Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
azon agyalok hogy lefexek délután és 2kor kelek, vagy holnap felvételről nézzem-e 😀Negritis
Szerintem nem kérdés, csakis az első lehetőség adott, vagy egy harmadik, le se fekszel.Majd iskolában/munkahelyen kipihened magad. 😀xrace77
utolsó évem egyetemen 😀 és csak hétfőn reggel 8-11ig van órám (kivéve majd az egiyk ZH 😀) ezért nem ártana képbe lenni ergo a le se fexem kilőve ma is melóztam sajnos reggel 6kor keltem

a lefexemhez állok legközelebb csak F1et is nézni kéne D:Negritis
Így érthető.
Ez a hétfő reggeli tanóra/munkakezdés az amerikai sportok kedvelőinek a rémálma.
F1 kezdésig érdemes fennmaradni, 20:05-kor már úgyis alszol. :p , 02:30-ig kipihened magad.
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 352 — The Mathematician
azon agyalok hogy lefexek délután és 2kor kelek, vagy holnap felvételről nézzem-e 😀Negritis
Szerintem nem kérdés, csakis az első lehetőség adott, vagy egy harmadik, le se fekszel.Majd iskolában/munkahelyen kipihened magad. 😀xrace77
utolsó évem egyetemen 😀 és csak hétfőn reggel 8-11ig van órám (kivéve majd az egiyk ZH 😀) ezért nem ártana képbe lenni ergo a le se fexem kilőve ma is melóztam sajnos reggel 6kor keltem

a lefexemhez állok legközelebb csak F1et is nézni kéne D:

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
azon agyalok hogy lefexek délután és 2kor kelek, vagy holnap felvételről nézzem-e 😀Negritis
Szerintem nem kérdés, csakis az első lehetőség adott, vagy egy harmadik, le se fekszel.Majd iskolában/munkahelyen kipihened magad. 😀
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 352 — The Mathematician
azon agyalok hogy lefexek délután és 2kor kelek, vagy holnap felvételről nézzem-e 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report:
Doubtful: Champ
Questionable: Irving
Probable: Dreesen, Ayers, Franklin, Ihenacho, Justice, Kuper, PM, Ramirez, Julius Thomas, Trevathan, Walton, Webster, Welker



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Itt egy nagyon érdekes cikk a hétvégi meccs kapcsán, aki teheti olvassa el:
 www.milehighreport.com/2013/11/14/5102570/defense-wins-championships-offense-scores-points

Lényegében az örökös defense vs offense témáról szól a hétvégi meccs kapcsán.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
No, PM tegnap már edzett, igaz csak limited-re lett beírva, de legalább ott volt...

Egyedül Trevathan nem edzett, neki (is) szül a párja, szóval nem sérüléssel bajlódik... 😊

Champ azt nyilatkozta, hogy gyógyul a lába, de nem elég gyorsan, kétlem, hogy pályára lép vasárnap...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Hangolódjunk a hétvégére! :p



😕)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
PM ma nem edzett és Ayers se, előbbi valszeg a bokája miatt, utóbbinak a felesége a szül a napokban... 😊

Viszont edzett Champ és Ihenacho is, Irving viszont csak kondícionáló munkát végzett... 😊



Úgy látszik Mr. Bowlen a #301-et is ugyanúgy várja, mint a az első 300-nál tette... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
futottba még moreno vezet? 😀Negritis
Nem, most csak a második AP mögött... 😊StormST
Szégyen. 😊empty taxi
Az, bele kell húznia sürgősen, különben repül! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
futottba még moreno vezet? 😀Negritis
Nem, most csak a második AP mögött... 😊StormST
Szégyen. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
futottba még moreno vezet? 😀Negritis
Nem, most csak a második AP mögött... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 352 — The Mathematician
futottba még moreno vezet? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Bay-Bay lett az AFC Offensive Player of the Week... 😊

Megérdemelte, nagyot játszott... 😊

NFL Receiving Leaders: (TDs -- note: 3 Broncos)
1 Jimmy Graham 10
2 Wes Welker 9
2 Demaryius Thomas 9
2 Julius Thomas 9
2 Calvin Johnson 9

😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Egy érdekes cikk Manning védelméről a Chiefs ellen:  www.hubarkush.com/2013/11/12/broncos-shun-ploy-of-max-protection-for-manning/a6982zd/?page=1


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
A 13. heti Chiefs elleni meccs átkerült 19:00-ről 22:25-re.
Nem kell nagy jóstehetség hozzá, hogy ez lesz a sportvs közvetítés.
Erős leszek és ellenállok a kísértésnek. 😉
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az ominózus cikk ugyanis azt írta, hogy Hali régebben a Denver ellen (évi kettő meccs) 2-3 sacket ért el, de tavaly (sérülten, Crennel 4 man rush és ebből nulla DL pass rush miatt duplázva) kettő meccsen nem ért el sacket. Vagyis tehát akkor a többi év és meccs sztornó=Clady nullázza Halit, mert rájött miként kell. Clady azt mondta erről, Hali továbbra is életveszélyes blitzer.ulpianus
Milyen cikkről is van szó? Nem találok semmi utalást cikkre, pedig már a Chiefs topicba is átnéztem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 927 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gyors vagyok, mint a villám, itt is van a 10. heti Power ranking-em. Elérhető a szokott helyen: NFL Power Rankings by Peterk2005.peterk2005
Wohoo! Celeb lettem 😀
Mint az előző héten is, most is szép munka, thx 😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Én csak jeleztem ha megfognák Halit akkor még ott van Justin is 😊Janek
Szét offolunk itt mindent ELNÉZÉST! Cserébe beteszek egy KC fikázó videóklippet ha megtalálom, a meccsre írták. Mindjárt.
Szóval a legojbb az amit mondasz. Mert Hali többek közt attól veszélyes idén, hogy nem lehet csak őt figyelni, mint évekig. Hanem sok a túltöltött blitz, teljes blitz, késleltetett másod blitz is. (Másik, hogy Halinak nem a sack száma a félelmetes az "csak" elit (10-15), hanem a QB siettetés+QB hit, ami a szokásos 60-70 fölé megy néha (egyszer volt majdnem 90!, ugye 16 meccsről beszélünk).

Tessék a klip (nem túl igényes rap szöveg, de elmegy):


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
Én csak jeleztem ha megfognák Halit akkor még ott van Justin is 😊

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
És akkor még ott van Houston ... érdekes lesz mit talál ki Sutton....
Az nem kérdés,hogy valamit a D oldalon kell csinálni,hogy valahogy kevés ponton tartsák PM-et, különben Alex sosem hoz össze 30 pontot...Janek
Igazából ott van Hali is. Az ominózus cikk ugyanis azt írta, hogy Hali régebben a Denver ellen (évi kettő meccs) 2-3 sacket ért el, de tavaly (sérülten, Crennel 4 man rush és ebből nulla DL pass rush miatt duplázva) kettő meccsen nem ért el sacket. Vagyis tehát akkor a többi év és meccs sztornó=Clady nullázza Halit, mert rájött miként kell. Clady azt mondta erről, Hali továbbra is életveszélyes blitzer.
Mindenesetre a lényeg, hogy a Broncos védelméért felelős edzők nem akkora állatok mint a cikk a szerzője, és bizony komolyan fogják venni Halit. Nem egy valóban tavaly érdekesen alakuló statisztikára fognak hagyatkozni, hanem a mutatott játékra, és felehetően valós játékerőre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
És akkor még ott van Houston ... érdekes lesz mit talál ki Sutton....
Az nem kérdés,hogy valamit a D oldalon kell csinálni,hogy valahogy kevés ponton tartsák PM-et, különben Alex sosem hoz össze 30 pontot...

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
pass protectionben viszont egyre inkább érződik Clady hiánya.
Black_Adder
Természetesen érződik Clady hiánya, de ennek ellenére (ami engem is meglepett!) mind engedett sack-ben, ill. QB hit-ben is 2. az OL. Csak a Detroit kapott kevesebb sacket, mint mi, ill. QB hit-ek terén pedig csak a SD áll jobban. (de ez mind csak statisztika 😀 )akike
Manning évekig játszott gyenge/közepes (időnként botrányos) fal mögött Indy-ben, és akkor is lényegében minden évben őt sackelték a legkevesebbet. Ezért magukból a számokból nem érdemes kiindulni, mert nála nem úgy jelentkezik a nyomás, mint másnál. PM alkalmazkodik a helyzethez és hamarabb dob. De ezzel csökken is a sikeres passz aránya. (Nem véletlen, hogy nyomás alatt neki esik egyik legnagyobbat a QB ratingje. Nem nyel sacket - ami nem mutatható ki a ratingben - hanem a sikeress passz aránya romlik - ami viszont igen.)

Ezzel együtt az OL egyáltalán nem rossz, sőt, kifejezetten jó. De azért amíg Clady évek óta megette reggelire Hali-t, Clark nem fogja tudni, neki Hali túl jó. (Nemcsak neki, a liga LT-i zömének egyébként.)

szerk.: Storm megelőzött. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
pass protectionben viszont egyre inkább érződik Clady hiánya.
Black_Adder
Természetesen érződik Clady hiánya, de ennek ellenére (ami engem is meglepett!) mind engedett sack-ben, ill. QB hit-ben is 2. az OL. Csak a Detroit kapott kevesebb sacket, mint mi, ill. QB hit-ek terén pedig csak a SD áll jobban. (de ez mind csak statisztika 😀 )akike
Jó, ebben az is benne van, hogy PM gyorsan passzol és jól menekül, de azért nyomás érezhetően nagyobb lett Clady kiválása óta...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
pass protectionben viszont egyre inkább érződik Clady hiánya.
Black_Adder
Természetesen érződik Clady hiánya, de ennek ellenére (ami engem is meglepett!) mind engedett sack-ben, ill. QB hit-ben is 2. az OL. Csak a Detroit kapott kevesebb sacket, mint mi, ill. QB hit-ek terén pedig csak a SD áll jobban. (de ez mind csak statisztika 😀 )




There is only one person that carries the ball right here!