Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Futás ellen nem volt gond, nagy gain nem jött össze a Steelers-nek, amik meg igen, azok benne voltak. Sokkal több baj volt a passzok ellen, lassan vagy inkább egyáltalán nem ért oda a pass rush, sok volt az elkapások után a miss tackle, volt pár fegyelmezetlenség és ami a legrosszabb: a TE passzok ellen semmit se tudunk tenni még mindig...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ért már kritika, h olyan helyről hozom a statokat, aminek az előállításáról semmit nem tudni, de most nagyjából oda van írva. A 2 sack a végén nagyon megdobta (meg volt hit és hurry is), de azt megelőzően is jól játszott, csak nem annyira nagyon látványosan. aztán persze lehet h csalódnánk ha megtudnánk mennyire szubjektív ez az egész, de jobbat nem tudok. Egyébként én elégedett lennék, ha minden meccsen így játszana. Azért remélem igazad lesz és ennél még sokkal jobb leszBlack_Adder

A D# fal semmilyen névvel nem gazdagodott. Senki nem jött a D# falba. Hanie QB, Koppen pedig C.

Ugyanez a fal Redment 11 futásból 20 yardon tartotta, egész Steelerst 75ön, 26 futásból. 12 futást a fal állított meg. A DL a csapat egyik erőssége, attól h ismeretlenek alkotják, néha a kevésbé ismert átlagos játékosok elegendőek, esetleg jobbak mint 1 sztár és sok kutyaütő... Én egyelőre nem emiatt parázok. Aztán majd kiderül. gondolom siliga és Unrein neve bátortalanított el. Unrein most egész jól játszott, ahhoz képest...

Minden épkézláb ember a passzok levédekezésére: Ez gondolom nem komolyan írtad.Black_Adder
Nos igen Koppent elnéztem, hirtelen kevertem valakivel, mert úgy értesültem, hogy Warren helyett hoznak valakit.

Én semmilyen statisztikával nem támasztom alá a mondandóm 😊 Csak amit láttam, hogy sokszor fogtam a fejem, hogy milyen könnyen massírozik a Steelers, és hogy 9 percig trehánykodik a labdával. Persze ebben benne volt a zseniális DB osztag is. A kezdő futójuk nem játszott, a csere (Dwyer) rohangált, nem is rosszul szerintem. Millernél is azt láttam, hogy mindig ott volt a tűz közelében, de végül nem ő csinálta meg a tackelt, vagy csak egyszerűen BigBen kilépet a zsebből a sack elől.
Nyertünk, ez a legfontosabb, de egyáltalán nem a védelmen múlt szerintem. Ezért fognak majd a Falcons ellen nagyot virítani 😊

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Közben még egy roster pontosabban PS mozgás:
The Broncos have signed DE Jamie Blatnick, who competed in training camp with the team, to the practice squad.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
matchnote:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/11/steelers-broncos-week-1/
Láss csodát a pff is gyengének találta a Steelers CB-ket.
PM: +5,2
Porter +3,4
Von Miller +6,2

Game note:
When Roethlisberger wasn’t blitzed, he had a quarterback rating of 113.7. When he was blitzed, his quarterback rating was down to 28.6.
Blitzelni kell 😊


Black_Adder
Én nem értem Von Miller mért kapott ennyit, amikor gyakorlatilag az utolsó percig nem sok mindent csinált. Lesz ennél sokkal jobb is szerintem
flzoli
Ért már kritika, h olyan helyről hozom a statokat, aminek az előállításáról semmit nem tudni, de most nagyjából oda van írva. A 2 sack a végén nagyon megdobta (meg volt hit és hurry is), de azt megelőzően is jól játszott, csak nem annyira nagyon látványosan. aztán persze lehet h csalódnánk ha megtudnánk mennyire szubjektív ez az egész, de jobbat nem tudok. Egyébként én elégedett lennék, ha minden meccsen így játszana. Azért remélem igazad lesz és ennél még sokkal jobb lesz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nos látván a D# fal micsoda nevekkel gazdagodott, vicces lesz a Falcons elleni meccs. Bár Turner nem egy nagy eresztés, de mindenképp jó futó, és azáltal, hogy minden épkézláb embert majd a passzok levédekezésére küldünk előreláthatólag, megcsinálja majd a 100 yardot szerintem. Akkor lenne jó a dolog, ha sikerülne korán vezetést szerezni, és sokat birtokolni a labdát....flzoli
A D# fal semmilyen névvel nem gazdagodott. Senki nem jött a D# falba. Hanie QB, Koppen pedig C.

Ugyanez a fal Redment 11 futásból 20 yardon tartotta, egész Steelerst 75ön, 26 futásból. 12 futást a fal állított meg. A DL a csapat egyik erőssége, attól h ismeretlenek alkotják, néha a kevésbé ismert átlagos játékosok elegendőek, esetleg jobbak mint 1 sztár és sok kutyaütő... Én egyelőre nem emiatt parázok. Aztán majd kiderül. gondolom siliga és Unrein neve bátortalanított el. Unrein most egész jól játszott, ahhoz képest...

Minden épkézláb ember a passzok levédekezésére: Ez gondolom nem komolyan írtad.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
matchnote:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/11/steelers-broncos-week-1/
Láss csodát a pff is gyengének találta a Steelers CB-ket.
PM: +5,2
Porter +3,4
Von Miller +6,2

Game note:
When Roethlisberger wasn’t blitzed, he had a quarterback rating of 113.7. When he was blitzed, his quarterback rating was down to 28.6.
Blitzelni kell 😊


Black_Adder
Én nem értem Von Miller mért kapott ennyit, amikor gyakorlatilag az utolsó percig nem sok mindent csinált. Lesz ennél sokkal jobb is szerintem

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
matchnote:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/11/steelers-broncos-week-1/
Láss csodát a pff is gyengének találta a Steelers CB-ket.
PM: +5,2
Porter +3,4
Von Miller +6,2

Game note:
When Roethlisberger wasn’t blitzed, he had a quarterback rating of 113.7. When he was blitzed, his quarterback rating was down to 28.6.
Blitzelni kell 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nos látván a D# fal micsoda nevekkel gazdagodott, vicces lesz a Falcons elleni meccs. Bár Turner nem egy nagy eresztés, de mindenképp jó futó, és azáltal, hogy minden épkézláb embert majd a passzok levédekezésére küldünk előreláthatólag, megcsinálja majd a 100 yardot szerintem. Akkor lenne jó a dolog, ha sikerülne korán vezetést szerezni, és sokat birtokolni a labdát....

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, meg is voltak a roster mozgások: szerződést kapott Hanie és Koppen, Warren IR-re ment, C.J. Davis meg waiver-re került, utóbbi alapból meglepi volt, hogy bekerült...

Volt még egy roster mozgás, a PS-ből tettük ki Wayne Tribue-t...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Megvan az idei első jelölésünk, méghozzá a Tebow, akarom mondani a Never Say Never díjban, természetesen PM... 😊

 www.nfl.com/voting/never-say-never/2012/REG/1?module=HP11_content_stream_voting_gmc



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Cserének nem hoznánk egy Koppent, csak akkor ha látják benne, h képes még kezdő lenni. Mondjuk ha a Pats Brady minden befolyása ellenére se tartotta meg, az nem sok jót jelent (és ha jól tudom a Pats tábor se kezdett éhség strike-ba h visszahozza), de szvsz 1-2 héten belül ő lesz a kezdő, és Walton vagy Blake lehet h repül is.

Én szoktam itt leginkább szapulni Waltont, de nem vagyok biztos benne, hogy ez a legjobb megoldás. Azt láthattuk pár éve, h az OL-nek össze kell szoknia, hát majd meglátjuk mi lesz belőle. Sokkal rosszabbak szerintem nem leszünk, de jobbak se biztos...Black_Adder
Koppen legnagyobb hiányossága (a Pats-ben), hogy csak C-t tud játszani. Nálunk mostanra ért oda két belső falember is, hogy tudja azt a - valóban nem kiemelkedő - szintet, mint Koppen és tud játszani G-ot is.
Nem ismerem a Broncos C-ét, a fentiektől függetlenül Koppen lehet upgrade Nálatok, különös tekintettel arra, hogy no huddle-ban nagy tapasztalata van.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
 blogs.denverpost.com/broncos/2012/09/11/jd-walton-expected-remain-starting-center/15612/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Klis-nek azt mondták a csapatnál, hogy Walton marad a kezdő, egyébként is jó osztályzatot kapott a meccs után, Koppen csak depth-nek jött...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Azoknak pedig akik szeretik a statokat:
 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/broncos-steelers-participation-breakdown/

Akik pedig már a Falcons elleni meccsre készülnek azoknak ezt ajánlom figyelmükbe:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/10/re-focused-falcons-chiefs-week-1/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500



😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Warren kidőlését hatalmas problémának érzem. Felelőtlenség volt rá építeni, és ez már ex ante is látszott.

Mi lesz most? Wolfe lesz DT, és Ayers vissza a kezdőbe? Vagy Vickersonnal próbálkozunk, normális csere nélkül (inkább ez utóbbi a probléma)? Meg tudjuk fogni a futásokat?

Nagyon örülnék, ha valaki hozzártő írna erről 3 sort, hogy mi várható.burzum
Vickerson fog fellépni kezdőnek. Már korábban visszahoztuk Siligát és Unrein is több lehetőséget fog kapni. Vickerson tavaly év elején, amíg Thomas sérült volt, addig kezdett, utána meg ő sérült meg. Amíg játszott sok panasz nem volt rá. Unreinről és Siligáról semmit nem tudunk, Wolfe viszont jó szélről is és középről is.
Ha már Wolfe:
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Monday-Morning-Notebook-Wolfe-Performs/29c72035-cb2a-4e4f-91d6-2a091204872f
Egyébként elismerően beszélt Unreinről is, nekem már most az egyik kedvencem lett, örülök h őt választottuk, és nem biztos, h ezt mondanám a többi opcióra...
Egyelőre nem féltem a falat, de ha még 1 ember kidől, az nagyon komoly következményekkel járhat, márpedig még | min | 15 meccs hátra van.

Marcus Thomasnak van csapata? Asszem keretszűkítéskor kikerült, de h azóta valaki felszedte-e a waiverről azt nem tudom...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Egy Patses kidőlt, jött másik 😀
Former Patriots center Dan Koppen agrees to terms on 1-year deal with Broncos, source says. Wyatt
Jupíííí...

Kiugrok a bőrömből örömömben...StormST
Cserének nem hoznánk egy Koppent, csak akkor ha látják benne, h képes még kezdő lenni. Mondjuk ha a Pats Brady minden befolyása ellenére se tartotta meg, az nem sok jót jelent (és ha jól tudom a Pats tábor se kezdett éhség strike-ba h visszahozza), de szvsz 1-2 héten belül ő lesz a kezdő, és Walton vagy Blake lehet h repül is.

Én szoktam itt leginkább szapulni Waltont, de nem vagyok biztos benne, hogy ez a legjobb megoldás. Azt láthattuk pár éve, h az OL-nek össze kell szoknia, hát majd meglátjuk mi lesz belőle. Sokkal rosszabbak szerintem nem leszünk, de jobbak se biztos...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
A védelem szerintem pocsék volt, pedig nem egy elit O jött szembe. Persze az utolsó driveban sikerült 3-szor földbe döngölni BigBent, és ez kozmetikázta kicsit a statisztikát. A gyors passzok, a TE-k ellen semmiféle ellenállást nem tudtunk csinálni. Ennél jóval több kell majd ezután szerintem.
Az O-ban legalább most látszott, hogy van tudatosság, nem Isten keze határozza meg a dolgokat. Egy pass-heavy O-hoz szerintem ez a futás bőven jó, rendre megcsinálták az a pár yardot, ami kellett.
Jó lesz ez, bár félek, hogy mi a fenéket csinálunk majd Julio Jones-al jövő héten... flzoli
ez a steelers O nagyon nem rossz idén, sztem top10es lesz a végére ha BB nem sérül meg

kiegyensúlyozott volt a támadójáték (kb ugyanannyi futás - passz ) ez bíztató főleg h PM amikor kellett hozta a meccset

én se vagyok magabiztos jövő héttel kapcsolatba, de majd elválik mi lesz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
burzum Denver Broncos 152
Warren kidőlését hatalmas problémának érzem. Felelőtlenség volt rá építeni, és ez már ex ante is látszott.

Mi lesz most? Wolfe lesz DT, és Ayers vissza a kezdőbe? Vagy Vickersonnal próbálkozunk, normális csere nélkül (inkább ez utóbbi a probléma)? Meg tudjuk fogni a futásokat?

Nagyon örülnék, ha valaki hozzártő írna erről 3 sort, hogy mi várható.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Egy Patses kidőlt, jött másik 😀
Former Patriots center Dan Koppen agrees to terms on 1-year deal with Broncos, source says. Wyatt
Jupíííí...

Kiugrok a bőrömből örömömben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Közben a Falcons IR-re tette a franchise tag-es Pro Bowl CB Brent Grimes-t, ami nekünk (is) jól jöhet, mert már eddig se álltak túl jól ezen a poszton...StormST
Asante Samuel, Dunta Robinson WHO?empty taxi
Valóban, egy szó kimaradt, nem álltak jól depth-ben...


Samuel nagyon jó játékos...volt...2 éve... tavaly inkább már csak leszálló ágban volt, most meg adtak érte egy kemény 7. kört és lealkudták a fizujának a nagyobbik részét... 😊

Robinson meg nem egy komoly ballhawk, bár tény, hogy jó játékos, de saját bevallása szerint is inkább a slot-ban jó (kérte is már Samuel érkezése előtt is, hogy inkább ott használják), gondban lehet Decker-rel vagy Bay-Bay-el

Szerintem azért az biztos, hogy Grimes kiesése elég komoly érvágás lesz a Falcons-nak, főleg mert mi elég sokat játszunk 3 WR-el...

Ettől függetlenül én bukóra tippeltem előre ezt a meccset, mivel erősebbnek érzem ezt a Falcons-t a Steelers-nél, akik ellen azért rezgett a léc, valljuk be...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy Patses kidőlt, jött másik 😀
Former Patriots center Dan Koppen agrees to terms on 1-year deal with Broncos, source says.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amit viszont nem értek az az offense az első félidőben. Ha már megér nekik 18 milliót Manning miért nem hagyják, h ő válassza a tempót. Simán kikaphattunk volna, szerencsére időben váltottunk Hurryupra. De ez nem edzői pozitívum, h váltottak, hanem óriási hiba, h nem azzal a ritmussal kezdtük.Black_Adder
Nekem is ez volt az első reakcióm a meccs után, de aztán megnéztem pár meccs utáni nyilatkozatot, és már nem vagyok olyan biztos benne, hogy ez edzői hiba volt. PM ugyanis mondott egy fél mondatot, ami valahogy úgy hangzott, hogy "amikor elkezdtük a no-huddle-t, akkor kicsit tartottam a dologtól, mert a padról mindig azt az ukázt kaptam, így tovább, hurry up!". Szóval lehet, hogy arról van szó, hogy az edzők küldenék PM-et akár folyamatosan is no-huddle-ben, de PM kérte, hogy eleinte csak limitált snapszámmal dolgozanak. Lehet, hogy úgy érzi, hogy még nincs kész a meccsenkénti 40 körüli kísérletre, és tart attól, hogy belerontana.

Jó kérdés h mire lehetnek elegek a tegnap látottak, szerintem távol vagyunk a Super Bowl esélyes csapat fogalmától, nem játszottunk annyira jól, mint azt az eredmény sugallja, egy valójában gyengébb Steelers ellen, mint azt előzetesen várták.Black_Adder
Erről szvsz még nagyon korai ítéletet mondani. A Saints, Packers, Giants is elég visszafogottan kezdett, ott se látni még semmit a leendő SB esélyből, pedig valószínűleg decemberre meglesz az náluk is. Szóval a lényeg, hogy meccsről meccsre javuljunk, korrigáljuk a hibákat, és nyerjünk annyit meccset, hogy ne veszítsünk ritmust. Most is amondó vagyok, hogy ha félidőben 4-4-el, vagy jobb mérleggel fordulunk, akkor meglesz a PO. Ott meg már akármi lehet, ezzel a csapattal.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A védelem nem jó, sok hibával játszott, de szvsz ugyanakkor biztató is volt. Van hova fejlődni, de az esély is meg van rá. Egyébként sokat köszönhetnek Handshake Haleynek, amiért pocketQB-t akar csinálni Big Benből.

Amit viszont nem értek az az offense az első félidőben. Ha már megér nekik 18 milliót Manning miért nem hagyják, h ő válassza a tempót. Simán kikaphattunk volna, szerencsére időben váltottunk Hurryupra. De ez nem edzői pozitívum, h váltottak, hanem óriási hiba, h nem azzal a ritmussal kezdtük. Megengedhetetlen hiba, simán elmehetett volna a meccs. ez persze utólagos okoskodás, de bárki megmondta volna, h hurryupot kell játszatni PM-mel.

Ami viszont pozitívum, h legalább kiegyensúlyozott volt a támadó játékunk. Csak akkor lehetnek komoly esélyeink ha ezt megtartjuk, és mellette viszont kezdettől fogva hurryup, no huddle meg miegymás. Fox nem merte? Nem sok dolgot mer megcsinálni, neki menni 4th 1nek, vagy bedobni a challenge-et stb. Tavaly szükség volt arra a stabilitásra, és alapra amit adott, de ahogy egyre erősödik a csapat, ez a felfogás egyre inkább vissza fogja fogni őket...

Wolfe szerintem szenzációsan mutatkozott be, és egyébként is nagyon tetszett a DL, hiába esett ki Warren. Az LB sorban Woody brutál meccset játszott, 12 tackle és 1 sack, DJnek se a coverage volt az erőssége. Von Miller meg Von Miller volt. A végén szedte össze a 2 sacket, de egyébként is jól játszott. Mayst viszont nem tudták megtanítani szerelni, ennyi pénzért ez édeskevés. A secondary se volt a helyzet magaslatán, de Porter bemutatkozása nekem összességében tetszett.

Jó kérdés h mire lehetnek elegek a tegnap látottak, szerintem távol vagyunk a Super Bowl esélyes csapat fogalmától, nem játszottunk annyira jól, mint azt az eredmény sugallja, egy valójában gyengébb Steelers ellen, mint azt előzetesen várták.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Közben a Falcons IR-re tette a franchise tag-es Pro Bowl CB Brent Grimes-t, ami nekünk (is) jól jöhet, mert már eddig se álltak túl jól ezen a poszton...StormST
Asante Samuel, Dunta Robinson WHO?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meleg lehetett volna a pix6 nélkül, helyén kell kezelni ezt a W-t a megtépázott Vasasok ellen...