Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
ja, nem is azért írtam a carry+elkapás számot, merthogy az alapján vonzóbb célpont lenne, sőt pont ugyanazt hoztam ki a számokból mint te a korból: 2-3 évet.

Ez mondjuk nem is meglepő mivel az ilyen szintű futóknál az életkor és a futások száma között erős korreláció van...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
TD szerintem nem tökéletes példa, róla soha nem derült ki, hogy mennyi ideig bírta volna a terhelést, ha nem jött volna az az egy szerencsétlen mozdulat...

Ettől függetlenül valóban a carry-k és elkapások száma a lényegesebb adat, mint a kor, de MJD így se tűnik vonzóbb célpontnak, mint ha a kora alapján néznénk... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Mondjuk Portis most vonult vissza 30 évesen, MJD még csak 27, de már kapott azért ő is eleget, én nem is nagyon csodálom, hogy a Jaguars nem akarja hosszú távra lekötni, de olcsón így se adnák, inkább hagyni kéne szerintem... 😊StormST
Mivel h trade is kéne hozzá, meg nagy fizetés is valóban, de én abszolút NEMszakmai okok miatt jobban örültem volna neki, mint manningnek. Még egyszer: nem szakmai okok miatt, nem kell jönni azzal, h szakmailag ez mennyivel jobb így nekünk. Ezzel tisztában vagyok. Szakmai szemmel annak is örülök, h nem fog jönni MJD, a kettőt nem kell összekeverni.

Egyébként RBknél nem is annyira a kor számít, hanem a carrie. Ha egy RB labdát kap, az az esetek 95%-ban ütközéssel fog végződni. És míg a legjobb védőknek mondjuk 100-150 szerelése van egy szezonban, addig a legjobb RB-k kapnak 300+ carriet is 1 évben + az elkapások...

Terrell Davisnek pl. összesen 1655 futása és 169 elkapása volt. Összesen 1855× volt nála a labda.
MoJonak már most van összesen 1484 futása és 278 elkapása. Azaz összesen 1762 labdája...
Ha már szóbaa került CP neki: 2230 futása és 247 elkapása volt. Összesen 2477. Ez azért valamivel több, de ha ezekből indulunk ki, akkor se jósolok neki 2-3 eredményes évnél többet. [szerk]mármint Jones-Drew-nak Portis számai alapján[/szerk]

Persze Wyattnál is ott a pont, azok után h idehoztuk manninget, minket ezek egyáltalán nem aggasztanak 😀
Mondjuk bár nem szép ilyenbe belekötni, de ő ingyen jött és neki most adtunk ugyan 18 misit, viszont innentől bármikor ingyen cutolhatjuk. MoJo nem biztos h belemenne egy ilyen szerződésbe, és ingyen se lenne 😛 😊

Na mindegy több szó esett róla mint amennyit érdemel. Ballt meg nálunk úgy se szorítaná ki Jim Brown se... Valamivel biztos zsarolja a csapatot...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk Portis most vonult vissza 30 évesen, MJD még csak 27, de már kapott azért ő is eleget, én nem is nagyon csodálom, hogy a Jaguars nem akarja hosszú távra lekötni, de olcsón így se adnák, inkább hagyni kéne szerintem... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érdeklődünk? MJD után:
 www.cbssports.com/general/blog/nfl-rapidreports/19871090/broncos-could-be-interested-in-maurice-jonesdrew-but-they-wont-want-to-mortgage-their-future
Egyrészt nagyon örülnék neki, a kedvenc aktív RB-m
Másrészt viszont nagyon drága lenne, és közelít ahhoz a korhoz, ahol az RB-k leszoktak rokkanni.


Szerintem nem tudunk még egy manning-méretű szerződést begyömöszölni a sapka alá, szóval az egész nagyon esélytelen...Black_Adder
Mondjuk ez egy „lerokkant”, öreg PM megszerzése után ennél a csapatnál nem lehet érv 😀
Azt persze adom, hogy ketten együtt tarthatatlanok lennének fizetésügyileg, de akkor is vicces 😊

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 225 — The Mathematician
én is szeretem Mojot de nem biztos hogy ideális lenne nálunk, és igen a szerződését is max cserével tudnánk ellensúlyozni amitől meg fázok mivel O#-ban nincs akit adhatnánk és ha a védelmet még gyengítjük azzal nem járunk jól

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Érdeklődünk? MJD után:
 www.cbssports.com/general/blog/nfl-rapidreports/19871090/broncos-could-be-interested-in-maurice-jonesdrew-but-they-wont-want-to-mortgage-their-future
Egyrészt nagyon örülnék neki, a kedvenc aktív RB-m
Másrészt viszont nagyon drága lenne, és közelít ahhoz a korhoz, ahol az RB-k leszoktak rokkanni.

Szerintem nem tudunk még egy manning-méretű szerződést begyömöszölni a sapka alá, szóval az egész nagyon esélytelen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
OFF
Megkérnénk valamennyi Denver-szurkolót és érdeklődőt, aki elégedett volt az elmúlt egy évben meg úgy általában a blog cikkeivel, az lehetősége szerint támogasson bennünket a szavazatával az idei Goldenblog választáson is. Köszönjük! 😊
 denversports.blog.hu/2012/08/22/goldenblog_valasztas_2012_szavazz_rank

ON
Manning eddig isteni, soha jobb ne legyen. Remélem az opening day-en már Weber lesz a starter. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
[off]
Nem csak én tartom hülyének Kiszlát:
 www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/19856771
Kedvenc "szakértőm" most azt találta ki, h mennyivel jobbak lennénk 3-4-ben.

JMD-vel játszottunk Fairbanks-Bullough 3-4-et, most 4-3 undert nyomunk.

DE: Sokkal nagyobb DE-k kellenének, most inkább gyorsak, és 4-3ban meg kell tudniuk verni az OT-t passrushban. 3-4-re is lenne emberünk: Wolfe, Garland, Vickerson, Warren és Bannan. 4-3ra itt van Doom, Wolfe, Ayers, Blatnick, Hunter, Beal és Von Miller is simán alkalmas a szerepre

DT: Ide is nagyobb darab ember kell 3-4ben, akit ráadásul jó eséllyel dupláznak. Jelenleg egy emberünk se illene ide. Zéró 0. Siligat vagy Bannant lehetne beállítani, de az csak kényszer megoldás lenne. Ellenben 4-3hoz jól állunk DT-ben: Wolfe, Garland, Vickerson, Bannan, Siliga, Unrein, Malik Jackson

OLB: 3-4-ben igazi passrusher OLB-k kénének, de covert is kéne tudni játszani. Annak idején ide pl. kicsinek gondoltuk Doomot, de aztán mondjuk mégsi jó volt itt is, de igazából csak passrushban. Von Miller és Doom lenne a két kezdő, Ayers és Hunter backup, ez még nem is lenne olyan rossz, de miért mozgatnánk a defensive rookie of the year OLB-nket? Mellesleg 4-3ra Von Miller, DJ, Woody, Trevathan sor mindenképp felveszi az előző névsorral is a versenyt.

ILB: Ugyanaz a névsor. DJ + Mays az mondjuk egy DJnyivel jobb Maysnél, ami nem olyan kevés.


Szóval természetesen kitudnánk állítani egy 3-4-es frontot is, de miért is lennénk jobbak? [szerk]főleg h NT-nk nem igazán lenne...[/szerk]
A coaching staff a 4-3-hoz ért.
4-3ba választottunk embereket a drafton.
Miért változtatnánk egy működő rendszeren?

Na ennél vakon is jobb a PFF 😛
[/off]

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Egyébként pont azon gondolkodtam, h Leonhard és Brooking eddig nem sokat tudott a csapattal edzeni.
Most legalább Leonhard majd megmutathatja magát a maradék 2 PS meccsen illetve a TC-n, de Brooking ha még sokáig nem épül fel sérüléséből nem hinném, h be kerül az 53-mas rosterre.

Pedig amikor igazoltuk őket, mindkettejüktől erre számítottam, és ha egészségesek valószínűleg fel se merült a kérdés.
Most viszont tényleg, mit tennél? Két veterán FA, akiktől 1 évig a csapatod erősödését várhatod ha felépülnek, vagy akik a TC-n végig edzettek, és a többi egészségessel versenyezve kivívták maguknak a roster helyet.

Brookingnál csak egy kis, vagy nem olyan kis húzódásról van szó, és emiatt kerülhet ki a ligából. Bár mondjuk ha nálunk nem is, de szezon közben ha felépül, valahova még simán elkelhet...

Amúgy ha már itt tartunk Quinton Carter valószínűleg a kezdő szerepet vesztette el a sérülése miatt, de ő most legalább már újra edzésbe állhatott.

És folytatva a sort, Hillman is edzésbe állhatott, noha ő se 100%os még, viszont ő mivel még rookie (korai körös), az ő helye biztos a csapatban és ha teljesen felépült elkezdhet előre lépdelni a DC-n. Ballnak nem szabadna akadálynak lennie előtte, mondjuk Ballnak senki előtt nem lenne szabad akadálynak lennie, mégis az, hiába ő a legrosszabb RB...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
Aktiváltuk Leonhardot a PUP-rólBlack_Adder
És ezt Joshua Moore bánhatta a legjobban, mert őt raktuk ki a keretből, hogy legyen hely, Boden pedig átvette tőle a 31-es számot...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Aktiváltuk Leonhardot a PUP-ról

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 225 — The Mathematician
hálisten a seahawks meccs fent van ncore-n szal meg is nézem majd a nap folymán 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
OL emberről egyébként nehéz ingyenesen használható statisztikához jutni, itt jobban kell saját szemre hagyatkozni, ami egy olyan laikus embernél mint amilyen én vagyok, tény h veszélyes, de sajnos nincs más. Meg lennének nekik is a statisztikáik, de nem nagyon hozzák, így róluk a PFF elemzéseken kívül más forrás nagyon nincs is, vagy legalábbis én nem bukkantam még rá, pedig én tényleg szeretem és keresem is a statisztikákat...Black_Adder
Walton számokban tavaly máshol:  hosted.stats.com/fb/playerstats.asp?id=24055&team=7


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
Én a PFF dologban nem kifejezetten rád céloztam, velük nekem csupán annyi a bajom, hogy a fene tudja pontosan kik és mik alapján írják be azokat a statisztikákat, amiket csak ők gyűjtenek és csak náluk találhatók meg...

A csapattól semmi Walton-ellenes nem jött ki emlékeim szerint, sőt inkább mindig arról beszéltek, hogy elégedettek vele. Meg ahogy beszéltünk is róla, most nem Tebow fog mögötte rohangálni, hanem PM fog állni, ami azért az ő dolgát is megkönnyítheti...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Tény, h nem osztok meg itt minden statisztikát, elemzést, amit találok, de sosem aszerint válogattam, h az én igazamat támasztja-e alá. Vannak amik vagy nyilvánvaló baromságok voltak, tényadatokban tévedt és vannak amik semmit mondóak, senki számára semmi újat nem mondanak.
Nem akarok úgy járni, h a 10000 statisztika közül kiragadok 3-mat, és mindig azokra hivatkozok, és semmi mást meg nem hallgatok.
Más kérdés, h amikor külön nevezőn vagyunk, akkor olyan statisztikát mutatok, ami alátámasztja az igazamat.
Nem nézek utána, de itt a Broncos topicbban, lehet h a több cikket és statisztikát megosztó fórumozók között vagyok /*elnézést ha mégsem, a szándékom viszont mindenképp az h ilyen szempontból az aktívabbak között legyek*/, és azért talán van benne néhány különböző forrás is. Nem azt mondom, h ez etalon lenne vagy valami, de talán arra elég, h bizonyítsa h a szándékom a dolgoknak lehetőlég szélesebb körben utánanézni, úgy formálni saját gondolataimat, és úgy véleményt alkotni.

Azért szoktam gyakran PFF statisztikát hozni, mert megítélésem szerint az van a legtöbbször a legközelebb a valósághoz. Amúgy Waltont pl nem csak ők húzták le, hanem más oldalak is, és a csapat háza tájáról szóló hírek se azt sugallják, h akár Elwayék meg lennének elégedve vele. És ez fontosabb, mint bármilyen statisztika.

OL emberről egyébként nehéz ingyenesen használható statisztikához jutni, itt jobban kell saját szemre hagyatkozni, ami egy olyan laikus embernél mint amilyen én vagyok, tény h veszélyes, de sajnos nincs más. Meg lennének nekik is a statisztikáik, de nem nagyon hozzák, így róluk a PFF elemzéseken kívül más forrás nagyon nincs is, vagy legalábbis én nem bukkantam még rá, pedig én tényleg szeretem és keresem is a statisztikákat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
Az OL témához:
- Kuper-t nem kéne átvinni LG-ba, mivel ahhoz már későn vagyunk szerintem a karrierjében. A liga jobb RG-jai közé tartozik, nem kéne kockáztatni, hogy esetleg a másik oldalon besül...
- Franklin nem lenne rossz G-ban szerintem, ott nem lenne annyira gond, hogy kicsit lassú, de jelen pillanatban úgy állunk, hogy Beadles jobb LG-ban, mint bárki RT-ben, akit Franklin helyére tudnánk tenni...
- Walton... Én sose tudtam felugrani az anti-Walton bandwagon-ra, szerintem nem annyira rossz a srác, mint amit az egekig magasztalt PFF statisztikák mutatnak. (egyébként azt is sokan csak akkor veszik elő, amikor nekik tetszőt mutat, pl. Eugene Monroe-t mindenki fikázza, szerintük meg a top 10-15 OT között van, csak amikor róla van szó, akkor senki se jön a PFF statisztikákkal és ez csak egy példa volt) Én nem mondom, hogy nagyon jó C, de azért messze nem olyan szar, mint ahogy azt sokan beállítják. Én örülök, hogy nem jött Saturday csilliókért, de Blake érkezése nem ártott, teremtett egy egészséges versenyt. Van még mit tanulni Walton-nak, de a csapatnál tavaly nem voltak (túlzottan) elégedetlenek vele és bár állítólag Saturday-re nyomultunk, de 2,5 misinél évente többet tudtunk volna adni, ha annyira szarnak tartjuk Walton-t és előbb is jöhetett volna C a draft-on.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, én nem néztem a meccset, csak hallgattam, nagyjából végig.

OFF: Eddie Mac kb. 5 szinttel jobb szakkommentátor, mint Briese volt és még csak most kezdte... 😊
ON

Ami nekem is lejött az az, hogy annyira nagyon nincs még PM top formában, de ideje megint volt, egyszer vitték földre, akkor is már labda nélkül. Tamme drop-olt egy sima TD-t, meg volt még pár hiba, de a második INT az cinkes volt, ilyet többet nem kéne. Még van nagyjából 3 hete, remélem kihasználja, mert ez az alapszakaszban nagyon kevés lesz...

Ball valakivel nagyon jóban lehet, ha még ezek után is megéri az 53-as keretet, remélem Moreno és Omon több lehetőséget kap innentől, mert Ball most már hivatalosan is veszett project, nem tud 20 carry-t összehozni fumble nélkül egyhuzamban...

A kezdő védelem nem rossz, 3 FG-n tartották a Seattle-t 3 turnover ellenére is az első félidőben, ráadásul Champ, Von és Doom elég hamar lementek, de azért letették előtte a névjegyüket mind... 😊

Remélem Caldwell sérülése nem súlyos, kapott egy nagyot a bordáira, nem játszott rosszul, helye lehet az 53-ban. Ugyanez vonatkozik Irving-re is.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Beteg vagyok és fáradt, úgyh úgy néztem a meccset h közben végig az ébren maradással küzdöttem, néhány rész ki is esett így, de azért valami véleményt megpróbálok formálni.

Szóval pozitívumok:
+ Igyekeztem odafigyelni az OL-re, főleg Beadles-re és Waltonra, és egész tűrhetően játszottak
+ Bruton blokkolta mindkét puntot. Nem kis teljesítmény
+ Ty Warren dominált ott középen. ez nem csak jó, hanem nagyon fontos is.
+ Doomon nyoma nem volt a múlthetinek. Úgy tűnik elkapta a fonalat, innentől pedig reszkess NFL!

Negaítívumok:
- A bíráskodás az elején még vicces volt, aztán hamar szánalmasba ment át.
- Mégha csak preseason meccs is, nem tudok elmenni PFM 2 INTje mellett. Mondjuk az első INTnél talán az OL megakadályozhatta volna h két feltett kézzel ugorjanak ott fel.
- Ball mi a faszt keres még a csapatnál. Ha 2 év alatt nem tanulta meg védeni a labdát, akkor sosem fogja. Takaroggyon innen minél messzebb
- Nem tudom, h Ayers önbizalmát lerombolta-e az h hátra került a DC-n és azért volt ilyen gyenge, vagy ilyen gyenge volt és azért került hátra a DC-n, de az biztos h nem őt láttuk a Steelers ellen...
- Omon egyetlen egy carriet kapott, miért? Azt h Ball milyen szép fumblikat tud kapni, már láttuk elégszer...
- A második félidő egy gyalázat volt. Úgy tűnik cserék terén rosszul állunk, márpedig sérülések biztos h lesznek, azok mindig vannak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A meccsről:

Úgy tűnik a kezdők mégse játsszák végig az 1. félidőt, csak 3-4 driveot lesznek fent:
 www.chieftain.com/broncos/under-the-microscope-again/article_13fcd4a2-e8f7-11e1-8ddf-0019bb2963f4.html

Még az OL témában, amíg Storm nem folytatja tegnap elkezdett értékelését:
 www.denverpost.com/broncos/ci_21336465/broncos-peyton-manning-will-feel-heat-if-o
Gondolkodtam h visszakeressek cikkek között, de jött egy friss.
Mondjuk Legwold mondja szóval semmivel sem ér többet mintha bárki más laikus mondaná, talán még kevesebbet, de az az elképzelés, h Kuper megy LG-nek, OF meg RGnek, és megerősíti, h naggyon meg szerettük volna szerezni Saturday-t. Ennyit erről, h mennyire vagyunk elégedettek Waltonnal és Beadles-szel. PFF értékelést többször hoztam már, h alátámasszam véleményemet.

Múlt héten akkor nem volt velük komolyabb baj. Én nem néztem meg újra, szóval hiszek StormSTnek. De a cserék mindenképp tragikusak voltak. ezek után kérdés, most mit mutatnak majd. 3-4 drive alatt sajnos nem leszünk sokkal okosabbak, erősödni meg nem tudunk a poszton. szóval itt rekedtünk. Következő draftra talán kevesebb needünk lesz és lehet rajta erősíteni.

Ja és itt egy kis CBS-es áttekintés az OL helyzetünkről:
 www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/19821568
egész jó írás.

Azért szvsz abban egyet kell értenünk, h nem véletlen került ekkora reflektorfénybe a támadó falunk. Oké, h egy 18 milliós dísztárgy van mögöttük, de ha biztonságosabbak lennének mint a helyi Aurora mozi, akkor kevesebb szó esne róluk...

Jelenleg Clady, Beadles, Walton, Kuper, Ramirez, Franklin, Clark és esetleg Harris, akire számíthatunk, + Blake jön mindenképp rosterre.
Indyben mindig az OL-re panaszkodtak a Manningfanok, kíváncsi vagyok most mi lesz, egy biztos, Tebownak se volt jobb, és amellett h persze a legtöbb statisztikában a legrosszabbak között voltak, arra azért nem emlékszem, h szünet nélkül szidtuk volna őket. Inkább csak gyengék voltak, nem annyira kirívóan rosszak. Más kérdés, h ha megér nekünk egy irányító évi 18 misit, akkor az miért nem ér meg ennyit, h meg is védjük...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ups & Downs:
 www.maxdenver.com/news/2012/08/17/post-camp-stock-watch-irving-up-ayers-down/
Nem feltétlen értek mindennel egyet, de ilyen szemmel is érdemes nézni a meccset este, hogy az itt kiemelt játékosok, tudják-e folytatni a jó szereplésüket / visszaszerezni a bizalmat.

Up:
- Jeremy Beal (DE): 2 sack egy preseason meccsen nekem nem elég, h felüljek a hyprenak, de kíváncsian várom a folytatást
- Jason Hill (WR): Ezen a poszton a jó teljesítmény valszeg csak PShez lehet elég...
- Nate Irving (LB): Nemrég, talán ugyanitt, a negatív oldalon lógott ki, aztán egy PS meccs alatt ez meg is fordult. Vajon ez volt az utolsó fordulat?
- Rahim Moore (S): Na ő valóban az egész TCn kimagaslóan teljesít. Sokat profitált Quinton Carter sérüléséből, és tényleg úgy tűnik tanult a hibáiból. Fontos is lenne a jó játéka, mert egyébként szűkösen lennénk S poszton...
- Xavier Ommon (RB): Tavaly Jeremiah Johnson tűnt ki hasonlóan egy PS meccsen, aztán ahogy feljebb került a DCn, a jobb védők ellen kicsit visszaesett, de így is PS-re került, onnan pedig Moreno sérülése miatt a keretbe. Xavier Ommon viszont már nem kerülhet PS-be, túlkoros hozzá, szóval neki ez most egy mindent vagy semmit szituáció. Nem hinném, h 4nél több futót hagyunk a keretben, McGahee és Hillman biztosan maradnak, szóval Ball-t vagy Moreno-t meg kéne előznie, ha biztosra akar menni, akkor mindkettőt, mert lehet h csak 3mat tartunk meg...
- Brock Osweiler (QB): Nem nagyon vágom, h miért van kiemelve. Amíg PFM egészséges akkor azért, ha meg sérült, akkor azért, de teljesen lényegtelen, h mit csinálnak mögötte. 2. körös lévén pedig, mindegy mit csinál, rosterre kerül.
- Julius Thomas (TE): TC-n tavaly is jó volt, aztán élesben nem is nagyon játszott a sérülése előtt se.

Down:
- Robert Ayers (DE): Előbb Hunter most meg Wolfe. Tavaly everydown most csere. Ez elég nagy visszaesés. Nincs rajta mit magyarázni. 2009-ben 5 választásunk volt az első 2 körben, s utána is egy csomó. Mindössze 3-man vannak még nálunk. Bruton csak és kizárólag a special team miatt, és ha a védelemben mégis pályára kerül, csak a fejünket fogjuk, Moreno a rosterért küzd, h ő legyen a 3. számú RB, Ayers roster helye biztos ugyan, de már ő se kezdő. 3 év alatt ez egész komoly lemorzsolódás... Köszönjük faszfejkirály!
- Philip Blake (C): Nem igazán vágom, h Kuper sérülése miatt neki miért kellett volna előtérbe kerülnie, hátsó körös rookie center, jobb is h nem kezd el rögtön OGnak tanulni, mindenesetre a statisztika és a látottak is azt erősítik bennem, h Walton kiszorítható lenne a keretből, ehhez képest egyelőre közel se került ehhez. Mondjuk kétlem h ez lett volna a terv, h már idén megtörténjen ez...
- Ryan Harris (OT): Tartok tőle, h ő már sosem lesz a régi...
- Steven Johnson (LB): Egy udfa hogy tud negatív benyomást kelteni? Bár tény, Mike Mohamed mögé került, így már csak PS-ért harcol, ahhoz képest h rosterre is esélyesnek tartják, ráadásul Mike Mohamed nincs pozitív oldalon kiemelve és ennek ellenére került mögé Steven Johnson.


Én pozitív oldalon kiemeltem volna még Unreint vagy Portert esetleg, negatív irányba pedig Moreno-t, aki még mindig Ball mögött dekkol a DC-n, és ez keretszűkítéskor ciki lehet neki, főleg, h Omon továbbra is ilyen jól teljesít. Mondjuk Morenonak nagy előnye, h elkapásokban jó, és egy passfirst offensben ez fontos tényező. Pont emiatt mindenképp rosteren tartanám őt /*na meg azért is, mert komoly szkepticizmussal fogadom a hírt, h Ballt jobbnak látják nála...*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
A pick pech volt, de a megpattanó passzok egyrészt nagyon veszélyesek, akkor is baj, ha nincs belőle pick, másrészt előtte pár perccel meg hatalmas mákunk volt egy megpattanó passzal ha jól emlékszem.

Az OL-lel kapcsolatban pedig nem véletlen, h azonnal a meccs után sok helyen újra előkerült, h Franklin beljebb megy eggyel. Azon kívül 0 depth. Mi lesz ha mondjuk véletlenül lesérül Kuper? Jaaa már meg is történt...
Ráadásul, bár nem néztem meg újra, nekem a kezdőkről se az maradt meg, h mennyire Istencsászárok voltak...

Mindegy, még csak 1 meccs, az minden csak nem reprezentatív, azon nem is nagyon aggódom, h Manning rozsdásnak tűnt egy kicsit, az OL viszont, az eddig látottak alapján, idén is a csapat gyenge pontja lesz, legfeljebb nem fog annyira feltűnni, mert hogy PFM hamarabb szabadul a labdától, mint tavaly Tebow... De a TCn is rendre lejátszotta őket a DL, annak ellenére, h onnan is szinte mindig hiányzik valaki...

Holnap majd valamivel okosabbak leszünk.

A védelemmel kapcsolatban egyetértünk, az h Doom fejben nem volt ott, az nem olyan meglepő, bár végig magabiztosan nyilatkozott az ügyével kapcsolatban, azért kizárt h ne viselte volna meg. Ezért szerencse, h van preseason...Black_Adder
Kuper a Bears ellen se kezdett, már akkor is Ramirez volt helyette, mondjuk mögötte most tényleg nincs senki, de 3 jó LG-je senkinek sincs, örülhetünk, ha Ramirez megállja a helyét...

Én most néztem, közel se kerültek igazán Manning-hez, a futásoknál is volt lyuk, szerintem nem volt gáz a helyzet, de a második meccs után, amin elvileg PM és a kezdők a második negyedben is pályán lesznek (ha nem is biztos, hogy végig), okosabban leszünk... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A pick pech volt, de a megpattanó passzok egyrészt nagyon veszélyesek, akkor is baj, ha nincs belőle pick, másrészt előtte pár perccel meg hatalmas mákunk volt egy megpattanó passzal ha jól emlékszem.

Az OL-lel kapcsolatban pedig nem véletlen, h azonnal a meccs után sok helyen újra előkerült, h Franklin beljebb megy eggyel. Azon kívül 0 depth. Mi lesz ha mondjuk véletlenül lesérül Kuper? Jaaa már meg is történt...
Ráadásul, bár nem néztem meg újra, nekem a kezdőkről se az maradt meg, h mennyire Istencsászárok voltak...

Mindegy, még csak 1 meccs, az minden csak nem reprezentatív, azon nem is nagyon aggódom, h Manning rozsdásnak tűnt egy kicsit, az OL viszont, az eddig látottak alapján, idén is a csapat gyenge pontja lesz, legfeljebb nem fog annyira feltűnni, mert hogy PFM hamarabb szabadul a labdától, mint tavaly Tebow... De a TCn is rendre lejátszotta őket a DL, annak ellenére, h onnan is szinte mindig hiányzik valaki...

Holnap majd valamivel okosabbak leszünk.

A védelemmel kapcsolatban egyetértünk, az h Doom fejben nem volt ott, az nem olyan meglepő, bár végig magabiztosan nyilatkozott az ügyével kapcsolatban, azért kizárt h ne viselte volna meg. Ezért szerencse, h van preseason...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 071 — SB 50 Champion @ Grund
No, leszedtem a Bears meccset végül, gyorsan megnéztem az elejét...

Szerintem az OL-al alapból nem nagyon van baj, amikor a kezdők voltak bent (első drive), akkor PM-nek veszett sok ideje volt végig és még a futások is egész jól mentek. OK, volt egy Clady holding, abból tavaly is láttunk (vagy nem láttunk 😛) párat, de egyébként elég jól mozogtak. PM is pontos volt, igazából egy rossz passza volt, azt Tamme pont összekaparta, a pick meg pech volt, azzal nem kell foglalkozni komolyabban szerintem. Hanie mondjuk nagyrészt fogalmatlan, de ezt tudtuk eddig is... 😛

A védelem egész jónak tűnt már az elején is, Doom hülye volt, remélhetőleg helyrerakják fejben, egyébként alig hoztak yard-okat az első drive-ban Campbell-ék, csak büntiből jutottak előre, aztán meg jött a fumble.

A többit később... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 225 — The Mathematician
a szombati meccset sajna nemtom nézni legénybúcsú miatt remélem senki sem sérül meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!