Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Hát már köv. héten gondban vagyunk. White és Jones a liga egyik, ha nem a legjobb WR sora kiegészülve Gonzoval, akinek azért nem egy fakezű balfasz osztogat. Nemhogy Porternek, de még lehet Champnek is lesz egy rossz éjszakája. Apropó Porter: A végre kurva jóra sikeredtek a számai: 8 solo tackle 5! pass defend és 1 pick-six. De könyörgöm! Mi a faszt csinált 3 negyedig, amikor szinte mindig róla szoptuk a 3. és hosszúkat? A védelemből én Woody-t emelem ki inkább. Szerintem DJ sem lenne jobb coverben. (emlékezzetek csak a Vasas elleni WC-ra) A covert leszámítva Woody rohadt nagyot játszott. (bőven jó egy egykori UDFA-tól)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Közben a Falcons IR-re tette a franchise tag-es Pro Bowl CB Brent Grimes-t, ami nekünk (is) jól jöhet, mert már eddig se álltak túl jól ezen a poszton...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
A védelem nem volt jó (mondjuk nagyon rossz se), 3rd down-nál nem tudtak lejönni a pályáról, főleg a TE passzokat szoptuk megint, ez kevés lehet komoly QB-k ellen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
flzoli: nyugodtan szokj ide... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Akkor lehet az volt a baj, hogy a védelmünknek szurkoltam, a támadóknak pedig nem. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hopp, és már többes számban beszélek 😊 Igazat megvallva én is Manning miatt szállingóztam ide, de mostmár egyre jobban megkedvelem ezt a csapatot a Colts mellett is. Még a végén ideszokok 😊

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kellett nekem elkiabálni az első félidőben, hogy szar Manning. 😀
Tényleg nem volt rossz a vén faszfej, de azért nem is verem a seggem a földhöz örömömben, hogy milyen jó, hogy itt van. Ha ennyire nem lesz futójátékunk, akkor a jobb csapatok ellen nem sok esélyünk lesz.
A védelem tetszett, azért valószínű, hogy a Brady-félék ugyanúgy szét fognak dobálni bennünket, mint tavaly tették, de a rájátszáshoz ennyi elég lehet, és azokon a meccseken, ahol kapunk 40+ pontot a pass defense hiányosságai miatt, legalább lehet majd szapulni Manning-et, hogy miért nem dobja túl az ellenfelet.
Egész szimpatikus a csapat, de az offense-re továbbra is csak kívülállóként tudok tekinteni.TheMileHighCity
Őszíntén szólva nem tudom egy meccset néztünk-e 😊
A védelem szerintem pocsék volt, pedig nem egy elit O jött szembe. Persze az utolsó driveban sikerült 3-szor földbe döngölni BigBent, és ez kozmetikázta kicsit a statisztikát. A gyors passzok, a TE-k ellen semmiféle ellenállást nem tudtunk csinálni. Ennél jóval több kell majd ezután szerintem.
Az O-ban legalább most látszott, hogy van tudatosság, nem Isten keze határozza meg a dolgokat. Egy pass-heavy O-hoz szerintem ez a futás bőven jó, rendre megcsinálták az a pár yardot, ami kellett.
Jó lesz ez, bár félek, hogy mi a fenéket csinálunk majd Julio Jones-al jövő héten...

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Warren-nek ezzel szerintem a karrierje is véget ér, így már senkinek se fog kelleni, szerencsétlen... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Ty Warrennek újra elszakadt a tricepsze,valószínű, hogy a szezonjának annyi. 😕
 blogs.denverpost.com/broncos/2012/09/10/warrens-injury/15573/

Caleb Hanie újra Bronco lett.
 blogs.denverpost.com/broncos/2012/09/10/hanie-resigned/15570/

Fox több játéklehetőséget ad Brookingsnak és Trevathannak.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kellett nekem elkiabálni az első félidőben, hogy szar Manning. 😀
Tényleg nem volt rossz a vén faszfej, de azért nem is verem a seggem a földhöz örömömben, hogy milyen jó, hogy itt van. Ha ennyire nem lesz futójátékunk, akkor a jobb csapatok ellen nem sok esélyünk lesz.
A védelem tetszett, azért valószínű, hogy a Brady-félék ugyanúgy szét fognak dobálni bennünket, mint tavaly tették, de a rájátszáshoz ennyi elég lehet, és azokon a meccseken, ahol kapunk 40+ pontot a pass defense hiányosságai miatt, legalább lehet majd szapulni Manning-et, hogy miért nem dobja túl az ellenfelet.
Egész szimpatikus a csapat, de az offense-re továbbra is csak kívülállóként tudok tekinteni.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az utolsó negyedben no huddle-nél kicsit frusztrált volt Polamalu néha 😊 Ha meg tud indulni letarolja Manninget, de csak nem sikerült hálisten.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gratula a csapatnak az első győzelemhez!

Csatlakozva StomST-hez, én is körülbelül ugyanezeket a dolgokat vettem észre:
- A legfontosabb: Hagyni kéne PM-et no huddle-ben támadni. Az első húsz percben huddleből semmi sem igazán működött, még a futás sem. Amint jött a no huddle, azonnal meglettek az üres elkapók, és elkezdett a futás is menni, onnantól úgy masíroztunk a pályán a liga egyik legjobb védelme ellen, mintha ott se igen lett volna. Gondolom az edzők szeretnék kontroll alatt tartani az időt és a playhívást. Ez oké, de akkor találják ki, hogy hogy tudják ezt megoldani no huddle-ben.
- Amúgy az offense-el nem volt gond. Azért még látszik az összeszokottság hiánya, illetve PM hosszú kihagyása - volt nem egy olyan játék, amikor PM egy fél ütemmel előbbre járt, mint az elkapója; az utolsó drive végén pl. kétszer egymás után is, a másodikból TD lehetett volna, ha az elkapó és PM szinkronban van -, de ez ahogy jönnek a meccsek, a helyére fog kerülni.
- A védelem kettős arcot mutatott, alapvetően igencsak kitett magáért, és a végén nagyot játszott, de a 3rd down védekezés nem ment, és sok volt a hiba is. A meccs közepén volt egy 20 perces időszak, amikor gyakorlatilag csak a Steelers O volt a pályán, a védelem nem tudta megállítani őket, több esetben is szabálytalanságok miatt. Az egyik TD drive-ot is lényegében mi raktuk össze hibákból a Steelersnek. Ezzel együtt, összességében ez a csapategység is bíztató, mert ezek a hibák kiküszöbölhetőek.

Az atlanta meccs részben könnyebb, részben nehezebb lesz. A támadósoruk szerintem jobb, mint a Steelers O, de a védelem nem vasas szintű. Várhatóan ismét 30+ fog kelleni a győzelemhez, de a csapatban benne van ennyi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
burzum Denver Broncos 152
Srácok, tud valaki abban segíteni, hogy hogyan nézheném meg a meccset anélkül, hogy fizetnem kelljen érte? Ismertek olyan oldalt, ahol csak youtube-szerűen meg lehet nézni, vagy le kellene valahogy töltenem?

Előre is nagyon köszönöm!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, hála az égnek meglett a W, nagyon bíztam benne, hogy ezt a sérülésektől kicsit megtizedelt Steelers-t ezúttal is el tudjuk kapni! 😊

Pár gondolat:
++++ A sokat szapult OL: szerintem nagyon nagyot játszottak, PM két sack-et szedett be, egyet Moreno miatt, egynél meg ő osztotta el rosszul az embereket. Ezeken kívül viszont szinte mindig volt ideje vagy passzolni, vagy egy esetben menekülni. Azt nem mondom, hogy a futások tökéletesen mentek, de azért nagy baj ott se volt szerintem...
+ Az elkapó gárda: jó route-ok, elég biztos kezek, sok yard after catch, mind a WR-ek, mint a TE-k részéről...
+ PM: jó volt, jobb, mint amit vártam, de amíg nem hagyták no huddle-ben támadni, addig csak a tingli-tangli ment kevés eredménnyel.
(+) Moreno: remélem jót tett neki a TD, meg úgy alapból nem játszott rosszul, bármikor inkább ő legyen a pályán, mint Ball...

+- Porter: kb. 3 negyedet átaludt, de a végén javította a hibákat pár szép védekezéssel és a pick six-el, most ennyi elég volt, Brady vagy Rodgers ellen lehet, hogy kevés lenne...

- Fegyelmezetlenségek a védelemben, főleg a secondary-ben. OK, hogy nem ért oda időben a pass rush, de azért nem kéne üresen vagy laza őrizetben hagyni a WR-eket pár másodperc után...
- TE elleni védekezés: nah az még mindig nincs, Mays és Woody továbbra is hígfos coverage-ben...
- Miss tackle hegyek: főleg Mays a felelős idén is ebben a kategóriában, de azért Adams se kullog nagyon messze mögötte. Figyelni kéne, mert így bajok lehetnek egy jobb futó ellen...
- Fox: tökelten volt, a 4&1-re be kellett volna dobni a chalenge-et, kis sarkítással bukhattuk volna rajta a meccset, pedig tisztán nem volt meg BB-nek...

Más: rohadt gyorsan egyezzenek ki a rendes bírókkal, mert ezek a helyettesek ritka szarok. Nem figyelnek, hogy mikor hányan vannak fent, nem veszik észre a challenge flag-et, teljes play-eket hagynak végigmenni presnap szabálytalanságok után, véletlen sisak-sisak elleni ütközésért 15 yard-ot adnak... AGYRÉM!!!!!!!!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
sajna nem látam a mecset mer ma hosszú napom van a suliba, de még a nap folyamán pótlom 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
...mert ő tud NYERNI, ahogy azt tavaly is többször bebizonyította, hiába a rossz statisztikák... 😊StormST
Akkor Vince Young is elit? Kezdőként - ha jól emlékszem a számra - a meccsei 65%-át nyerte. Ez alig rosszabb arány, mint Brady vagy Manning aránya.

Amögött a "meccseket nyer a csapatnak" mögött azért sok fokozat lehet a két véglet között. (A két véglet ugye az, hogy ő nyeri a csapatnak és az, hogy a csapat nyeri neki).

Ezzel együtt, ha PM idejötte nem eredményez a következő 3-4 évben legalább 2-3 PO-t és egy "PO long run"-t, akkor én is amondó vagyok, hogy PM denveri korszaka már nem lesz elit.peterk2005
két véglet? 1 vége van a dolognak, a Win. Én személy szerint ezt a drasztikus váltást nem értem (nem vagyok "szagember"), de Tebow bármilyen lányosan is engedi el a labdát, hiába van egy meccsen 8 passzkísérlete mindössze, de nyerni tud a végén a 4. negyedben. És valahol csak ez számít nem? A győzelem.Amadeus91
Mondjuk pont PM híres arról, hogy a 4. negyedben dönti el a meccset, és nyeri meg a csapatnak... 😊 Erre is van a "híres" mondása, hogy az, hogy a 4. negyedben a legjobb voltam, csak azt jelenti, hogy az előtte levő 3-at elcsesztem... 😊😊

Nyerni fogunk ma! 😉
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
két véglet? 1 vége van a dolognak, a Win. Én személy szerint ezt a drasztikus váltást nem értem (nem vagyok "szagember"), de Tebow bármilyen lányosan is engedi el a labdát, hiába van egy meccsen 8 passzkísérlete mindössze, de nyerni tud a végén a 4. negyedben. És valahol csak ez számít nem? A győzelem.Amadeus91
Én nem beszéltem Tebow-ról, hanem általában arról a teóriáról, hogy a win mindent igazol. Ha úgy lenne, hogy csak a W számít és a körülmények nem, akkor Vince Young is elit QB lenne. Jobb a W/L mutatója, mint Tebownak. Szerinted elit? Jobb, mint Tebow? Na ugye, hogy nem csak az számít. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Hopp...

Kiraktuk Hanie-t!!! (Siliga jött fel)

Nagyon biztosak lehetünk PM-ben, csak két QB maradt a keretben...

Spóroltunk 1,25 misit (1 misi garantált fizu + 250k roster bónusz, bár lehet, hogy a hét elején visszahozzuk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
...mert ő tud NYERNI, ahogy azt tavaly is többször bebizonyította, hiába a rossz statisztikák... 😊StormST
Akkor Vince Young is elit? Kezdőként - ha jól emlékszem a számra - a meccsei 65%-át nyerte. Ez alig rosszabb arány, mint Brady vagy Manning aránya.

Amögött a "meccseket nyer a csapatnak" mögött azért sok fokozat lehet a két véglet között. (A két véglet ugye az, hogy ő nyeri a csapatnak és az, hogy a csapat nyeri neki).

Ezzel együtt, ha PM idejötte nem eredményez a következő 3-4 évben legalább 2-3 PO-t és egy "PO long run"-t, akkor én is amondó vagyok, hogy PM denveri korszaka már nem lesz elit.peterk2005
két véglet? 1 vége van a dolognak, a Win. Én személy szerint ezt a drasztikus váltást nem értem (nem vagyok "szagember"), de Tebow bármilyen lányosan is engedi el a labdát, hiába van egy meccsen 8 passzkísérlete mindössze, de nyerni tud a végén a 4. negyedben. És valahol csak ez számít nem? A győzelem.Amadeus91
Nem értem mit nem értesz. Ők végig élték az egész szezont, végig figyelték Tebowt és a csapatot és úgy döntöttek ők most akarnak nyerni amire PM-el nagyobb esély van ennyi.
És Tebow akármennyire is tud nyerni NE átgázolt rajta és Denverben úgy döntöttek nekik több kell.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
...mert ő tud NYERNI, ahogy azt tavaly is többször bebizonyította, hiába a rossz statisztikák... 😊StormST
Akkor Vince Young is elit? Kezdőként - ha jól emlékszem a számra - a meccsei 65%-át nyerte. Ez alig rosszabb arány, mint Brady vagy Manning aránya.

Amögött a "meccseket nyer a csapatnak" mögött azért sok fokozat lehet a két véglet között. (A két véglet ugye az, hogy ő nyeri a csapatnak és az, hogy a csapat nyeri neki).

Ezzel együtt, ha PM idejötte nem eredményez a következő 3-4 évben legalább 2-3 PO-t és egy "PO long run"-t, akkor én is amondó vagyok, hogy PM denveri korszaka már nem lesz elit.peterk2005
két véglet? 1 vége van a dolognak, a Win. Én személy szerint ezt a drasztikus váltást nem értem (nem vagyok "szagember"), de Tebow bármilyen lányosan is engedi el a labdát, hiába van egy meccsen 8 passzkísérlete mindössze, de nyerni tud a végén a 4. negyedben. És valahol csak ez számít nem? A győzelem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
...mert ő tud NYERNI, ahogy azt tavaly is többször bebizonyította, hiába a rossz statisztikák... 😊StormST
Akkor Vince Young is elit? Kezdőként - ha jól emlékszem a számra - a meccsei 65%-át nyerte. Ez alig rosszabb arány, mint Brady vagy Manning aránya.

Amögött a "meccseket nyer a csapatnak" mögött azért sok fokozat lehet a két véglet között. (A két véglet ugye az, hogy ő nyeri a csapatnak és az, hogy a csapat nyeri neki).

Ezzel együtt, ha PM idejötte nem eredményez a következő 3-4 évben legalább 2-3 PO-t és egy "PO long run"-t, akkor én is amondó vagyok, hogy PM denveri korszaka már nem lesz elit.peterk2005
Győzelem és győzelem között is van különbség... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
...mert ő tud NYERNI, ahogy azt tavaly is többször bebizonyította, hiába a rossz statisztikák... 😊StormST
Akkor Vince Young is elit? Kezdőként - ha jól emlékszem a számra - a meccsei 65%-át nyerte. Ez alig rosszabb arány, mint Brady vagy Manning aránya.

Amögött a "meccseket nyer a csapatnak" mögött azért sok fokozat lehet a két véglet között. (A két véglet ugye az, hogy ő nyeri a csapatnak és az, hogy a csapat nyeri neki).

Ezzel együtt, ha PM idejötte nem eredményez a következő 3-4 évben legalább 2-3 PO-t és egy "PO long run"-t, akkor én is amondó vagyok, hogy PM denveri korszaka már nem lesz elit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Az elit szerintem onnantól elit, hogy meccseket nyer a csapatnak. Máskülönben csak simán egy jó QB lehet maximum. Egy ócska csapatból csinál egy jobbat. Vagy lehet fordítva is, a csapat miatt tűnik jónak, pedig csak átlagos.

Csak aztán persze az idő megszépítí az emlékeket, és 20 év múlva vígan mesélik majd mondjuk a Falconsnál, hogy igen, emlékeztek arra a Matt Ryan-ra, akivel 10+ meccsen veretlenek voltunk hazai pályán, hűűű micsoda nagy spíler volt. Pedig jelenleg olybá tűnik, hogy ő is csak egy "jó" QB.

(Más kérdés, hogy egy ilyen jóért Jacksonvilleben embert áldoznának 😊 ) flzoli
ezen a gondolatmeneten továbbmenvén, akkor Tebow elit? Amadeus91
Igen, ez alapján a gondolatmenet alapján szerintem Tebow lehet, ismétlem LEHET elit, ha adnak rá neki esélyt, mert ő tud NYERNI, ahogy azt tavaly is többször bebizonyította, hiába a rossz statisztikák... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az elit szerintem onnantól elit, hogy meccseket nyer a csapatnak. Máskülönben csak simán egy jó QB lehet maximum. Egy ócska csapatból csinál egy jobbat. Vagy lehet fordítva is, a csapat miatt tűnik jónak, pedig csak átlagos.

Csak aztán persze az idő megszépítí az emlékeket, és 20 év múlva vígan mesélik majd mondjuk a Falconsnál, hogy igen, emlékeztek arra a Matt Ryan-ra, akivel 10+ meccsen veretlenek voltunk hazai pályán, hűűű micsoda nagy spíler volt. Pedig jelenleg olybá tűnik, hogy ő is csak egy "jó" QB.

(Más kérdés, hogy egy ilyen jóért Jacksonvilleben embert áldoznának 😊 ) flzoli
ezen a gondolatmeneten továbbmenvén, akkor Tebow elit? Amadeus91
Ez volt valaha is kérdéses?

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669
Az elit szerintem onnantól elit, hogy meccseket nyer a csapatnak. Máskülönben csak simán egy jó QB lehet maximum. Egy ócska csapatból csinál egy jobbat. Vagy lehet fordítva is, a csapat miatt tűnik jónak, pedig csak átlagos.

Csak aztán persze az idő megszépítí az emlékeket, és 20 év múlva vígan mesélik majd mondjuk a Falconsnál, hogy igen, emlékeztek arra a Matt Ryan-ra, akivel 10+ meccsen veretlenek voltunk hazai pályán, hűűű micsoda nagy spíler volt. Pedig jelenleg olybá tűnik, hogy ő is csak egy "jó" QB.

(Más kérdés, hogy egy ilyen jóért Jacksonvilleben embert áldoznának 😊 ) flzoli
ezen a gondolatmeneten továbbmenvén, akkor Tebow elit?

criminal lawyer or criminal lawyer?