Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tökéletes stat nincs.Black_Adder
Ebben egyetértünk. 😊

/*Ettől én büszkén fogok lapozgatni a számokat, kiélvezem minden percét két meccs között.*/Black_Adder
Ebben is. 😀

Amúgy nézegetve a csoportriválisok eddigi produkcióját, háát ... se a Chiefs, se az Oakland nem tűnik valami félelmetesnek. A Chargers viszont 2:0-al áll. AZ első meccsen rengeteget bénáztak ők is, de a második meccset ma elég meggyőzően hozták. Igaz, a Titans mindennek kinéz egyelőre, csak titánnak nem. Egy Johnssonnal a fedélzeten hogy a csudába lehet két meccsen összesen 68 yardot futni, azt nem értem...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
uh de későn, de megnéztem a meccset 😀
D# gondja a slot-TE levédekezése és a 3rd down
O# pedig még nincs szinkronba, viszont a no huddle-be látszik a talent ami kijöhet gond nélkül 1-1,5 hónapon belül hosszú drivekban is

Atlanta ellen TE levédekezése kritikus lesz sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Tökéletes stat nincs. QB teljesítménye függ a WR-től és fordítva, ezért nagyon nehéz számosítani, mert ezeket lehetetlen figyelembe venni. Hosszú távon viszonylag igazságos, ha 16 fordulón vagy épp több éven keresztül vezetik ugyanazokat a statotak, akkor az ilyenek valamilyen szinten kiegyensúlyozzák egymást.

Mondjuk 1 valami tény, Bay-Bay kifejezetten jó passzokat kapott, és vélhetően fog is kapni a szezon során, más meg örülhet ha egyáltalán el tudja passzolni a labdát a QB (még ha van is közte vagy 4 pick), nem pedig sackelik. /*Ettől én büszkén fogok lapozgatni a számokat, kiélvezem minden percét két meccs között.*/
Wayne eddig sok statisztikai mutatóban elől tudott lenni, mert tavaly előttig neki passzolt Manning, most változott a helyzet. Bár szerintem a szezon végére profitálni fog abból h Luck a QB, de ez nem ide tartozik.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Melyiket nem érted?Black_Adder
Magukat a statokat abban az értelemben értem, hogy elolvastam a magyarázatot. Olyasmi nem tiszta például, hogy mondjuk a run stop percentage csak azokra a snapekre vonatkozik-e, ahol a futások az adott védő oldala felé indultak, vagy totál snapszámból. Utóbbi esetben nem látom, hogy mitől lenne ez a stat többet mondó, mint a szokásosak.

Reggie Wayne 9 elkapásával és 135 yardjával kétésg kívül a csapat hasznára volt, akárhova is került ebben a statisztikai mutatóban. És nyilvánvalóan van olyan statisztika is, ahol tényleg top3. A kérdés csak az, h ki számára melyik tükrözi jobban a valóságot. 18 felé menő labdából mindössze 9et kapott el. Férfiasan bevallom nem láttam a meccset, nem tudom h az ő hibái voltak-e, de a 9/18 az egy kifejezetten nagyon rossz mutató, ami miatt a yards/route-ban hátul végez. Ez lehet h Luck hibája és nem az övé, ez van. Mondjuk akkor Lucknak botrányszarnak kellett lennie, ha egy top3 WR-re csak 50% pontossággal tudott dobni...Black_Adder
Látnod kellett volna a meccset, akkor értenéd miért is említettem Wayne-t. Az egy dolog, hogy nem volt dropped passza, de lényegében amit ember fizikailag elkaphat, azt elkapta, egykezest, háta mögé dobottat, amiért vetődni kellett, mindent. Mindezt szinte végig double coverage-ben. A 9/18 Luck miatt volt. Gondolhatod, hogy ha 40 kísérletből 18 egy játékos felé megy, miközben van még 2WR, 2TE és RB is a pályán célpontnak, akkor ott valami nem oké. Nem is volt. 😊

Aztán a statisztika olyan, h mindenki maga dönti el kinek/minek hisz. Én sezretem a számokat, a statokat, és azért szoktam rá a PFF-re mert akárhogy is számolják az effektivitásokat, a valósággal ez van a legnagyobb korrelációval szerintem.Black_Adder
Én is szeretem a statokat, bújom is őket rendesen. 😊 Nem is akartam a PFF minőségét kétségbe vonni, egyszerűen csak úgy tűnik, egy meccsen nyújtott teljesítmény megítélésében még mindig a szememben bízom a leginkább. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Melyiket nem érted?

QB szerintem eléggé egyértelmű

WR-eknél nincs benne a statban az elrontott route, pontosabban az elrontott routeokkal együtt hozta össze ezeket a számokat. Bay-bay egyébként 7 felé menő labdából 5-öt kapott el.
A számok alapján 27× futott routetot, azaz volt opcionális célpont, ezekből 110 yardot hozott össze. Mindenkit ugyanezen feltételek mentén mértek.

Annak h ki mennyire elusive vagy sem nem feltétlen van köze, ahhoz h hanyadik legjobb futó volt a héten.
Egyébként a 9 futásból 48 yard 1 TD, az 1 futásra vetítve nagyon jó, főleg a Bears ellen, csak épp nem volt elég próbálkozása, és pont ezért valóban nem ő a 2. legjobb RB a héten. Ha meg több próbálkozása lett volna jó eséllyel lerontja ezeket a számokat...

Reggie Wayne 9 elkapásával és 135 yardjával kétésg kívül a csapat hasznára volt, akárhova is került ebben a statisztikai mutatóban. És nyilvánvalóan van olyan statisztika is, ahol tényleg top3. A kérdés csak az, h ki számára melyik tükrözi jobban a valóságot. 18 felé menő labdából mindössze 9et kapott el. Férfiasan bevallom nem láttam a meccset, nem tudom h az ő hibái voltak-e, de a 9/18 az egy kifejezetten nagyon rossz mutató, ami miatt a yards/route-ban hátul végez. Ez lehet h Luck hibája és nem az övé, ez van.
Mondjuk akkor Lucknak botrányszarnak kellett lennie, ha egy top3 WR-re csak 50% pontossággal tudott dobni...

Aztán a statisztika olyan, h mindenki maga dönti el kinek/minek hisz. Én sezretem a számokat, a statokat, és azért szoktam rá a PFF-re mert akárhogy is számolják az effektivitásokat, a valósággal ez van a legnagyobb korrelációval szerintem. Aki a pff szerint jó, az általában ránézésre is jó, általában azt próbálja meg megtartani csapata, vagy épp azért versenyeznek a szabadügynökpiacon, az kap nagyobb fizetést stb. Sok féle képpen lehet nézni.

Én nem ragaszkodom, pont ehhez, csak szeretem amikor valaki az ellenvéleményét szintén tényadatokkal támasztja alá, mert az ilyen "szerintem ..."-ra nehéz mit mondani.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tényleg érdekesek ezek a statok. Igaz, bevallom párat nem is értek. 😊

Mondjuk a szubjektív "ki volt a legjobb" listámhoz egy meccs után ennek se sok köze van, ahogy a "hivatalos" statokkal is lenni szokott. Megnézve az összes meccset - ami nálam lassan nyitóheti hagyománnyá válik -, pl. WR poszton Reggie Wayne tuti top3-as teljesítményt nyújtott. Donald Brown-t ezzel szemben mindennek láttam, csak nem liga második lejobb RB-jének.

Szerintem DT se volt egyébként az első héten az elitben, volt dropja, és érzésem szerint nem egy elrontott route-ja is. Ők még work in progress PM-el való együttműködésben. Az idény közepére szerintem sokkal izmosabbak lesznek együtt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Néhány érdekes stat az első hétről:
passz pontosság:
# Name Team Drop backs Att. Comp Drops TA BP SP HAT Acc. %
1 Robert Griffin III WAS 30 26 19 3 1 0 0 0 88.0
2 Peyton Manning DEN 29 26 19 3 0 0 0 0 84.6
3 Alex D. Smith SF 33 26 20 1 1 0 0 0 84.0
4 Jake Locker TEN 36 32 23 3 0 0 0 1 83.9
5 Matt Ryan ATL 35 31 23 1 1 0 0 1 82.8

Mi lenne, ha Manning nem lenne rokkant? 😛

Yards per Route run:
# Name Team Rec. Yards Snaps in Route YPRR
1 Cecil Shorts JAX 74 12 6.17
2 Kevin Ogletree DAL 114 21 5.43
3 Andre Johnson HST 119 28 4.25
4 Stephen Hill NYJ 89 21 4.24
5 Demaryius Thomas DEN 110 27 4.07

Szeretném felhívni a figyelmet BAy-Bay 5. helyére akikszerint egy kalap szart se érnek a WR-eink, és Bay-bay nem tud routot futni


Passrush produktivity:
# Name Team Pass Rush Snaps Total Pressure PRP
1 Randy Starks MIA 21 5 20.2
2 Darnell Dockett ARZ 38 10 19.7
3 Kendall Reyes SD 23 6 19.6
4 Von Miller DEN 37 9 19.6
5 Clay Matthews GB 20 4 18.8

Von Miller az ott a negyedik helyen, aki állítólag semmit nem csinált, és érdemtelen a pozitív grade neki. Nos ezek számok, nem egy valamilyen algortimus alapján kipottyanó számok, hanem olyanok, amiket mindenki láthat a meccsen.

És végül run stoppage percentage:
# Name Team Run Snaps Tackles Stops Stop %
1 Wesley Woodyard DEN 21 7 6 28.6
2 Kavell Conner IND 21 6 5 23.8
3 Cameron Jordan NO 41 9 9 22.0
4 Stephen Tulloch DET 25 5 5 20.0
5 Darnell Dockett ARZ 21 4 4 19.0

Na ezért nem féltem én DJ hiánáytól. Persze coverage-ben nagyon szarok valtunk, de elsősorban Mays, másrészt DJ se emberfogásban volt a legjobb. Woodynál lehet h jobb volt, de nincs akkora különbség.

A statok PFF-ről jönnek, de ezek szvsz nem azok a számok amikbe bele lehet kötni.
 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/13/signature-stat-leaders/

1 hét után ebből messzebb menő következtetést lehet h hiba volt levonni, de most annnnyira jól mutatnak 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
StormST bővebb összefoglalója a Steelers elleni győzelemről:

 denversports.blog.hu/2012/09/14/week_1_broncos_vs_steelers_szezonkezdes_ami_talan_egy_era_kezdete_is

😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
... Bár Turner nem egy nagy eresztés... flzoli
tény, hogy öregedik és használódik, de az elmúlt 4 év egyik legproduktívabb futójáról beszélünk... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem, a hülyék Németországban laknak. 😛somoskovig
Owned

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
3 DT volt nálunk workouton
Brian Price 2010-ben TAmpa 2. körös pick volt Eltradelték Chicagoba, de ott se kellett

Terrell McClain 2011-ben 3. körben lett párduc

Daniel Muir 6-od éves veterán.

Egyik se jöhet szóba kezdőként, a depthet mélyítehtjük velük.

------

Chris Harris pedig nem edz bokasérülés miatt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért beszarás, hogy ilyen kis trükkökkel 750k-t meg lehet spórolni (hány száz ilyen lehet NFL összesítésben), és nekünk rongyos 3 milla miatt helyettes zebrákkal kell kibékülnünk. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
CJ Davis -> PS
Hanie új rosterbonus-a $250k. //$1000k helyett... Tehát 750-et megspóroltunk ezzel.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 259 — 49ers GM
Nem, a hülyék Németországban laknak. 😛

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 669


Coloradoban hülyék laknak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Porter lett az AFC Defensive Player of the Week... 😊

😀 LOOOOOL!!! 😀StormST
8 tackle köztük 1 tackle for loss
5 pass defense
1 INT //meccsdöntő pick6

Én néhány O-betűvel kevesebbet írnék oda 😛Black_Adder
Szerintem ha odatennénk az ellene dobott sikeres passzot és az azokkal szerzett yard-ok számát, akkor az sokat árnyalna a képen...StormST
Olyat nem találok. Mennyi lehetett, kb 5-6, köztük legalább 1 hosszú? Nem tudom.
Szerintem se ő volt a legjobb az AFC-ben, de azért kifejezetten rossz se volt így a végére. A 4. negyed sokat javított a statisztikáján neki is. Úgy általában az egész csapat a 4. negyedre állt össze...Black_Adder
Most nézem újra, az első negyed elején volt egyből egy 14 yard-os rajta, ami nem rajta múlott, hogy nem lett 1st down 3&15-nél... 😛

A végére megmondom mennyi volt... 😊

Az tény, hogy a végén javított rajta, de az egész meccset nézve szerintem erős túlzás a díj... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Porter lett az AFC Defensive Player of the Week... 😊

😀 LOOOOOL!!! 😀StormST
8 tackle köztük 1 tackle for loss
5 pass defense
1 INT //meccsdöntő pick6

Én néhány O-betűvel kevesebbet írnék oda 😛Black_Adder
Szerintem ha odatennénk az ellene dobott sikeres passzot és az azokkal szerzett yard-ok számát, akkor az sokat árnyalna a képen...StormST
Olyat nem találok. Mennyi lehetett, kb 5-6, köztük legalább 1 hosszú? Nem tudom.
Szerintem se ő volt a legjobb az AFC-ben, de azért kifejezetten rossz se volt így a végére. A 4. negyed sokat javított a statisztikáján neki is. Úgy általában az egész csapat a 4. negyedre állt össze...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Porter lett az AFC Defensive Player of the Week... 😊

😀 LOOOOOL!!! 😀StormST
8 tackle köztük 1 tackle for loss
5 pass defense
1 INT //meccsdöntő pick6

Én néhány O-betűvel kevesebbet írnék oda 😛Black_Adder
Szerintem ha odatennénk az ellene dobott sikeres passzot és az azokkal szerzett yard-ok számát, akkor az sokat árnyalna a képen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Porter lett az AFC Defensive Player of the Week... 😊

😀 LOOOOOL!!! 😀StormST
8 tackle köztük 1 tackle for loss
5 pass defense
1 INT //meccsdöntő pick6

Én néhány O-betűvel kevesebbet írnék oda 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Porter lett az AFC Defensive Player of the Week... 😊

😀 LOOOOOL!!! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
A játék kulcsa lesz, hogy ha több pontot szerzünk, mint az ellenfél, akkor jó esélyünk van a győzelemre. 😊
burzum
ha minden meccsen teljesül a feltételed akkor nem tudom ki tud minket megverni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Én semmilyen statisztikával nem támasztom alá a mondandóm 😊 Csak amit láttam, hogy sokszor fogtam a fejem, hogy milyen könnyen massírozik a Steelers, és hogy 9 percig trehánykodik a labdával.
...
Nyertünk, ez a legfontosabb, de egyáltalán nem a védelmen múlt szerintem. Ezért fognak majd a Falcons ellen nagyot virítani 😊 flzoli
Az a meccs közepi húsz perc tényleg nagyon nem volt fényes a maga kétszer közel húszperces drájvjával, de ebben - főleg a másodikban - erősen szerepe volt a rosszkor elkövetett buta szabálytalanságoknak is. ...peterk2005
Azt hittem azt írod, h a rosszkor elkövetett buta TD-nek 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem a passzok ellen a front7 teljesített rosszul, coverage-ben használhatatlan a LB-sor, akik pedig pass-rusholtak, azok sokszor hiába értek oda BigBenhez, nem tudták megcsinálni a sack-et.burzum
Ez Big Ben miatt volt. Nézd meg bármelyik meccsüket, és ezt látod. Az az ember egy bástya, daruval se lehet elmozdítani. Ha a liga többi QB-jához így oda fogunk érni, mint BB-hez, akkor nem lesznek ott 3&longok, mert nem lesznek passzok. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
burzum Denver Broncos 152
A játék kulcsa lesz, hogy ha több pontot szerzünk, mint az ellenfél, akkor jó esélyünk van a győzelemre. 😊

Egyébként tényleg elég rossz volt a védekezésünk (passz ellen mindenképp). Az szinte hihetetlen volt, hogy hány 3&longot beszoptunk. Én a secondary-t o.k.-nak láttam, és talán másokkal ellentétben nekem kifejezetten tetszett Porter játéka.

Szerintem a passzok ellen a front7 teljesített rosszul, coverage-ben használhatatlan a LB-sor, akik pedig pass-rusholtak, azok sokszor hiába értek oda BigBenhez, nem tudták megcsinálni a sack-et. Nem mondom, hogy teljesen rossz volt a pass-rush, de a tavalyi szezonhoz képest ez egy gyengébben sikerült meccs volt.

Összességében jobb coverage kell a LB-ektől, és kevesebb misstackle az egész védelemtől.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én semmilyen statisztikával nem támasztom alá a mondandóm 😊 Csak amit láttam, hogy sokszor fogtam a fejem, hogy milyen könnyen massírozik a Steelers, és hogy 9 percig trehánykodik a labdával.
...
Nyertünk, ez a legfontosabb, de egyáltalán nem a védelmen múlt szerintem. Ezért fognak majd a Falcons ellen nagyot virítani 😊 flzoli
Az a meccs közepi húsz perc tényleg nagyon nem volt fényes a maga kétszer közel húszperces drájvjával, de ebben - főleg a másodikban - erősen szerepe volt a rosszkor elkövetett buta szabálytalanságoknak is. Ennek köszönhetően a védelem 35 percet volt a pályán, ezalatt a bekapott 284 összes yard és 19 pont egyáltalán nem rossz. A 3rd down védekezés gyengeségében azért annak is szerepe volt, hogy BigBen ellen kellett játszani, akinek ez az erőssége.
A másik oldalon, a 25 perc alatt összehozott 335 yard, nem rossz, főleg azt figyelembe véve, hogy ennek zöme az utolsó 4 drive-ban jött össze, amikor no-huddle-re váltottunk, és ebből 3TD és 1FG született.

Hétfőn más meccs vár mind a védelemre, mind a támadókra. Szinte biztos, hogy jóval több yardot nyalunk és csinálunk is majd. Három kulcsa lesz a jó védekezésnek: 1. nem szabad szabálytalanságokkal továbbengedni már megfogott drive-okat, 2. nem szabad big playeket beszopni, 3. a RZ védekezésünknek keménynek kell lennie. Ha ez meglesz, akkor hiába megy majd át a pályán az atlanta #O, field goalokkal nem tud annyi pontot csinálni, ami a mi #O-knak megoldhatatlan feladat lenne. A mi offense-ünknek viszont minél többször TD-ig kell vinni a drive-ot.

Klisé szerű ezt így leírni, de végeredményben tényleg ezen fog múlni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)