Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fortyog a fos Cowboys Nation háza táján. Mi a közös Terrell Owensben, Patrick Craytonban, Martellus Bennetben, Dez Bryantben, Cole Beasleyben és... Ceedee Lamb-ben? Nem a nagy egójuk a helyes megfejtés ennél a feladványnál.
gyeek
Ööö, kaptak már el labdát? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Fortyog a fos Cowboys Nation háza táján. Mi a közös Terrell Owensben, Patrick Craytonban, Martellus Bennetben, Dez Bryantben, Cole Beasleyben és... Ceedee Lamb-ben? Nem a nagy egójuk a helyes megfejtés ennél a feladványnál.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 891
de ha még egyszer ideír, akkor valaki moderáltassa már ki a vérbe, köszi
slowmotion
melyik jóképességű általam letiltott mázas népi cserépedényről van szó? (mert gyeek és a te hozzászólásod közt nincs semmi)
rva
akkor boldog ember vagy 😊
akit kicsit lejjebb tamas424 idézett
slowmotion
Már nálam is tiltva, nehogy véletlenül idézzem vagy megidézzem 😊
Bár nekem vidám perceket okoz, ha valaki ilyen hülye és nagyon okosnak hiszi magát 😊
több mint 2 éve
rva 4 707 — Me for President!
de ha még egyszer ideír, akkor valaki moderáltassa már ki a vérbe, köszi
slowmotion
melyik jóképességű általam letiltott mázas népi cserépedényről van szó? (mert gyeek és a te hozzászólásod közt nincs semmi)
rva
akkor boldog ember vagy 😊
akit kicsit lejjebb tamas424 idézett
slowmotion
jaa, a kerti törpe, aki a saját online nevét is kicsinyítő jelzővel látja el?
az egyike volt az elsőknek, akiket tiltottam 😀 tudom javasolni neked is.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
de ha még egyszer ideír, akkor valaki moderáltassa már ki a vérbe, köszi
slowmotion
melyik jóképességű általam letiltott mázas népi cserépedényről van szó? (mert gyeek és a te hozzászólásod közt nincs semmi)
rva
akkor boldog ember vagy 😊
akit kicsit lejjebb tamas424 idézett
több mint 2 éve
rva 4 707 — Me for President!
de ha még egyszer ideír, akkor valaki moderáltassa már ki a vérbe, köszi
slowmotion
melyik jóképességű általam letiltott mázas népi cserépedényről van szó? (mert gyeek és a te hozzászólásod közt nincs semmi)
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
de ha még egyszer ideír, akkor valaki moderáltassa már ki a vérbe, köszi
több mint 2 éve
Riverske Philadelphia Eagles Miami Hurricanes 188 — White lives matter
Szomorú, hogy nem mentek be velem a mély szakmai elemzésekbe Mekkartival kapcsolatban. Mondjuk elég nehéz vitatkozni az érveimmel, mert kishazánkban én jelentem a SZAKMÁT!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Látom, megerősítették a Mestert. O oldalról teljesen OK, az alapszakaszban szépen fejlődött az O, jól sikerült a WR erősítés, a Ferguson javulás nem várt, a hívások szépek voltak, minden adott volt az O (és a D) részéről is.
Azzal pedig mihez kezdesz, amikor az alapszakasz király QB-d becsődöl?
Az új szezonban versenyeztetsz. Már annak örülnék, ha egy Bledsoe-Romo szerű tandem összeállna szeptemberre Lance-szel.
Dzsokijuing
Romomania... :,)
gyeek
a Kovbojz legjobb irányítója a huszadik században, ja.

valakinek megvolt amúgy a tonyhomo.com? hatalmasakat röhögtem rajta anno, miközben olvastam 😀

szerk: my bad,  tonyhomo.blogspot.com/
slowmotion
Nekem megvót. Meg enyveskezu...

Na, ha akarsz te vagy bárki más röhögni/sírni/krindzselni, az isteni Jane Slater megkérdezte Big Mikeot, hogy mivel tudná a szurkolókat az oldalára állítani. Az eredmény egy silány Garrett imitáció lett.


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Needa Dallas Cowboys 338
mondjuk így megnyugodva megfordult a fejemben, hogy ha a védelem nem ENNYIRE SZAR a GreenBay ellen, akkor még talán nyerhető is lett volna a meccs? minden Dak hiba ellenére?
ez az egyetlen kapaszkodóm a 2024-es szezonra
rva
Igen, mi lett volna ha tavalyi, KC vagy SF elleni defense jatszott volna. Talan Dk akkor dob meg egy ket extra interceptiont-t, de inkabb neztem volna azt a meccset.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Látom, megerősítették a Mestert. O oldalról teljesen OK, az alapszakaszban szépen fejlődött az O, jól sikerült a WR erősítés, a Ferguson javulás nem várt, a hívások szépek voltak, minden adott volt az O (és a D) részéről is.
Azzal pedig mihez kezdesz, amikor az alapszakasz király QB-d becsődöl?
Az új szezonban versenyeztetsz. Már annak örülnék, ha egy Bledsoe-Romo szerű tandem összeállna szeptemberre Lance-szel.
Dzsokijuing
Romomania... :,)
gyeek
a Kovbojz legjobb irányítója a huszadik században, ja.

valakinek megvolt amúgy a tonyhomo.com? hatalmasakat röhögtem rajta anno, miközben olvastam 😀

szerk: my bad,  tonyhomo.blogspot.com/

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Látom, megerősítették a Mestert. O oldalról teljesen OK, az alapszakaszban szépen fejlődött az O, jól sikerült a WR erősítés, a Ferguson javulás nem várt, a hívások szépek voltak, minden adott volt az O (és a D) részéről is.
Azzal pedig mihez kezdesz, amikor az alapszakasz király QB-d becsődöl?
Az új szezonban versenyeztetsz. Már annak örülnék, ha egy Bledsoe-Romo szerű tandem összeállna szeptemberre Lance-szel.
Dzsokijuing
Romomania... :,)
gyeek
Előszedem a mezt a szekrény mélyéről, a 4-est pedig a molyoknak adom, éhesek.
Dzsokijuing
szekrény mélyéről?! apage, satanas!
az enyém vállfán lóg, a gardróbban, az egyéb komolyabb felsőruházat között
több mint 2 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Legalabb jovore sem kell izgulni hol nezzuk az SB-t.
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Látom, megerősítették a Mestert. O oldalról teljesen OK, az alapszakaszban szépen fejlődött az O, jól sikerült a WR erősítés, a Ferguson javulás nem várt, a hívások szépek voltak, minden adott volt az O (és a D) részéről is.
Azzal pedig mihez kezdesz, amikor az alapszakasz király QB-d becsődöl?
Az új szezonban versenyeztetsz. Már annak örülnék, ha egy Bledsoe-Romo szerű tandem összeállna szeptemberre Lance-szel.
Dzsokijuing
Romomania... :,)
gyeek
Előszedem a mezt a szekrény mélyéről, a 4-est pedig a molyoknak adom, éhesek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
rva 4 707 — Me for President!
mondjuk így megnyugodva megfordult a fejemben, hogy ha a védelem nem ENNYIRE SZAR a GreenBay ellen, akkor még talán nyerhető is lett volna a meccs? minden Dak hiba ellenére?
ez az egyetlen kapaszkodóm a 2024-es szezonra
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Látom, megerősítették a Mestert. O oldalról teljesen OK, az alapszakaszban szépen fejlődött az O, jól sikerült a WR erősítés, a Ferguson javulás nem várt, a hívások szépek voltak, minden adott volt az O (és a D) részéről is.
Azzal pedig mihez kezdesz, amikor az alapszakasz király QB-d becsődöl?
Az új szezonban versenyeztetsz. Már annak örülnék, ha egy Bledsoe-Romo szerű tandem összeállna szeptemberre Lance-szel.
Dzsokijuing
Romomania... :,)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Látom, megerősítették a Mestert. O oldalról teljesen OK, az alapszakaszban szépen fejlődött az O, jól sikerült a WR erősítés, a Ferguson javulás nem várt, a hívások szépek voltak, minden adott volt az O (és a D) részéről is.
Azzal pedig mihez kezdesz, amikor az alapszakasz király QB-d becsődöl?
Az új szezonban versenyeztetsz. Már annak örülnék, ha egy Bledsoe-Romo szerű tandem összeállna szeptemberre Lance-szel.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 891
Elnézést mindenkitől Riverske idézéséért, többet nem fog előfordulni 😉
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Az új szezon mottója lehetne Praecox Exitus! Hajrá semerre!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Ha kovboj lennék, akkor most jönne el a pillanat, hogy harakirit követnék el. Már az is óriási trollkodás, hogy Dzsónsz megbízta Mekkartit, de hogy megerősítse pozíciójában....haha 😊 Ennyi erővel a takarítónénit is megbízhatta volna. Mekkarti köztudottan benne van a TOP3 legrosszabb edzőben......evör. Igen, mondom ezt annak ellenére, hogy SB-t nyert a csapata (amihez mondjuk sok köze nem volt). Aki ismeri az tudja, hogy egy buta és fogalmatlan emberről beszélünk.
Örökké beivódott a fejembe az a jelenet, amikor Rodzsersz egy időkérésnél odament hozzá és leordította a fejét, mert akkor butaságot csinált időspórolást tervezve 😊 Nagy beszédtéma volt ez akkoriban és égett a szégyentől Mekkarti.
Nah, de ilyen az amerikai álom: tehetségtelen emberek is vihetik valamire 😊
Riverske
Na, megjött a mindent is tudó megmondó ember, úgy hiányoztál 😊
tamas424
Tényleg tiltsd le ezt a koprofág csírát, vagy ne is idézd. A jelenléte olyan mint egy szarszagú csövesé a buszon.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Ha kovboj lennék, akkor most jönne el a pillanat, hogy harakirit követnék el. Már az is óriási trollkodás, hogy Dzsónsz megbízta Mekkartit, de hogy megerősítse pozíciójában....haha 😊 Ennyi erővel a takarítónénit is megbízhatta volna. Mekkarti köztudottan benne van a TOP3 legrosszabb edzőben......evör. Igen, mondom ezt annak ellenére, hogy SB-t nyert a csapata (amihez mondjuk sok köze nem volt). Aki ismeri az tudja, hogy egy buta és fogalmatlan emberről beszélünk.
Örökké beivódott a fejembe az a jelenet, amikor Rodzsersz egy időkérésnél odament hozzá és leordította a fejét, mert akkor butaságot csinált időspórolást tervezve 😊 Nagy beszédtéma volt ez akkoriban és égett a szégyentől Mekkarti.
Nah, de ilyen az amerikai álom: tehetségtelen emberek is vihetik valamire 😊
Riverske
Na, megjött a mindent is tudó megmondó ember, úgy hiányoztál 😊
tamas424
Egy bolond magamutogato aki azt hiszi vicces, ul a kis troll barlangjaban de rajta kivul senki sem nevet.
Ilyet tiltani kell es nem idezni foleg 😀
több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 891
Ha kovboj lennék, akkor most jönne el a pillanat, hogy harakirit követnék el. Már az is óriási trollkodás, hogy Dzsónsz megbízta Mekkartit, de hogy megerősítse pozíciójában....haha 😊 Ennyi erővel a takarítónénit is megbízhatta volna. Mekkarti köztudottan benne van a TOP3 legrosszabb edzőben......evör. Igen, mondom ezt annak ellenére, hogy SB-t nyert a csapata (amihez mondjuk sok köze nem volt). Aki ismeri az tudja, hogy egy buta és fogalmatlan emberről beszélünk.
Örökké beivódott a fejembe az a jelenet, amikor Rodzsersz egy időkérésnél odament hozzá és leordította a fejét, mert akkor butaságot csinált időspórolást tervezve 😊 Nagy beszédtéma volt ez akkoriban és égett a szégyentől Mekkarti.
Nah, de ilyen az amerikai álom: tehetségtelen emberek is vihetik valamire 😊
Riverske
Na, megjött a mindent is tudó megmondó ember, úgy hiányoztál 😊
több mint 2 éve
Riverske Philadelphia Eagles Miami Hurricanes 188 — White lives matter
Ha kovboj lennék, akkor most jönne el a pillanat, hogy harakirit követnék el. Már az is óriási trollkodás, hogy Dzsónsz megbízta Mekkartit, de hogy megerősítse pozíciójában....haha 😊 Ennyi erővel a takarítónénit is megbízhatta volna. Mekkarti köztudottan benne van a TOP3 legrosszabb edzőben......evör. Igen, mondom ezt annak ellenére, hogy SB-t nyert a csapata (amihez mondjuk sok köze nem volt). Aki ismeri az tudja, hogy egy buta és fogalmatlan emberről beszélünk.
Örökké beivódott a fejembe az a jelenet, amikor Rodzsersz egy időkérésnél odament hozzá és leordította a fejét, mert akkor butaságot csinált időspórolást tervezve 😊 Nagy beszédtéma volt ez akkoriban és égett a szégyentől Mekkarti.
Nah, de ilyen az amerikai álom: tehetségtelen emberek is vihetik valamire 😊
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Ha mar marad Mike draftoljuk le J.J-t. Poen lenne betarazni McCarthy-kbol.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
Ne vicceljünk már, Belichick 72 éves, hova ülne már ki ő egy szezont?
r.baggio
de ugy nez ki, mint egy 55 eves Parcells, o meg 65 eves koraig edzoskodott szoval 10 ev meg benne 😊

Halas egy olyan korban edzoskodott boven 72 eves koraig, amikor a varhato elettartam joval alacsonyabb volt (akkor 70 ev volt, most meg 77).

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.