murrayt. Innen volt valaki?
slowmotion
Még általános negyedikben. A sors fintora, hogy voltaképp ott se voltam mert épp betegséggel küzdöttem, és maga Danyi Gábor osztályfőnöki minőségében írt be engem kosárlabdára kézi helyett.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
No, Újbudai sportágválasztón láttam Demarco Murrayt. Innen volt valaki?

Szerkesztette: slowmotion
több mint 3 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Dak kisebb serulessel kuzd.
beltazor
kidörzsölte a lábát az új cipő (Jordan 11) szóval vissza váltott a régire (Jordan 1)
mivel elhagyta az edzést, muszáj volt sérült listára tenni
rva
Remélem, néhány ragtapasz árából megússzuk ezt a szezont.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
Dak kisebb serulessel kuzd.
beltazor
kidörzsölte a lábát az új cipő (Jordan 11) szóval vissza váltott a régire (Jordan 1)
mivel elhagyta az edzést, muszáj volt sérült listára tenni
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Dak kisebb serulessel kuzd.

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
az jutott eszembe (és elnézést a szóhasználatért) hogy 'anyád mekkora ember'
Gehlken is óvatosan fogalmaz: nincs rajta felszerelés, csak egy nagy ember
rva
utoljára talán Flo volt nálunk, aki ekkorára nőtt
slowmotion
Flozell the hotel, ugye.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
az jutott eszembe (és elnézést a szóhasználatért) hogy 'anyád mekkora ember'
Gehlken is óvatosan fogalmaz: nincs rajta felszerelés, csak egy nagy ember
rva
utoljára talán Flo volt nálunk, aki ekkorára nőtt
több mint 3 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan


az jutott eszembe (és elnézést a szóhasználatért) hogy 'anyád mekkora ember'
Gehlken is óvatosan fogalmaz: nincs rajta felszerelés, csak egy nagy ember


rva
Jo nagy sebtapasz.
Remelem Tyler tole is sokat tud tanulni, hatalmas nyereseg lenne ha franchise LT lenne belole, mert Tyron mar sosem lesz egeszseges, es ezt lassan az FO-nak is el kell fogadnia.
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
és még: új mez számok!

26-DaRon Bland
42-Anthony Barr
17-Dennis Houston
87-Jake Ferguson
89-Peyton Hendershot
79-Matt Waletzko
71-Jason Peters

Turpin 9-ese úgy tűnik még nem végleges, ma is a 2-esben futott ki a pályára.
fingers crossed, ugye
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!


az jutott eszembe (és elnézést a szóhasználatért) hogy 'anyád mekkora ember'
Gehlken is óvatosan fogalmaz: nincs rajta felszerelés, csak egy nagy ember

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!


ahogy nézem passz esetén egészen vállalható, futásnál meg Martin-Steele irányába kell futni, 'sztkész
rva
Ballnál sokkal rosszabb nem lehet

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan

hát tulajdonképpen apuci is volt Cardinal, csak nem olyan, és nem sokáig
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!


ahogy nézem passz esetén egészen vállalható, futásnál meg Martin-Steele irányába kell futni, 'sztkész