Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
Nem kéne ezzel a WR sor dologgal belemenni megint egy "kinek-a-fasza-nagyobb" versenybe, mert csak almákat hasonlítunk körtékkel... (hol is hallottam ezt, lol? 😛)

Harrison rohadt jó WR volt, minden idők egyik legjobbja, ezt nem lehet elvitatni és szerintem nem is akarta senki...

PM 49 TDs szezonjához azért nagyon kellettek a WR-ek is természetesen. Most kapott két nagyon fiatal és eddig nagyon jónak is tűnő WR-t, valamint itt van egy régi barátja is Stokley személyében, ez a 3 már elég lehetne (és akkor még ott van a nem totál balfasz Willis és a nekünk még tétmeccsen ismeretlen, de eddig bíztató Caldwell), de ha még melléjük odateszem Dreesen-t és Tamme-t, akkor már ott tartunk, hogy nem hinném, hogy az elkapókkal lesz a gond...

Csak a fal tartson ki... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
A WR sorunkat csak ne féltsd! Jobb mint a Cotlsnak valaha.

Bay-Bay és Decker is kifejezetten produktív szezonon volt túl. Amíg sokat passzultunk, addig nem is voltak droppok se. Miután 20-30 percek teltek el 2 passz között és emiatt nem voltak játékban kicsit több hibával játszottak, de a 4. negyedre amikor elővettük a spreadet és újra bemelegedtek, már mindent elkaptak, amit el kellett.

Tamme, Dressen, Caldwell nem tudom miért vagy h mennyire számítanak "nem túl biztos kezűnek", de a TCn és a PS meccseken nem volt velük probléma.

Egyébként meg nem számít, mert ha más nem a védelmünk úgy is megnyeri a meccset 😀Black_Adder
Caldwell mindig a TC-ben mutat Future HoF formát, majd belelendül tétmeccseken a valódi játékába.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
PM úgyis akkora király, hogy neki simán el kell kapnia a saját passzait, nem tudom mit beszélünk itt elkapókról.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A WR sorunkat csak ne féltsd! Jobb mint a Cotlsnak valaha.

Black_Adder
ittal ?Fake
Csak belelkesedett! 😀 (Marvin Harrison, who?!)tomi-tomi
Mondjuk az igaz, hogy sosem tudjuk meg, hogy tényleg akkora királyok voltak, mint amekkorák, vagy csak épp összeállt a szerencsés csillagzat.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A WR sorunkat csak ne féltsd! Jobb mint a Cotlsnak valaha.

Black_Adder
ittal ?Fake
Csak belelkesedett! 😀 (Marvin Harrison, who?!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A WR sorunkat csak ne féltsd! Jobb mint a Cotlsnak valaha.

Black_Adder
ittal ?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A WR sorunkat csak ne féltsd! Jobb mint a Cotlsnak valaha.

Bay-Bay és Decker is kifejezetten produktív szezonon volt túl. Amíg sokat passzultunk, addig nem is voltak droppok se. Miután 20-30 percek teltek el 2 passz között és emiatt nem voltak játékban kicsit több hibával játszottak, de a 4. negyedre amikor elővettük a spreadet és újra bemelegedtek, már mindent elkaptak, amit el kellett.

Tamme, Dressen, Caldwell nem tudom miért vagy h mennyire számítanak "nem túl biztos kezűnek", de a TCn és a PS meccseken nem volt velük probléma.

Egyébként meg nem számít, mert ha más nem a védelmünk úgy is megnyeri a meccset 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
StormST írása az utolsó előidénymeccsről, a keretről, és egyéb aktualitásokról:

 denversports.blog.hu/2012/09/05/denver_broncos_2012_preseason_week_4_53-as_roster_levezetes_utan_johet_a_lenyeg


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
No lassan itt van az első meccs ideje, nálam szakavatottab Broncos ismerőktől kérdezném, hogy mit vártok a Steelers ellen? Pontzuhatag biztos nem lesz, de szerintem foghatóakflzoli
Ők mindenképp vissza akarnak vágni a WC vereségért, mi meg szeretnénk, h PM győztesen mutatkozzon be, szóval motivációval egyik oldalon se lesz probléma. Nagyon kemény nagyon jó meccsre számítok.

Extra előny, h Ryan Clark nem játszhat tőlük betegsége miatt, a Mile High levegő ezen kívül is komoly homefield advantage.

A Steelers bármelyik csapatot képes megverni, viszont én úgy érzem lassan eljár fölöttük az idő. Olcsó leírni, h gyenge az OL, de az eddig látottak alapján ez továbbra is helytálló, sőt úgy érzem h nem csak passprotectionnel lesz gondjuk.
4WR és 6RB a keretben, szóval runheavy offenset szándékoznak tolni. Warren és Bannan nálunk újak, Mays könnyen hibázik, nehéz megmondani, h futás ellen jobbak vagy gyengébbek vagyunk mint tavaly. Én úgy vélem elsősorban passz ellen javultunk.

A sérülések se kerülték el őket, ahogy olvasom, Farrior hiányozni fog nekik nagyon, Harrison is sérülésekkel bajlódik, a secondary ugyanakkora fos mint tavaly. Ike taylor a legjobb CB-jük, akiből konkrétan bohócot csinált Demaryius Thomas egymaga. Most ott lesz mellette Decker is, és Peyton Manning fogja dobálni a labdát. Mi számít pontzuhatagnak? Simán benne van h 20 fölött szerzünk.Black_Adder
Köszi a kimerítő választ. Én úgy gondolom, hogy egy jó time management-el (ami PM el adott eleve szerintem), ezt a Steelerst hibára lehet kényszeríteni. Ahogy ti is mondjátok, az acélfüggöny már recseg itt-ott. Ettől még persze bennük van a nagy játék bármikor. A kulcs az lehet, hogy a nem túl biztoskezű elkapók ne csináljanak butaságot, mondjuk Polamalu ellen, és kapják el, ami feléjük száll. Mert oda lesz dobva, ahova kell. Ebben biztos vagyok

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
A játékosok megválasztották a kapitányokat...

O#: Manning és Kuper (McGahee helyettesíti)
D#: Champ és Doom
ST: Woody



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Steelers bármelyik csapatot képes megverni, viszont én úgy érzem lassan eljár fölöttük az idő. Olcsó leírni, h gyenge az OL, de az eddig látottak alapján ez továbbra is helytálló, sőt úgy érzem h nem csak passprotectionnel lesz gondjuk.Black_Adder
Szerintem is. Sőt, van egy olyan érzésem, hogy a Steelers lesz az egyik negatív meglepetés az idényben. Amellett, hogy az ászaik - főleg a védelemben - már bizony öregszenek, nekem nem tűnik valami acélosnak az az offense, BigBen ide, Wallace oda. És a védelem se olyan jó már, mint a hírneve. Futás ellen még mindig kiválóak, de passzjátékkal sebezhetőek, márpedig ma már ez a fontosabb.

Ezzel együtt, tényleg bárkit bármikor megverhetnek, és egyáltalán nem lefutott a vasárnapi meccs. Edzőtábor ide, preseaon oda, igazából éles helyzetben dől el, hogy mennyire sikerült az offensenek összeszokni, és az is, hogy PM hol tart a visszetérésben. Az utolsó két preseason meccsen látottak alapján jónak tűnik a helyzet, de az igazság pillanatára még pár napot várni kell.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
No lassan itt van az első meccs ideje, nálam szakavatottab Broncos ismerőktől kérdezném, hogy mit vártok a Steelers ellen? Pontzuhatag biztos nem lesz, de szerintem foghatóakflzoli
Ők mindenképp vissza akarnak vágni a WC vereségért, mi meg szeretnénk, h PM győztesen mutatkozzon be, szóval motivációval egyik oldalon se lesz probléma. Nagyon kemény nagyon jó meccsre számítok.

Extra előny, h Ryan Clark nem játszhat tőlük betegsége miatt, a Mile High levegő ezen kívül is komoly homefield advantage.

A Steelers bármelyik csapatot képes megverni, viszont én úgy érzem lassan eljár fölöttük az idő. Olcsó leírni, h gyenge az OL, de az eddig látottak alapján ez továbbra is helytálló, sőt úgy érzem h nem csak passprotectionnel lesz gondjuk.
4WR és 6RB a keretben, szóval runheavy offenset szándékoznak tolni. Warren és Bannan nálunk újak, Mays könnyen hibázik, nehéz megmondani, h futás ellen jobbak vagy gyengébbek vagyunk mint tavaly. Én úgy vélem elsősorban passz ellen javultunk.

A sérülések se kerülték el őket, ahogy olvasom, Farrior hiányozni fog nekik nagyon, Harrison is sérülésekkel bajlódik, a secondary ugyanakkora fos mint tavaly. Ike taylor a legjobb CB-jük, akiből konkrétan bohócot csinált Demaryius Thomas egymaga. Most ott lesz mellette Decker is, és Peyton Manning fogja dobálni a labdát. Mi számít pontzuhatagnak? Simán benne van h 20 fölött szerzünk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
Van még egy érdekesség a DC-on: Moreno Ball előtt van, ami mindenképpen meglepő a korábbiakhoz képest, de számomra örömteli... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A csapat honlapján már van depth chart
 www.denverbroncos.com/team/depth-chart.html
Eric Decker punt returner, hááát... :/
Lance Ball kick returner, még több lehetőség a fumble-re 😊
xrace77
Ahogy akkor is gondoltam, csak arról volt szó, h az ST-t nem frissítették.
Leonhard és Bolden a két szerencsés, ahogy az utolsó PS meccs után egyértelmű is vált.

Érdekes h Brooking nem csak a keretbe fért be, hanem az egész TC-n kimagaslóan játszó Trevathan elé is ill. Meglepő még Tony Carter helye Bolden előtt, de ez kevésbé lényeges. Olyan sok dime felállást nem használtunk, ráadásul akkor is S jött be, a CB-ket meg amúgy nem szoktuk rotálni. Abban se vagyok bizots, h Carter rendszeres tagja lesz a 45-nek.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
No lassan itt van az első meccs ideje, nálam szakavatottab Broncos ismerőktől kérdezném, hogy mit vártok a Steelers ellen? Pontzuhatag biztos nem lesz, de szerintem foghatóak

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szegény Aaron Rodgers. Nem véletlen, hogy senkinek se kell. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Carrear rekord in the clutch for active QBs:
 www.coldhardfootballfacts.com/content/captain-comeback-career-records-the-clutch-for-active-qbs/16571/

//Tippeljetek ki az első, mielőtt megnyitnátok a linket 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ma kiegészülhet a practicesquad Quintin Saulsberryvel (OG/C)

Volt néhány mezszámcsere Leonhard 45->36 Hillman 34->21, CJDavis 71->54, Steven Johnson 41->53, Ihenacho 39->33

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Florence mennyire volt szar?Bazzani
nem volt szar, meglepődtünk, h cutoltuk. Alfinál biztos jobb...Black_Adder
Köszi.
Végül igazából 4.számú CB-t keresünk arra meg tökéletes lehet. Sőt.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Florence mennyire volt szar?Bazzani
nem volt szar, meglepődtünk, h cutoltuk. Alfinál biztos jobb...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Florence mennyire volt szar?

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Kár Weberért, akkor már inkább cutoltuk volna Hanie-t, de hát van egy másik fiatal QBnk, aki most lehet h semmviel se jobb nála, de azt remélik h egyszer majd az lesz /*én többnyire elégedett vagyok a csapatépítéssel, még Brookingra is azt mondom, h talán belefér, vagy ha nem, akkor se végzetes hiba, de ezt az oswi projektet még mindig nem tudtam megemészteni és jó darabig nem is fogom*/...
Még Mike Mohamedre számítok nyolcadiknak, ha már draftcetlit adtunk érte, akkor mégis legalább a PSbe férjen oda...
Garlandnak és Ortonnak pedig szurkolok h jussanak fel. Két szimpatikus játékos.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Majdnem teljes a PS (egy hely még kiadó)
Ben Garland DT
Greg Orton WR
Duke Ihenacho S
Cornelius Ingram TE
Wayne Tribue OG
Jeremiah Johnson RB
Sealver Siliga DT


A csapat honlapján már van depth chart
 www.denverbroncos.com/team/depth-chart.html
Eric Decker punt returner, hááát... :/
Lance Ball kick returner, még több lehetőség a fumble-re 😊


Adam Weber már nem Bronco, aláír a Tampa Bay PS-be.
 blogs.denverpost.com/broncos/2012/09/01/adam-weber-join-tampa-bay-practice-squad/15316/
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Siliga és Jeremiah Johnosn a PSben
Webert más csapatok is hívják a PSbe

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 072 — SB 50 Champion @ Grund
No, mostanáig lehetett benyomni a waiver claim-eket, de sok értelmes játékosra nem számítanék, mivel 25. helyen vagyunk a sorban, a jobbakat úgyis kiveszik. Viszont FA még akár jöhet is valamikor a hét elejéig...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!