Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Végre nem Tebow miatt van hirig a Broncos topikban, szabályosan örülök. 😀Höri
Majd amikor Manning miatt lesz... 😊Black_Adder
😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most nem rólatok,Broncos fanokról van főként szó,hanem azokról akik azóta jelentek meg mióta leigazoltátok.(Szerintem itt beszélünk el egymás mellett)JoeyPorter
Ó, szóval azok, akik azóta szurkolnak a Broncosnak, mióta leigazolták Manninget, ők nem is Broncos fanok? 😊 És mi van azokkal, akiket Tebow leigazolása hozott a csapathoz? Ők se igaziak? Vagy náluk már letelt a 666 nap, és ha már túlélték, valódi fannak számítanak? 😀

Nyilvánvalóan rám céloztál a fentiekkel (én írogatok ide leginkább rendszeresen azóta), de nem az én postosmra válaszoltál - már, ha válasznak lehet értékelni egy általánosító "beszólást". Miért?
Bár... belegondolva, lehet, hogy neked van igazad. Lehet, hogy én is kipróbálom. Beteszem az avataromba, hogy "anti tökfőzelék fan", és naponta egyszer beszólok azoknak akik szeretik a tökfőzeléket. Lehet, hogy jobbat tenne idegesség ellen, mint a xanax. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A pff ezen a héten Von Millert, Dumervilt és a Beadles Walton párost emelte ki pozitívumként.
 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/18/re-fo-broncos-falcons-week-2/
Ez ha lehet érdekesebb mint múlthéten.
Von Miller +7.8 A sackje mellé 1 knockdownt és 3 hurry-t jegyeztek fel. (Összeen volt még 3 tackle-je). Jól játszott Von Miller ez nem vitás, h 7,8 volt-e, nem hinném h elszámolták, de kicsit meglep h ilyen számokra ennyit kapott.

Doom +4,7. StormST hiányolta a nevét a közvetítésből, ennek ellenére a kifejezetten jó osztályzat. Hogy pontosan mire, az nem derül ki...

Ami Beadlest és Waltont illeti +0,7 és +1,4. Igazából egyik sem nagy szám és ez is jelzi eddigi teljesítményüket, h ezzel már idefértek, de idén valóban nem panaszkodhatok rájuk.

Ami Peytont illeti egy nagy piros -3,7-et kapott szemben Ryan 6,2-jével és nehéz lenne azt mondani, h nem ez volt a különbség

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Közben 3 roster mozgás:
- Blake -> IR (lábujj sérülés (((jó komoly lehet 😛))))
- C.J. Davis -> 53-as roster
- Adam Grant -> PS



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
A Falcons D-nek meg minden összejött az elején, még egy elrontott védekezési sémát is pont úgy b*sztak el, hogy éppen ott kóválygott egy safety ahova PM dobta lasztit, pedig marhára nem ott kellett volna lennie. 😀

peterk2005
Arról még véletlenül sem hallottál h szándékosan későn lép vissza a S a zónájába h nehezebb legyen a pre-snap read... Nem Manning b@szta el hanem a Falcons volt mákos, persze...empty taxi
Itt erről szól az egész,ha nem esett volna még le.Sosem Manning a szar csak az ellenfél kurva jó (vagy mákos)...JoeyPorter
Az "itt"-et kifejtenéd? Mert szerintem amióta PM nálunk van szerintem ebben a fórumban messze nem ez volt a jellemző...StormST
2 alapszakasz meccsen vagyunk túl és nekem az első után is az jött le,hogy hú,hát jó ez a Steel Def,csak Peyton hogy olvasta őket meg,hogy nyomta az audibleket amitől megzavarodtak stb...De aki látta a második Steelers meccset is az tisztában lehet vele,hogy mennyire nem jó az a védelem, sérülések ide vagy oda...JoeyPorter
Az igaz, hogy én nem láttam a második Steelers meccset, de azért szerintem nem sokan fogják 219 yard-on tartani idén a Jets támadóit, nekik meg sikerült Polamalu és Harrison nélkül is... 😛

Egyébként PM jó volt azon a meccsen, főleg a no-huddle-ben, de ehhez kellett a hazai pálya is, ami most nagyon hiányzott a play áthívásoknál, ahogy az már fejtegetve is volt. Peyton Peyton volt az első meccsen, azt csinálta, amihez ért és igenis néha eléggé megzavarta a Steelers védőit, aztán hogy neked miből mi jön le, az már a te dolgod...

Most szimplán fos volt, főleg az elején, szerintem ezt azért nem tagadta igazán "itt" senki, ha megnézed a 3 pick-ből 1-re mondták, hogy lehet, hogy szerencséje volt a védelemnek, nem pedig az összesről...

Szerintem "itt" messze nem az megy, hogy PM seggét fényesre nyaljuk, eddig pont azon csodálkozott mindenki, hogy mennyire szkeptikusak vagyunk vele kapcsolatban...StormST
Most nem rólatok,Broncos fanokról van főként szó,hanem azokról akik azóta jelentek meg mióta leigazoltátok.(Szerintem itt beszélünk el egymás mellett)JoeyPorter
Igen, lehet, hogy itt beszéltünk el egymás mellett. Az általánosítás és összevonás veszélyes dolog... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
A Falcons D-nek meg minden összejött az elején, még egy elrontott védekezési sémát is pont úgy b*sztak el, hogy éppen ott kóválygott egy safety ahova PM dobta lasztit, pedig marhára nem ott kellett volna lennie. 😀

peterk2005
Arról még véletlenül sem hallottál h szándékosan későn lép vissza a S a zónájába h nehezebb legyen a pre-snap read... Nem Manning b@szta el hanem a Falcons volt mákos, persze...empty taxi
Itt erről szól az egész,ha nem esett volna még le.Sosem Manning a szar csak az ellenfél kurva jó (vagy mákos)...JoeyPorter
Az "itt"-et kifejtenéd? Mert szerintem amióta PM nálunk van szerintem ebben a fórumban messze nem ez volt a jellemző...StormST
2 alapszakasz meccsen vagyunk túl és nekem az első után is az jött le,hogy hú,hát jó ez a Steel Def,csak Peyton hogy olvasta őket meg,hogy nyomta az audibleket amitől megzavarodtak stb...De aki látta a második Steelers meccset is az tisztában lehet vele,hogy mennyire nem jó az a védelem, sérülések ide vagy oda...JoeyPorter
Az igaz, hogy én nem láttam a második Steelers meccset, de azért szerintem nem sokan fogják 219 yard-on tartani idén a Jets támadóit, nekik meg sikerült Polamalu és Harrison nélkül is... 😛

Egyébként PM jó volt azon a meccsen, főleg a no-huddle-ben, de ehhez kellett a hazai pálya is, ami most nagyon hiányzott a play áthívásoknál, ahogy az már fejtegetve is volt. Peyton Peyton volt az első meccsen, azt csinálta, amihez ért és igenis néha eléggé megzavarta a Steelers védőit, aztán hogy neked miből mi jön le, az már a te dolgod...

Most szimplán fos volt, főleg az elején, szerintem ezt azért nem tagadta igazán "itt" senki, ha megnézed a 3 pick-ből 1-re mondták, hogy lehet, hogy szerencséje volt a védelemnek, nem pedig az összesről...

Szerintem "itt" messze nem az megy, hogy PM seggét fényesre nyaljuk, eddig pont azon csodálkozott mindenki, hogy mennyire szkeptikusak vagyunk vele kapcsolatban...StormST
Most nem rólatok,Broncos fanokról van főként szó,hanem azokról akik azóta jelentek meg mióta leigazoltátok.(Szerintem itt beszélünk el egymás mellett)

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
A Falcons D-nek meg minden összejött az elején, még egy elrontott védekezési sémát is pont úgy b*sztak el, hogy éppen ott kóválygott egy safety ahova PM dobta lasztit, pedig marhára nem ott kellett volna lennie. 😀

peterk2005
Arról még véletlenül sem hallottál h szándékosan későn lép vissza a S a zónájába h nehezebb legyen a pre-snap read... Nem Manning b@szta el hanem a Falcons volt mákos, persze...empty taxi
Itt erről szól az egész,ha nem esett volna még le.Sosem Manning a szar csak az ellenfél kurva jó (vagy mákos)...JoeyPorter
Az "itt"-et kifejtenéd? Mert szerintem amióta PM nálunk van szerintem ebben a fórumban messze nem ez volt a jellemző...StormST
2 alapszakasz meccsen vagyunk túl és nekem az első után is az jött le,hogy hú,hát jó ez a Steel Def,csak Peyton hogy olvasta őket meg,hogy nyomta az audibleket amitől megzavarodtak stb...De aki látta a második Steelers meccset is az tisztában lehet vele,hogy mennyire nem jó az a védelem, sérülések ide vagy oda...JoeyPorter
Az igaz, hogy én nem láttam a második Steelers meccset, de azért szerintem nem sokan fogják 219 yard-on tartani idén a Jets támadóit, nekik meg sikerült Polamalu és Harrison nélkül is... 😛

Egyébként PM jó volt azon a meccsen, főleg a no-huddle-ben, de ehhez kellett a hazai pálya is, ami most nagyon hiányzott a play áthívásoknál, ahogy az már fejtegetve is volt. Peyton Peyton volt az első meccsen, azt csinálta, amihez ért és igenis néha eléggé megzavarta a Steelers védőit, aztán hogy neked miből mi jön le, az már a te dolgod...

Most szimplán fos volt, főleg az elején, szerintem ezt azért nem tagadta igazán "itt" senki, ha megnézed a 3 pick-ből 1-re mondták, hogy lehet, hogy szerencséje volt a védelemnek, nem pedig az összesről...

Szerintem "itt" messze nem az megy, hogy PM seggét fényesre nyaljuk, eddig pont azon csodálkozott mindenki, hogy mennyire szkeptikusak vagyunk vele kapcsolatban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
A Falcons D-nek meg minden összejött az elején, még egy elrontott védekezési sémát is pont úgy b*sztak el, hogy éppen ott kóválygott egy safety ahova PM dobta lasztit, pedig marhára nem ott kellett volna lennie. 😀

peterk2005
Arról még véletlenül sem hallottál h szándékosan későn lép vissza a S a zónájába h nehezebb legyen a pre-snap read... Nem Manning b@szta el hanem a Falcons volt mákos, persze...empty taxi
Itt erről szól az egész,ha nem esett volna még le.Sosem Manning a szar csak az ellenfél kurva jó (vagy mákos)...JoeyPorter
Az "itt"-et kifejtenéd? Mert szerintem amióta PM nálunk van szerintem ebben a fórumban messze nem ez volt a jellemző...StormST
2 alapszakasz meccsen vagyunk túl és nekem az első után is az jött le,hogy hú,hát jó ez a Steel Def,csak Peyton hogy olvasta őket meg,hogy nyomta az audibleket amitől megzavarodtak stb...De aki látta a második Steelers meccset is az tisztában lehet vele,hogy mennyire nem jó az a védelem, sérülések ide vagy oda...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én azt mondom: ezt a meccset be kellett volna húzni. Fogadok, hogy a végén egy W-n fog múlni a PO és az pont ez a meccs lesz...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
A Falcons D-nek meg minden összejött az elején, még egy elrontott védekezési sémát is pont úgy b*sztak el, hogy éppen ott kóválygott egy safety ahova PM dobta lasztit, pedig marhára nem ott kellett volna lennie. 😀

peterk2005
Arról még véletlenül sem hallottál h szándékosan későn lép vissza a S a zónájába h nehezebb legyen a pre-snap read... Nem Manning b@szta el hanem a Falcons volt mákos, persze...empty taxi
Itt erről szól az egész,ha nem esett volna még le.Sosem Manning a szar csak az ellenfél kurva jó (vagy mákos)...JoeyPorter
Az "itt"-et kifejtenéd? Mert szerintem amióta PM nálunk van szerintem ebben a fórumban messze nem ez volt a jellemző...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
A Falcons D-nek meg minden összejött az elején, még egy elrontott védekezési sémát is pont úgy b*sztak el, hogy éppen ott kóválygott egy safety ahova PM dobta lasztit, pedig marhára nem ott kellett volna lennie. 😀

peterk2005
Arról még véletlenül sem hallottál h szándékosan későn lép vissza a S a zónájába h nehezebb legyen a pre-snap read... Nem Manning b@szta el hanem a Falcons volt mákos, persze...empty taxi
Itt erről szól az egész,ha nem esett volna még le.Sosem Manning a szar csak az ellenfél kurva jó (vagy mákos)...

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azzal van baja, amikor csilliárdokért hozunk máshonnan sztárokat, nem pedig mi neveljük ki őket. Mellesleg aki ennyi meccset nyer, azt idővel sokan megutálják, én is utáltam őt a coltsban, mondjuk azon az a 2 WC meccs is segített 😀Black_Adder
Ezt tökre megértem, ne tudd meg, hogy pár éve mennyire tele volt a tököm pl. Brady-vel, mert folyton szopatott minket. 😊

De ezzel együtt is, ha mondjuk nem lett volna idén az 1/1-ünk, és nincs Luck, és úgy alakult volna, hogy Brady-t valami csoda folytán elhohatjuk Indy-be, hát én bizony összehugyoztam volna a gatyámat örömömben. 😊 Akkor is, ha tudom, hogy csak néhány éves megoldás, és majd keresni kell valaki mást évek múlva. Persze valószínűleg egy Colts (Pats, Packers, stb.) fan, aki 10 évig Manning szintű QB-hoz szokott, máshogy látja ezt a kérdést, mint egy olyan csapaté, amelyiknek nem volt akkora szerencséje, hogy ilyent kifogjon. Illetve, ha volt, akkor az nem ma volt (Elway).

(u.i.: Bradyhez hozzátartozik, hogy - nálam legalábbis - az utálatnak is megvan egy szintje, aminél tovább nem tudok elmenni. Tényleg rettenetesen a bögyömben volt a pali néhány éve, de az az igazság, hogy az utóbbi években megtanultam tisztelni. Persze biztos kellett hozzá az is, hogy párszor azért elkaptuk a hátsóját azóta, de ma már kifejezetten kedvelem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Igazából annak, hogy Manning szar legyen, de azért nyerjük a meccsek nagy részét. A PO-ba jussunk be, de SB-t nehogy nyerjünk, vagy csak úgy, hogy még véletlen se tudják kihozni belőle, hogy PM érdeme. 😀
TheMileHighCity
Miért utálod ennyire? Megdugta a barátnődet, vagy mi? 😀

Mondjuk ezzel együtt sem értem a dolgot. Nem tudok olyan játékost mondani a ligában, akit annyira utálnék, hogy ha hozzánk kerülne, akkor azért drukkolnék, nehogy SB-t nyerjünk, mert akkor őt sztárolnák. Úgy szarnám le, hogy kit sztárol a média, ha idén a Colts SB-t nyerne, hogy azt el se lehet mondani. 😀peterk2005
Ha mi draftoljuk '98-ban valószínűleg a kedvenc játékosa lenne 😉
Azzal van baja, amikor csilliárdokért hozunk máshonnan sztárokat, nem pedig mi neveljük ki őket. Mellesleg aki ennyi meccset nyer, azt idővel sokan megutálják, én is utáltam őt a coltsban, mondjuk azon az a 2 WC meccs is segített 😀

Egyébként én is azt az utat szeretem, amikor a mi színeinkben válik valaki sztárrá, nem pedig máshonnan lopdossuk össze őket, de szerencsére be kell látnom, h Manning pályán kívül semmi olyat nem tett amiért utálni kéne őt, az meg h gusztustalanul sokat nyer, most h velünk van már nem is annnnyira nagy probléma 😊

Én se örülök Tebow távozásának, de perpill Oswi az igazságtalan gyűlöletem első számú áldozata...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
tény és való, kicsit megfújtak minket a zebrák... 😉peach
nem rajtuk múlt a vereség
és nem is a részrehajlás zavart hanem az inkompetencia akár visszanézés után is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Arról még véletlenül sem hallottál h szándékosan későn lép vissza a S a zónájába h nehezebb legyen a pre-snap read... Nem Manning b@szta el hanem a Falcons volt mákos, persze...empty taxi
Szó nincs róla. A D-tek és a DC is nagyszerű munkát végzett tegnap. De nézd vissza az első INT-et hozó playt, ott bizony nem tudatos mozgásról volt szó, hanem egyszerűen még nem volt kész a védelem. Az ilyen esetekből legtöbbször hosszú yardos playek születnek, de időnként előfordul, hogy pont a mozgások kiszámíthatatlansága miatt a védelemnek sül el jól a play. Az idézett mondattal csak arra utaltam, hogy ha valami nagyon nem megy, akkor jellemzően semmi se sül el jól.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Tebow-t kiebrudalták, mondván nem tud dobni.
Hát 3 INT-et egy negyedben valóban nem.Sobri Jóska
Elway jól tette. 😛
Valóban nem, de 12 perc alatt össze tudott hozni 3 INT-et + 1 fumble-t. 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
A Falcons D-nek meg minden összejött az elején, még egy elrontott védekezési sémát is pont úgy b*sztak el, hogy éppen ott kóválygott egy safety ahova PM dobta lasztit, pedig marhára nem ott kellett volna lennie. 😀

peterk2005
Arról még véletlenül sem hallottál h szándékosan későn lép vissza a S a zónájába h nehezebb legyen a pre-snap read... Nem Manning b@szta el hanem a Falcons volt mákos, persze...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
tény és való, kicsit megfújtak minket a zebrák... 😉peach
Ha kicsit megfújtak volna benneteket, azzal nem lenne baj, ez egy otthon játszó csapatnak mondhatni jár is. De itt nem megfújásról volt szó, hanem egyszerűen borzalmas bíráskodásról, ami számunkra sült el rosszabbul. De a ti edzői stábotok is nem egyszer az agyvérzés szélén állt, szóval ez így tényleg tarthatatlan...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nevetséges az egész, nem miattuk vesztettünk, de ha ez sokáig így megy, akkor az egész szezon átmegy komédiába...StormST
Az a baj, hogy inkább csak az az igaz, hogy nem érdemeltünk győzelmet. De pl. az a Champ-re befújt 20 yardos DPI pont olyan pillanatban jött, amikor megállíthattuk volna a Falcons drive-ot, amiből a végén TD lett.

Szóval sajnos egy csomó olyan hibás döntés is volt, ami miatt az ember nem tudja nyugodtan elfogadni azt amit amúgy el kéne, hogy az ellenfél jobb volt, mert ott marad a tüske, hogy ha normálisan bíráskodnak, akkor máshogy is alakulhatott volna. És túl sok ilyen momentum volt sajnos.

Node mindegy, én ezt a meccset úgyis L-re vettem a szezon előtt. Most jön még egy nagyon kemény meccs, de a Mile High, és az, hogy Manning nagyon ismeri a Texans-t, segíthet nyerni. Jó jel az is, hogy tegnap futás ellen nagyon jók voltunk, márpedig, ha képesek leszünk kordában tartani a Texans futójátékát, akkor van esély, mert bár Schaub jó, de passzal nem fognak tudni átszaladni rajtunk.

Szóval, ha a Texans meccs meglenne, akkor akár még 4:2-vel is mehetnénk a bye weekre, mert szerintem a Raiders nem lesz gond, a Pats és a Chargers közül meg legalább az egyiket biztosan elkapjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
tény és való, kicsit megfújtak minket a zebrák... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazából annak, hogy Manning szar legyen, de azért nyerjük a meccsek nagy részét. A PO-ba jussunk be, de SB-t nehogy nyerjünk, vagy csak úgy, hogy még véletlen se tudják kihozni belőle, hogy PM érdeme. 😀
TheMileHighCity
Miért utálod ennyire? Megdugta a barátnődet, vagy mi? 😀

Mondjuk ezzel együtt sem értem a dolgot. Nem tudok olyan játékost mondani a ligában, akit annyira utálnék, hogy ha hozzánk kerülne, akkor azért drukkolnék, nehogy SB-t nyerjünk, mert akkor őt sztárolnák. Úgy szarnám le, hogy kit sztárol a média, ha idén a Colts SB-t nyerne, hogy azt el se lehet mondani. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk amikor a Champ-re befújt def. holding miatt 5 yard helyett 11-et (!!) mértek le a pótzebrák, az már azért elég kemény szar volt, más sportágakban ilyenkor óvni is lehet...

Nevetséges az egész, nem miattuk vesztettünk, de ha ez sokáig így megy, akkor az egész szezon átmegy komédiába...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
a bírók mellett egy jó szót nem lehet szólni, nincs türelem, elfogyott, takaroggyanak a picsába...Black_Adder
Én általában utálok a bírókkal foglalkozni, mert úgy gondolo, a pálya részei, néha hibáznak, ez benne van. De tegnap néha úgy kellett visszafogni magam, hogy a képernyőbe ne vágjam a hamutartót. Ténylet botrányos ami történik, és nem csak a mi meccsünkön, hanem sajnos jópár másik meccsen is.

Goodell elmehet a 'csába, hogy szaros 3 millióért tönkreteszi egy csomó meccs élvezetét.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
igazából a 100 yard büntetés és a 4TO volt a sokNegritis
mondjuk a 4TO az nálam máris 3, attól függetlenül, h nem dicsérem meg érte Moreno-t, de azt mi szereztük vissza...
Ha már elkezdtem folytatom:
Tony Cartert néha úgy tűnt h direktbe szopatják. Azt a DPI-t nem lehetett DPInek látni sehonnan se a stadionból...
Bailey-re is bedobtak egy holdingot, csak h gyakorolják milyen kimondani azt a mikorofonba...
Érdekes h Bay-Bay TD-jét is vissza kellett nézetni, pedig a bíró orra előtt kapta el! Hát baszd meg, mit nézel te fasz!

Én nem azt mondom, h győzelmet érdemeltünk, nyilván a Falcons ellen is tévedtek sokat, csak bennem nem az marad meg, de egyszerűen nem tudok, és nem is lehet elmenni a bíráskodás színvonala mellett. Beyond ugly. Ez így egyszerűen nem mehet tovább, mert ez hiper szánalmas. Gusztustalan.

Nem akarom elvitatni a Falcons sikerét, nagyon jól játszottak, - de tényleg eltekintve a meccs kimenetelétől - a bírók mellett egy jó szót nem lehet szólni, nincs türelem, elfogyott, takaroggyanak a picsába...

[szerk]
és nem csak én láttam őket gyengének:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/officials-fail-miserably-penalty-spots-falcons-broncos-game-041656126--nfl.html
[/szerk]

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
igazából a 100 yard büntetés és a 4TO volt a sok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!