Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyors vagyok, mint a villám, itt is van a 10. heti Power ranking-em. Elérhető a szokott helyen: NFL Power Rankings by Peterk2005.

Új dolog, hogy undisputedly kérésére megcsináltam a hazai/idegenbeli meccseket súlyozó rangsort is. Ebben a rangsorban a hazai győzelmeket 5%-al alacsonyabb, az idegenbelieket 5%-al nagyobb súllyal vettem figyelembe. A két rangsorból az egyes jelű oszlopok (rangsor, power index és strenght of schedule) az eddigi "hagyományos", a 2-es jelűek az undisputedly féle súlyozott rangsor számai. (Megj.: Azért 5%-al súlyoztam, mert undisputedly 10%-al többre értékeli az idegenbeli győzelmet, mint a hazait. Mivel a rangsorban mind a győzelmi mutatóban, mind a strength of schedule-ben - az ellenfelek győzelmi mutatóinak összesenjében - érvényesül az 5%, a kettő szorzata így éppen kb. 10% súlyozás-eltolást jelent.a power indexben.) A két rangsorban egyébként pillanatnyilag nincs nagy eltérés, a csapatok többsége ugyanott van, néhány csapatnál van 1, max. 2 hely mozgás fel ill. lefelé.

Frissítettem az AFC-NFC összevetést is a heti eredményekkel. Bréking nyúz, hogy az NFC behozta az AFC-t, pillanatnyilag döntetlen az állás. Jó böngészgetést!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A meccset egészében nem láttam, de engem az aggaszt most a legjobban, hogy a fal még a nem túl acélos Chargers ellen is képes volt benyelni jópár sacket. Óvatosabban kéne, mert mégis csak egy "öregember" dobálgat ott hátul 😀

A Chiefs O# nagyon harmatos mostanában, ha Charlest kivesszük a játékból egyből meg vannak lőve, viszont a védelmük, főleg a Hali-Houston duó könnyen szétszedheti a falunkat. Háton fekve meg ugye Manning sem tud passzolni. Bármekkora király is Thomas idén, a Chiefs ellen lehet inkább Dressent erőltetném TE poszton a blokkok miatt. Ha tartjuk az eddigi jó szokásunkat, és 30 pont körül pakolunk a táblára, nem létezik, hogy azt a Chiefs tartani tudná.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A mostani volt Pat Bowlen 300. győzelme! Az összes tulaj közül neki kellett a második legkevesebb, hogy elérje ezt, Al Davis után.

Magáról a meccsről nehéz sok újdonságot írni. A Chargers az első félidőben egyrészt azt tette amit kell, tartották a labdát, másrészt viszont FG-okkal senki nem fog megverni minket. Ha belövik akkor se. McCoy nem csak a jót tanulta el Foxtól, hanem a rosszat is. JDR viszont megbírkózott minden feladatával. A Chiefs elleni nagyobb falat lesz, de nem szerencsére nem kell elsietnünk a visszahozását...

Offense: Semmi újdonság. 4 szárelkapó mellett lassan Moreno a kedvenc célpont. A labda nélküli játékosok, legyen az WR, vagy OL, nagyon jól blokkol futáshoz vagy screen passzhoz, pass protectionben viszont egyre inkább érződik Clady hiánya.
Természtesen jól játszott az offense, de megint volt labdavesztés és hullámvölgy, ami miatt 1 posession game lett belőle.

Defense: Nem a passzol yardok számítanak, hanem a DPR. Amikor miénk volt a legrosszabb passz elleni védelem (total yardokban) akkor is top 15 voltunk DPR-ben. Miller visszatérésével minden mutatóban meccsről-meccsre javulunk. Na ezért nem rakjuk ki őt, utalva a szezon előtti találgatásokra.
Más, senki ne vegye készpénznek, de szerintem az LB sorunk ZBS-sel sebezhető...

ST: Kivételesen belegabalyodtunk egy fieldposition battle-be a mérkőzés egyes szakaszaiban, és nagyon elvesztettük. Colquitt most megdoglozhatott volna a pénzéért, de pont most maradt nem tudta hozni, azt amiért megkapta a nagy szerződést. Scrifes nagyon lejátszotta őt, úgy puntolt nagyot, h esélye nem volt Hollidaynek villannia...

A legnagyobb pozitívum, h a végén kikértük az időket h legyen alkalmunk támadni, és meg is próbáltuk, és láss csodát sikerült is. És milyen jól jött az a 7 pont a végelszámolásban. Emlékszik valaki a Ravens meccsre? Nem ez a legalkalmasabb időpont bármi miatt szidni Foxot, de azért remélem látta a meccset, hogy a liga legjobb támadósorával meg lehet próbálni támadni 2minute warning után is...

A legnagyobb negatívum természtesen Manning sérülése. Nem tűnt komolynak, de gyanítom mostantól minden védő a bokájára fog utazni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Broncos-Chiefs meccset hol tudom megnézni ?Go Broncos
melyiket? A most következőhöz vasárnap lesznek majd "streamek" ahol nézheted, ha korábbit akarsz azt torrent oldalakon célszerű keresni, nmag, tyt, stb. Ha fizetsz gamepasst azon 2009-ig visszamenően bármelyik meccset megnézheted.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
A vasárnapi Broncos-Chiefs meccs összesített győzelmi százaléka, .944, az 1969-es LA Rams-MIN .955-je óta a legmagasabb a ligában...StormST
Szégyellje magát a Broncos, hogy lerontották! 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 352 — The Mathematician
számomra a félidei "elemzés" hiánya a gond csak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként nagy a némaság a tegnapi meccsel kapcsolatban. Nincs vélemény? 😊 És Black_Adder, hol késik az összefoglalód? 😊 Remélem nincs gond, csak elfoglaltság.

Én már röviden leírtam tegnap, csak három dolgot tennék hozzá:
- A védelem teljesítménye harátozottan javul. Futás ellen mondjuk elkezdtük beszedni a 100+ yardokat, de ez természetes is, ha sorban olyan csapatok jönnek, akik ebben ligaelit-ek. Bár beszedett yardban már 89 az átlag, de a 3.4 yardos engedett átlag - különösen az ellenfek futó képességének fényében - még mindig egész kiváló. A fontosabb, hogy eközben szépen elkezdett csökkenni a beszedett passz yardok száma. Az elmúlt három meccs 214, 154 és 198 bekapott yardjával idény végéig kiegyeznék. 😊
- Nagyon tetszett Adams játéka. Ihenacho-nak nagyon drukkolok, de bevallom kicsit tartok tőle, mert hajlamos szuper agresszíven játszani, és magukra hagyni a cornereket. Adams rutinosabb róka, stabilabb, megbízhatóbb, bár nem olyan látványos a játéka. Nem ártana, ha váltogatnák ezen túl egymást, hogy Ihenacho is tapasztalatot szerezhessen, de amikor fontos, legyen hátul inkább megfontoltság. Moore-nak is jót tesz időnként az "öreg rutin", hiszen ő is fiatal azért még, jó ha ilyent is lát, nem csak "csikóvért".
- Montee kezd magára találni. Még limitált a snapszáma, de ha pályára lép, már legtöbbször igen hasznos, jól talál rést, türelmes. És egyelőre labdát se vesztett hetek óta. 😀 Még egy kicsit stabilabban kéne elkapnia a passzokat, és akkor komolyaban is lehetne Moreno snapszámát csökkenteni, ami nem ártana a playoffra nézve.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jöhet a hangos sóhaj Broncos Country: negatív lett az MRI! 😊
PM kicsit rásérült a jobb bokájára, de nagy gond elvileg nincs... 😊StormST
még azt a megfogalmazást: "No new damage" by Mike Kilsakike
Eddig is bibis volt mindkét bokája, biztos emiatt szól így a hír.

Legfeljebb dob majd 1-2 picket megint. Amíg 4TD mellé dobja és nyerünk, addig elmegy. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jöhet a hangos sóhaj Broncos Country: negatív lett az MRI! 😊
PM kicsit rásérült a jobb bokájára, de nagy gond elvileg nincs... 😊StormST
Wow, én kicsit csalódott vagyok. 😊 Na jó, nem, de azt hittem egy hétig titkolóznak majd, hogy Kansasban ne tudják mi a szitu. 😊

(Hozzáteszem, ha valóban féltem volna komoly bajtól, akkor bőven ideges lettem volna, ha nem hozzák nyilvánosságra, de egy súlyosabb sérülés után húsz másodperccel nem a bírókkal perlekedett volna, hogy miért vontak le egy timeout-ot. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Jöhet a hangos sóhaj Broncos Country: negatív lett az MRI! 😊

PM kicsit rásérült a jobb bokájára, de nagy gond elvileg nincs... 😊StormST
még azt a megfogalmazást: "No new damage" by Mike Kils




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Jöhet a hangos sóhaj Broncos Country: negatív lett az MRI! 😊

PM kicsit rásérült a jobb bokájára, de nagy gond elvileg nincs... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Go Broncos Denver Broncos 3
Broncos-Chiefs meccset hol tudom megnézni ?
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
A vasárnapi Broncos-Chiefs meccs összesített győzelmi százaléka, .944, az 1969-es LA Rams-MIN .955-je óta a legmagasabb a ligában...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Go Broncos Denver Broncos 3


Go Broncos Go Manning!!!!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502


😊
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként PM megemlítette a lost fumble-t is. Azt mondta, kezd nagyon elege lenni belőle, mert sorozatban most már többedik alkalommal pont olyankor kapják el hátulról, amikor éppen megindítaná a dobást. Azt mondta nem is emlékszik, mikor volt ilyen pechsorozata. Nos, ha jól tudom összesen egyszer, valamikor talán 2006 környékén. Abban az évben mondjuk SB-t nyert. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem volt abban semmi szándékos, peches szitu volt az egész. Annyira azért nem tűnt súlyosnak sem, talán nem lesz komolyabb gond. Azért ha szakadás, egyebek lett volna, akkor nem szaladgált volna utána 2 perccel play action labdát adni, meg nem veszekszik a bírókkal a timeout-on. Akkor szvsz tuti lejön és megy fel Oswi. Inkább az a gond, hogy PM nem olyan, mint a többi játékos, hogy pihenhet 1-2 hetet egy ilyennel. Neki muszáj pályára lépnie, ha nyerni akarjuk a csoportot.

Most jön rosszul nagyon a Chiefs menetelése, mert ha úgy állnánk 8-1-re, hogy a Chiefs mögöttünk van 2-3 meccsel, akkor simán eldobhatnánk 1-2 meccset, főleg, hogy az AFC-ben idén nem fognak tolongani a 13-3-as csoportgyőztesek...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Írnak mindenhol mindent. Boka lesz az igencsak. Egyébként tavaly épp a Chargers McGahee-t kapta el. Nem gyanakszom, csak fura, hogy ellenük sérül meg mindig valaki komolyabban... (lehet, hogy csak balszerencse)akike
Dögöljön meg a szomszéd tehene, izé vadlova!
Vannak ilyen véletlenek, sztem ez az.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Manning azt nyilatkozta, hogy a térde eléggé fáj, holnap megy MRI-re. Hold your breath....peterk2005
Pontosabban azt mondta, hogy "lower leg", tehát nem részletezte, hogy a bokája fáj vagy a térde...StormST
Mikor lent maradt, a jobb térdét fogta, ha jól emlékszem.ulpianus
Igen, akkor a térdét fogta, de a bokái már jó pár hete rosszak, meg előtte English is megcsavargatta pont ugyanazt a lábát, szóval majd kiderül az MRI után, hogy tényleg mi a helyzet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Írnak mindenhol mindent. Boka lesz az igencsak. Egyébként tavaly épp a Chargers McGahee-t kapta el. Nem gyanakszom, csak fura, hogy ellenük sérül meg mindig valaki komolyabban... (lehet, hogy csak balszerencse)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Manning azt nyilatkozta, hogy a térde eléggé fáj, holnap megy MRI-re. Hold your breath....peterk2005
Pontosabban azt mondta, hogy "lower leg", tehát nem részletezte, hogy a bokája fáj vagy a térde...StormST
Mikor lent maradt, a jobb térdét fogta, ha jól emlékszem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Manning azt nyilatkozta, hogy a térde eléggé fáj, holnap megy MRI-re. Hold your breath....peterk2005
Pontosabban azt mondta, hogy "lower leg", tehát nem részletezte, hogy a bokája fáj vagy a térde...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Manning azt nyilatkozta, hogy a térde eléggé fáj, holnap megy MRI-re. Hold your breath....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem volt rossz ez. Tudom, 40 pontos átlagnál 28 pontot szerezni már-már botrány. 😊 De nekem tetszett a meccs, főleg a védelem miatt. Megint egy rövid yardos szituból kaptunk egy hetest, amúgy 13 ponton tartottuk őket, pedid látva idén 4-5 meccsüket, a mai napon kimondottan jól játszottak. SZerintem az offense-el sincs semmi baj, egyszerűen 28-6 után érezhetően átmentek eredmény tartásba, ami eddig - és a legtöbb csapat ellen - működött is, ilyenkor szokott megnyílni az INT és sack zsák. Ma az újabb fumble (ezzel kezdeni kell azért majd valami) beleköpott a levesbe, és a Bolts is egy nagyon labdára vigyázós csapat idén, így INT és sack eső helyett idő ölős, futós előny tartásos lett a vége. De egy percig nem aggódtam, hogy ne lenne meg a meccs. Kell ilyen meccs is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Kiszenvedtük...

Viszont egy rekord így is meglett: Ez volt Pat Bowlen 300. győzelme owner-ként, így ő lett az első owner, aki ezt a győzelemszámot 30 évnél rövidebb idő alatt elérte!

A game ball megosztva Fox-é és Bowlen-é...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!