Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
A Texans nagyon jó, de AFC South csapat, ami szerintem előnyünkre fog válni. A Denver O jobban fogja ismerni a Texans védelmet, mint fordítva. Ha nem csinálunk megint 4TO-t, akkor szerintem lesz esélyünk a Mile High-ban. Sőt, mondok egy bátrat, szerintem kicsivel nekünk áll a szászló ezen a meccsen. (Mondjuk 55-45%).
peterk2005
Manning nem játszott a 3-4-es Texans D ellen még soha, tavaly álltak át. Szóval erre nem alapoznék olyan nagyon.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
egy dolog biztos, JJ Watt jó teszt lesz az OL-nek meg Peyton nyakának.
Esélyünk akkor lehet ha a bíróknak Manning vagy a Broncos D# van meg fantasyban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Texans nagyon jó, de AFC South csapat, ami szerintem előnyünkre fog válni. A Denver O jobban fogja ismerni a Texans védelmet, mint fordítva. Ha nem csinálunk megint 4TO-t, akkor szerintem lesz esélyünk a Mile High-ban. Sőt, mondok egy bátrat, szerintem kicsivel nekünk áll a szászló ezen a meccsen. (Mondjuk 55-45%).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
PFF 32 observation:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/09/20/32-observations-week-2/
Denver Broncos: In 2011 Elvis Dumervil went eight straight games with a sack late in the season. While he doesn’t have a sack yet this year, he has 13 overall pressures which ties him for the most among defensive linemen.

Fontos meccs lesz a vasárnapi, akkor avatjuk be Rod Smith-t a Ring of Fame-be:
 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/rod-smith-to-join-ring-of-fame-sunday/
Egy ilyen alkalommal kötelező a győzelem. Mondjuk ez ellen a Texans ellen nem biztos h lesz esélyünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
peterk, neked mégis mi bajod Tökivel? 9. éve játszik a legmagasabb színvonalon, és ezalatt 296 szerelése volt. Tavaly DT-ként 2 inteceptionje volt.

Nem értem, hogy mi a bajod! Így sajnáltatod a saját szánalmas életedet? Wilfork cipőfűzőjét sem köthetnéd be, te divatmajom.TomBrady83
Hát ez nagyon vicces hozzászólás 😀 😀

Akkor ha jól értelmezem akkor Wilfok = Töki és ebből következik, hogy aki Anti tökfőzelék fan, az utálja Wilforkot és még a cipőfűzőjét sem köthetné be valamint olyan emberszabású emlős amely kedveli a divatot, sőt ezzel a kiírásával sajnáltatja saját szánalmas életét.Bruce
Támad az nso-fórum 😊


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mindig élvezet a Denver topicot olvasni 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
peterk, neked mégis mi bajod Tökivel? 9. éve játszik a legmagasabb színvonalon, és ezalatt 296 szerelése volt. Tavaly DT-ként 2 inteceptionje volt.

Nem értem, hogy mi a bajod! Így sajnáltatod a saját szánalmas életedet? Wilfork cipőfűzőjét sem köthetnéd be, te divatmajom.TomBrady83
Hát ez nagyon vicces hozzászólás 😀 😀

Akkor ha jól értelmezem akkor Wilfok = Töki és ebből következik, hogy aki Anti tökfőzelék fan, az utálja Wilforkot és még a cipőfűzőjét sem köthetné be valamint olyan emberszabású emlős amely kedveli a divatot, sőt ezzel a kiírásával sajnáltatja saját szánalmas életét.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487

Töki nem Passzjátékos 😉 ú ingoványos talajra tévedtünk... szóri


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Höri heti PR-én 4 helyet csúsztunk vissza. Ócsón megúsztuk. 😊

A Houstonos megjegyzése viszont megijesztett, kezdek aggódni Manning seggének az épségéért. Mi van, ha Phillipséknél butt-bounty rendszer működik? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy megmondaná valaki, hogy ki az a Töki, aki miatt úgy kiakadt? 😀 😀

Ha van tökfőzelék nickevű Pats játékos, akkor elnézést kérek, máris átírom a subnickemet paradicsomfőzelékre. Nem probléma, azt is utálom. 😀

Bár, ha belegondolok... Paradicsom = tomato = Tom. Ha a főzelék netán bantuul B betűvel kezdődik, akkor a fél Pats topic itt fogja köszörülni rajtam a nyelvét. Amondó vagyok, jobban teszitek, ha nem vagytok finnyásak, különben rövid úton bajba kerülhettek. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
peterk, neked mégis mi bajod Tökivel? 9. éve játszik a legmagasabb színvonalon, és ezalatt 296 szerelése volt. Tavaly DT-ként 2 inteceptionje volt.

Nem értem, hogy mi a bajod! Így sajnáltatod a saját szánalmas életedet? Wilfork cipőfűzőjét sem köthetnéd be, te divatmajom.TomBrady83
Az ilyet igazán megbeszélhetnétek PM-ben. Ha már nem PM-ről szól... 😛StormST
Hagyd má' szegényt kibontakozni, ezért a hsz-ért regisztrált, erre Te elvennéd tőle a nyilvánosságot... Hát van Neked szíved??? 😛somoskovig
Nem tudtam, hogy a Broncos topik átment bölcsődébe... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
peterk, neked mégis mi bajod Tökivel? 9. éve játszik a legmagasabb színvonalon, és ezalatt 296 szerelése volt. Tavaly DT-ként 2 inteceptionje volt.

Nem értem, hogy mi a bajod! Így sajnáltatod a saját szánalmas életedet? Wilfork cipőfűzőjét sem köthetnéd be, te divatmajom.TomBrady83
Az ilyet igazán megbeszélhetnétek PM-ben. Ha már nem PM-ről szól... 😛StormST
Hagyd má' szegényt kibontakozni, ezért a hsz-ért regisztrált, erre Te elvennéd tőle a nyilvánosságot... Hát van Neked szíved??? 😛

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
peterk, neked mégis mi bajod Tökivel? 9. éve játszik a legmagasabb színvonalon, és ezalatt 296 szerelése volt. Tavaly DT-ként 2 inteceptionje volt.

Nem értem, hogy mi a bajod! Így sajnáltatod a saját szánalmas életedet? Wilfork cipőfűzőjét sem köthetnéd be, te divatmajom.TomBrady83
Az ilyet igazán megbeszélhetnétek PM-ben. Ha már nem PM-ről szól... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt hittem, ha Tim lelép NY-ba végre lesz olyan időszak, mikor nem alakul ki verbális háború a Broncos topikban. Tévedtem.
Ez a mi keresztünk...
több mint 12 éve
TomBrady83 7
peterk, neked mégis mi bajod Tökivel? 9. éve játszik a legmagasabb színvonalon, és ezalatt 296 szerelése volt. Tavaly DT-ként 2 inteceptionje volt.

Nem értem, hogy mi a bajod! Így sajnáltatod a saját szánalmas életedet? Wilfork cipőfűzőjét sem köthetnéd be, te divatmajom.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Látom nem sikerült felfogni,sőt egy kicsit el is vagy tájolva.Szerintem nem látsz engem naponta postolni ide,vagy akármelyik másik csapat topicba,ezzel "beszólogatva" azoknak akiket nem kedvelek.Ha mégis és csak én nem tudok róla, akkor szólj nyugodtan.Ezzel ezt én le is zártamJoeyPorter
Tényleg nem látlak naponta. Csak annyit láttam, hogy egy magát "anti peyton fan"-nak tituláló fórumtárs idejön, és először megjegyzi, hogy "itt" már a Steelers meccs után is az ment, hogy PM mekkora ász, hogy szétszedte az elit Steelers védelmet, pedig aki látta a második meccset, az tudhatja, hogy az a védelem nem jó. Majd arra a kérdésre, hogy mi az az "itt", azt válaszoltad, hogy nem a Denver fanokról van szó, hanem azokról akik "PM leigazolása óta jelentek meg". Én úgy értelmeztem ezt, hogy "jelentek meg ebben a topicban" (ha már ide írtad). De lehet, hogy félreértettelek, és másik topicra gondoltál? Esetleg talán a Steelers topicra? Ott pl. Soldatos azt írta a második meccs után, hogy "A védelem megmutatta, hogy Manning, az Manning, de ha a túloldalon nem elit irányító van, akkor jó teljesítményt tud hozni." És volt még 1/2 ember aki Soldihoz hasonló megjegyzést tett. Bár az is igaz, hogy mindegyikük régi Steelers fan, nem azóta írogatnak oda, mióta PM Denverbe szerződött...

De mindegy, nem találgatok. Ha nem is sikerült jól felfognom az általad írtakat, arra legalább rájöttem, hogy utálom a tökfőzeléket. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Most nem rólatok,Broncos fanokról van főként szó,hanem azokról akik azóta jelentek meg mióta leigazoltátok.(Szerintem itt beszélünk el egymás mellett)JoeyPorter
Ó, szóval azok, akik azóta szurkolnak a Broncosnak, mióta leigazolták Manninget, ők nem is Broncos fanok? 😊 És mi van azokkal, akiket Tebow leigazolása hozott a csapathoz? Ők se igaziak? Vagy náluk már letelt a 666 nap, és ha már túlélték, valódi fannak számítanak? 😀

Nyilvánvalóan rám céloztál a fentiekkel (én írogatok ide leginkább rendszeresen azóta), de nem az én postosmra válaszoltál - már, ha válasznak lehet értékelni egy általánosító "beszólást". Miért?
Bár... belegondolva, lehet, hogy neked van igazad. Lehet, hogy én is kipróbálom. Beteszem az avataromba, hogy "anti tökfőzelék fan", és naponta egyszer beszólok azoknak akik szeretik a tökfőzeléket. Lehet, hogy jobbat tenne idegesség ellen, mint a xanax. 😀
peterk2005
Látom nem sikerült felfogni,sőt egy kicsit el is vagy tájolva.Szerintem nem látsz engem naponta postolni ide,vagy akármelyik másik csapat topicba,ezzel "beszólogatva" azoknak akiket nem kedvelek.Ha mégis és csak én nem tudok róla, akkor szólj nyugodtan.Ezzel ezt én le is zártam

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
Én azt mondom: ezt a meccset be kellett volna húzni. Fogadok, hogy a végén egy W-n fog múlni a PO és az pont ez a meccs lesz...JC6
szóval azt mondod 15-1el nem jutunk be?Negritis
Bejutunk vele, de Peyton fanként kurvára bosszant, hogy megint kihagyott egy nagyon komoly lehetőséget a perfect season-ra. 😊 És mindennek a tetejébe még a tökfőzeléket is utálom...peterk2005
nemtom mi a bajod?! gondolkozz már ember! tökéletes és finom a tökfőzelék igen is jó 😀

amúgy nem kell tökéletes szezon 😀 1x volt szép volt, nem is éltem még de ez olyan mint a 72-10 egy cél amit nem lehet elérni de érdemes üldözni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én azt mondom: ezt a meccset be kellett volna húzni. Fogadok, hogy a végén egy W-n fog múlni a PO és az pont ez a meccs lesz...JC6
szóval azt mondod 15-1el nem jutunk be?Negritis
örülni fogok a 9-7-nek is szezon végén...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én azt mondom: ezt a meccset be kellett volna húzni. Fogadok, hogy a végén egy W-n fog múlni a PO és az pont ez a meccs lesz...JC6
szóval azt mondod 15-1el nem jutunk be?Negritis
Bejutunk vele, de Peyton fanként kurvára bosszant, hogy megint kihagyott egy nagyon komoly lehetőséget a perfect season-ra. 😊 És mindennek a tetejébe még a tökfőzeléket is utálom...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
Úgy látom tényleg mindenkinek nagyon figyelni kell a smileyk kirakására, mert különben véresen komolyan lesz véve minden... 😛StormST
dehogy 😀 ha kirakod is ráugrik az erdei jeti, ha akar

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 074 — SB 50 Champion @ Grund
Úgy látom tényleg mindenkinek nagyon figyelni kell a smileyk kirakására, mert különben véresen komolyan lesz véve minden... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Én azt mondom: ezt a meccset be kellett volna húzni. Fogadok, hogy a végén egy W-n fog múlni a PO és az pont ez a meccs lesz...JC6
szóval azt mondod 15-1el nem jutunk be?Negritis
Annyival biztos nem ugyanis nem annyi lesz az alapszakasz rekordotok 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 226 — The Mathematician
Én azt mondom: ezt a meccset be kellett volna húzni. Fogadok, hogy a végén egy W-n fog múlni a PO és az pont ez a meccs lesz...JC6
szóval azt mondod 15-1el nem jutunk be?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, tökfőzelék fanok reszkessetek.

Majd emlékeztessek, hogy szóljak be rendszeresen, mert manapság nem csak a xanax, de a cavinton is rendesen fogy nálam.😊 Már csak a névdiszlexiámmal kéne kezdeni valamit. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)